Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 504 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. březen, 2008 9:23    Předmět: Re: ? Citovat

fíha napsal:
Vankelt + krokodill: Při "prvním vyběhnutí" na políčko je lépe začít v all metalu nebo se hned "motat" v nějakém diskr. programu??? Ten přechod z analogu do digoše je pro mě zatím trošku porod Confused


Rozhodně bych se nebál programu:-). Musíš zkoušet všechno a hlavně se toho nebát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fíha



Registrace: 19.1. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. březen, 2008 19:09    Předmět: Ufff Citovat

Petronius dík za povzbuzení. "Zatím" se toho nebojím. Teorie je však věc jedna, praxe druhá..... Uvidím zítra na poli. Na poli proto, že tam nebude žádný pařez, o který bych s klackem případně švihnul!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Grinder



Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: úterý 11. březen, 2008 16:04    Předmět: Citovat

Cool krokodill us ti prisla ta mala cievka ? ako si snou spokojny podaj nejaky report Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 16:34    Předmět: Citovat

Pribudla nám teraz do tímu nová F75ka, ešte v tom trochu blúdime.
Chcem sa spýtať ako využívate v praxi funkciu All metal. Mala by ísť hlbšie, o koľko?
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 17:03    Předmět: Citovat

Ale, ale, další eFko mezi uživatele Wink
Jinak, funkce All Metal není u tohoto detíku nejhlubší, je to v diskr. módu režim JE, ale je také nejnáročnější na přesné nastavení, aby ti nic nerušilo detík. Tzn. pečlivě a dobře odladit zem, nastavit půdní vlhkost atd atd... Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: neděle 13. duben, 2008 18:07    Předmět: První zkouška Citovat

Čau.
Dneska jsem ho prvně vynesl na světlo boží. První půlhodiny, samý rozpaky. Pak jsem se lehce otrkal v diskriminaci a nastavení a běhá jakou bič boží. Paráda. Poměrně přesně ukazuje místo nálezu, horší to je s tou stabilitou při polžení, tuším, že Krokodill to vychytal nějakým udělátkem. Chci se zeptat v jakým modu nejčastěji a běžně hledáte s jakou citlivostí?
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 13. duben, 2008 22:15    Předmět: Citovat

Tak na toto se nedá až tak lehce odpovědět. Vlastně jo, pokud je to pole u města nebo vesnice, tak používám diskriminaci s nižší citlivostí a programem dE, pokud je to zorané pole, tak program Pf. Pokud hledám v lese, dál od civilizace, nebo nějaké louky, tak si troufnu vyšponovat citlivost co nejvíc a většinou jedu v programu JE. Chce to zkoušet a nastavovat dle vlastního uvážení, nelze všeobecně radit, co a jak si máš nastavit. Třeba, když se podíváš do návodu, tak tam je zase napsáno, že režim dE (tovární nastavení) je nejlepší metoda pro většinu podmínek a je proto přednastavena. No vidíš a já jsem v tomto režimu snad nehledal ani hodinu...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 7:14    Předmět: Citovat

Já hledám tak z 99% v režimu JE při nastavení citlivosti 97. Zatím je to skoro všude stabilní. Při testování jsem zjistil, že oproti zkušenostem některých, není až tak velký rozdíl v režimech dE a JE (hloubkově).
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 17:16    Předmět: Nastavení Citovat

Tak to musím vyzkoušet, hledání v režimu Je a vyšponovat to. No, ale pak se naskýtá otázka když chytíte signál z větší hloubky kam až kopete? Totiž já jsem zlomil už dvě násady a taky jsem línej kopat více jak 40 cm do hloubky.
Pak se chci zeptat na odladění země, používáte automatiku, nebo spíš manuál. V návodu jsem četl, že je lepší automatika, ale mě se jeví manuál a jak píšete vyšponovat si to na hloubku a citlivost. Pořádně ho otestuji poslední víkend v dubnu kdy mám týden dovolený a tu věnuji jen a jen hledání Very Happy
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 22:31    Předmět: Citovat

Odladění země provádím automatikou, a po odladění přepnu na ruční a přidám jedno, dvě čísílka nahoru. A nebo to nechám na automatice, když je to stabilní (suchý les). Zatím se mi nestalo, abych zem odlaďoval jen ručně. Na kopání používám BW lopatku a ještě se mi nestalo, abych ji zlomil. Jinak na ten týden dovolený ti přeju hóódně pěknejch signálků Wink Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 6:48    Předmět: Citovat

Jo, jo, taky jako krokodill většinou používám automatický odladění, jen vyjímečně přidám nebo uberu 3 stupínky (podle toho, jak se hlásí při automatickém ladění). A BW lopatka je skvělá. Dvakrát se mi jenom prohnula (ne ohnula) ve zmrzlé půdě, ale dá se s ní kopat všude. Cool
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 10:24    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Odladění země provádím automatikou, a po odladění přepnu na ruční a přidám jedno, dvě čísílka nahoru. A nebo to nechám na automatice, když je to stabilní (suchý les). Zatím se mi nestalo, abych zem odlaďoval jen ručně. Na kopání používám BW lopatku a ještě se mi nestalo, abych ji zlomil. Jinak na ten týden dovolený ti přeju hóódně pěknejch signálků Wink Wink


Ano používám stejný způsob a nemám pak nejmenší problém chodit v relativně čistém lese s JE a mezi 80-90. Nu ale stále se učímSmile.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 10:27    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Ale, ale, další eFko mezi uživatele Wink
Jinak, funkce All Metal není u tohoto detíku nejhlubší, je to v diskr. módu režim JE, ale je také nejnáročnější na přesné nastavení, aby ti nic nerušilo detík. Tzn. pečlivě a dobře odladit zem, nastavit půdní vlhkost atd atd... Laughing Laughing


Ahojky.
Mám teď půjčenou malou cívku. Jak se ti s ní chodí?
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 17:28    Předmět: Citovat

Je to průšvih, ještě ji nemám. Ono to totiž bylo takto: kamarád má kamarádku v Anglii. Ta je tam celoročně pracovně, jen v létě přijede na dva měsíce domů. Ale bydlí tam, ta kamarádka, ještě s jednou kamarádkou a ta měla cca do půlky března přijet a cívku přivézt. Jenže ta první kamarádka někam odjela si zalézt na skály a té druhé zapoměla říct a hlavně dát plnou moc na vyzvednutí balíku, který jí přišel s tou mojí cívkou zrovna v té době, když byla pryč. Ta druhá to nemohla vyzvednout a tak pošta balík poslala zpět jako nedoručitelný. Takže mám ho.no. No, ale snad to nějak v brzké době dopadne a cívku do konce května možná budu mít Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 19:30    Předmět: Nastavení Citovat

Ahoj,
hele, chlapi, prosim poradte mi jeste ohledne F75. Testnul jsem ji za sobotního deste a v nedeli v mokrej trave, vsechno, suúer. Vim, ze si nekdo stezoval na konektor civky, ale zadnej problem. Jediny co mozna delam spatne je nastaveni. Hledal jsem v pomerne zamorenym Fe prostoru. Pouzil jsem diskriminaci, sensitivity 80, odladění země jsem nastavit nemohl, bylo mokro, nešlo, Vydiskriminoval jsem na 25 do niklu a stejne jsem chytal zelezo, je fakt ze jen vetsi kousky, typ podkova z vojensky boty, dale starou zednickou lzici, kus zeleznyho platu. Tady byl vzdy signal jako fik. Je to normalni, ze pokud je to vetsi kus zeleza i pres diskriminaci ho chytnu? Je to kvuli vodivosti? Hlasilo se to totiž vysokym tonem v rozmezi 45 - 60 na displeji. Mensi kousky hrebiky apod. vubec nic, s tim jsem byl spokojenej.
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 20:09    Předmět: Citovat

Jo, jo, je to normální, že velký kusy železa se hlásí jako barva. A je to i dobře. Třeba bys přešel např. kanystr plnej pokladu Laughing Laughing Laughing Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 22:05    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Jo, jo, je to normální, že velký kusy železa se hlásí jako barva. A je to i dobře. Třeba bys přešel např. kanystr plnej pokladu Laughing Laughing Laughing Wink

přesně tak, velké železo hlásí jako barvu, jen občas tam skočí menší číslo a tak poznáš,že je tam větší železo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 14:10    Předmět: potřehy a problémy Citovat

Tak konečně jsem trochu líp vyzkoušel novou F75 a jsem docela blázen z toho, když píšete, že jedete v JE na maximální citlivost. Já např. v JE modu v čitém lese na několika různých lokalitách s vyplým mobilem se s citlivostí nedostanu výš jak 35, pak dektektor začne pořád štěbetat a to i když ho zvednu 2m nad zem. Kontroloval jsem konektor a zdá se být OK. Tak si kladu otázku jestli je s přístrojem vše OK.
Jinak se zdá že i na tu citovost 30 v JE je mnohem citlivější naž v DE modu na 90. Jinak mám taky problémy s dikriminací např. když dám diskriminaci na folie tak stejně folie hlásí. A pak rezavé hřebíky často hlásí jako barevné kovy. Tak nevím.
Jinak ještě ke konstrukci - všimnul jsem si, že pokud trochu zatlačím na cívku (napr. ji stisknu prsty) tak přístroj zaštěbetá - je to normální jev?
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 15:46    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

VladaT napsal:
Tak konečně jsem trochu líp vyzkoušel novou F75 a jsem docela blázen z toho, když píšete, že jedete v JE na maximální citlivost. Já např. v JE modu v čitém lese na několika různých lokalitách s vyplým mobilem se s citlivostí nedostanu výš jak 35, pak dektektor začne pořád štěbetat a to i když ho zvednu 2m nad zem. Kontroloval jsem konektor a zdá se být OK. Tak si kladu otázku jestli je s přístrojem vše OK.
Jinak se zdá že i na tu citovost 30 v JE je mnohem citlivější naž v DE modu na 90. Jinak mám taky problémy s dikriminací např. když dám diskriminaci na folie tak stejně folie hlásí. A pak rezavé hřebíky často hlásí jako barevné kovy. Tak nevím.
Jinak ještě ke konstrukci - všimnul jsem si, že pokud trochu zatlačím na cívku (napr. ji stisknu prsty) tak přístroj zaštěbetá - je to normální jev?


V lese s JE programem chodím na 90 i trochu nad. Důležité je dobře odladit zem.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 16:05    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

Petronius napsal:
V lese s JE programem chodím na 90 i trochu nad. Důležité je dobře odladit zem.

Jen si dovolím lehce doplnit Petroniuse. Také je potřeba si pohrát s thresholdem, protože pokud ho máš např. v plusových číslech, tak ti bude štěbetat opravdu i při citlivosti kolem pětatřiceti. Chce si to pořádně prostudovat návod Wink , který jsem bohužel já nečetl, ale určitě to tam je Laughing Laughing Laughing . VŠECHNO.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO