Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 518 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fisher ID EXCEL
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher ID Excel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sulipupin
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.1. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Hannersdorf

PříspěvekZaslal: sobota 10. březen, 2007 10:48    Předmět: Fisher ID EXCEL Citovat

Vyzývám Vás Tímto všichni majitelé tohoto přístroja k nějaké diskusi,hodnocení parametrů,technického zpracování,postřehů,atd.Díky za vše hodnotné. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 27. červenec, 2007 16:27    Předmět: Citovat

Býval jsem majitelem tohoto skvělého stroje. Dnes s ním chodí asi někdo jiný, který si ho ode mě bez dovolení vypůjčil Crying or Very sad . Myslím, že je to skvělý detektor, se kterým se člověk lehce zžije. Má skvělou diskriminaci, skvělý dosah, slušně identifikuje materiál v zemi. Záporem je, že není dešťotěsnýSmile, a odhad hloubky předmětu je horší. Jinak má samé nej. Kdyby se tady objevil dotyčný týpek co si ho bez mého vědomí půjčil a třeba ho hryzlo svědomí, tak si ho rád vezmu zpětSmile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 10:05    Předmět: Citovat

Nejsem majitelem tohoto stojku nějak dlouho, ale pár zkušenosti už mám. Pravdou je že není deštotěsný a nelze snad naněj pořídit ani kryt proti dešti což nechápu. Další moucha je vyndávání baterií musel jsem si na to udělat takový háček bez něj ty baterie z toho nedostanu. Dále je to nemožnost použití jiných civek, ale stím musí člověk počítat už při vyběru( mě osobně to nevadí). Jinak s ostatnímy vlastnostmi , a to mnohem podstatnějšími, jsem nad míru spokojen.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 14:33    Předmět: Citovat

Zdarec, tak už ho mám skorem měsíc a musím říct že jsem čekal, že mi nadšení vydží déle. Koupil jsem ho ze Steffmeteldetectors z eBay a vše proběhlo ok. Je to kvalitní mašina co se týče diskriminace a provedení, i identifikace předmětů je skvělá, např. spolehlivě bere kolecka a ukaze Vam plus 20, to je jasny. Co však musím zmínit jako zápor je nedostatečný dosah, připadá mi že nejde ani do 20. Např. soc korunu neveme ani 15 pod zemí. TAky mu chybi ovladani hlasitosti.Nemám zkušenosti s jinými detektory ale příde mi to málo. BYl jsem už na tolika lokalitách a pouze soc soc soc, 1. republika. Jeden totalne odepsany krejcar a jinak nic. Asi ho prodam a koupim coinstrike, jsem totiz na ty kolecka a kdyz se divam na DW tak z toho nemuzu, je to porad "V LESIKU" a "NA LOUCE" a same stribrnaky. To nechapu. Rekl bych ze je dobrej tak pro valkare, protoze strepinu o prumeru Vam najde i v 30-35 cm..Takze valkarum doporucuji.Munice jsem vyhrabal habadej..Takze se brzy ozvu s nazorem az si koupim COINSTRIKE, momentalne se zbavuji toho ID Excel tak pokud byste nekdo chtel muzém se dohodnout, jak rikam neni to spatna masina le na kolecka je to pouze prumer.Klido pisnete na mail Wendys008@seznam.cz. Zatim se mejte a hodne stesti
Návrat nahoru
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 15:22    Předmět: Citovat

Promin, ale nechápu jak můžeš odsoudit detektor na základě toho, že na DW sbírají samé stříbrnáky a ty jen socmince.Nehledě nato že ho máš jen měsíc. Asi to bude spíše LOKALITOU než detektorem. Nemyslíš?
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 15:34    Předmět: Citovat

wendys napsal:
Promin, ale nechápu jak můžeš odsoudit detektor na základě toho, že na DW sbírají samé stříbrnáky a ty jen socmince.Nehledě nato že ho máš jen měsíc. Asi to bude spíše LOKALITOU než detektorem. Nemyslíš?


Ámen!
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 16:45    Předmět: Citovat

wendys napsal:
Promin, ale nechápu jak můžeš odsoudit detektor na základě toho, že na DW sbírají samé stříbrnáky a ty jen socmince.Nehledě nato že ho máš jen měsíc. Asi to bude spíše LOKALITOU než detektorem. Nemyslíš?


Plně souhlasím, já za loňský rok kopnul 1 slovy jeden stříbrňáček a rozhodně jsem detík neprodával a ani o tom neuvažoval. Na DW nacházejí plno věcí a já o ně zatím ani nezakop. Ostatně kdyby tam byli i jiné mince tak by je Excel s určitostí vzal, takže zkus jinou lokalitu než ho prodáš.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 17:05    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Zdarec, tak už ho mám skorem měsíc a musím říct že jsem čekal, že mi nadšení vydží déle. Koupil jsem ho ze Steffmeteldetectors z eBay a vše proběhlo ok. Je to kvalitní mašina co se týče diskriminace a provedení, i identifikace předmětů je skvělá, např. spolehlivě bere kolecka a ukaze Vam plus 20, to je jasny. Co však musím zmínit jako zápor je nedostatečný dosah, připadá mi že nejde ani do 20. Např. soc korunu neveme ani 15 pod zemí. TAky mu chybi ovladani hlasitosti.Nemám zkušenosti s jinými detektory ale příde mi to málo. BYl jsem už na tolika lokalitách a pouze soc soc soc, 1. republika. Jeden totalne odepsany krejcar a jinak nic. Asi ho prodam a koupim coinstrike, jsem totiz na ty kolecka a kdyz se divam na DW tak z toho nemuzu, je to porad "V LESIKU" a "NA LOUCE" a same stribrnaky. To nechapu. Rekl bych ze je dobrej tak pro valkare, protoze strepinu o prumeru Vam najde i v 30-35 cm..Takze valkarum doporucuji.Munice jsem vyhrabal habadej..Takze se brzy ozvu s nazorem az si koupim COINSTRIKE, momentalne se zbavuji toho ID Excel tak pokud byste nekdo chtel muzém se dohodnout, jak rikam neni to spatna masina le na kolecka je to pouze prumer.Klido pisnete na mail Wendys008@seznam.cz. Zatim se mejte a hodne stesti


Tak s takovym přístupem se radši na hledání vyprdni.....o tom to neni Rolling Eyes
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 17:26    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Zdarec, tak už ho mám skorem měsíc a musím říct že jsem čekal, že mi nadšení vydží déle. Koupil jsem ho ze Steffmeteldetectors z eBay a vše proběhlo ok. Je to kvalitní mašina co se týče diskriminace a provedení, i identifikace předmětů je skvělá, např. spolehlivě bere kolecka a ukaze Vam plus 20, to je jasny. Co však musím zmínit jako zápor je nedostatečný dosah, připadá mi že nejde ani do 20. Např. soc korunu neveme ani 15 pod zemí. TAky mu chybi ovladani hlasitosti.Nemám zkušenosti s jinými detektory ale příde mi to málo. BYl jsem už na tolika lokalitách a pouze soc soc soc, 1. republika. Jeden totalne odepsany krejcar a jinak nic. Asi ho prodam a koupim coinstrike, jsem totiz na ty kolecka a kdyz se divam na DW tak z toho nemuzu, je to porad "V LESIKU" a "NA LOUCE" a same stribrnaky. To nechapu. Rekl bych ze je dobrej tak pro valkare, protoze strepinu o prumeru Vam najde i v 30-35 cm..Takze valkarum doporucuji.Munice jsem vyhrabal habadej..Takze se brzy ozvu s nazorem az si koupim COINSTRIKE, momentalne se zbavuji toho ID Excel tak pokud byste nekdo chtel muzém se dohodnout, jak rikam neni to spatna masina le na kolecka je to pouze prumer.Klido pisnete na mail Wendys008@seznam.cz. Zatim se mejte a hodne stesti


ID EXCEL je vynikající detektor v poměrun cena výkon. Je lehoučký a na mince bych řekl jako dělaný. Jediný jeho nedostatek je nemožnost výměny cívky za menší nebo větší. Já s ním chodil dost dlouho a na kolečka je naprosto špicový. Když s ním neumíš nebo máš špatné lokality neznamená, že detektor je špatný. Spíš ten, kdo s ním chodí. Sad
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dmitrij



Registrace: 8.4. 2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Prossnitz, Brünn

PříspěvekZaslal: neděle 27. duben, 2008 19:15    Předmět: Citovat

ID Excel mám taky cca měsíc a taky z ebaye. Nemám si na co stěžovat, ze začátku jsem měl sice problém se železem (viz. téma o zamoření železem), ale po vyčištění je to paráda. Za ten měsíc, co ho mám jsem hledal tak 10 hodin, protože to beru dost rekreačně, ale že bych si na něj měl stěžovat - to nemůžu. V nálezech převažují převážně "socky" + jeden stříbrnej F. Josef, ale co chtít víc... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 27. duben, 2008 22:52    Předmět: Citovat

Jo tak jste me pekne zabili, vzdávám to Smile No v podstate to asi bude vyberem lokalit. Hold rybar ceka na poradny ulovek taky dlouho takze je to o stetsi. Jinak hledam tak 20 hodin tydne, takze casu na vylepseni mam dost. Smile Tak ja mu dam jeste sanci a prubezne tu muzem pokecat. Zatim V
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 27. duben, 2008 22:54    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Jo tak jste me pekne zabili, vzdávám to Smile No v podstate to asi bude vyberem lokalit. Hold rybar ceka na poradny ulovek taky dlouho takze je to o stetsi. Jinak hledam tak 20 hodin tydne, takze casu na vylepseni mam dost. Smile Tak ja mu dam jeste sanci a prubezne tu muzem pokecat. Zatim V


Chlape, kde bereš ten čas???? To by se mi také líbilo:-))
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 8:34    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Jo tak jste me pekne zabili, vzdávám to Smile No v podstate to asi bude vyberem lokalit. Hold rybar ceka na poradny ulovek taky dlouho takze je to o stetsi. Jinak hledam tak 20 hodin tydne, takze casu na vylepseni mam dost. Smile Tak ja mu dam jeste sanci a prubezne tu muzem pokecat. Zatim V


Jasně, chce to čas a trpělivost. Wink Ja si taky musel na první stříbrnáček počkat tři měsíce. .W.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 14:22    Předmět: Počtěte si Citovat

NO času mám haba děj. V praci jsem do 4 a v 5 jsem doma tak hned litam hledat, jeste jsem nebyl v noci ale taky se na to chystam:o))Btw.o víkendu jsme s Excelem byl na keltskym hradisti.BYlo tam celkme cisto tak si rikam pojedu v All metalu, a najednou barva +31 až +36 a porad dokola rikam co to asi bude. Tak kopu a bylo to u Habru takze koreny jako prase tak si rikam no Fiskars zvladne vsechno-presekal jsem je a pod nima sutr, rikam no tak to je v pytli. Prejedu to detikem a +36.Tak vykopu sutr a tam nejakej nuz, fakt masivni, ale s ulomenou spickou a zrezlej takze to asi nebude barva ale jen ta oxidace dala ten signal. No kazdopadne kdyz jsem to vecer jeste prejizdel na vzduchu tak to porad hazelo barvu a ani jednou -, tak nevim...Dneska az dorazim z prace, tak to hodim do octove lazne a uvidim..Kdyz to bude po vycisteni zelezo, aspon to zbrousim udelam si novou strenku a budu mit peknej nuz. Smile A zrovna u toho nalezu. Jo najit tak zlatý statér. Je to snář ale bylo by to fajn, zatim mi ty perfektní vytrínkny co jsem si udelal zejí prázdnotou:o))) Very Happy Zdraví Venca
Návrat nahoru
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 14:26    Předmět: Re: Počtěte si Citovat

Wendys008 napsal:
NO času mám haba děj. V praci jsem do 4 a v 5 jsem doma tak hned litam hledat, jeste jsem nebyl v noci ale taky se na to chystam:o))Btw.o víkendu jsme s Excelem byl na keltskym hradisti.BYlo tam celkme cisto tak si rikam pojedu v All metalu, a najednou barva +31 až +36 a porad dokola rikam co to asi bude. Tak kopu a bylo to u Habru takze koreny jako prase tak si rikam no Fiskars zvladne vsechno-presekal jsem je a pod nima sutr, rikam no tak to je v pytli. Prejedu to detikem a +36.Tak vykopu sutr a tam nejakej nuz, fakt masivni, ale s ulomenou spickou a zrezlej takze to asi nebude barva ale jen ta oxidace dala ten signal. No kazdopadne kdyz jsem to vecer jeste prejizdel na vzduchu tak to porad hazelo barvu a ani jednou -, tak nevim...Dneska az dorazim z prace, tak to hodim do octove lazne a uvidim..Kdyz to bude po vycisteni zelezo, aspon to zbrousim udelam si novou strenku a budu mit peknej nuz. Smile A zrovna u toho nalezu. Jo najit tak zlatý statér. Je to snář ale bylo by to fajn, zatim mi ty perfektní vytrínkny co jsem si udelal zejí prázdnotou:o))) Very Happy Zdraví Venca


To si děláš prdel? Question
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 14:37    Předmět: Citovat

Mám tri strieborné za 5 mesiacov. Moc času tomu však nevenujem, bohužiaľ.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 18:42    Předmět: Re: Počtěte si Citovat

Wendys008 napsal:
.... o víkendu jsme s Excelem byl na keltskym hradisti.BYlo tam celkme cisto tak si rikam pojedu v All metalu, a najednou barva +31 až +36 a porad dokola rikam co to asi bude....


Asi tvoje nadšení zchladím ale na tomhle fóru nenajdeš nikoho, kdo by vědomě hledal na archeologickém nalezišti. Nejenže je to zákonem postižitelné (i když nic nenajdeš pokuta lítá ve vzduchu) ale hlavně si nepleť hledače s vykradači hrobek. Pak se nediv, že archeologové prosazují plošný zákaz detektorů, když se jim někdo s detektorem hrabe v oficiálních nalezištích. Možná si to nevěděl ale neznalost zákona neomlouvá .
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 21:28    Předmět: Citovat

Wendys008 Shocked Rolling Eyes chyba
Nevěřícně kroutím hlavou Evil or Very Mad
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 22:58    Předmět: Citovat

Jo tak to tady asi vědomě končím..Jo to jsem nevěděl ale to je asi stejně jedno, když už jsem tam byl tak jen dodám sám k sobě- no coment...
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2008 10:03    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Jo tak to tady asi vědomě končím..Jo to jsem nevěděl ale to je asi stejně jedno, když už jsem tam byl tak jen dodám sám k sobě- no coment...


Za to Keltské naleziště máš u nás všech hodně velký černý puntík. Bude dobře, když tady vědomě skončíš, protože právě tací co se hrabou tam, kde nemají být nám dělají problémy všem.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher ID Excel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO