Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 580 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F2
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: středa 30. červenec, 2008 19:34    Předmět: F2 Citovat

včera jsem koupil dneska prubnul 6 kl횡tat hrst patron. Půlhodina v lese
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. červenec, 2008 18:18    Předmět: Re: F2 Citovat

drobeki napsal:
včera jsem koupil dneska prubnul 6 kl횡tat hrst patron. Půlhodina v lese

A teď, co tě potěšilo více ....
Pro příště před bojem použij červenej Difusil(dle návodu [díky Bábo]) a příště to bude jistě naopak .... Laughing
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. červenec, 2008 20:27    Předmět: Citovat

díky. hele DDT nějak se mi viklá spodní díl na F2 je to nové tak to nechci řešit razantně. Myslíš že stačí omotávka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: pátek 01. srpen, 2008 17:36    Předmět: vyklání Citovat

drobeki napsal:
díky. hele DDT nějak se mi viklá spodní díl na F2 je to nové tak to nechci řešit razantně. Myslíš že stačí omotávka?

Nezapomněl jsi jen dotáhnout převlečné matky Question Bez nich se to fakt "qrdlá". Po dotažení těch dvou matic je ta moje mrcha docela festová. Garrett tyhle matice vůbec nemá a je to fakt hodně znát a docela mi to při hledání vadilo.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 01. srpen, 2008 19:23    Předmět: Re: vyklání Citovat

DDT napsal:
drobeki napsal:
díky. hele DDT nějak se mi viklá spodní díl na F2 je to nové tak to nechci řešit razantně. Myslíš že stačí omotávka?

Nezapomněl jsi jen dotáhnout převlečné matky Question Bez nich se to fakt "qrdlá". Po dotažení těch dvou matic je ta moje mrcha docela festová. Garrett tyhle matice vůbec nemá a je to fakt hodně znát a docela mi to při hledání vadilo.
Mně se taky viklá ale není to nic hroznýho,zkus to kdyžtak omotat trochou lepenky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pátek 01. srpen, 2008 22:52    Předmět: Citovat

zatím jsem to omotal samozřejmě jsem ty matky dotáh,ale viklá se to.
Ten sprej se zdá být dobrý. díky DDT Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pátek 01. srpen, 2008 23:25    Předmět: Citovat

DDT, s tím dosahem to asi neude žádná sláva???je zajímavé, že dvě různé mince naprosto stejně hlásí jak zvuk tak displej. taky mi nesedí čísla a druh kovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: sobota 02. srpen, 2008 13:19    Předmět: Čísla a zvuky Citovat

drobeki napsal:
DDT, s tím dosahem to asi neude žádná sláva???je zajímavé, že dvě různé mince naprosto stejně hlásí jak zvuk tak displej. taky mi nesedí čísla a druh kovu.

Buď rád, že ti to za ty prachy aspoň něco najde Laughing . A teď trochu seriozněji Cool . Je to levnej detektor se vším všudy co k tomu patří ("nižším" dosahem počínaje a "slabší" konstrukcí konče...). Myslím si ale, že jako startovní mašina je plně dostačující a buď tě pak toto hobby začne bavit, příště zainvestuješ trochu víc a vybereš si lepší stroj. Pokud tě to však nechytne, ztráta není tak velká. Na téma identifikace bychom také mohli kecat hodiny, prostě nic není tak dokonalé a jestli jedna mince je malá a druhá velká, ale jsou přibližně ze stejného materiálu, tak v tom problém nevidím. Čísla si zatím taky moc nepamatuji, ale jedno vím jistě. Uzávěr od piva se mi motá kolem 15-ky a přesto si ho rád kopnu (co kdyby ....?). Zkus si přečíst příspěvky věnované F2-ce a zjistíš, že za ty prachy to docela ujde. Přeji hezké hledání .
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 02. srpen, 2008 20:58    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
DDT, s tím dosahem to asi neude žádná sláva???je zajímavé, že dvě různé mince naprosto stejně hlásí jak zvuk tak displej. taky mi nesedí čísla a druh kovu.
U mincí nezáleží tolik na velikosti a materiálu,jde o tvar a když jsou ideálně naplocho položeny v zemi tak se hlásí vždy krásným signálem.V rozlišení kovu se můžu naprosto spolehnout na železo a Al folie, jinak kopu vše. A nejzajímavější nálezy jsou ID kolem 50.Mince jsou z 90 procent výš (kolem70) ale to hned vím že jde o minci dle velikosti signálu,když je větší plocha tak je to omnia víčko apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: sobota 02. srpen, 2008 21:29    Předmět: Citovat

u těch mincí jsem to zkoušel nasucho s kovem s dnešní platností.
zatím jsem to zkoušel v lese,, ale chci tu F2 zkusit na poli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 20:08    Předmět: Citovat

včera jsem byl jen tak na poli ,ale vyhnal mě déštˇ. jedna lžička z mosazi a partona z války. pak jsem to vrznul na půl hodˇky na místo kde vesnice pořádá smaženice jeden padoš 1970 deset nábojek z 22´´ a asi deset víček od hořčíce. asi prodávali i párky. Všechno tak v jednom centimetru tráva tak 30 čísel tlačil jsem to dolů, ale dostal jsem se tak 15 nad zem. všude dělám s diskriminací železa jinak bych asi kopal jak kokos, šla u nás fronta tak je to tu sam šplitr. DDT , ten difusil funguje. zatím musím zaklepat. Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 20:34    Předmět: Citovat

Drobeki a co falešné signály,jak je to u tebe?Někdo je nemá,já bohužel dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 21:56    Předmět: Citovat

Kopalek někdy se mi to ozve, ale za tu půlhodinu co se tomu za den věnuji tak je to tak 2 až 3 krát. V té trávě jsem neměl nic tam jak to písklo, tak tam něco bylo. Ty víčka od té hořčice to bylo 64 tam a zpátky 45 ale ve stejném označení na horní stupnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: úterý 05. srpen, 2008 18:52    Předmět: Citovat

DDT, prosím tě mám takovou situaci.Včera mi známý sdělil, že ví kde je německé letadlo. po mě chce ať mu to přeju det., myslíš, že má ta F2 nějakou šanci,????? S tím dosahem je to celkem v pr...
Navíc deda mi ukázal kde padlo letadlo a tam ho taky našli jenže v 1 metru. psali pak o tom v AZ magazínu.. myslím, že na to ta F2 nemá a nechci ze sebe udělat pitomce. Jak to vidíš ty?? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: pátek 08. srpen, 2008 19:19    Předmět: Éro z nebe spadlé ... Citovat

drobeki napsal:
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Myslím, že si nikdo nepřeje býti blbcem. Slib jim jen a pouze průzkum terénu a máš po zbytečných starostech. Válka mě moc nebere, tak nejsem ten správnej k fundované odpovědi. Snad se ale nepletu, že "každá" havárie a sestřel na území ČR byly evidovány a místa dopadů do současnosti zcela určitě důsledně a mnohokráte prolustrována. Tak po více než 60 letech je jistě skoro vše dávno pryč. To by muselo bejt opravdu velký terno něco takového objevit Exclamation Na povrchový a mírně podpovrchový sběr úlomků však F2 bohatě stačí Laughing bohužel na motor ve dvou metrech zapomeň. Crying or Very sad .
Svojeho "šmejdila" používám hlavně jako doplněk k výletům v okolí mého bydliště a potěší mě skoro každej signál. Minule jsem například mimo jiné objevil další vodopád (cca 9m) o kterém jsem ani nevěděl (a bez pípnutí). Shocked
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pátek 08. srpen, 2008 22:10    Předmět: Citovat

mě se nejedná o senzaci, ale jestli se do toho pouštět. mám 48 a už taky mám rád svůj klid.. Sice to láká,ale asi se na to vyprdnu. Začal jsem to brát jako pohyb na luftě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: sobota 09. srpen, 2008 18:19    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
mě se nejedná o senzaci, ale jestli se do toho pouštět. mám 48 a už taky mám rád svůj klid.. Sice to láká,ale asi se na to vyprdnu. Začal jsem to brát jako pohyb na luftě.

Klídek především Idea ... Jsem rád, že už nechodíš jen na sběr klíšťat.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: neděle 10. srpen, 2008 14:06    Předmět: hroby,hroby, hroby Citovat

Dneska jsem byl na hodˇku v lese a nemám slov. Rozkopaný les Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Exclamation hledˇěl jsem jak puk. Díry jak po hrobaři. Snad ani prasata by to líp nerozhrabala. chodím jen s nožem, takže bych to rovnal 3 dni až týden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 10. srpen, 2008 16:28    Předmět: Hledají se další klíče ... Citovat

Tak jsem detík v pátek půjčil švagrovi (hodil klíče od auta firemnímu kolegovi a ten je nechytil). Snad je najdou, kára je prý plně naložená zbožím, zatím se neozval. Nechápu co blbli někde na louce. Ale je to jeho firma, tak ať se snaží.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: neděle 10. srpen, 2008 18:04    Předmět: Re: Hledají se další klíče ... Citovat

DDT napsal:
Tak jsem detík v pátek půjčil švagrovi (hodil klíče od auta firemnímu kolegovi a ten je nechytil). Snad je najdou, kára je prý plně naložená zbožím, zatím se neozval. Nechápu co blbli někde na louce. Ale je to jeho firma, tak ať se snaží.
Nehodil je spíš firemní kolegyni? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO