Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 586 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 05. září, 2008 9:47    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
Jsem rád že se vám moje video líbí Smile ten testík jsme provedli s kolegou kaprálem a vyplívá z něho že v jednoduchosti je síla i když na svůj explorer nedám dopustit neb jeho přednosti Terru převyšují a můžu to tvrdit neb Terru vlastním také Smile


Zdar bobane,ten testík se mi taky líbil! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 05. září, 2008 10:31    Předmět: Citovat

To je mi jasné kokerssi Smile vím taky naprosto přesně z jakého důvodu jsi si ho oblíbil Smile
Návrat nahoru
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 05. září, 2008 10:54    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
Jsem rád že se vám moje video líbí Smile ten testík jsme provedli s kolegou kaprálem a vyplívá z něho že v jednoduchosti je síla i když na svůj explorer nedám dopustit neb jeho přednosti Terru převyšují a můžu to tvrdit neb Terru vlastním také Smile


Zajímavej testík. Ale je samozřejmé, že Explorer musí Terru v něčem převyšovat, protože je to detík zas o třídu výš a cena je taky trochu někde jinde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 05. září, 2008 12:03    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
bobanx napsal:
Jsem rád že se vám moje video líbí Smile ten testík jsme provedli s kolegou kaprálem a vyplívá z něho že v jednoduchosti je síla i když na svůj explorer nedám dopustit neb jeho přednosti Terru převyšují a můžu to tvrdit neb Terru vlastním také Smile


Zajímavej testík. Ale je samozřejmé, že Explorer musí Terru v něčem převyšovat, protože je to detík zas o třídu výš a cena je taky trochu někde jinde Wink


Explorer má určitě navrch,ale TERRA 70 je fakt dobrá mašina a za ty prachy se rozhodně hodí koupit! Cool
U mě je teda spokojenost!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 8:09    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
Jsem rád že se vám moje video líbí Smile ten testík jsme provedli s kolegou kaprálem a vyplívá z něho že v jednoduchosti je síla i když na svůj explorer nedám dopustit neb jeho přednosti Terru převyšují a můžu to tvrdit neb Terru vlastním také Smile


Celý tenhle test je trochu zavádějící a vypovídá jen o jednom - že v této konkrétní konfiguraci a v tom konkrétním nastavení reagovala x-terra lépe než Explorer. Vždyť na exploreru máte obutou DD sondu která je minimálně o dva palce větší než koncentrika obutá na x-terra (pokud dobře vidím).
Taky mám obě dvě mašiny, teda měl sem, Explorer už má jiného majitele, takže můžu porovnat zkušenosti. Explorer se hodil na pomalé a pečlivé prohledávání (krok po kroku) určitého menšího místa, a musel být naprosto přesně nastaven operátorem tak, že věděl co hledá a podle toho si ho dokázal nastavit. Na celodenní lítání cik-cak po kopcích se mi jevil neparosto nevhodný.
X-terra (70) je méně konfigurovatelná a díky tomu i blbovzdornější a hlavně klidnější. Netvrdím že vytáhne úplně všechno co explorer, ale při použití prospectingu a pomalém pečlivém hledání toho ani pro explorer moc v zemi nezbude.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 8:31    Předmět: Citovat

Tento test je proveden se základním vybavením obou detektorů v naprosto stejných podmínkách nebylo to žádné lítání po kopcích což jsem taky nepochopil neb tohle s tímto testem nemá nic společného také můžu potvrdit že Terra nesahá Exploreru ani po paty to je jasné a vím o spoustě lidí kteří Explorer absolutně nezvládnou Smile nedávno jsem slyšel vyprávění o jistém webseniorovy který tak dlouho ladil Explorer až se v nastaveních ůplně ztratil a musel si pořídit X-Terru kterou zvládne opravdu každý Smile Explorer je mašinka s kterou můžeš hodně najít ale také hodně přejít tak hodně štestí lovci .. Smile Rolling Eyes
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 9:48    Předmět: Citovat

Všechny tyhle testovací videa jsou naprosto k ničemu, a dají se jakkoliv zmanipulovat. Jde jenom o oblbování potenciálních zájemců o detektory. Já už věřím jenom tomu, co vidím na vlastní oči, popřípadě si to můžu sám vyzkoušet... pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bata



Registrace: 26.12. 2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Highlands

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 20:18    Předmět: Citovat

Terra 70 nesahá Expoleru ani po paty?Sakra že já blb jsem si tu těžkou svini radši nekoupil,mohl jsem běhat po lese s kšandou jak Jarmil a nálezy by určitě taky stály za to Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 21:02    Předmět: Citovat

Jelikož sem vlastnil několik detektorů,můžu s klidným srdcem říct,že detektory MINELAB X-TERRA jsou výborný mašinky! Měl jsem nějakou dobu X-50 a nedám na ni dopustit,nedávno sem pořídil X-70 a jsem maximálně spokojen! pohoda
Chodím hledat skoro deně a dá se sní chodit xx hodin v tahu,absolutně z ní nebolí ruka a ty mišišky co ani kolikrát nemůžu najít v hrsti mě někdy serou,kdo nevyzkoušel tuto řadu od minelabu,ať nehodnotí!!! Wink
Explorer má spoustu předností,ale já volím mezi rozumnou cenou a výkonem a ten je u x-terry70 opravdu vynikající! Exclamation
Tímto v žádném případě nezatracuji vyborný MINELAB EXPLORER! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 21:50    Předmět: Citovat

[quote="kokerss"]Jelikož sem vlastnil několik detektorů,můžu s klidným srdcem říct,že detektory MINELAB X-TERRA jsou výborný mašinky! Měl jsem nějakou dobu X-50 a nedám na ni dopustit,nedávno sem pořídil X-70 a jsem maximálně spokojen! pohoda
Chodím hledat skoro deně a dá se sní chodit xx hodin v tahu,absolutně z ní nebolí ruka a ty mišišky co ani kolikrát nemůžu najít v hrsti mě někdy serou,kdo nevyzkoušel tuto řadu od minelabu,ať nehodnotí!!! Wink
Explorer má spoustu předností,ale já volím mezi rozumnou cenou a výkonem a ten je u x-terry70 opravdu vynikající! Exclamation
Tímto v žádném případě nezatracuji vyborný MINELAB EXPLORER! Very Happy[/quote Naprostej souhlas, podle mě u terry převládaj přednosti nad nedostatkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 22:06    Předmět: Citovat

Tež,Naprostej souhlas,asi prodám DFX Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 22:30    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Tež,Naprostej souhlas,asi prodám DFX Laughing
No proč néé Very Happy šak všecky detektory nad 15 tisíc sou šunty, koupíme si na aukru minohledčku a bude nám hej pohoda Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 7:52    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
Tento test je proveden se základním vybavením obou detektorů v naprosto stejných podmínkách nebylo to žádné lítání po kopcích což jsem taky nepochopil neb tohle s tímto testem nemá nic společného také můžu potvrdit že Terra nesahá Exploreru ani po paty to je jasné a vím o spoustě lidí kteří Explorer absolutně nezvládnou Smile nedávno jsem slyšel vyprávění o jistém webseniorovy který tak dlouho ladil Explorer až se v nastaveních ůplně ztratil a musel si pořídit X-Terru kterou zvládne opravdu každý Smile Explorer je mašinka s kterou můžeš hodně najít ale také hodně přejít tak hodně štestí lovci .. Smile Rolling Eyes


To tvoje rýpání moc nechápu,pokud vím tak se osobně neznáme, ale když to máš zapotřebí tak si posluž.
Umím si Explorera nastavit tak jak potřebuju a že X-terra nesahá Exploreru ani po paty je stejně zavádějící tvrzení jako to tvoje video. Nikde žádnej argument, jen plané arogantní řeči. Tím pro mě nemá smysl s Tebou o tom dál diskutovat.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 8:40    Předmět: Citovat

Chlapi už se nehádejte, ať si každej hledá s čím chce. Já jsem s X-70 taky naprosto spokojený, jelikož jsem měl možnost X-70 srovnat i s Quatrem MP, tak si nemyslím, že X-70 nesahá Exploreru ani po paty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 10:55    Předmět: Citovat

To mcmlxxx : Tak moment nemyslel jsem to na tebe a nevím ani že máš explorer Smile tak nevím o co jde ? to co jsem napsal jsem opravdu slyšel a pokud se to týká tebe tak se omlouvám Smile
Návrat nahoru
mita22



Registrace: 22.11. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Römerstadt

PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 14:25    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
Chlapi už se nehádejte, ať si každej hledá s čím chce. Já jsem s X-70 taky naprosto spokojený, jelikož jsem měl možnost X-70 srovnat i s Quatrem MP, tak si nemyslím, že X-70 nesahá Exploreru ani po paty Wink



"MarekFox1" to srovnání X-70 a Quatra by mě docela zajímalo,nechceš se o tom trochu víc rozepsat?Dík Wink
_________________
když to má přijít,tak to přijde
minelab xterra 705
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 16:48    Předmět: Citovat

mita22 napsal:
MarekFox1 napsal:
Chlapi už se nehádejte, ať si každej hledá s čím chce. Já jsem s X-70 taky naprosto spokojený, jelikož jsem měl možnost X-70 srovnat i s Quatrem MP, tak si nemyslím, že X-70 nesahá Exploreru ani po paty Wink



"MarekFox1" to srovnání X-70 a Quatra by mě docela zajímalo,nechceš se o tom trochu víc rozepsat?Dík Wink


Asi vím co tím MarekFox1 myslel,ale jedno mi nejde do hlavy Shocked ,proč většina majitelů Quatra MP po nějaké době (řádově měsících),tenhle detektor prodala??? Wink
Někteří přešli na TERRU 70 a někteří se vrátili ke svým předešlým strojům Exclamation
Asi nám nejlíp odpoví Ti co tento klacek měli! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
makumba



Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 18:25    Předmět: Citovat

Ahoj. Jsem taky jeden z těch co Quattro po pár měsících(4) prodali. Mě osobně vadila nutnost pomalého hledání. Jak člověk přidal, přecházel. Prozvuky-tak těch bylo opravdu dost a sou hlavní důvod mého rozvodu s Quattrem. Váha je taky slušná a na celodenní běhání po kopcích to nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 18:39    Předmět: Citovat

makumba napsal:
Ahoj. Jsem taky jeden z těch co Quattro po pár měsících(4) prodali. Mě osobně vadila nutnost pomalého hledání. Jak člověk přidal, přecházel. Prozvuky-tak těch bylo opravdu dost a sou hlavní důvod mého rozvodu s Quattrem. Váha je taky slušná a na celodenní běhání po kopcích to nebylo.


Jako bývalý majitel Quattra, mohu makumbova slova jen potvrdit, navíc bych ještě zmínil nepřesný pinpointer, dělal jsem podstatně větší díry než teď s X-Terrou. Jinak k té debatě X-Terra versus SE čko, pokud porovnávám Quattro co se dosahu týče s X-Terrou, tak tam rozdíl pozoruji opravdu minimální, tak že SE šáhne možná o cenťák, či dva hlouběji, což už není takový rozdíl. Jinak mohu řícz že mi Terra absolutně vyhovuji a to jak do dosahu a obsluhy, tak váhově, jsem s ní navýsost spokojen. Very Happy
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 08. září, 2008 19:37    Předmět: Citovat

Jelikož jsem Quattro také měl musím potvrdit to co píše makumbo i Bombero Sad co se týče rozdílu mezi Terrou a SE tak hloubkový dosah jsem rozhodně neměl na mysli spíše kvalitu diskriminace a přesnější odhad toho co je pod cívkou Terra je ve své třídě velice dobrý detektor to potvrzuji..
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Další
Strana 10 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO