Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 556 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Civka 18.5 x 29cm 2D

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 01. říjen, 2008 23:32    Předmět: Civka 18.5 x 29cm 2D Citovat

Zdravim Vas, chci se zeptat ma-li smysl investovat do teto civky. Rad bych trosku zvysil dosah detiku na male predmety(mince). Nevim jestli 2D civka zvysi jen pokryti nebo i dosah tak bych prosil o radu jestli poridit civku nebo vzhledem k tomu ze chodim hledat i s mou drahou polovickou kterou to chytlo vic nez jsem cekal a ted mi bere detik a dava do ruky motyku Rolling Eyes investovat do neceho lepsiho a tento ji nechat (misto koupe ojeteho ACE150/250). Financni moznosti nejsou neomezene - pocitam max tak F4 mozna neco vic. Ta civka je treba zde a je urcena primo pro F2 nebo F4 (shop jsem vybral nahodne - ceny jsou plus minus stejne vsude)

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=civka_fbh_2d&vd=1&mm=4&lang1

A sorry ze zase prudim s civkou:-) Hezky den!
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 02. říjen, 2008 7:37    Předmět: Citovat

Z toho usuzuji že máš F2 ? pouze s koncentrikou,u F4 se použivaji obě cívky koncentrická a Biaxialní.
Tahle Biaxialní je totožné konstrukce jako je na F75 pouze s tím rozdilem že pracuje na frekvenci 5.9 kHz,což je ideálni frekvence na mince.Nejen že se zvýší pokrytí ale i hloubkově to bude totožné jako F 75,.Zásadní rozdil nastane jak detik zpracuje hlubší nebo hraniční signal,tadyk bych viděl zásadní rozdil že F 75 s přehledem a F2 díky slabšímu procesoru to nezvladne ale i tak si na hloubku hodně polepšíš,tuhle cívku budu zkoušet s Ivanem na F2,zkontrolovat nalez jiným detektorem,a potom kopnout nebo naopak.Pokud nespěcháš tak počkej až ji testnem.
gabriel.7
Ještě jsem opomněl že hraniční signal na F4 s BIaxialní cívkou je 99-100,pak se ztratí je nutno dohledavat jej pinpointem a potom shrnout povrchovou vrstvu pro IDČ nalezu,ale vše je otázka času a zkušeností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: pátek 03. říjen, 2008 13:31    Předmět: cívka Citovat

gabriel.7 napsal:
Pokud nespěcháš tak počkej až ji testnem.
gabriel.7

Rád čtu tvoje názory a rady. Můžu si taky počkat na výsledky testu Question
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: neděle 05. říjen, 2008 21:02    Předmět: Citovat

Tak jsme dneska s Gabrielem.7 odzkoušeli na F2 cívku z F4 ( 18,5x 29 )a shodli jsme se na tom, že si s ní procesor F2 nerozumí. Sice se o něco zvýší dosah detektoru (asi 3 až 5 cm) , ale při dohledávce PP zní zvukově stále stejně i mimo dohledáváný předmět, takže jej nelokalizuje jako v případě při použití na F4. Zkoušeli jsme na různých lokalitách( les louka ).
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: neděle 05. říjen, 2008 22:43    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
Tak jsme dneska s Gabrielem.7 odzkoušeli na F2 cívku z F4 ( 18,5x 29 )a shodli jsme se na tom, že si s ní procesor F2 nerozumí. Sice se o něco zvýší dosah detektoru (asi 3 až 5 cm) , ale při dohledávce PP zní zvukově stále stejně i mimo dohledáváný předmět, takže jej nelokalizuje jako v případě při použití na F4. Zkoušeli jsme na různých lokalitách( les louka ).

Párkrát, ale ne po sobě, se mi to stalo s větší cívkou taky (F.C.), naladil jsem ho ve vzduchu a zase v pohodě, tak nevím Cool .
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pondělí 06. říjen, 2008 13:50    Předmět: Citovat

moskvich pokud jsem to mu rozuměl tak při pinpointu ti nevzal nalez ale jednotonově ti hlasil vše okolo nalezu včetně hloubky.
To se stáva tehdy kdy pinpoint je zapnut v blízkosti nalezu nebo nad jiným nalezem a ten ho však vezme jako půdu a půdu potom registruje jako nalez ,tady stači vymačknout a znova zapnout pinpoint mimo dosah nalezu.Pokud se mylim tak mě prosim oprav,jestli je to jinak.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: středa 08. říjen, 2008 21:29    Předmět: Citovat

gabriel.7 - jak píšeš, ale mě zmátlo, že jsem třeba v místě kde jsem zmačknul pinpoint, neregistroval signál při pohybu cívkou (bez pp). Ale pak zas v pohodě, jen ten volný čas je problémem Cool .
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 10:04    Předmět: Citovat

Ono je to zpusobeno tím že NAPŘIKLAD. hraniční signal ti detik nevezme ale protože pinpoint jde hlouběji a pokud se zapne nad takovým místem tak pinpoint jej zaregistruje jako půdu a ostani už jsem popsal nahoře.Tohleto ale zaskočí spoustu hledaču mně v začátcích taky to dělalo problem,než jsem si to ověřil.
Mit čas je asi ten největší problem.
měj se gabriel.7


Naposledy upravil gabriel.7 dne čtvrtek 09. říjen, 2008 20:11, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 19:45    Předmět: Citovat

Sehr gut, danke schön a tak všelijak podobně Cool .
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 14. říjen, 2008 0:17    Předmět: Citovat

Diky moc za test, prave jste me usetrili par starosti. Takze nezbyva nez ten napad z civkou zavrhnout a udelat si pekne vanoce:-) Jeste me ale napadla tahle moznost - koncentricka 26. S touhle zkusenost nemate? I kdyz ten vysledek asi nic noc nebude...
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 14. říjen, 2008 8:03    Předmět: Citovat

Koncovky konektoru na F2,4 oproti F 70,75 jsou rozdilné.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO