Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 603 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jsem začátečník s garrettem GTP 1350,poradíte?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 03. květen, 2008 13:03    Předmět: Jsem začátečník s garrettem GTP 1350,poradíte? Citovat

Zdravim jsem zacatecnick v hledani veci a tak dale,vsak jiz jsem podnikl turu a nic znatelneho jsem nenalezl,jak jsem ale procital ruzna fora mam spoustu dotazu,tak jestli by jste mohli zkusenejsi poradit:
1) jak u nej mam nastavit aby hledal jen stribrnaky,nebo zlataky,nebo lepsi kovy
2)ma dobrou citlivost a dokaze najit i nabojnice?
3)jake doporucujete nastaveni?
4)jsem z Revnic ( okoli karlstejna) a netusim zda je zde nejake byvale osadiste,kupecka stezka,nebo tak neco... nevedeli by jste? vim jen o Tetine.
5)clovek predemnou ho mel a pouzival dene,porad,proste vzdy kdyz mel volny cas a delal to nejaky rok... je mozne ze ted pristroj funguje hur? neni poruchovy?
-proste bych rad nachazel stredoveke veci (mince,klice,hroty sipu atd..) a nebo veci z 2. svetove nebo star,ale vubec netusim jak na to,mohli by jste prosim poradit? Díky z pozdravem revan. Cool
Návrat nahoru
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: sobota 03. květen, 2008 16:43    Předmět: Re: Jsem začátečník s garrettem GTP 1350,poradíte? Citovat

revan napsal:
Zdravim jsem zacatecnick v hledani veci a tak dale,vsak jiz jsem podnikl turu a nic znatelneho jsem nenalezl,jak jsem ale procital ruzna fora mam spoustu dotazu,tak jestli by jste mohli zkusenejsi poradit:
1) jak u nej mam nastavit aby hledal jen stribrnaky,nebo zlataky,nebo lepsi kovy
2)ma dobrou citlivost a dokaze najit i nabojnice?
3)jake doporucujete nastaveni?
4)jsem z Revnic ( okoli karlstejna) a netusim zda je zde nejake byvale osadiste,kupecka stezka,nebo tak neco... nevedeli by jste? vim jen o Tetine.
5)clovek predemnou ho mel a pouzival dene,porad,proste vzdy kdyz mel volny cas a delal to nejaky rok... je mozne ze ted pristroj funguje hur? neni poruchovy?
-proste bych rad nachazel stredoveke veci (mince,klice,hroty sipu atd..) a nebo veci z 2. svetove nebo star,ale vubec netusim jak na to,mohli by jste prosim poradit? Díky z pozdravem revan. Cool


Ach jo, už zase, ale zkusím to:
Garreta neznám, ale obecně platí u všech detektorů
1/ to nejde, rozlišíš jen železo a ostatní barevné kovy a to ještě občas nejistě
2/ nábojnice najde každý detektor, otázkou je v jaké hloubce Smile
3/ neznám, ale máš tu fórum pro tenhle typ tak si to nastuduj, určitě tam něco bude, případně kontakty na majitele téhle značky
4/ proč sis pořizoval detektor, když nevíš co a kde chceš hledat, až si ujasníš co, tak hledej a studuj o příslušné době a svém okolí a zkoušej sám a až se ti jeden ze sta pokusů podaří poznáš o čem to je. Mimochodem na Tetín jakožto archeolokalitu zapomň, ale jinak jsi v dobré oblasti, tak se snaž.
5/ viz bod 3/, takhle na to nejde odpovědět
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 03. květen, 2008 16:58    Předmět: Re: Jsem začátečník s garrettem GTP 1350,poradíte? Citovat

butcher napsal:
revan napsal:
Zdravim jsem zacatecnick v hledani veci a tak dale,vsak jiz jsem podnikl turu a nic znatelneho jsem nenalezl,jak jsem ale procital ruzna fora mam spoustu dotazu,tak jestli by jste mohli zkusenejsi poradit:
1) jak u nej mam nastavit aby hledal jen stribrnaky,nebo zlataky,nebo lepsi kovy
2)ma dobrou citlivost a dokaze najit i nabojnice?
3)jake doporucujete nastaveni?
4)jsem z Revnic ( okoli karlstejna) a netusim zda je zde nejake byvale osadiste,kupecka stezka,nebo tak neco... nevedeli by jste? vim jen o Tetine.
5)clovek predemnou ho mel a pouzival dene,porad,proste vzdy kdyz mel volny cas a delal to nejaky rok... je mozne ze ted pristroj funguje hur? neni poruchovy?
-proste bych rad nachazel stredoveke veci (mince,klice,hroty sipu atd..) a nebo veci z 2. svetove nebo star,ale vubec netusim jak na to,mohli by jste prosim poradit? Díky z pozdravem revan. Cool


Ach jo, už zase, ale zkusím to:
Garreta neznám, ale obecně platí u všech detektorů
1/ to nejde, rozlišíš jen železo a ostatní barevné kovy a to ještě občas nejistě
2/ nábojnice najde každý detektor, otázkou je v jaké hloubce Smile
3/ neznám, ale máš tu fórum pro tenhle typ tak si to nastuduj, určitě tam něco bude, případně kontakty na majitele téhle značky
4/ proč sis pořizoval detektor, když nevíš co a kde chceš hledat, až si ujasníš co, tak hledej a studuj o příslušné době a svém okolí a zkoušej sám a až se ti jeden ze sta pokusů podaří poznáš o čem to je. Mimochodem na Tetín jakožto archeolokalitu zapomň, ale jinak jsi v dobré oblasti, tak se snaž.
5/ viz bod 3/, takhle na to nejde odpovědět


Jen bych ještě dodal- když chceš něco hledat,měl bys tomu alespoň trochu rozumět - je spousta věcí, který najdeš a z neznalosti je klidně vyhodíš -proto ti doporučuju - učit se,učit se,učit se- jako nebožtík Lenin Laughing Laughing Laughing a krom toho po sobě taky dej vše do původního stavu -a kup si dobrou obuv - zlaťáky a stříbrňáky si musíš tvrdě vychodit ! Wink Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: sobota 03. květen, 2008 18:52    Předmět: Citovat

Osobně ti s nastavením tohoto detíku nepomůžu,nikdy jsem ho neměl v ruce.Ale co se týká zlaťáků a stříbra je to celkem oříšek pro detíky,jelikož se hodně blíží k železu,takže asi menší nastavení diskriminace.
Pokud hledáš kupecké cesty a zaniklé vesničky,pak koukni na mapy.cz a najdi svoji oblast.Porovnej cesty,vesnice na staré a novodobé mapě.na netu celkově najdeš mnoho servrů kde se zabívají touto otázkou,konkrétně zaniklé vesnice...
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/


Naposledy upravil darden dne neděle 04. květen, 2008 20:16, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 04. květen, 2008 19:45    Předmět: Citovat

moc vam dekuju za odpovedi tak nejak jsem to tusil.... i jsem porovnaval starou a novou fotomapu na mapy.cz a snad i nasel.... taky sem se nachodil kazda tura - 10km zhruba,vim ze nic moc,ale pro zacatek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO