Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 691 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozdíly v dosahu mezi F70 a F75
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 24. srpen, 2008 10:56    Předmět: Rozdíly v dosahu mezi F70 a F75 Citovat

Zdar hledačstvo. Tak nějak do budoucna plánuju koupit nějakou lepší mašinu a rozhoduju se,jestli F75,nebo F70. Máte někdo možnost zkusit sosah na 1Kčs? Mám ACE 150 a u té vím,že dosah má stejný,tak mě
zejímá,jestli je F70 ořezaná jen funkčně,nebo i dosahově,nebo jde o zcela jiný model? Díky.Jinak zkušenost s diskriminací u ACE je taková,že nemá vliv na hloubku.Mám pocit,že se to železo jen neozve,což mi příjde logické a navíc super![/list]
Návrat nahoru
general4



Registrace: 20.9. 2007
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 20:13    Předmět: RE:Dosah Citovat

Zdar,
nepočítej s tím, že by detektory F-70, nebo F-75 měly výrazně větší dosah, než ACE 150. Max. rozdíl tam bude 1-2 cm na 1 Kčs. U ACE 150 budeš mít navíc jasný a ostrý signál a u F-70 a F-75, které jsou v diskriminaci podprůměrné, často místo jasného signálu uslyšíš nic neříkající chroptění a přejdeš pěkný nález. Jestli Ti tedy mohu poradit, zůstaň u ACE 150 a kup si k němu větší sondu a s dosahem se dostaneš na úroveň Explorera a často ho ještě překonáš. Přitom oproti koupi Explorera vynaložíš minimum fin. prostředků. Generál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 20:15    Předmět: Re: RE:Dosah Citovat

general4 napsal:
Zdar,
nepočítej s tím, že by detektory F-70, nebo F-75 měly výrazně větší dosah, než ACE 150. Max. rozdíl tam bude 1-2 cm na 1 Kčs. U ACE 150 budeš mít navíc jasný a ostrý signál a u F-70 a F-75, které jsou v diskriminaci podprůměrné, často místo jasného signálu uslyšíš nic neříkající chroptění a přejdeš pěkný nález. Jestli Ti tedy mohu poradit, zůstaň u ACE 150 a kup si k němu větší sondu a s dosahem se dostaneš na úroveň Explorera a často ho ještě překonáš. Přitom oproti koupi Explorera vynaložíš minimum fin. prostředků. Generál

Kurňa tohle jsem už někde četl.....tušim že u Moltaše Laughing Laughing
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 20:23    Předmět: Re: RE:Dosah Citovat

general4 napsal:
Zdar,
nepočítej s tím, že by detektory F-70, nebo F-75 měly výrazně větší dosah, než ACE 150. Max. rozdíl tam bude 1-2 cm na 1 Kčs. U ACE 150 budeš mít navíc jasný a ostrý signál a u F-70 a F-75, které jsou v diskriminaci podprůměrné, často místo jasného signálu uslyšíš nic neříkající chroptění a přejdeš pěkný nález. Jestli Ti tedy mohu poradit, zůstaň u ACE 150 a kup si k němu větší sondu a s dosahem se dostaneš na úroveň Explorera a často ho ještě překonáš. Přitom oproti koupi Explorera vynaložíš minimum fin. prostředků. Generál


Ty v..e to je fakt síla Sad
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 20:57    Předmět: Citovat

Generál neblbni, mám vyskúšané ACE 250 aj F75. Fisher má dosah na korunu minimálne o 5 cm viac.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 21:13    Předmět: Citovat

Cornus general4 ma nahodou pravdu u M.jsem četl že co se divíme protože s ACE kolega nacházel drobne mince ve 38 cm.A teoretik P. zase hodnotil detektor aniž ho viděl a vyzkoušel(není to pravda viděl ho na obrázku) ,protože někteří nadšenci ho srovnavali s detektory o několik tisíc dražšími tak jsem mu musel přidělit minusové body a ještě se stim chlubí,takže se není co divit v těch dosazích.NO general4 málem tě překonal.
Ahoj gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: středa 27. srpen, 2008 21:32    Předmět: ACE ne Citovat

Měl jsem možnost vyzkoušet ACE 250 a nyní mám F75. S F 70 zkušenost nemám, ale četl jsem, že rozdíly jsou minimální, spíše kosmetické (chybí podsvícený displej apod.) To ale asi není důležitý. Kdo tvrdí, že ACE je na dosah stejnej, může být. To jsem nikdy netestoval. Každopádně s ACEm se nakopeš jak hovado, protože orezlý železo ti to nerozliší. A mimochodem s F75 krásně chytíš signál i menších mincí. Můj otec s ACE 250 takovej signál klidně přejde a já to po něm seberu. Do F70 klidně jdi, chybu asi neuděláš. Jinak já jsem detektor kupoval přes www.detektoren.de protože to vyjde o dost levnějš. Dodávka byla v pohodě, jen to trvalo 3 týdny.
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 29. srpen, 2008 17:07    Předmět: Citovat

Díkym za odpovědi. S tím doahem jsem to čekal lepší.Ale 38mm s drobnou mincí u gareta je poněkud přehnané. Neříkám,věrší mince jo,ale...
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 29. srpen, 2008 18:33    Předmět: Citovat

Neříkám tak, ani tak, ale na moje slova stejně jednou dojde muhehe Mr. Green muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 29. srpen, 2008 19:21    Předmět: Citovat

Zajímavé video z testování nového Minelabu + hloubkové testování pár značek detíků: http://www.mlotv.com/view/368/firle-field-tests-flatulence-and-male-bonding-/
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
general4



Registrace: 20.9. 2007
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 8:47    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Zajímavé video z testování nového Minelabu + hloubkové testování pár značek detíků: http://www.mlotv.com/view/368/firle-field-tests-flatulence-and-male-bonding-/


To video je jednoznačně podvrh. Žádný detektor by to za normálních okolností nezvládl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 9:29    Předmět: Citovat

Zdar general4, já vím, že je to podvrh, kdo by také věřil, že je možné najít minci víc jak 5 cm hluboko, ale hezky se na to kouká... Laughing Laughing Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 10:31    Předmět: Citovat

gabriel.7 napsal:
Cornus general4 ma nahodou pravdu u M.jsem četl že co se divíme protože s ACE kolega nacházel drobne mince ve 38 cm.A teoretik P. zase hodnotil detektor aniž ho viděl a vyzkoušel(není to pravda viděl ho na obrázku) ,protože někteří nadšenci ho srovnavali s detektory o několik tisíc dražšími tak jsem mu musel přidělit minusové body a ještě se stim chlubí,takže se není co divit v těch dosazích.NO general4 málem tě překonal.
Ahoj gabriel.7


Naproti tobě mám možnost ty detektory i vyzkoušet, ale ty nesneseš jiný názor než máš ty, a tak namísto, aby jsi jednal jako chlap a připustil i jiný názor, tak se snižuješ ke zesměšňování a vymýšlení si pomluv. Což svědčí o tvém hodně kulhajícím IQ a "úžasném" charakteru. Klidně si šiř své bludy dál, když ti to dělá tak dobře. Myslím, že každý si o někom, kdo jedná jako ty udělá svůj názor. Domluvil jsem!
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 12:01    Předmět: Citovat

general4 napsal:
krokodill napsal:
Zajímavé video z testování nového Minelabu + hloubkové testování pár značek detíků: http://www.mlotv.com/view/368/firle-field-tests-flatulence-and-male-bonding-/


To video je jednoznačně podvrh. Žádný detektor by to za normálních okolností nezvládl.
General4 nevím čim to je ale vždy po přečtení nějákého tvojeho moudra, ač jsem ateista mám chut zvolat PANE BOŽE DO KOHOS TU DUŠI DAL chyba chyba chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 15:43    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Zajímavé video z testování nového Minelabu + hloubkové testování pár značek detíků: http://www.mlotv.com/view/368/firle-field-tests-flatulence-and-male-bonding-/


Hezké video,ale bohužel srovnání dosahu detektorů toho moc neřekne.Když na všech minelabech jsou o dost větší cívky než u ostatních srovnávaných detektorů,aspoň tam mohli testnout nějakého minelaba s klasickou 10 palcovou cívkou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 16:19    Předmět: Re: ACE ne Citovat

[quote="jindrabindra"]Měl jsem možnost vyzkoušet ACE 250 a nyní mám F75. S F 70 zkušenost nemám, ale četl jsem, že rozdíly jsou minimální, spíše kosmetické (chybí podsvícený displej apod.) To ale asi není důležitý. Kdo tvrdí, že ACE je na dosah stejnej, může být. To jsem nikdy netestoval. Každopádně s ACEm se nakopeš jak hovado, protože orezlý železo ti to nerozliší. A mimochodem s F75 krásně chytíš signál i menších mincí. Můj otec s ACE 250 takovej signál klidně přejde a já to po něm seberu. Do F70 klidně jdi, chybu asi neuděláš. Jinak já jsem detektor kupoval přes www.detektoren.de protože to vyjde o dost levnějš. Dodávka byla v pohodě, jen to trvalo 3 týdny.[/quote]

Laughing Shocked neveřím, že někdo dokáže čekat na detektor 3 týdny a ještě žít v omylu, že ho pořídí v zahraničí levnějc Rolling Eyes když je detektoren.de dražší než většina prodejců v ČR Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 17:42    Předmět: Citovat

Rozdíl v dosahu by mohl okomentovat Gabriel 7 - ten pitval oba. Průkazný je pouze rozdíl ve váze... 300g ve prospěch F70 Smile Snad ho někdo předvede v Kdyni, já to ale nebudu Crying or Very sad

Naposledy upravil quad dne středa 03. září, 2008 23:03, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 20:33    Předmět: Citovat

quade, heč, my jedeme do Kdyně, zatímco Ty do Polska Wink Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 21:05    Předmět: Re: ACE ne Citovat

whites.cz napsal:


Laughing Shocked neveřím, že někdo dokáže čekat na detektor 3 týdny a ještě žít v omylu, že ho pořídí v zahraničí levnějc Rolling Eyes když je detektoren.de dražší než většina prodejců v ČR Laughing

V Německu detíky zrovna moc levné nemají, ale např. v Anglii jsou ceny někde úplně jinde než u nás.......rozhodně se vyplatí nakupovat v zahraničí !
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 23:06    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
quade, heč, my jedeme do Kdyně, zatímco Ty do Polska Wink Laughing Laughing


A proč zrovna do Polska muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO