Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 803 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. květen, 2008 10:56    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Motůrek má moc malý odběr. Abys mohl vypozorovat, jestli je něco s některou baterií, tak ji napoj na tu 2,5V žárovku, která skoro jenom žhnula a sleduj u ní pokles napětí. Ale stejně si myslím, že u tebe bude trochu jiný problém, že to nebude v baterkách.


No chlape radši nestraš, radši bych byl aby to byly jen ty baterie Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. květen, 2008 11:40    Předmět: Citovat

Někde jsem četl že X-terra má nějaký problém v bateriovém pouzdře.
že se tam dává nějaká plastová vložka.
Víc o tom nevím.

Zkus tam dát alkaliky a uvidíš. Ale ve velikostech baterek jsou taky trošku rozdíly. Třeba moje NIMH jsou o kousíček kratší než běžné
alkaliky.

Možná i zde může být "zakopaný pes" Smile
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. květen, 2008 12:35    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
Někde jsem četl že X-terra má nějaký problém v bateriovém pouzdře.
že se tam dává nějaká plastová vložka.
Víc o tom nevím.

Zkus tam dát alkaliky a uvidíš. Ale ve velikostech baterek jsou taky trošku rozdíly. Třeba moje NIMH jsou o kousíček kratší než běžné
alkaliky.

Možná i zde může být "zakopaný pes" Smile


To jsem taky četl, ale týkalo se to prvních série z výroby, pak už ten problém prý odstranili. Jinak s těma dobíjecíma baterkama hledám už cca 3/4 roku a dříve to neblblo. Začlo to dělat až poslední cca měsíc. Zítra se snad konečně dostanu s detíkem ven a budu zkoušet. pojedu na ty dobíjecí baterie 1,2 V a pokud to začne zlobit hodím tam hned alkalický 1,5V a uvidím jestli to bude dál zlobit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. květen, 2008 12:39    Předmět: Sanyo eneloop NiMH 2000mAh AA Citovat

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007C000000BNJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. květen, 2008 16:11    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
, ale týkalo se to prvních série z výroby, pak už ten problém prý odstranili.

No já jsem měl podobný problém v zimě za mrazu -5. Detektor se vypínal a musel jsem vytáhnout baterky a znovu je vložit, aby zase jel. Stalo se to několikrát po sobě. Byl jsem vzteky bez sebe. Tak ti držím palec, abys to rozlouskl a měl klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. květen, 2008 20:54    Předmět: dobíjecí baterie 1,2 V vs. alkalické 1,5 Citovat

1,2 V x 4 = 4,8 V,takže musíš přidat ješte jednu baterku 1,2 x 5=6 V !! a měl by Detik fungovat,u Sovereign GT je dobijeci akumulátor 12 V,nebo 8 x alkalické 1,5 V,když použiju dobijeci 8 x 1,2 tak mě to oznamuje že jsou baterie vybite,ale když přidam ještě 2 x 1,2,celkem 10 x 1,2 V tak je to OK a Detik jede na 100 % Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 0:25    Předmět: Citovat

Terra musí šlapat i na 4,8 voltů minimálně těch 30 hodin, i víc... Alespoň ta moje to tak dělá, takže problém je někde jinde Rolling Eyes Používam buď NIMH GP 2700, nebo Ansmann 2850.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 0:38    Předmět: Citovat

Kurňa mě to taky nedělá problémy a chodím dost dlouho na jedno nabití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 8:10    Předmět: Citovat

Chlapi, dneska se pokud počasí vydrží dostanu do terénu a budu vědět víc. Zatím díky všem za reakce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 21:04    Předmět: Citovat

Já mám asi smůlu. Dnes se mi oddělila plastová část, která drží cívku od spodní tyče. Budu lepit. vztek chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 10:30    Předmět: Citovat

Tak problém s tím mojim blbnutím detíku je zdá se vyřešen. V pátek jsem vyrazil s kámošem do terénu, který má taky X-70. Přišel jsme na jednu lokalitu, zapnul detektor a cca po půl hodině nastalo nemilé přeskakování a blnutí detíku. Zavolal jsem na kámoše a šel k němu. K mýmu překvapení se jeho detík choval úplně stejně. Takže baterky to nejsou, řekl jsem si. Po chvilce dumání byl problém odhalen. Cca 10 m od nás vedl elektrický ohradník pro zvířata a detektory se chovaly takto poblázněně zřejmě kvůli němu. Když jsme šli dál od ohradníků detíky fungovaly opět normálně. No a když si to tak zpět promítnu, párkrát už jsem se pohyboval pod drátama vysokého napětí a v jejich okolí, ale člověk si to hned neuvědomí a nepříjde mu, že když je 20 m od vedení, že by to mohlo mít nějaký vliv na detík. Takže zatím je problém vyřešen Wink . Zdarec Fox.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JOKO69



Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Šebrov ( 40 jar )

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 18:56    Předmět: Citovat

Já byl včra nad vlakovým tunelem a detík mě to dělal taky, vzhledem k tomu že u kolejí mě to již dělalo tak sem to neřešil a popošel jinam kde to bylo v poho. Zdravim
_________________
X-Terra 70,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 18:32    Předmět: Citovat

Drtikol.cz- myslím si, že to lepení moc nepomůže, je to sice z ABS, ale lepší bude to zavařit. teplota tak 320 stupňů .Ne fotopájkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: neděle 31. srpen, 2008 20:36    Předmět: Citovat

quard ty máš x-terru70 a F70, jaký je v nich rozdíl v čem je lepší ten či ten???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: neděle 31. srpen, 2008 20:46    Předmět: Citovat

QUAD - sorry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 31. srpen, 2008 21:07    Předmět: Citovat

Drobeki, už jsem to tady někde psal, ačkoliv Terra je dobrá mašinka, já teď už hledám většinou s F70, a s Terrou chodí ženská. Řekl bych že F70 je citlivější, a rozhodně má větší dosah. Ta nová eliptická koncentrika perfektně separuje a protože má v podélné ose 25 cm má i dostatečný záběr. Taky mi víc vyhovují vyšší tony co detík vydává, zvukově mi připomíná Whites Eagle Spectrum na kterej jsem byl zvyklej. Prostě F70 mi sedí líp než Terra, ale to si musíš vyzkoušet sám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 01. září, 2008 20:36    Předmět: Citovat

díky, už jsem našel toto forum jinde a tam jsi to psal, ale měl jsi F70 jen pár dnů, tak jsem chtěl vědět jak se to vyvinulo. Ted se věnuji spíš polím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. září, 2008 23:33    Předmět: Citovat

http://www.mlotv.com/view/353/minelab-se-vs-minelab-x-terra-70/ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 05. září, 2008 6:49    Předmět: Citovat

Quade zajímavá podívaná, dík. Drobeki, koupil jsem nějaké drahé lepidlo a tyčka zatím drží. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 05. září, 2008 8:55    Předmět: Citovat

Jsem rád že se vám moje video líbí Smile ten testík jsme provedli s kolegou kaprálem a vyplívá z něho že v jednoduchosti je síla i když na svůj explorer nedám dopustit neb jeho přednosti Terru převyšují a můžu to tvrdit neb Terru vlastním také Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Další
Strana 9 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO