Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 647 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Porucha?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 04. červen, 2007 8:17    Předmět: Porucha? Citovat

Na novém ACE 250 se mi vyskytla nějaká porucha. Při domácím (prvním) zkoušení normálně reagoval na různé druhy zkoušených kovů. Potom jsem ho vzal ven a přestal na přítomnost kovů reagovat (lopatka, přesky apod.) jak na displeji tak i zvukově. Přinesl jsem ho domů a ani ťuk. Cca po třech hodinách mi to nedalo a zkusil jsem to znovu a opět normálně reagoval na zkoušené předměty. Pln nadějí a radosti jsem vyrazil ven a na místě zase ani píp (zkoušel jsem to jako předtím na položenou lopatku a jiné kovové předměty). Naštvanej jsem se doplazil domů, zkouším ho - a nic. Tak jsem detektor zabalil, že ho vyreklamuju, ale večer mi to nedalo a znovu jsem ho zkusil - no a opět pípal a ukazoval na displeji předkládané kovy. Nevím jestli to nemůže být třeba vadným kabelem. Zkoušel jsem jestli není něco povolenýho nebo vadná zdířka, ale vše vypadalo O.K. Kdyby u toho nebyli dva svědci, tak bych si připadal jak blázen. Nesetkali jste se s něčím podobným? Nevíte, co by tyto reakce mohlo způsobovat? Mad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 04. červen, 2007 8:42    Předmět: Citovat

Čau já jsem vlastnil 25O-ku, sice je to už nějaký ten pátek, ale tohle se mi opravdu nestalo. Zkus překontrolovat zda máš dobře zapojený kabel od cívky, anebo může být problém s bateriemi, vadný kontakt, vybité baterie, jinak v úvahu přichází pouze reklamace. Ještě mě napadlo jestli jsi se nehrál s diskriminací a neměl vydiskriminované určité kovy, pak samozřejmě bude zvukový signál potlačený.
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 8:21    Předmět: Re: Porucha? Citovat

Vankelt napsal:
Nesetkali jste se s něčím podobným? Nevíte, co by tyto reakce mohlo způsobovat? Mad Sad


Baterie?
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 21:03    Předmět: Citovat

Já zatím neměl nikdy žádnej problém ale jestli ti při zapnutí vůbec nereaguje jsou to buď ja říka kolega baterky nebo máš někde studenej spoj např. na tlačítku zapnutí/vypnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 05. červen, 2007 21:45    Předmět: Citovat

Jo, zapomněl jsi napsat, jestli ti při zapnutí normálně naskočí display, nebo jestli je už od začátku mrtvej.A co ukazatel baterek, ukazuje ti vůbec nějakou čárku?Jetli máš vymlácený baterky, tak ti to za pár minut zhasne.Hlavně s pinpointem.
Návrat nahoru
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 10:16    Předmět: Citovat

chardon napsal:
Jo, zapomněl jsi napsat, jestli ti při zapnutí normálně naskočí display, nebo jestli je už od začátku mrtvej.A co ukazatel baterek, ukazuje ti vůbec nějakou čárku?Jetli máš vymlácený baterky, tak ti to za pár minut zhasne.Hlavně s pinpointem.


Baterky to nebudou, neboť (jak jsem zapomněl napsat) po zapnutí normálně displej naskočí a funguje. Jinak kabel cívky jsem zkoušel připojovat snad 20-krát a sedí fest, dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 15:44    Předmět: Citovat

Tak pokud to není žádná možnost, která zde byla zmíněna tak se netrap a rozhodně to okamžitě reklamuj. Je to tvoje právo. Hodně úspěchu s reklamací.
Návrat nahoru
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 08. červen, 2007 6:32    Předmět: Citovat

habros napsal:
Tak pokud to není žádná možnost, která zde byla zmíněna tak se netrap a rozhodně to okamžitě reklamuj. Je to tvoje právo. Hodně úspěchu s reklamací.

Už se stalo. Prodejce to zkoušel, no a detektor "samozřejmě" fungoval normálně, tak na mě koukal jak na blázna. Ale vzal to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 08. červen, 2007 7:51    Předmět: Citovat

Koukat může jak chce, ty jsi zákazník, který má své práva. Takže dobrý konec, tak to má být. Ahoj
Návrat nahoru
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: sobota 09. červen, 2007 15:50    Předmět: Citovat

Zdar Vankelte,
z tvého posledního příspěvku jsem nepochopil, jestli ti ho prodejce vyměnil za nový, či ti ho vzal v rámci záruky do opravy. Každopádně ti přeji aby ti tvá nová, či opravená dvěstěpadina šlapala tak jako většině z nás a hlásila ti samé super nálezy Exclamation Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 11. červen, 2007 5:55    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Zdar Vankelte,
z tvého posledního příspěvku jsem nepochopil, jestli ti ho prodejce vyměnil za nový, či ti ho vzal v rámci záruky do opravy. Každopádně ti přeji aby ti tvá nová, či opravená dvěstěpadina šlapala tak jako většině z nás a hlásila ti samé super nálezy Exclamation Razz

Ahoj Bombero!
Vzal ho na výměnu, ale bohužel jiný zatím není na skladě, takže čekám ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 17. červen, 2007 19:57    Předmět: Citovat

Myslím že když je vadný kabel (přerušená žíla) stejně tak jako když je uplně vypojen Ace to pozná a neustále opakuje jeden tón. Ale problém už je vyřešen (reklamace) tak to jen tak na okraj.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO