Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 859 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výběr detíka
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FERY
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 12:21    Předmět: Výběr detíka Citovat

Zdarec všem příznivcům,nemohu se rozhodnout jakého si mám pořídit detíka.Synovec chodí s letuškou,která by přivezla detíka z USA/
uvolním na to cca 1000 $ .něco od Fishera,minnelab,garret,poraďte začátečníkovi.dík Smile
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 13:06    Předmět: Re: Výběr detíka Citovat

FERY napsal:
Zdarec všem příznivcům,nemohu se rozhodnout jakého si mám pořídit detíka.Synovec chodí s letuškou,která by přivezla detíka z USA/
uvolním na to cca 1000 $ .něco od Fishera,minnelab,garret,poraďte začátečníkovi.dík Smile

Ze USA si nech dovest F 75 Hledání Laughing
http://www.kellycodetectors.com/fisher/fisher-f75buy.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 14:30    Předmět: Citovat

tak trochu záleží, co a kde chceš hledat
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
FERY
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 17:42    Předmět: Citovat

dík,jako začátečník budu kopat,kopat a zase kopat,to dá rozum,nééé
asi budu nastartovanej s uhelnicí a krumpáčem na každý pípnutí,ale jsem vděčnej za každou radu,tak ještě jednou díííík
Návrat nahoru
FERY
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 17:51    Předmět: to scopion Citovat

dík,na ty stránky jsem koukal a zaujal mě taky cobrabeach and land za cca 445$,myslel jsem i na dovolenou k moři/Chorvatsko je moje oblíbená destinace/na moto vl 1500,možná bych měl do 1000 pořídit dva kousky,teď jde vo to jakej ten druhej
Návrat nahoru
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 20:17    Předmět: Citovat

Kup třeba F70, nebo X Terru jestli nechceš začínat na těch nejlevnějších (jako třeba já Laughing ) no a pak uvidíš... Hlavně to moc neřeš,ono stejně víc záleží na štěstí což taky poznáš... Wink
_________________
Děj se vůle boží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tonak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 1139
Bydliště: Qualischingen

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. říjen, 2008 20:26    Předmět: Citovat

I s malým kašpárkem se dá dělat Velké divadlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: pátek 10. říjen, 2008 13:55    Předmět: Citovat

taky bych to s tím vybíráním moc nepřeháněl. Teprve až začneš hledat, tak zjistíš co potřebuješ a co ne (každý má trochu jiné nároky). Taky můžeš dojít k závěru, že tě hledání vlastně vůbec nebaví...
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pátek 10. říjen, 2008 17:46    Předmět: Citovat

witt napsal:
taky bych to s tím vybíráním moc nepřeháněl. Teprve až začneš hledat, tak zjistíš co potřebuješ a co ne (každý má trochu jiné nároky). Taky můžeš dojít k závěru, že tě hledání vlastně vůbec nebaví...


viděl bych to taky tak. Ze začátku neinvestovat zbytečně moc peněz a koupit něco s čím se dá hledat, ale nestojí majland. Pokud tě to chytne a budeš vědět že to je právě to pravé co chceš dělat, můžeš zainvestovat do dražšího a kvalitnějšího strojku Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FERY
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 10. říjen, 2008 19:30    Předmět: Citovat

jerry napsal:
witt napsal:
taky bych to s tím vybíráním moc nepřeháněl. Teprve až začneš hledat, tak zjistíš co potřebuješ a co ne (každý má trochu jiné nároky). Taky můžeš dojít k závěru, že tě hledání vlastně vůbec nebaví...


viděl bych to taky tak. Ze začátku neinvestovat zbytečně moc peněz a koupit něco s čím se dá hledat, ale nestojí majland. Pokud tě to chytne a budeš vědět že to je právě to pravé co chceš dělat, můžeš zainvestovat do dražšího a kvalitnějšího strojku Wink


díík,ale znáš to ,ne?synovec staví s mladou domek,pak do ní foukne někde vítr,půjde na mateřskou a já utřu
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 20. říjen, 2008 13:52    Předmět: Citovat

Buď zdráv Fery. Tady je každá rada drahá. Máš jednu výhodu a to je cena detíku, tedy strop, kam až chceš jít. Tady na foru máš o detíkách hromady informací, ale každý hledač Ti řekne něco jiného Very Happy
Prostě si sedni a napiš si body, co chceš, aby Ti strojovna dělala a pak to konfrontuj s těma detíkama, které Tě zaujmou.
Každopádně, počítej s tím, že není detík, který umí vše Exclamation Prostě vybírej, dělej kompromisy, obejdi prodejce a dealery, čti recenze, telefonuj, ptej se....A nakonec převáží jeden detík a ten si koupíš. A až se s ním sžiješ, pak to bude super. A neplatí vždy, že jejdražší je to nejlepší. A naopak, od Číny raději ruce pryč. A klidně můžeš nakupovat i z druhé ruky. Na začátek za pár tisícovek.... Získáš zkušenosti a přehled a už nebudeš bloudit tou detektorářskou džunglí bez rozhledu Shocked Very Happy

A počítej s tím, že ať koupíš, co koupíš, nebudeš nikdy plně spokojen Very Happy
Zdraví
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 20. říjen, 2008 17:43    Předmět: Citovat

FERY
http://www.novinky.cz/clanek/152345-levne-nakupy-z-usa-skoncily-dolar-je-nejdrazsi-za-posledni-rok.html Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 6:11    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Buď zdráv Fery. Tady je každá rada drahá. Máš jednu výhodu a to je cena detíku, tedy strop, kam až chceš jít. Tady na foru máš o detíkách hromady informací, ale každý hledač Ti řekne něco jiného Very Happy
Prostě si sedni a napiš si body, co chceš, aby Ti strojovna dělala a pak to konfrontuj s těma detíkama, které Tě zaujmou.
Každopádně, počítej s tím, že není detík, který umí vše Exclamation Prostě vybírej, dělej kompromisy, obejdi prodejce a dealery, čti recenze, telefonuj, ptej se....A nakonec převáží jeden detík a ten si koupíš. A až se s ním sžiješ, pak to bude super. A neplatí vždy, že jejdražší je to nejlepší. A naopak, od Číny raději ruce pryč. A klidně můžeš nakupovat i z druhé ruky. Na začátek za pár tisícovek.... Získáš zkušenosti a přehled a už nebudeš bloudit tou detektorářskou džunglí bez rozhledu Shocked Very Happy

A počítej s tím, že ať koupíš, co koupíš, nebudeš nikdy plně spokojen Very Happy
Zdraví
Feri


Naprosto souhlasím Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 18. listopad, 2008 22:37    Předmět: Novinka od Titanium Systems – ADONIS Citovat

Novinka od Titanium Systems – ADONIS
http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&i=8567&mm=1&vd=1&PHPSSIDW=90374151b234840f6ae124a7c9323cc2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 18. listopad, 2008 22:52    Předmět: Citovat

JJjj, tento detektor všem vřele doporučuji, je to opravdu horká novinka muhehe muhehe muhehe , sice nefunkční a asi rok a kousek stará, ale neva, aspoň jsem se zase něčemu zachechtáááááál muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 8:43    Předmět: Citovat

JJ..totální propadák muhehe spat pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 10:00    Předmět: Citovat

No jo, a jak to vůbec dopadlo s Habrosem? Podařilo se mu Adonis vrátit?? Už jsem ho tu dlouho neviděl Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 10:51    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
JJjj, tento detektor všem vřele doporučuji, je to opravdu horká novinka muhehe muhehe muhehe , sice nefunkční a asi rok a kousek stará, ale neva, aspoň jsem se zase něčemu zachechtáááááál muhehe muhehe


Však se dosměješ až uvidíš nového Neptunise extréme v akci s výdrží baterie 6-10 hodin! Laughing Laughing Wink

http://www.titanium-system.com/index.htm

muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 23:13    Předmět: Discovery 3300 Citovat

Já jsem si nechal poslat Discovery 3300 u USA a jsem spokojenej. Vyšel mě sakumprdum s DPH a clem na 6000,- Kč, u nás 8900,- Kč. Jsem začínající hledač a za ušetřené penízky jsem přikoupil civku od Fishera 29x18,5 cm. Super hloubkový dosah - 70 - 100 cm na dělovou kouli 15 cm v průměru v jílu. Zatím jsem spokojenej. Sana JNMC@SEZNAM.CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 26. listopad, 2008 1:09    Předmět: Citovat

quad napsal:
No jo, a jak to vůbec dopadlo s Habrosem? Podařilo se mu Adonis vrátit?? Už jsem ho tu dlouho neviděl Rolling Eyes


Ahoj - máš pravdu - Habrose jsem tady neviděl ani nepamatuju- taky bych rád věděl,jak to s těma šmejdama doválčil !!! Question
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO