Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 556 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Field test Matrix

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2007 13:13    Předmět: Field test Matrix Citovat

Field test na Whites M-6 naleznete na adrese http://whites.co.uk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2007 15:25    Předmět: Citovat

Kdyby to chtěl někdo přeložit, tak to bude super. Nějak tomu jejich jazyku neholduju.
Návrat nahoru
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 15:20    Předmět: Citovat

zdravím pánové, předběžně domlouvám field test MATRIXu M6 v českých podmínkách v průběhu tohoto nebo příštího měsíce.Test by měl provádět jeden z administrátorů tohoto webu se svým kolegou,odborníkem na testování detektorů.
Fieldtest budou provádět zkušení hledači,mimo správného základního nastavení nechám vše na nich,aby byl test co možná nejvíce nezávislí a objektivní Exclamation mimoto uděláme nejspíš i field test PRIZM IV a několika strojů Minelab(Explorer,X-terra..),takže se máte na co těšit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 17:01    Předmět: Citovat

Super nápad! konečně po dlouhé době zase nějaký test a navíc s M6.Už ted´ se nemůžu dočkat!!!Snad si M6 povede dobře a nezlame Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 21:13    Předmět: Citovat

No konečně něco pro nás čechy. Určitě to hodně lidí uvítá. Reklamních keců a různých "OBJEKTIVNVNÍCH" field testů je na netu milion.
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 21:23    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
předběžně domlouvám field test MATRIXu M6 v českých podmínkách v průběhu tohoto nebo příštího měsíce.Test by měl provádět jeden z administrátorů tohoto webu se svým kolegou,odborníkem na testování detektorů.
Fieldtest budou provádět zkušení hledači,mimo správného základního nastavení nechám vše na nich,aby byl test co možná nejvíce nezávislí a objektivní Exclamation mimoto uděláme nejspíš i field test PRIZM IV a několika strojů Minelab(Explorer,X-terra..),takže se máte na co těšit

To je trošku nadsazené, protože se všechno asi za odpoledne nestihne, nicméně na Matrix M6 i PRIZM IV jsem opravdu zvědav. Porovnávat třeba Explorer SE s M6 se taky moc nedá - je to přece jen každý jiná třida, ale necháme se překvapit jak si M6 povede například v identifikaci cíle a v separaci....
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 21:52    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
whites.cz napsal:
předběžně domlouvám field test MATRIXu M6 v českých podmínkách v průběhu tohoto nebo příštího měsíce.Test by měl provádět jeden z administrátorů tohoto webu se svým kolegou,odborníkem na testování detektorů.
Fieldtest budou provádět zkušení hledači,mimo správného základního nastavení nechám vše na nich,aby byl test co možná nejvíce nezávislí a objektivní Exclamation mimoto uděláme nejspíš i field test PRIZM IV a několika strojů Minelab(Explorer,X-terra..),takže se máte na co těšit

To je trošku nadsazené, protože se všechno asi za odpoledne nestihne, nicméně na Matrix M6 i PRIZM IV jsem opravdu zvědav. Porovnávat třeba Explorer SE s M6 se taky moc nedá - je to přece jen každý jiná třida, ale necháme se překvapit jak si M6 povede například v identifikaci cíle a v separaci....


Tak to souhlasím.Myslím že M6 nebude mít takový dosah jako explorer ale v identifikaci cíle a separaci věřím že bude M6 na tom dobře.No nechám se překvapit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 21:56    Předmět: Citovat

whites.cz - ja by som privítal aj field test DFX, a jeho porovnanie s Exp II alebo Exp SE.
PS: privítam aj dobré nastavenie parametrov DFX v Exceli na môj mail! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 23:07    Předmět: DFX Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. květen, 2007 0:42    Předmět: Field test Citovat

A co takhle přidat ještě IDX Tuning Pro,to by teprve bylo něco!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Warrior
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. květen, 2007 11:52    Předmět: Citovat

Zdar nevite nejakej odkaz kde by se dal sehnat IDX Tuning pro??? jak vychazi v porovnani s Prizm V nevo matrix M6??? diky roman
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 18:31    Předmět: Re: Field test Citovat

quad napsal:
A co takhle přidat ještě IDX Tuning Pro,to by teprve bylo něco!


Zdar,

já bych M6 s IDX Tuning Pro neporovnával protože Matrix je o kusek dál a hlavně při koupi nového detektoru je na tom určitě líp Matrix.
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 18:57    Předmět: Citovat

robins... potěším tě...Věř nevěř,ale podle mě M6 je co se týče hloubky srovnatelná s explorerem.Explorer je nadupaný v jiných směrech.Tím nechci řéct,že je hloubka špatná.Naopak hloubka dost dobrá u obou mašin. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 19:52    Předmět: Citovat

cortes napsal:
robins... potěším tě...Věř nevěř,ale podle mě M6 je co se týče hloubky srovnatelná s explorerem.Explorer je nadupaný v jiných směrech.Tím nechci řéct,že je hloubka špatná.Naopak hloubka dost dobrá u obou mašin. Twisted Evil


Zdravím kolego, Razz konečně jsi se ukázal taky tady.Jinač taky gratuluji k dcerce a hlavně at je zdravá Wink a k těm detíkům: myslím že přeci jen má explorer o něco navrch v dosahu.Sice jsme testovali s kolegou jen chvíli na vzduchu a nějaký rozdíl tam byl ale nic strašného.Ale jak říkám byl to spíše takový pokus než test takže ty hodnoty určitě nebyly vypovídající,ale nějaký rozdíl tam bude.Po pravdě bych asi ale M6 za explorera neměnil.líbí se mi jak svou jednoduchostí,tak i výkonostně,jsem prostě s M6 spokojený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 19:55    Předmět: Citovat

Cortes: Ale potěšil jsi mně. Twisted Evil myslel jsem že je mezi explorerem a M6 větší rozdíl. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 20:34    Předmět: Citovat

robins napsal:
Cortes: Ale potěšil jsi mně. Twisted Evil myslel jsem že je mezi explorerem a M6 větší rozdíl. Very Happy
--------- Twisted Evil Dík za přání k malé... Confused šak jsem ju pořádně zapil.......Na vzduchu jsou testy nic moc...zem je zem....explorer je dost dobrá mašina do zamořeného pole(aspoň se to říííká Shocked ) a má to ho dost na naučení a programování------M6 v podstatě zapneš a jdeš. Rozhodla u mě cena a fakt,že u minelabu jsem měl problém s káblem...Kamarád mění u exploreru 2x za rok cívku(odvaří kábl u cívky) (ale hledá jak drak ) Laughing Mě by asi na ty pole lépe vyhovoval explorer.Ale poměr cena a výkon vyhrál M6......Nebudu ho ale jen chválit....Diskriminace v zamořeném polu by mohla byt lepší......Musím jít dost pomalu..ale co -to bych musel i s explorerem Laughing Až vyhraju ve sportce...Nebo najdu poklad--Tak si ten explorer s toho nálezného co za ten poklad dostanu koupím...PS-ve foru ...majitelé M6.... jsem dal nákou novou cívku (aspoň pro mě)---Tak zatím Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 0:08    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
zdravím pánové, předběžně domlouvám field test MATRIXu M6 v českých podmínkách v průběhu tohoto nebo příštího měsíce.Test by měl provádět jeden z administrátorů tohoto webu se svým kolegou,odborníkem na testování detektorů.
Fieldtest budou provádět zkušení hledači,mimo správného základního nastavení nechám vše na nich,aby byl test co možná nejvíce nezávislí a objektivní Exclamation mimoto uděláme nejspíš i field test PRIZM IV a několika strojů Minelab(Explorer,X-terra..),takže se máte na co těšit


Tak kdepak jsou ty fields testíky spat ??? Co Ty na to Whites.cz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 6:28    Předmět: Citovat

quad napsal:

Tak kdepak jsou ty fields testíky spat ??? Co Ty na to Whites.cz Wink


Ahoj, za zpoždění Whites.cz nemůže, zvrtlo se to tak nějak kvůli mě. Měli jsme někdy na červenec dohodnutý víkend, kdy se mělo sejít pár lidí včetně Whites.cz, a bylo v plánu udělat nějaké podrobnější testování různých strojů. Bohužel mě na poslední chvíli chytly záda tak, že jsem prakticky měsíc nebyl schopen pořádně chodit, natož unést detektor. Teď se z toho tak nějak pomalu sbírám ... Dohodnout další termín ve kterém má čas víc lidí, je v dnešní době velice obtížné, takže to vidím až na podzim kdy bude Kdyně ....
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 23:16    Předmět: Citovat

Ahoj mcmlxxx. Joo záda, to znám. Sad To je asi to nejhorší, co může hledače potkat. Takže Ti přeju atˇ se toho co nejdřív zbavíš. Ale ono to chce hned jak je to jen trochu možné začít cvičit a posilovat zádový svaly, protože se říká, že člověk je prý tak starej, jak pružnou má páteř. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO