Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 848 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nefunguje zvuk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher Coinstrike
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 19:25    Předmět: nefunguje zvuk Citovat

Můžete mi prosím poradit. Je tady někdo kdo má fisher coinstrike? Dnes jsem s ním byla poprvé hledat asi po hodině a půl přestal detík vydávat jakékoliv zvuky. Display funguje, osvětlení svítí jen zvuk chybí. Hlasitost zvuku mám na 8. Děkuji za rady a porady.
Návrat nahoru
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 19:53    Předmět: Re: nefunguje zvuk Citovat

dolphinjane napsal:
Můžete mi prosím poradit. Je tady někdo kdo má fisher coinstrike? Dnes jsem s ním byla poprvé hledat asi po hodině a půl přestal detík vydávat jakékoliv zvuky. Display funguje, osvětlení svítí jen zvuk chybí. Hlasitost zvuku mám na 8. Děkuji za rady a porady.


dej tam sluchatka pokud pujdou muze to byt kontakt na zasuvce
funguje to tak ze pokud zastrcis jack od sluchatek do detektoru tak ti to odpoji vnitrni reproduktor a zvuk je slyset jen ze sluchatek
pokud to tak pujde melo by stacit trochu kontaktolu do otvoru pro sluchtka a nekolikrat zasunout jack tam a zpet pokud se to nechytne a pujdou jen sluchatka nebo ani ty ne musis hrabnout do detiku pripadne sverit odbornikum zadar zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:06    Předmět: Citovat

Díky za radu. Sluchátka skutečně fungují. Kontakty jsem ofoukla žádná změna. Nevíš náhodou kdo v Praze opravuje Fishery. Nekde jsem tady v minulosti četla, že je na fishery chlápek, který to opravuje na počkání a levně. Díky
Návrat nahoru
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:18    Předmět: Citovat

dolphinjane napsal:
Díky za radu. Sluchátka skutečně fungují. Kontakty jsem ofoukla žádná změna. Nevíš náhodou kdo v Praze opravuje Fishery. Nekde jsem tady v minulosti četla, že je na fishery chlápek, který to opravuje na počkání a levně. Díky


jo mrkni sem - http://www.detektory.cz/
ale jinak je to brnkacka pro stredne zkuseneho elektromechanika
no a pokud ses v praze tak se ti urcite jeste nekdo ozve mam dojem ze tu nekdo dela pro garretta a chodi sem take
a kdyz bude nejhur tak mi brnkni ja delam v centru ale jsem hrozne linej
takze kdyz me to vezmes do prace tak by jsme to nejak zvladli na pockani
jeste se pokus najit doma nebo popros nekoho o ten kontaktol nebo podobnej smejd na cisteni kontaktu a opatrne - to jest malo - tam neco foukni spise jako do stran toho otvoru a zavexluj tim jackem sem a tam nekolikrat za sebou treba se to chytne zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:38    Předmět: Citovat

Děkuji za pomoc. Do centra se moc nedostanu. Jsem z Prahy 9 a do centra to mám docela z ruky. Kdyby tady byl někdo, kdo by mi s opravou pomohl a byl někde poblíž Prahy 9 prosím ozvěte se mi. Děkuji všem, kteří mi pomohou.
Návrat nahoru
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 22:18    Předmět: Citovat

Pokud sluchátka fungují, tak může být uvolněný drátek od repráčku, ale to ti stejně moc nepomůže, viď Sad .
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 22:24    Předmět: Citovat

bohužel já se v tom hrabat nebudu protože se v tom vůbec nevyznám a mohla bych napáchat mnohem větší škody než jeden uvolněný drátek Shocked Snad se nějaký dobrák ozve a opravou mi pomůže. Přece by jsi nechtěl, aby se blondýnka hrabala v srdci detíku Very Happy Ale jinak děkuji za tvůj příspěvek a radu.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher Coinstrike Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO