Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 638 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé M6-ky, přihlaste se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 23:06    Předmět: Citovat

robins napsal:
Ahoj Rivale,MrKoko to napsal výstižně.Prozvuky u M6 skutečně jsou ale dá se na ně bez problému zvyknout,sice je fakt že na pořádně zamaraseném místě to dokáže dost otrávit,a musí se spomalit pokud nechceš přecházet.Rozlišení je s trochou praxe skutečně super,stejně tak jako celá konstrukce detektoru.Zrovna někdo na DW M6 prodává za 14000 i s větší cívkou což je dobrá cena.M6 je fakt super detektor ale oba minelaby které jsi jmenoval mají podle mě navrch.Rozhodnutí je na tobě Wink


No tak to mě asi nezbyde,než si pořídit ty Minelaby!
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 23:07    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
Taky si za oba minelaby pořádně připlatíš


No pokud už budu něco kupovat, tak zas nějaká ta tisícovka není tak důležitá hlavně funkčnost !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 23:15    Předmět: Citovat

cortes napsal:
M6 je dobrej detík..a po zetexu to pro tebe bude luxus.


Zetex mě opravdu chodí dobře, ale je náročnej na poslech a trochu někde zlobí,beru to ovšem jako výhodu- na lepší se zvyká dřív- spíš mě jde o dosah,sice vykopu kde,co ale tu hloubku asi neudělám ! Jinak jsem celý roky nepřemýšlel o změně,na nálezy si nemůžu stěžovat ! Very Happy Jak sám víš je to taky hodně o náhodě, ale je potřeba té náhodě taky pomáhat ! Very Happy Very Happy Very Happy

Ty bys mě mohl asi poradit nejlíp, mám dojem, že se ti povedlo chodit jak s M6,tak s Quattrem co je lepší/ alespoň z tvýho pohledu /
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 9:22    Předmět: Citovat

rival napsal:
cortes napsal:
M6 je dobrej detík..a po zetexu to pro tebe bude luxus.


Zetex mě opravdu chodí dobře, ale je náročnej na poslech a trochu někde zlobí,beru to ovšem jako výhodu- na lepší se zvyká dřív- spíš mě jde o dosah,sice vykopu kde,co ale tu hloubku asi neudělám ! Jinak jsem celý roky nepřemýšlel o změně,na nálezy si nemůžu stěžovat ! Very Happy Jak sám víš je to taky hodně o náhodě, ale je potřeba té náhodě taky pomáhat ! Very Happy Very Happy Very Happy

Ty bys mě mohl asi poradit nejlíp, mám dojem, že se ti povedlo chodit jak s M6,tak s Quattrem co je lepší/ alespoň z tvýho pohledu /


Každému sedne něco jiného..U Explorera,quattra je problém váha,ale zetex taky něco váží tak by ti to nemuselo dělat problém.Ještě záleží na tom co s tebou udělá přechod se zetexu na hudbu z marsu(tonově)...
Fanu pouští Explorera SE ještě rok v záruce? 26500kč...S explorerem nemám skušenost..Podle toho co jsem četl je složitější na ovládání,nastavení ...než quattro.....ale má o pár funkcí navrch než quattro...
Hloubkově by to mělo jít nastejno....Každopádně bych si vybral nějaké favouše a někde v terénu skusil zatestovat.,,,,naposlouchat co ti sedne nebo nesedne...Ze začátku ti možná bude scházet ta jednoduchá tonová odezva ze zetexu,protože jak jsem napsal u explorer,quattro je to hudba z marsu...Zařadil bych terru 70 ,Fisher F75...ale skušenosti nemám.Jako polař s těch co jsem vlastnil...mě přijde na zamořeném nejlepší to co vlastním a tesoro cortes.
O M6 toho bolo tady na foru napsáno hodně..tak si to pročti...Rozhodnutí je a bude jen a jen na tobě.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 14:15    Předmět: Citovat

rival napsal:
robins napsal:
Ahoj Rivale,MrKoko to napsal výstižně.Prozvuky u M6 skutečně jsou ale dá se na ně bez problému zvyknout,sice je fakt že na pořádně zamaraseném místě to dokáže dost otrávit,a musí se spomalit pokud nechceš přecházet.Rozlišení je s trochou praxe skutečně super,stejně tak jako celá konstrukce detektoru.Zrovna někdo na DW M6 prodává za 14000 i s větší cívkou což je dobrá cena.M6 je fakt super detektor ale oba minelaby které jsi jmenoval mají podle mě navrch.Rozhodnutí je na tobě Wink


No tak to mě asi nezbyde,než si pořídit ty Minelaby!


Ahoj,vůbec jsem tě nechtěl od M6 odradit.Jen mi přijdou minelaby hloubkově o něco lepší než M6,ale srovnával jsem jen tak zběžně mojí M6 s explorerem a to co označil barvou explorer označila i M6 a zase naopak,ale když jsem měl s M6 hraniční signál který jsem chytal už jen slabě,explorer jej označil jasněji.Záleží na tom co ti sedí víc,ja jsem s M6 spokojený a za minelab bych asi neměnil,ikdyž uznávám že je hloubkově o něco lepší.Tak jak psal Cortes u minelabů se mi nelíbí zvuky,u M6 se mi naopak poslouchají dobře,ale to je jen o zvyku.Pokud je možnost určitě vyzkoušej a porovnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 18:22    Předmět: Citovat

No kluci dík za sdělené zkušenosti, budu to muset opravdu asi sám ozkoušet ! Kamoš má Explorera a není to na poslech zas tak strašný, já si zvyknu na všechno-lepší než když huláká nějaká ženská! Very Happy

Ještě budu chvilku bádat! Načetl jsem tady skoro všechno, ale v praxi je to opravdu jiný! Nakonec si asi hodím korunou ! Zetexa si raději nechám,třeba zjistím,že mě nepasuje nic jinýho-už je to takovej můj společník !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 19:04    Předmět: Citovat

Tak mi to dneska nedalo tak jsem musel už konečně tu M6 trochu vyzkoušet našel jsem v paneláku místo s co nejmenším rušením a zkoušel jsem si na vzduchu dosahy a jak se chová diskriminace. Horší bylo že jsem měl jen současný peníze a pár prstenů a řetízků od mladý já vim že na vzduchu to stejně nemá význam ale už ho mám doma skoro týden a tady v Liberci mrzne takže ven stejně nemůžu. Ty dosahy jsou docela dobré otázka je jak se to bude chovat v půdě na současnou 10 Kč byl dobrej signál na 28 cm a ztrácel se při 33 cm na stříbrný prsten průměr asi 20 mm byl dobrej signál do 20cm a ztratil se při 25 cm. Diskriminace je celkem dobrá a ten tonovej režim se musím naučit až budu mít víc zkušebních předmětů. Zatím po prvním testu jsem celkem spokojený uvidíme co M6 ukáže v terénu a ještě jednou říkám testoval jsem na vzduchu a v železobetonový místnosti takže citlivost byla na necelých 90 pak už to nešlo, takže berte tento test s rezervou. Teď přes vánoce pojedu domů na vesnici a jestli nebude tolik mrznout tak ať se ty pole za barákem těšej
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:05    Předmět: Citovat

V Paneláku to vůbec nemá cenu zkoušet,při hledání se snaž mít senz co nejvejš,kolem 100 mi to šlape skoro v každý půdě,v čistém lese dávám skoro max a hloubka je dost slušná.
Návrat nahoru
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:15    Předmět: Citovat

Já vim že v paneláku to nemá cenu ale co mám dělat venku je hlína zmrzlá jak šutr a já mám detík doma na skříni a padá mi na něj prach tak jsem ho alespoň trochu vyzkoušel doufám že příští týden bude venku teplejc a hned vyrážím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:27    Předmět: Citovat

Vánoce by měly být na blátě. Potíž je v tom, že pod pojmem bláto si každý představujeme něco jiného... Meteorologové obzvláště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:38    Předmět: Citovat

radši bláto ve kterým se dá kopat než než ten zmrzlý hnědý beton co tu ted všude máme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec, 2007 20:31    Předmět: Citovat

Co říkáte na ty DD cívky na M6 mácenu je vůbec kupovat nebo ta základní dostačuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec, 2007 20:33    Předmět: Citovat

Co říkáte na ty DD cívky na M6 mácenu je vůbec kupovat nebo ta základní dostačuje
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 19:30    Předmět: Citovat

V inzerci mám nabídku na kryty proti dešti - jak na displej tak i na elektroniku.. Kdyby někdo chtěl. Je to má odplata známé, která mi to šila na mojí M6 - tímto jí třeba pomohu si k důchodu něco přivydělat. Omlouvám se za vložení reklamy na inzerát zde,,,,
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 20:38    Předmět: Citovat

Škoda že jsi to nenabídl tak před rokem a půl, to zrovna probíhala Matrixománie... taky jsem se zůčastnil... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: neděle 13. červenec, 2008 20:18    Předmět: M6 Citovat

No jo quade jenže ty jsi si koupil ale tuning verzi což s M6 asi nemá moc společného kromě názvu.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 13. červenec, 2008 21:24    Předmět: Re: M6 Citovat

gabriel.7 napsal:
No jo quade jenže ty jsi si koupil ale tuning verzi což s M6 asi nemá moc společného kromě názvu.
gabriel.7


To máš pravdu, za blbost se platí. Ale nelituju toho, ve skutečnosti to byla docela dobrá zkušenost. A ten obal na M-6 vypadá dobře, kdybych ji měl. určitě si ho koupím. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 28. říjen, 2008 20:03    Předmět: Citovat

Tak co M6kaři? Laughing kdo všechno ještě s M6 hledá?ja jsem pořád věrný a asi i zůstanu pokud nepříjde nějaká další revoluce v hledání Very Happy např. funkční adonis za lidovou cenu nebo že by matrix M7? Shocked Wink
_________________
whites matrix M6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 28. říjen, 2008 20:50    Předmět: Citovat

Tak s mojí M6 hledá brácha.Já chodil chvíly s Ex2 ale jsem zpátky u Whitesa, měl jsem zase zálusk na M6 ale to by už chodily celkem tři vedle sebe a dost se ty potvory ruší,tak jsem to vyřešil dfx abych měl klidné hledání.
Mimochodem koukal jsem že se rozrostla rodina Prizmu na Prizm 6T Wink
http://whiteselectronics.com/content/view/4756/510/
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 28. říjen, 2008 23:08    Předmět: Citovat

kofa napsal:

Mimochodem koukal jsem že se rozrostla rodina Prizmu na Prizm 6T Wink
http://whiteselectronics.com/content/view/4756/510/


Tak to mi bylo vždycky divný, že relativně novej detík jako je Prizm kterej má displej s nějakou grafikou, jim nestojí za to, aby do něj nacpali vyhodnocování přes ID čísla. Tak teď se jim to povedlo. Ten 6T nevypadá špatně, uvidíme jaký budou reference Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO