Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 663 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové detektory Fisher F70 a F5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 20:09    Předmět: Citovat

to máš absolutní pravdu,z toho plexi mám taky obavy,ještě my vadí že nemá podstavec na odkládání.v budoucnu možná ještě koupím tu větší cívku,ale ještě počkám na ostatní zkušenosti od jiných hledačů.jaký máš prosím tě zkušenosti s nastavováním?zatím nevím který by bylo takový nejlepší Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 20:52    Předmět: Citovat

Zdravím , také jsem byl nedobrovolným betatesterem Teknetics , podařilo se mi ho ale prodat a koupil jsem si F75 , jsem s ním spokojený ( až na drobnosti ) . Domnívám se že F70 je také jenom krok na cestě k dokonalejší verzi v této cenové hladině > ale je to relativní , každý si zvykne na něco jiného a hledat opravdu dokonalý detektor nemá smysl , každý má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 0:54    Předmět: Citovat

HonzaH napsal:
to máš absolutní pravdu,z toho plexi mám taky obavy,ještě my vadí že nemá podstavec na odkládání.v budoucnu možná ještě koupím tu větší cívku,ale ještě počkám na ostatní zkušenosti od jiných hledačů.jaký máš prosím tě zkušenosti s nastavováním?zatím nevím který by bylo takový nejlepší Crying or Very sad


Mám ho jen pár dní, a navíc zrovna teď nemám ani čas luštit anglickej manuál. Takže až dorazí českej, F-70 pořádně otestuju. Zatím jsem ho zkoušel v Disc modu, pouze s odladěným železem na 15. Speed na dE - líp separuje, no a citlivost od 70-ti nahoru, podle prozvuků, těch ale moc není. Trochu laboruju s tresholdem, protože tam nevidím žádnej rozdíl v nastavení od -9 do +9, no ale možná něco dělém blbě... Tonové rozlišení 3 nebo 4 tony. Notch filtr mě celkem nezajímá, ten jsem nikdy moc nepoužíval ani u jinejch detíků. No a hlavně dobře vyladit Ground, to je základ. Celkem mě překvapilo, jak je F-70 stabilní, v tomhle nastavení je stejně stabilní jako Terra, a přitom má o něco větší dosah, než Terra nastavená na max. Ten druhej At - autotune mod by měl být ještě citlivější, ale je určenej do čistýho prostředí. Taky se mi líbí jak krásně ostře a rychle reaguje na barvu, takže zatím docela spokojenost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 9:53    Předmět: Citovat

Ještě k tomu tresholdu... Teď jsem se trochu začetl do cz manuálu na F-75 kde píšou, že disc.režim je navrženej pro tiché hledání, takže se trash nenastavuje. Takže pokud je to u F-70 stejný, mě to sice uklidnilo že detík je v pořádku ale zároveň mě to celkem naštvalo. Hledám skoro pořád v bordelu v disc režimu a potichu bez trashe to nebude ono... Večer až se dostanu k detíku to ještě ověřím. Jinak Honzo H pokud ještě nemáš cz manuál tak jako já, mrkni tady na webu na cz manuál k F-75, je tam spousta věcí podobných.

Jako pozitivní se mi jeví škála VDI čísel do 99 jako to mají třeba Whitesy. Je to mnohem lepší než jen do 48 jako u Terry, na to jsem si dodnes nezvykl. Pro srovnání sockoruna: Terra 16 - 20... F-70 + - 50 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 18:44    Předmět: Citovat

quad-ahoj děkuju ti za rady moc mě to pomohlo Wink manuál ještě nemám ale mám ho slíbenej.opravdu to má na soc. korunu takovej dosah?já to zkoušel na poli a dával jenom ton bez jakýhokoliv ukázání na displeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 20:29    Předmět: Citovat

Ahoj, ty čísla u sockoruny to není dosah. To jsou pouze ID čísla přiřazovaná k jednotlivým kovům podle vodivosti... pokud jsi to tak myslel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: pátek 18. červenec, 2008 20:32    Předmět: Citovat

JJ dělám si srandu,mě soc.korunu ukazoval kolem 60.zkoušel jsem vyladit ground a moc mě to nešlo,budto to dělám špatně nebo tam je moc bordelu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 18. červenec, 2008 23:31    Předmět: Citovat

Tady už se zkouší jak na 70-ku pasují kryty s jiných mašin... http://www.thetreasuredepot.com/cgi-bin/fisher/fisher_config.pl?read=20206 Nechápu proč nemá Fisher k dispozici origo kryt?? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: sobota 19. červenec, 2008 9:09    Předmět: Citovat

moc to nesedí,ale lepši než nic.raději bych uvítal kryt na cívku Smile nebo nějakej odkládací stojánek pod box na baterky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 19. červenec, 2008 9:37    Předmět: Citovat

http://detektory.hantec.cz/clanky/uprava-fishera-f-75-podstavec-158.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 19. červenec, 2008 9:48    Předmět: Citovat

http://www.thetreasuredepot.com/cgi-bin/fisher/fisher_config.pl?read=20237
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 19. červenec, 2008 10:33    Předmět: Citovat

Nebo tady můj výtvor, dnes již úspěšně a celkem trvale načerněný sprejem na modely: http://forum.detektory.cz/attachment.php?i=12706
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: sobota 19. červenec, 2008 12:23    Předmět: Citovat

ty stojánky vypadaj dobře,asi si budu muset poradit a něco vymyslet.kryt na cívku se mě líbí jen co bude u nás na trhu tak si ho koupím.Krokodill-doufám že ten prášek ja jsem ti dával v Radvanci pomohl?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 18:54    Předmět: Citovat

Tak už někdo vyzkoumal optimální nastavení kupodivu tichého Shocked trasholdu v disc režimu u F-70 ?? V nastavení od + 9 do - 9 furt nevidím žádnej rozdíl. Naprotitomu přepnutí speedu na slow přináší na vzduchu lepší dosah o cca 5 cm. Co se týká groundu, nutno ladit v At modu na absolutně čistým fleku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 19:26    Předmět: Citovat

zatím jsem to nezkoušel.zkouším hledat v disk.jak jsi to psal ty a zatím jse spokojenej.v almetalu mě to příjde dost takový hlučný a bere to úplně všechno co je v zemi,pořád to dává takový podzvuky.začal jsem používat sluchátka abych si to trochu odposlouchal.uvidíme časem co se vyvrbí Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 20:40    Předmět: Citovat

Taky jsem si k F-70tce pořídil nový sluchátka. Sáhl jsem po těch samých co používám s Terrou. Šlapou už přez rok... Jednoznačně, laciný - dobrý. http://www.e-conrad.cz/sluchatka-hd3030-s-regulaci+dp48932/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 21:07    Předmět: součet Citovat

Součtem čísel F70 a F5 dostane F75 Very Happy
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 21:43    Předmět: Citovat

HonzaH napsal:
zatím jsem to nezkoušel.zkouším hledat v disk.jak jsi to psal ty a zatím jse spokojenej.v almetalu mě to příjde dost takový hlučný a bere to úplně všechno co je v zemi,pořád to dává takový podzvuky.začal jsem používat sluchátka abych si to trochu odposlouchal.uvidíme časem co se vyvrbí Wink Wink

Zkus si nastavit treshold na cca -2, podzvuky by mohly zmizet Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 23:52    Předmět: Citovat

Ten kryt na displej na 70-ku stoprocentně nepasuje, ačkoliv je tam napsaný že jo Rolling Eyes http://www.ronsdetectors.com/accessories-fisher.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 25. červenec, 2008 18:13    Předmět: dosah Citovat

kolik ti dělá dosah na soc korunu cca. na vzduchu quade?Jak přestane pršet tak sni jdu ven projit projité místa.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO