Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 550 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ťažké rozhodovanie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. srpen, 2008 7:46    Předmět: ťažké rozhodovanie Citovat

zdar páni

Dostal som ponuku na fisher 1236 x2 za rozumnú cenu, chcem sa informovať o kvalitách tohoto detíka nakoľko prechádzam z digitálu(ace150) na analóg. Mám trochu strach z identifikácie predmetov a taktiež neviem či sa ešte tento starší typ detektora v súčasnosti oplatí, hlavne ak sú na trhu aj digitálne detektory (F70, terra 70...tiež za rozumnú cenu)

Spoznám rozdiel v hĺbke nájdených predmetov medzi ace 150 a 1236x2?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. srpen, 2008 9:34    Předmět: Citovat

Rozdíl v dosahu bude tak max. 5 cm tj. jestli ti ace najde soc. korunu v 20 cm tak 1236 ti jí najde v 25 cm a hlavně 1236 nežere tolik baterky jako ace a vydrží věčnost, a myslím si že jestli hledáš v zamořeném prostředí tak ti pomůže i funkce silencer
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. srpen, 2008 9:56    Předmět: Citovat

Dik.

5 cm je vcelku dosť. 20 cm pre ace 150 je hraničná hodnota aj na vzduchu, nieto ešte v zemi. Takže som viac menej rozhodnutý ísť do tohoto detíku.

PS: Ak mi nesadne do ruky ado ucha tak bude na predaj za výhodnú cenu..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. srpen, 2008 12:49    Předmět: Citovat

V pátek odpoledne jsem viděl v Tachově na polygonu Garetta 250 a na něm měl prodejce, který to předváděl cívku z 1350. Zaměřil tam všechno. Krom malých hloubek tam bylo: 5 Kč - 30cm, stříbrňák - 28 cm, ID čko - 40 cm a pistol v 50 cm. Já se svoji 1350 a velkou cívkou jsem měl u stříbrňáku ve 28 cm problém. Nezaměřil jsem ho. Nevím co bych na to řekl.
A prodejce se svoji 1350 ho taky nezaměřil.
_________________
Garrett 2500 Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: sobota 16. srpen, 2008 18:32    Předmět: Citovat

SS, vidím, že riešiš rovnaký problém ako som mal ja: super detektor skoro zadarmo. Very Happy
Fishera ber, môžem ho doporučiť.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: sobota 16. srpen, 2008 19:30    Předmět: Citovat

cornus

práve som dal prevodný príkaz, do konca týždňa by tu mohol byť. potom ked ho budem mať v ruke tak pokecáme. Aké baterky používaš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: sobota 16. srpen, 2008 21:13    Předmět: Citovat

Mal som tam tieto-
http://www.varta-consumer.cz/content.php?path=/544_1191509724.html&domain=www.varta-consumer.cz
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 22. září, 2008 11:47    Předmět: Citovat

Mates_21 napsal:
V pátek odpoledne jsem viděl v Tachově na polygonu Garetta 250 a na něm měl prodejce, který to předváděl cívku z 1350. Zaměřil tam všechno. Krom malých hloubek tam bylo: 5 Kč - 30cm, stříbrňák - 28 cm, ID čko - 40 cm a pistol v 50 cm. Já se svoji 1350 a velkou cívkou jsem měl u stříbrňáku ve 28 cm problém. Nezaměřil jsem ho. Nevím co bych na to řekl.
A prodejce se svoji 1350 ho taky nezaměřil.


Ahoj Mates_21,
Ace 250 je detík s malým výkonem a dosahem na mince velikosti 1Kčs podle zemních vlastností do těch, řekněme 22 cm.
Ale je velice zajímavým zpracováním elektroniky a je myslím hodně nedoceněný Razz mezi hledačskou veřejností.

Ve variantě se základní cívkou je to detík pro povrchový a podpovrchový sběr velmi malých cílů.
Ve variantě s větší cívkou je roven dosahem detektorům o dvě třídy výše, ale pokulhává oproti nim v diskriminaci, v rozlišení, v době odezvy, a to už nemluvím o separačních schopnostech.
Ty zase celkem pěkně dokáže ukázat při použití s malou cívečkou. Má sice malý dosah, ale najde barvu už třeba jen pár cm od Fe. Záleží ale samozřejmě na velikosti obou cílů. A na zkušenostech toho, kdo s ním hledá.
No a ty cívky z jiných mašin... Ano funguje to, ale není to na celodenní hledání. A to jsi ještě neviděl Ace s velkou DD cívkou Very Happy Pohled k popukání, ale výsledek někomu asi na dlouho zmrazí úsměv na rtech. Škoda jen, že není velká cívka DD pro Ace konstruovaná. ( a záleží i na jednotlivém kuse cívky/detektoru)
Co více bych Ti k tomu mohl více říci Question
Každopádně jsem rád, že si alespoň někdo povšiml toho, co lze se žluťáskem dokázat, ikdyž si říkám, že ty hraniční signály bych normálně nekopal, ale znám lidi, co mají tuto mašinu v uchu a i já, ač ji znám velice dobřej jenom Shocked ,
Ale hlavně jsem moc rád, že jsi napsal i o tom, že není vše jen jednobarevné, potažmo žluté Very Happy Takže - dík.
Přeji hezký den a těším se zase někdy na shledanou a na kus řeči.
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO