Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 572 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kryt cívky na Garetta 250
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fix1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.5. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Střední Morava

PříspěvekZaslal: sobota 02. únor, 2008 15:32    Předmět: Citovat

Fotky pěkně zrasované cívky... http://metaldetectingforum.com/showthread.php?t=14473
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL



Registrace: 9.6. 2007
Příspěvky: 77
Bydliště: "Tuto je Plzeňský kraj"

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 6:06    Předmět: Citovat

Takjak jsem dělal já kryt na cívku ACE150/250 z VÍKA Primalexu. Použil jsem balení 5,6kg. Víko je trochu menší a má prohlubně. Pomohla mi horkovzdušná pistole. Nahřál jsem výstupky (ale jen do mněka aby se hmota nelepila) a dřevěním hranůlkem zatlačil proti tvrdé podložce, např. dlaždice. Nejdříve je ještě třeba, z rubu každé druhé prohlubně, nožem odstranit plastovou výstuhu.
Pak stačí nahřát do mněka (POZOR, nenahřívat moc, aby se hmota nepřilepila na cívku) víko po obvodu a civku do něj zatlačit. Po schladnutí jde cívka ztuha vyjmout. A stačí už jan obkreslit a vystřihnou díry.








_________________
Kdo jinému jámu kopá, .....asi nemá detektor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: sobota 19. duben, 2008 17:29    Předmět: kryt na cívku Citovat

Děti mi kryt koupili, neměl jsem po ruce nikde takové víčko od Primalexu. Ale k mému hodnocení : koupený kryt je perfektní, ale myslím že mohl být lehčí a levnější, závažíčko je trochu cítit. Ten dělanej kryt z Primalexu se může zdá dle mého názoru dobrej, ale z praktického hlediska si myslím, že tvrdý náraz o ostrou hranku kamene či železa cívku neochrání. Nemá totiž boční ohranu cívky po celé ploše. Já bych ty otvory nevykrajoval, v žádném případě, pouze bych provrtal dírky kvůli vodě. Pak by to šlo. Toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CizaRu



Registrace: 30.6. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 20:40    Předmět: Citovat

Tak sem chlapci nasel vyko od primalexu 7kg, dle rad zde, jenze to vyko je mnohem vetsi nez civka, proto se ptam, jak ste tam to vyko napasovali, a co ste orezali. No a konecne jestli nekdo mate foto tak by se siklo. Ja zkousel udelat kryt ze dna kybla, ale stroskotalo to na tom ze sem to prezezal moc. Takze potrebuju upresnit ci poradit. dekujiiii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 21:26    Předmět: Citovat

Chlapi , dnes už origoš kryt stojí kolem tří stovek a PPL 190 Kč . Není lepší si jednou odpustit večer u piva a nechat si ho poslat ? Tím však nechci říci , že by šikovný člověk nezvládl z toho víčka docela dobrou krytku . Já jsem to také zkoušel , ale pořád se tam dostává jehličí , tráva a svinstvo a ty víčka jsou náchylné k praskání. Nechal jsem si to poslat a mám pokoj . Křápnutá cívka je fakt problém . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CizaRu



Registrace: 30.6. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 8:38    Předmět: Citovat

jj asi to tak dopadne, stejnak by to byl nejakej paskvil. Zkusim to jeste jednou a pak objednam origo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
meht
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 120
Bydliště: všude doma

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 10:05    Předmět: Citovat

Taky sem zkusil samo výrobu, ale nakonec si to stejně odskákal originál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 10:17    Předmět: Citovat

CizaRu napsal:
Tak sem chlapci nasel vyko od primalexu 7kg, dle rad zde, jenze to vyko je mnohem vetsi nez civka, proto se ptam, jak ste tam to vyko napasovali, a co ste orezali. No a konecne jestli nekdo mate foto tak by se siklo. Ja zkousel udelat kryt ze dna kybla, ale stroskotalo to na tom ze sem to prezezal moc. Takze potrebuju upresnit ci poradit. dekujiiii



Chce to z 5,6kg balení.
Si to budu muset také vyzkoušet. Nepůjdu na turnaj, ušetřím čas - budu dělat kryt a pak si nasranej za ušetřený peníz koupím originál Laughing
Návrat nahoru
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 19:57    Předmět: Citovat

Kryt jsem nevážil, ale mrzí mne že je dost těžkej, kolikrát mám chuť ho na pěkné louce sundat, ale ono to dost pobře nejde. To se amíci nevytáhli. Kvůli té váze se mi začíná zdát, že velmi zkracuju dobu práce s detíkem v terénu. Kdo ten kryt má, musí to uznat. Nebo se mi to zdá ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
garos



Registrace: 3.2. 2008
Příspěvky: 74
Bydliště: morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 20:37    Předmět: Citovat

to se ti zda,ja mam gareta asi rok a pul jako druhy detik a nepripadne me to,jsou hur vyvazeny detiky,asi budes muset zacit posilovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CizaRu



Registrace: 30.6. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 21:34    Předmět: Citovat

ok chlapci, napadl me jeste jeden pokus jak to udelat nez utratim 400 za origo. zkusim orezat dno kyblu na rozmer a nechat hrany a ty pak jen prihnout a popr prilepit silikonem. Teorii mam, jak dopadne praxe vam popisu v nejblizsi dobe a pokud to vyjde, vytvorim foto, popr zvazim kolik ta sranda vazi. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 11. srpen, 2008 14:49    Předmět: Citovat

Zdravím všechny. Já chodím s velkou cívkou a origo krytem a je pravda že je to sakra rozdíl oproti standartu. Ze začátku jsem měl po dvou hodinách dost ale dá se na to zvyknout!
Návrat nahoru
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: neděle 07. září, 2008 20:49    Předmět: Citovat

Bez krytu bych v lese pořád jenom brnkal signály o větvičky i o trávu.. Ten kryt je skutečně v tomto směru pomocníkem. Alespoň u 250.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sajrajt



Registrace: 28.5. 2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: neděle 07. září, 2008 20:59    Předmět: Citovat

Taky mám udělanej kryt z víka od Primalexu. Uznávám, že bledě modrá barva se ke 150 nehodí - lepší by byla žlutá Laughing
Přichycenej je třema elektrikářskejma páskama k cívce a díru jsem udělal jen podle toho nejmenšího otvoru uprostřed. Cívka se sice zdá o moc větší, ale už mi ji ten kryt mockrát zachránil od kamenů a kořenů. Nevíte někdo, jestli se nedělají na něco taky v černý barvě (např. černej Primalex)???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CizaRu



Registrace: 30.6. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pátek 31. říjen, 2008 10:29    Předmět: Citovat

Tak panove po dlouhe dobe pisu neco ke krytu, udelal sem si kryt z vyka od primalexu, nevypada to vubec tak jak je to tu na obrazkach pac sem asi malo zrucnej. sice to chrani ale za a) je to modry a za b) neni to moc pekny. Ale proc pisu, videl sem na detektorwebu nejakyho hledace, kterej mel taky garretta a ejhle koukam na civku a musim rict dobrej napad. pan tam mel na civce husi krk. Pravda byl jenom na vnejsim okraji civky, ale vypadalo to urco lip nez ten muj a myslim ze je to i super jedhoduchy a hlavne lehky reseni. mozna by to chtelo s kombinaci nejake gumy na spodek civky aby byla chranena cela a je vyreseno. Levné, lehké, a učiné.
Co se dalo z fotky vzčíst:
Husí krk rozříznutý, nasažený na cívku a stahlý elektrikářskými stahovacími pásky. Tod vse. Odkaz nemam vyzkousim vytvorit a nafotit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 03. listopad, 2008 11:24    Předmět: Citovat

armon napsal:
Chlapi , dnes už origoš kryt stojí kolem tří stovek a PPL 190 Kč . Není lepší si jednou odpustit večer u piva a nechat si ho poslat ? Tím však nechci říci , že by šikovný člověk nezvládl z toho víčka docela dobrou krytku . Já jsem to také zkoušel , ale pořád se tam dostává jehličí , tráva a svinstvo a ty víčka jsou náchylné k praskání. Nechal jsem si to poslat a mám pokoj . Křápnutá cívka je fakt problém . Wink


Armone, jsi můj člověk Exclamation Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 03. listopad, 2008 11:28    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Bez krytu bych v lese pořád jenom brnkal signály o větvičky i o trávu.. Ten kryt je skutečně v tomto směru pomocníkem. Alespoň u 250.


Kryt samozřejmě v první řadě chrání cívku před mechanickým poškozením, ale to, že omezí vznik statické elektřiny - to je k nezaplacení Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CizaRu



Registrace: 30.6. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 21:53    Předmět: Citovat

Zdravím pánové, i když vím že někteří z vás si raději koupí originál, já zastávám názor že dát za něco 300kc kdyz to má cenu 2kc je silenost a uchyluji se k tomu az tehdy kdyz utratím při pokusech o udělání takové věci svépomocí 500kc Very Happy
A ted vážne, nechtel jsem utratit za kryt s postovnym 350kc ci kolik to stoji, tak sem laboroval a snad se to bude nekomu hodit:

Potrebne veci:
Kryt primalex
Husí krk
oboustraná lepící páska
Stahovací elektrikářské pásky

Kryt jsem vyřezal jenom na spodek civky i s dirama, vyřezaval jsem to malou ruční vrtačkou s brusným kotoučkem ale byli tam otřepy tak sem to začal řezat perořízkem(nůž na koberce). Potom sem to přilepil oboustrankou. No a pak už sem jenom rozřízl husí krk - rozstříhl sem ho nůzkama aby to bylo přesný a nasadil. Přitahl stahovacími pásky A je hotovo. Váha cívky s prvním dílem tyčky je 0,59kg. Nemam možnost zvážit samotnej kryt páč se mi to už nechce rozdělávat, ale kdyby tu někdo napsal váhu cívky + tyčka + origo kryt dalo by se spekulovat.


Na prvním olbrázku je videt jak vypadal muj prvni model jen z vicka silene ze.



A tak sem rezal a rezal....



A lepil oboustrankou a ....



A pak sem pridal husi krk a stahovaci pasky



No a tady je vysledek, myslim ze nevypada vubec spatne. Uz jen trocha maskacove barvy a je vse jak ma byt. Very Happy



Tak doufam ze se to snad nekomu bude hodit ale jak rikam jeslti chcete origos tak to pisu zbytecne Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 22:42    Předmět: Citovat

Ale jsi šikulka Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 22:57    Předmět: Citovat

CizaRu, husí krk se dělá i černej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO