Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 286 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Quattro, nebo Fischer F75?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Tak jakej?
Minelab
53%
 53%  [ 8 ]
Fíša
46%
 46%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 19. březen, 2008 10:54    Předmět: Citovat

Nějak mi to nedá, ale musím se zastat Quattráků. To, že je F75 lepší detektor a stabilnější než Quattro je úplný nesmysl. Ale úplný. Vůbec bych si nepřisvojoval hodnotit, který z nich je lepší, to ani náhodou, protože jsou výkonově na stejné úrovni, pouze se každý jinak ovládá a záleží na každém človíčkovi, jak komu který sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2534
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 19. březen, 2008 18:55    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Nějak mi to nedá, ale musím se zastat Quattráků. To, že je F75 lepší detektor a stabilnější než Quattro je úplný nesmysl. Ale úplný. Vůbec bych si nepřisvojoval hodnotit, který z nich je lepší, to ani náhodou, protože jsou výkonově na stejné úrovni, pouze se každý jinak ovládá a záleží na každém človíčkovi, jak komu který sedne.

Tos napsal pěkně, díkes... Wink
Já jako vlastník Quattra ho budu vychvalovat do nebes, ačkoliv F75 jsem v ruce nikdy nedržel a tudíž nemohu oba dva posoudit, srovnat a porovnat... Question
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: středa 19. březen, 2008 21:05    Předmět: Dilema Citovat

No pro mě bylo rozhodování dilema. Quattro má podle mě příznivější ovládání a displej což je príma. Je fakt, že Fíša 75 je novější typ a taky je levnější. Pokud tedy řekněme technickými parametry jsou na stejno, pak u mě převážila cena a taky jsem předpokládal, že jako nový typ bude mít řadu much vychytaných, ale to teprve poznám při provozu. Dám vědět.... Smile
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 0:06    Předmět: Citovat

Podle toho co jsem měl možnost skouknout....Je F75 gut stroj...ale ne pro mě..na zamořené prostředí je podle mě ..jednoznačně lepší Quattro...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2008 21:46    Předmět: Citovat

Ahoj Cortes, dík za názor. Co se Ti moc nelíbilo? Co stabilita vůči Quattru při použití srovnatelných cívek? A jak se F vypořádává se změnou rychlosti při hledání? Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 6:49    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Podle toho co jsem měl možnost skouknout....Je F75 gut stroj...ale ne pro mě..na zamořené prostředí je podle mě ..jednoznačně lepší Quattro...

a já bych se pro změnu zeptal co se ti nelíbí na quatru : cituju
Profi detektor kovů-minelab quattro 2 Roky starý, 100% funkční.V ceně detektor, 2 cívky, kryty cívek, kryt na řídící jednotku, voděodolný vak. Super na mince i válku, programovatelný.Manuál.
Cena s oběma cívkama jen 19 000 kč.Možná výměna za hloubkově horší detektory--Tesoro Tejon,tesoro cortes,Troy Shadow X5,Troy Shadow X3.Případně skuste navrhnout..Hlavně lehčí --)) meil- tejon@seznam.cz

a taky by mě zajímalo proč se teť s jetýma quadrama roztrhl pytel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 11:38    Předmět: Citovat

Třeba proto, že naučit se a cítit Quattro, to není jen tak. Trvá to dlouho a chce to trpělivost. Pak se teprve dostaví výsledky. A ty stojí za to. A každý tu trpělivost nemá.
Čus, Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 13:25    Předmět: Citovat

Před časem jsem řešil stejné dilema a rozhodoval se, kterou mašinku pořídit. Nakonec dostala přednost F-75-ka.
První den hledání - nic moc, co se pocitů týče. Druhý den proběhlo testování a za týden jsme si už rozuměli. Přesto je stále co se učit.
Ovládání je opravdu jednoduché (kdybych chtěl být hajzlík, tak řeknu, že je to prostě dělané pro Američany Very Happy ).
Tolik propíraná citlivost a časté rušení - beru to jako výhodu - když chci maximální výkon, musím citlivost našponovat a přitom se OBČAS vyskytnou prozvuky, které ale nejsou na závadu.
Jinak vyváženost, spotřeba 4 AA článků je výborná.
Na druhou stranu - MP Quatro jsem v ruce nedržel, takže nebudu porovnávat ale věřím, že je to zcela jistě také kvakitní mašinka.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 18:35    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
cortes napsal:
Podle toho co jsem měl možnost skouknout....Je F75 gut stroj...ale ne pro mě..na zamořené prostředí je podle mě ..jednoznačně lepší Quattro...

a já bych se pro změnu zeptal co se ti nelíbí na quatru : cituju
Profi detektor kovů-minelab quattro 2 Roky starý, 100% funkční.V ceně detektor, 2 cívky, kryty cívek, kryt na řídící jednotku, voděodolný vak. Super na mince i válku, programovatelný.Manuál.
Cena s oběma cívkama jen 19 000 kč.Možná výměna za hloubkově horší detektory--Tesoro Tejon,tesoro cortes,Troy Shadow X5,Troy Shadow X3.Případně skuste navrhnout..Hlavně lehčí --)) meil- tejon@seznam.cz

a taky by mě zajímalo proč se teť s jetýma quadrama roztrhl pytel.
...Hm..Asi tak..Nezapírám..nemám proč..Prostě mě naštval tak jsem ho chtěl prodat...Vadí mě ta váha..a vlastně bych bral spátky i cortese ,i když bych stratil možnost těch programů a hlubku...
Napsal jsem co jsem napsal,neurazil jsem tebe ani F75...bral bych ho možná s novou cívkou....
Quattro pořád mám..dokonce jsem nedávno koupil novou cívku.
Nemusim nikomu psat ,proč něco prodávám..a to ,že něco prodávám neznamená,že je to špatné..naopak trvám na tom co jsem o quattru napsal....
Život je pes...jednou se daří jednou ne a stoho se odvíjí i další průběh věcí..tak je to i s prodejem,nebo s tím,že jsme nedávno havarovaly s autem,nebo že mě dnes zaměstnavatel dál padáka,že snižuje stav zaměstnanců...
A třeba podám za čas zase inzerát...Ale F75 je určitě gut detík,ale říkal jsem ti,že jsem polař..s jinou cívkou bych bral..nebo skusil...
Ale zatím bych raději cortese,i když nemá tu hloubku...ale je lehoučký atd atd...
Jak jsem napsal a opakuju to ..cortes-quattro pro mě asi nejlepší detektory co jsem měl možnost skusit.
Se měj a hodně nálezů přeju.A štěstí..to je důležité nejen při hledání,ale i v životě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 19:33    Předmět: Citovat

ale já to nemyslel tak, že urážíš mě nebo F 75,já chtěl taky jiný detektor,ale spíš tak, že o tom, že je quatro těžké si věděl už když si ho kupoval, to že máš osobní problémy mě mrzí a doufám že se to brzo v dobré obrátí.
jo a 75 podle mě na pole spíš není
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 19:50    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
ale já to nemyslel tak, že urážíš mě nebo F 75,já chtěl taky jiný detektor,ale spíš tak, že o tom, že je quatro těžké si věděl už když si ho kupoval, to že máš osobní problémy mě mrzí a doufám že se to brzo v dobré obrátí.
..věděl..i kšandu jsem koupil.ale možná jsem se přecenil..vydržím hledat dlouho,ale pak jdu s rukou jak opičák..pořád ho mám a pořád je to mazel...než mě zase nase.e Laughing

A stejně jsem rád,že mám tak ..podle mě..tichý a stabilní a do bordelu tak dost dobrý detektor.. Twisted Evil .jen ta váha Laughing

vyměním za cortese Laughing Laughing Laughing
muhehe
Ne vážně...Mám zatím co mám,i když plánuju do budoucna asi návrat k ...
Jak jsem napsal..když něco prodávám neznamená to že je to špatné...
Vážit o půl kg méně ,,tak ho nikomu nikdy nedám... Hledání takto je to ve hvězdách,náladě a rychlosti nějaké nabídky,výměny.. :lol:zatím ještě poslouží a doufám,že mě ještě udělá i nějakou radost.I s tou novou cívkou.. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 19:56    Předmět: Citovat

no jo kdyby vážil advantage polovinu, tak ho taky nedám z ruky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2534
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 9:20    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Třeba proto, že naučit se a cítit Quattro, to není jen tak. Trvá to dlouho a chce to trpělivost. Pak se teprve dostaví výsledky. A ty stojí za to. A každý tu trpělivost nemá.
Čus, Feri

S tímto nekompromisně souhlasím a jak už to zde někdo někde napsal: "Feri, jseš třída!" Wink
To Cortes: když na těch vašich rovinkách (přistávacích plochách pro mimozemšťany) spíláš na hmotnost Quattříka, tak si vzpomeň na tu mechovó chabrózku, co v Zeleným pekle běhá do těch šílenejch "hanků" s několikasetmetrovým přewýšením! Exclamation Potkal jsem v lesejčku podobnýho "sušinku" jako jsem já s kládou na rameni Shocked a říkal mi, že je to na zvyku. Nebo si vzpomeň na mravenečka, co tahá třikrát těžší krámy, než je on! Tak přestaň fňukat a začni posilovat, Quattro je fakt dost dobrej detík! Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 9:50    Předmět: Citovat

Páni Quattráci, já ještě nejsem fyzicky úplně zdráv po loňském kolapsu, ale nežehrám na váhu svého miláška Exclamation
Někdy vadí, jindy je k užitku. Každopádně, je to PEVNÁ Exclamation mašina, která se netřese při dohledávce a nezatrhává se za přívodní kabel k cívce za větve a jiné překážky Exclamation

Kdysi jsem jen tak z legrace udělal zapojení pro snížení hmotnosti. Dnes to chci řešit jinak a to tak, jak to vyřešil pan Garrett. Box s bateriemi na opasku, konektor a kroucená šňůra.

Pořád ale lepší, než Garrett 2500 s velkou cívkou. Ten Vám páni brzy ztěžkne v ruce...... Very Happy
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 10:47    Předmět: Citovat

No ono je to jako s každým novým detíkem... Po všeobecném nadšení přijdou rozpaky. Nadruhé straně ale nespokojenost je to, co nás pohání dopředu. Smile A nejhůř dopadne ten kdo se spokojí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 16:26    Předmět: Citovat

Já je chci oba...Quattro i cortese Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 18:38    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Já je chci oba...Quattro i cortese Laughing


Musím se přidat,jedině Cortés nic jiného nebrat... Laughing Wink
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2534
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 17:51    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Páni Quattráci, já ještě nejsem fyzicky úplně zdráv po loňském kolapsu, ale nežehrám na váhu svého miláška Exclamation
Někdy vadí, jindy je k užitku. Každopádně, je to PEVNÁ Exclamation mašina, která se netřese při dohledávce a nezatrhává se za přívodní kabel k cívce za větve a jiné překážky Exclamation

Kdysi jsem jen tak z legrace udělal zapojení pro snížení hmotnosti. Dnes to chci řešit jinak a to tak, jak to vyřešil pan Garrett. Box s bateriemi na opasku, konektor a kroucená šňůra.

Pořád ale lepší, než Garrett 2500 s velkou cívkou. Ten Vám páni brzy ztěžkne v ruce...... Very Happy
Zdraví Feri

Feri, to bylo na Cortese s tou hmotností Quattra... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 23:08    Předmět: Citovat

Ked som sa rozhodoval o kupe detektora,tak som sa rozhodoval medzi quattrom MP a Garrettom 2500kou. Zvolil som Quattro a zo zaciatku som ho mal sto chuti hodit do Vahu,no uz si zaciname pomalicky rozumiet a aj sa mi dari hadat aky je kov v zemi,napriek rozdielnym info medzi tonmi a ukazovatelom cislic. Aj tak by ma zaujimalo v com ma vyhodu/nevyhodu od garretta 2500ky. Naozaj zobrazuje presne hlbku a tvar predmetov ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: sobota 29. březen, 2008 7:25    Předmět: Citovat

Musím napsat že Quattro je opravdu hodně o naposlouchání,a nespěchání.Je to supr stroj,a začíná se mi odměňovat,za vytrvalost s ním v začátcích. Wink Jediný zápor vidím v nenasytnosti otvoru na baterky.Váha mě osobně nevadí,leč jsem na ní stavěn. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO