Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 443 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nejhorší detektor
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 19. květen, 2008 22:54    Předmět: Nejhorší detektor Citovat

Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.
Návrat nahoru
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 19. květen, 2008 23:37    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

Zeroboy napsal:
Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.


Rolling Eyes To je nic neříkající zpráva !!! Proč se ti zdá jako nejhorší detík, jak dlouho si ho zkoušel a kolik si jich už měl v ruce ?
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 7:19    Předmět: Citovat

Ešte horší ako ACE?
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 8:16    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

Zeroboy napsal:
Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.
Nezahadzuj ho do kontainera.Daj mu čas.On sa polepší.O rok budeš mať o ňom iný názor. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 11:09    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

Zeroboy napsal:
Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.


a proč?
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 15:16    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

mcmlxxx napsal:
Zeroboy napsal:
Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.


a proč?

Protože bagr... Very Happy
Toto bych zamčel, páč GTI 2500 spolu s Minelabem Explorer a ještě jeden (na kterej si momentálně nevzpomenu), jsou nejlepší hobby detíky na trhu. A to jsem žádnej z nich neměl v ruce! Tuto provokaci jsem asi jaksi nepochopil... Shocked
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 15:35    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

kaprál napsal:
mcmlxxx napsal:
Zeroboy napsal:
Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.


a proč?

Protože bagr... Very Happy
Toto bych zamčel, páč GTI 2500 spolu s Minelabem Explorer a ještě jeden (na kterej si momentálně nevzpomenu), jsou nejlepší hobby detíky na trhu. A to jsem žádnej z nich neměl v ruce! Tuto provokaci jsem asi jaksi nepochopil... Shocked


Ten třetí je F75. Jinak taky nechápu, jak někdo může o G2500 tvrdit něco takového. Nejspíš nějaká rychlokvaška, která se s ním nenaučila.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 16:31    Předmět: Citovat

necinkaly zlaťáky a stříbrňáky?
Návrat nahoru
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 19:25    Předmět: Citovat

Gandy napsal:
necinkaly zlaťáky a stříbrňáky?


Hned na poprvé ? Laughing
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 19:44    Předmět: Citovat

Právě že na poprvé. Pak je to detektor šunt, když s ním nenajdeš hned něco cennýho. Fuj, takovej detík Mad , že já blb si něco takového kupoval Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 20:13    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

Zeroboy napsal:
Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.


Jé, myslím, že jsi dobrý bavič! Hoď ještě něco do placu. Rád se pobavím nejenom já. Počasí za nic nestojí, tak nás pobav. Zatím ti to jde dobře. Very Happy
_________________
XP GOLD MAXX POWER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
furtnic
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.7. 2007
Příspěvky: 399

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 21:41    Předmět: Citovat

Žádnej detík není na hovno.S každým se dá něco najít.Nejsem znalec,ale zrovna Garet si myslím,že není špatná značka.Sám mám ACE 250 a našel jsem s ním dost.Kolikrát víc,než kamarád s XPéčkem.Jde o štěstí.Myslím si,že kdo si koupí detík na to,aby mu vydělával a pak s ním na první louce nenajde nic extra tak ho hned odsoudí.To je špatný.V dnešní době se musí lokality zkoumat,ptát se,číst a pod.Detektor není jen vo tom,že kopeš cenosti ale hlavně je to styl života,koníček,kterej vyžaduje taky trpělivost.Jen pro příklad uvedu.Na jiných stránkách o hledání píše jeden taťulda,který hledá s hodně dobrým detektorem a dost dlouho a on říká:Koupil jsem dceři detektor pro děti za 1900kč a po první hodině hledání za mnou přišla s plnou hrstí krásných krejcárků a já vůbec nic.Hold holka měla štěstí.A vo tom to je.Takže chce to jen víc info a trpělivost.Já za první rok taky nic moc nenašel.Všem hodně zdaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tonak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 1139
Bydliště: Qualischingen

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 22:14    Předmět: Citovat

furtnic napsal:
Žádnej detík není na hovno.S každým se dá něco najít.Nejsem znalec,ale zrovna Garet si myslím,že není špatná značka.Sám mám ACE 250 a našel jsem s ním dost.Kolikrát víc,než kamarád s XPéčkem.Jde o štěstí.Myslím si,že kdo si koupí detík na to,aby mu vydělával a pak s ním na první louce nenajde nic extra tak ho hned odsoudí.To je špatný.V dnešní době se musí lokality zkoumat,ptát se,číst a pod.Detektor není jen vo tom,že kopeš cenosti ale hlavně je to styl života,koníček,kterej vyžaduje taky trpělivost.Jen pro příklad uvedu.Na jiných stránkách o hledání píše jeden taťulda,který hledá s hodně dobrým detektorem a dost dlouho a on říká:Koupil jsem dceři detektor pro děti za 1900kč a po první hodině hledání za mnou přišla s plnou hrstí krásných krejcárků a já vůbec nic.Hold holka měla štěstí.A vo tom to je.Takže chce to jen víc info a trpělivost.Já za první rok taky nic moc nenašel.Všem hodně zdaru.
Tak,tak-já jsem taky toho ze začátku ,,MOC" nenašel Crying or Very sad ani ,,moc" nezáleží na detíku jako na lokalitce Wink PS:Feri-díky že mě bereš jako hledače-když jsme začínal to jste si se mnou asi užili,co' PS2:jak se píše o s čárkou Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 7:54    Předmět: Citovat

furtnic napsal:
.... ale hlavně je to styl života,koníček,kterej vyžaduje taky trpělivost.....

Hola hoj, proč mu to vysvětluješ? Pokud si někdo koupil detík a okamžitě ho odsoudí, že je to šunt, tak takový člověk ani nemá páru, co je to příroda, relax v ní a pod. Prostě a jednoduše, je to mrdcas jak poleno, rychlokvaška nedokvašená a nezaslouží si naší další pozornosti. Jak by napsal klasik: není hoden stát ani v trusu mého koně muhehe Mr. Green

Toníku, toníku: zmáčkneš klávesu s čárkou (má +,=, ˇ a ´, je vlevo od klávesy šipka zpět) a hned potom zmáčkneš o nebo n nebo s a pod. Pak to vypadá ó nebo ń nebo ś pohoda
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 8:41    Předmět: Citovat

Je to rukama a hlavou.

...nebo nám napíše nějaký zaručeně nejlepší detektor, co se dá zrovinka teď koupit a určitě za výhodnou cenu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 14:21    Předmět: Citovat

Ahoj páni kolegové. Také to může být názor člověka, který není spokojen se zařízením.
Bohužel, výrobci občas asi projde výstupní kontrolou některá cívka nebo strojovna, co není zrovna OK, ale to se dá přeci vyřešit v klidu a míru a co nejrychleji Exclamation
A pokud je někdo nespokojen s detektorem, prodejcem nebo servisem, tak je to jeho věc, ale měl by to uvést na správnou míru a ne uvádět, že GTI 2500 je mašina na houby Exclamation
To Tonak: zdravím Tě brachu Exclamation Kdykoli se zeptej na cokoli Very Happy - Ale ty začátky, tak ty byly.... Very Happy
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 14:29    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
furtnic napsal:
.... ale hlavně je to styl života,koníček,kterej vyžaduje taky trpělivost.....

Hola hoj, proč mu to vysvětluješ? Pokud si někdo koupil detík a okamžitě ho odsoudí, že je to šunt, tak takový člověk ani nemá páru, co je to příroda, relax v ní a pod. Prostě a jednoduše, je to mrdcas jak poleno, rychlokvaška nedokvašená a nezaslouží si naší další pozornosti. Jak by napsal klasik: není hoden stát ani v trusu mého koně muhehe Mr. Green .....


Ahoj krokodill, myslím, že asi vím o koho jde. Pokud je to onen člověk, rád bych pomohl, ale něco prostě nemohu uznat jako reklamaci. Shocked
Pokud je to někdo jiný, ať se vyjádří, rád mu odpovím Very Happy
Jinak zdravím a přes víkend pošlu fotky.
Čus. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.


Naposledy upravil Feri dne středa 21. květen, 2008 14:33, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 14:33    Předmět: Re: Nejhorší detektor Citovat

[quote="Petronius"][quote="kaprál"][quote="mcmlxxx"][quote="Zeroboy"]Garrett gti 2500 je nejhorší detektor co jsem měl v ruce.[/quote]

a proč?[/quote]
Protože bagr... Very Happy
Toto bych zamčel, páč GTI 2500 spolu s Minelabem Explorer a ještě jeden (na kterej si momentálně nevzpomenu), jsou nejlepší hobby detíky na trhu. A to jsem žádnej z nich neměl v ruce! Tuto provokaci jsem asi jaksi nepochopil... Shocked[/quote]

Ten třetí je F75. Jinak taky nechápu, jak někdo může o G2500 tvrdit něco takového. Nejspíš nějaká rychlokvaška, která se s ním nenaučila.[/quote]

F75?? A co DFX?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 15:02    Předmět: Citovat

Ono je více těch TOP detektorů, každý výrobce má toho svého favorita.
Ale vlastnosti 2500 jsou v některých případech opravdu pozoruhodné. Ale to i vlastnosti detektorů jiných značek.... Takže? .... Question Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 6:39    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Ono je více těch TOP detektorů, každý výrobce má toho svého favorita.
Ale vlastnosti 2500 jsou v některých případech opravdu pozoruhodné. Ale to i vlastnosti detektorů jiných značek.... Takže? .... Question Exclamation
V ruce jsem měl G 2500 jen dvakrát na chvíli ale nijak zvlášť mě neoslnil, hlavně konstrukcí pojatou "hobby" a taky tím, že měl za ty peníze dosah spíše průměrný. Ale třeba jsem to s ním neuměl Shocked Chtělo by to aby s ním někdo dorazil do Kdyně - Radkovo polygon je naprosto přesvědčivý. U Garreta (včetně mé 1350) jsem vypozoroval dobrou separaci ale hloubka kulhá (na hloubkovém polygonu jen jeden cíl) - dobré na les i políčka, nevhodné na hluboko uložené nálezy - prostě na občasný relax s celkem slušnými výsledky na mincičky.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO