Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1046 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začátečník
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sulipupin
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.1. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Hannersdorf

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 9:40    Předmět: Citovat

Já bych se taky přiklonil k tomu Whitesu.Je to super mašina a s každým novým detíkem začínáš,takže s tímhle typem už by tě měla další učící perioda minout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 10:25    Předmět: Citovat

Já ti nechci blbě radit, ale jestli děláš do compů (takže budeš asi trošku hračička) tak si toho whitese klidně pořiď.Začátky budou asi krušný, ale myslím, že časem se dá zvládnout jakýkoli detektor.

250ku si kup, jen jesli nevíš, zda u tohoto koně zůstaneš.Hledal jsem s tímto aparátem jedno odpoledne, a již nikdy více Rolling Eyes .Tak, a teď si to od majitelů žlutých zázraků slíznu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 12:33    Předmět: Citovat

yetti napsal:

250ku si kup, jen jesli nevíš, zda u tohoto koně zůstaneš.Hledal jsem s tímto aparátem jedno odpoledne, a již nikdy více Rolling Eyes .Tak, a teď si to od majitelů žlutých zázraků slíznu Laughing


250 opravdu jen pro rozjezd...ten kdo hledal s něčim lepšim tak na ni asi nepomyslí...

Myslim že neslízneš vůbec nic. Kdo jí má, ví že není nejlepší...
Mám ji-koupil jsem si ji pro začátek a taky páč jsem neměl tolik peněz na něco lepšího, ale nestěžuju si....něco najdu...projdu se...a tak...
Návrat nahoru
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 13:48    Předmět: re Citovat

já mám 150ku. Taky něco najdu,ale i hodně přejdu a to mě už vadí...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 20:52    Předmět: Citovat

Projeď si net, prodejce a technická data detektorů. Pak se podívej, které z nich se Ti nejvíce líbí. Zkus se mezi nima rozhodnout a pak navštiv prodejce a poslechni si jeho (pouze doplnění, budeš-li váhat) a vyzkoušej si u něj detíka, abys viděl, jak to vše funguje a co to umí.
Počítej s tím, koupíš-li si něco lepšího, že bude nějakej čas trvat, než si na přístroj zvykneš. Ale podle mě nemá cenu, kupovat si něco na naučení. Učit se musíš všechny detektory. Prostě pořiď si mašinu, která bude i do budoucnosti patřit mezi ty dobré. Naučíš se ho a můžeš hledat a ne hned po několika měsících vybírat jinej.
Tak šťastnou ruku při výběru.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 22:53    Předmět: Citovat

Tak a ted je vyber opravdy tezkej Smile, me by se samozrejme libilo kdyby muj novy detik mel ground balanci, dobrej dosah, notch disc. atd.

Cele dny tedka projizdim katalogy a weby, ale vyber je tolik pestrej, opravdu je velmi tezke najit objektivni hodnoceni a ne reklamni letak Smile

Ace 250 je samozrejme za tu cenu peknej, ale nejak me to laka cim dal vic a byl bych ochoten otratit i vetsi sumu.
Zatim me zujaly:

Tesoro Cortez
Tesoro Tejon
IDX pro tuning 2.generace
Garrett Ace 250
Garrett GTA 550

samozrejme White, Minelab, Fisher i Bountyhunter a Xp maji tolik peknych modelu :<

Problem je najit opravdu objektivni hodnoceni od nejake 3ti strany, nezavisle testy. Taktez aktualni ceniky ceskych firem pokulhavaji...

Zajimam se o detektory jen asi mesic, takze jsem o hodne pozadu oproti vam, navic jsem ztracel spoustu casu ctenim schemat, pricipama atd. Stejne si detektor koupim a nebudu stavet svuj Smile
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 0:19    Předmět: Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 7:35    Předmět: Citovat

Aj ked budes mat masinu za 40 litrov,vzdy budes pocitovat potrebu niecoho lepsieho.Nikdy to nebude definitivne.Kazda znacka ma svoje + a -.U spickovych masin su spickove air testy,mince na pol metra atd.Je otazka,ako sa to chova v praxi a ci je to vobec pouzitelne.Zatial som nevidel video,ani necital aby niekto tahal mincu z hlbky 40cm.(Ak ano,opravte ma)Vyvoj ide stale dopredu.Nove stroje maju novy fw a nove algoritmy ale aj nove chyby.Princip sa zatial nezmenil.Stroje ktore maju vela "kurvitok" sa tazko ovladaju a lahko zle nastavia.Univerzalny detektor zatial neexistuje.Niekedy je menej viac a clovek sa musi "prisposobovat"aj spickovemu detektoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 9:41    Předmět: Citovat

derick napsal:
Aj ked budes mat masinu za 40 litrov,vzdy budes pocitovat potrebu niecoho lepsieho.Nikdy to nebude definitivne.Kazda znacka ma svoje + a -.U spickovych masin su spickove air testy,mince na pol metra atd.Je otazka,ako sa to chova v praxi a ci je to vobec pouzitelne.Zatial som nevidel video,ani necital aby niekto tahal mincu z hlbky 40cm.(Ak ano,opravte ma)Vyvoj ide stale dopredu.Nove stroje maju novy fw a nove algoritmy ale aj nove chyby.Princip sa zatial nezmenil.Stroje ktore maju vela "kurvitok" sa tazko ovladaju a lahko zle nastavia.Univerzalny detektor zatial neexistuje.Niekedy je menej viac a clovek sa musi "prisposobovat"aj spickovemu detektoru.


Ze 40 cm jsem netahal minci ale poměrně tenké hliníkové kolečko o průměru 40 mm. Potřebu měnit svojí mašinu nemám - i tak se člověk nakope jak kůň. Jestli budeš mít náladu a čas, stav se až pojedeš přes Prahu a já Ti to předvedu v praxi (myslím tu korunu ve 40 cm) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 9:51    Předmět: Citovat

Já jsem tahal korunu z 10-ti metrů.
A vážně nekecám, ................. tahal jsem ho totiž ze studny. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 10:09    Předmět: Citovat

CBfredy napsal:
Já jsem tahal korunu z 10-ti metrů.
A vážně nekecám, ................. tahal jsem ho totiž ze studny. Very Happy Very Happy

Takové práce a za jednu korunu Very Happy
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 17:22    Předmět: Citovat

Baba napsal:


Ze 40 cm jsem netahal minci ale poměrně tenké hliníkové kolečko o průměru 40 mm. Potřebu měnit svojí mašinu nemám - i tak se člověk nakope jak kůň. Jestli budeš mít náladu a čas, stav se až pojedeš přes Prahu a já Ti to předvedu v praxi (myslím tu korunu ve 40 cm) Wink[/quote]

Ahoj Baba, co máš za detíka, není-li to tajemstvím?


Mě se tím mojím ještě v této hloubce mince neukázala, ale hliníkovej odpad ano. Hledám s Quattrem MP (mnohoúčelovým) a jsem s ním strašně spokojenej, tak bych rád slyšel i od druhých s čím hledají a jak jsou oni spokojeni.

Mjk:
Já jsem také přemýšlel o dražším detíku, ale v řadě Minelabu by to bylo zbytečný, co se týče dosahu, citlivosti a diskriminace.
Ty lepší v řadě mají jen komfortnější nastavení a kvůli tomu se mě dávat prachy nechtělo.
TeKnetics T2 je sice pěknej ale v terénu mě u kolegy při hledání moc nenadchl, což může být i tím, že s ním kolega ještě moc neumí.
Je prostě hodně detíků. Jde o to, kde a co chceš hledat a jaký chceš komfort.
Já pamatuju ještě první detíky BFO. Když jsem si ho postavil a vyrazil do terénu, jo, to bylo něco Very Happy .
Dnes už bych neměl tu trpělivost hledat v železem zamořené lokalitě.
Ale tenkrát to bylo děsný vzrůšo.
Já bych si v žádném případě levný detík nekoupil. Prostě špatná investice.

Co se týče odladění půdy, otázka je, jestli je výhodnější manuál, anebo automatické odladění.
Do té půdy pod Ještěd- tam je hodně rudy. Předpokládám čedič a melafyr jako hlavní horniny, kvanta limonitu a nějaká ta měď. Já bych vzal automat. Ručně nastavovat vliv půdy, ve které hodně kolísá obsah rudy asi není to pravé ořechové pro začátečníka.

Takže můj názor, který nevnucuji: zkus Quattro. Můžeme se domluvit na tom, že ho uvidíš v provozu.
Detíka předvedu. Uděláš si sám svůj názor. Mě také Gabriel ukázal, když mě ho prodával, jak se detík chová. Můj výraz vypadal asi takto: Shocked , a dnes, tvrdím že je to super hračka, vhodná na normální hledání ve všech terénech. Ale to je, jak jsem psal jen můj osobní názor. Ostatní mají samozřejmě jiný. Tak snad někdo ještě něco napíše.

Myslím, že rad jsi zde dostal mnoho. Ostatní je jen na Tobě. Prostě neváhej. Je jaro, venku hezky a hřebíkové poklady čekají jen na Tebe Very Happy
Tak pak napiš, pro co jsi se rozhodl. Měj se.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 17:40    Předmět: Citovat

Feri: Minelab Explorer SE. Psal už jsem to někde u fóra Minelab - Quattro a celá řada Explorerů má stejný vysílač. Maxima frekvencí jsou zhruba na 3 kHz, 28 kHz, 75 kHz a 150 kHz. Mezi nimi je mnoho dalších frekvencí se zhruba třetinovou intenzitou signálu. Rozdíl mezi jednotlivými detektory je jen ve vyhodnocování signálu, nastavení citlivosti, uživatelském prostředí a u SE také novou cívkou. Intenzitu a spektrum vysílaného signálu jsme měřili na spektrálním analyzéru a je to u všech těchto detektorů naprosto totožné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 17:55    Předmět: Citovat

Baba, super a dík. Jseš také ze svého detíku nadšenej, jako já?
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2007 18:14    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Baba, super a dík. Jseš také ze svého detíku nadšenej, jako já?


Nadšení mi kazil kamarád s IDX Tuningem, který měl dlouho srovnatelné i lepší výsledky, dokud jsem nevypnul diskriminaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2007 7:57    Předmět: Citovat

Smile

Ten Minelab Quatro je peknej, ale nejsou 2kg na detektor trosku moc?

Kdyz to tak shrnu, kdyby jste meli zbytecnych 20K jaky detektor by jste si koupili? (+-3K) Very Happy

Priznam se, ze jsem techincky typ a mam rad slozitejsi pristroje s vetsi volbou nastaveni Smile

Fakt me laka Tesoro Cortez, pekna skala nastaveni, target ID, super lehky a dozivotni zaruka, i pro blbe, jednoducha obsluha, skoda ze ten design je hruza SmileSmileSmileSmile
Návrat nahoru
Lucky



Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2007 10:23    Předmět: Citovat

...máš recht,quatro je opravdu těžkej, já šel do T2 a jsem nadšen... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2007 14:55    Předmět: Citovat

Hmm tak Tesoro Cortez u nas stoji 19900 kc s dph a koukam ze se ruzni jestli dokonce ma ground balance atd... za tu cenu se da poridit snad i fisher f75 ne?
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2007 15:39    Předmět: Citovat

Za prvé jsem Ti nerozuměl a za druhé: Fíša bude stát tak o cca 8000 víc Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2007 16:16    Předmět: Citovat

Mjk napsal:
a koukam ze se ruzni jestli dokonce ma ground balance atd... za tu cenu se da poridit snad i fisher f75 ne?


O tom odladění země jsme se bavili u Tesoro Tejon (Pro). F75 bude stát opravdu minimálně rok dost peněz....
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO