Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 604 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Troy.Troy.Troy?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Troy Shadow X3, X5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 16:30    Předmět: Troy.Troy.Troy? Citovat

Tak kluci kdo o něm víte?Moc bych ho chtěl!!!
Návrat nahoru
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 16:51    Předmět: Citovat

tenhle detík asi hned tak neseženeš ani když se ještě prodávali jako nový tak se v inzerci moc sehnat nedali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 01. červen, 2008 23:10    Předmět: Troy - F1 Citovat

Chce to štěstí, taky jsem X3 hledal cca 1,5 roku a pak sehnal v novinový inzerci, fakt to chce hledat. Mám teď Troy v pořadí, jako 7. detektor a nacházím na něm jen samý +. Nemůžu si pomoct, ale v tomto hobby začíná reklama blbnout lidem hlavy. K čemu tahat skoro 2kg těžký det. s pomalou reakcí na cíl a žádnou citlivostí na drobný zlomky z Au. XXXX frekvence je tím pádem vlastně jen reklama. Rád se projdu s jednofrekvenčním analogem po tomto " zázraku "! U Troye to platí na beton!
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 01. červen, 2008 23:43    Předmět: Troy Shadow X3, X5 Citovat

http://www.informulation.on.ca/A55770/cts.nsf/frmIntroProduct!OpenForm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 02. červen, 2008 7:01    Předmět: Re: Troy - F1 Citovat

PETS napsal:
K čemu tahat skoro 2kg těžký det. s pomalou reakcí na cíl a žádnou citlivostí na drobný zlomky z Au. XXXX frekvence je tím pádem vlastně jen reklama. Rád se projdu s jednofrekvenčním analogem po tomto " zázraku "! U Troye to platí na beton!
To bude tím, že jsi ten zázrak neuměl nastavit - mě to trvalo skoro rok, než jsem z líné mrchy vykřesal rychlou super mašinu. Troy jsem chtěl taky koupit ale nakonec měl rozbitou diskriminaci, takže jdu do Jokra jako lehké alternativy k dobrému ale těžkému Minelabu SE.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 02. červen, 2008 7:18    Předmět: Citovat

A ještě jedna věc - co je na Troyi vyloženě nešťastné je potenciometr diskriminace, který posuneš (třeba i nechtě) o milimetr jiným směrem a nastavení se změní přímo dramaticky. Kdybych si ho někdy koupil, první bych tam namontoval víceotáčkový potenciometr. Jinak si myslím, že do těžkého terénu a na droboť jedině lehký analog - v tom s tebou souhlasím.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: pondělí 02. červen, 2008 16:45    Předmět: Re: Troy.Troy.Troy? Citovat

Katz napsal:
Tak kluci kdo o něm víte?Moc bych ho chtěl!!!

Nějakej je na Aukru
http://www.aukro.cz/item372329253_detektor_kovu_troy_shadow_x3.html
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 02. červen, 2008 21:57    Předmět: Troy X3 - F1 Citovat

Schválně jsem nejmenoval značku, no uvedl jsi jí. Neměl jsem na mysli SE, ale Q-MT. Tam se nic nastavit do rychlosti nedá. A ta hmotnost hraje sakramentsky velkou roli. Kšandy a táhla jsem měl i u Loba, je to časem dost otravné a kopat, odkládat, nasazovat se mi už nechtělo. Potenciometr Disc i Sens je u Troye super. Jsou tam gumové okroužky proti vlhkosti a dost těžko se s nimi otáčí, takže žádný otěr o oblečení, nebo větve nepřipadá v úvahu / bolest novinky F75/. Asi jsi měl dost jetej stroj a nebo už ty kroužky byly odstraněný Idea .
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. červen, 2008 6:29    Předmět: Bolest F75-Otěr? Citovat

No nevím,já dal ten podstaveček a dobrý,a měl jsem půčeného troye od Pavla a ten by ty příchytky snesl taky ale zajímalo by mě kdo hledal a nebo má ten X5,po tom toužím!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. červen, 2008 20:06    Předmět: Citovat

A jak to vidíte s poruchovostí TROYe? Kdo by ho například opravil, když už není v záruce a třeba by ani nebyl koupen v ČR? Question
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. červen, 2008 20:34    Předmět: Poruchovost Troye? Citovat

Tenhle detektor je skoro bezporuchový,ovšem vyskytne-li se jakýkoliv problém tak ho vyřeší i s opravou Jokr!Ten dělá i záruční opravy všech detektorů pro Pavla Diviše!Staví svoje detektory které jsou na úrovni Troye.Kdo nesežene Troy tak jde do Jokra.Jen se divím že se o něm málo mluví.Mně vyměnil například jen reprák u CZ5 a jestli s ním dělal ještě něco nevím ale po té malé opravě detík šlape o 50procent líp.Když neseženu pětku tak jdu do něj taky.Troy bych chtěl protože je nepromokavej!
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 03. červen, 2008 20:41    Předmět: Citovat

Já jsem ho před časem sháněl take,ale nesehnal.. Laughing chtěl jsem ho skusit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. červen, 2008 21:52    Předmět: Troy - F1 Citovat

Troye bych se nebál je NEZMAR, pokud lidi kupujou číňany za cca 5 tis. a nikdo jim je po záruce neopraví ..., tady je zájem tvůrce troye zajistit doživotní servis a ten stále jede.
Jinak X5 už mám sehnanou a zatím je výkonově na úrovni X3, uvidíme čím se předvede. Sice je jetá dražší, ale je tam výhoda ručně doladit Ground. A pokud strana a vláda dovolí mrkneme i na mořské pláže Rolling Eyes
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. červen, 2008 0:09    Předmět: Troy. Citovat

To mě překvapuje,asi bude dražší proto že má o nějakou funkci víc v detektor centru mi bylo řečeno že pětky nedováží jen trojky takže jestli jsou jinak na stejný úrovni tak je výhodnější ta trojka.Takže budu ještě chvilku sledovat kdo ho prodává.Byl v bazaru za 15000.- zdál se mi drahej ale někdo ho bleskově koupil,škoda zaváhal jsem.
Návrat nahoru
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: středa 04. červen, 2008 11:04    Předmět: Re: Troy. Citovat

Katz napsal:
To mě překvapuje,asi bude dražší proto že má o nějakou funkci víc v detektor centru mi bylo řečeno že pětky nedováží jen trojky takže jestli jsou jinak na stejný úrovni tak je výhodnější ta trojka.Takže budu ještě chvilku sledovat kdo ho prodává.Byl v bazaru za 15000.- zdál se mi drahej ale někdo ho bleskově koupil,škoda zaváhal jsem.


troy 5 za 15 tis. je pro ty co ví co chtějí superkup, tedy pokud je v pořádku, to manuální odladění země co 3 nemá je hodně velké +, možnost posunutí odladění země dělá divy Wink
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. červen, 2008 16:27    Předmět: To nebyla 5! Citovat

Za těch 15 to byla trojka,kdyby to byla pětka tak jsem tam okamžitě jel.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červen, 2008 19:43    Předmět: Re: To nebyla 5! Citovat

Katz napsal:
Za těch 15 to byla trojka,kdyby to byla pětka tak jsem tam okamžitě jel.

A třeba z Ameriky se to bojíš přivést? Tam by se dal určitě sehnat za velmi dobrou cenu....V záruce už stejně žádný nebude, když už dávno skončili s výrobou. Mě jde jen o to, aby mi v připadě poruchy byl někdo v ČR schopen pomoct (snad tedy p.Jokr)
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červen, 2008 19:47    Předmět: Re: To nebyla 5! Citovat

finder napsal:
Katz napsal:
Za těch 15 to byla trojka,kdyby to byla pětka tak jsem tam okamžitě jel.

A třeba z Ameriky se to bojíš přivést? Tam by se dal určitě sehnat za velmi dobrou cenu....V záruce už stejně žádný nebude, když už dávno skončili s výrobou. Mě jde jen o to, aby mi v připadě poruchy byl někdo v ČR schopen pomoct (snad tedy p.Jokr)


Myslím, že ani Jokr nepomůže, ale zkus se ho zeptat.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2008 6:34    Předmět: Troy Citovat

Já to vím že je schopen opravy!Vždyť ho znám osobně nějaký ten rok!!!
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2008 8:05    Předmět: Re: Troy - F1 Citovat

Baba napsal:
PETS napsal:
K čemu tahat skoro 2kg těžký det. s pomalou reakcí na cíl a žádnou citlivostí na drobný zlomky z Au. XXXX frekvence je tím pádem vlastně jen reklama. Rád se projdu s jednofrekvenčním analogem po tomto " zázraku "! U Troye to platí na beton!
To bude tím, že jsi ten zázrak neuměl nastavit - mě to trvalo skoro rok, než jsem z líné mrchy vykřesal rychlou super mašinu. Troy jsem chtěl taky koupit ale nakonec měl rozbitou diskriminaci, takže jdu do Jokra jako lehké alternativy k dobrému ale těžkému Minelabu SE.


Tak jsem se chtěl mrknout co je u Jokra novýho, ale nějak mu nefungujou stránky... Že by měl novou adresu?? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Troy Shadow X3, X5 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO