Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 572 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektor Black Bull digital.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Black Bull digital
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stoupa
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 05. srpen, 2006 12:14    Předmět: Detektor Black Bull digital. Citovat

Jenom jsem se chtěl zeptat,jestli ho někdo zkoušel.
Návrat nahoru
Lucky



Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: sobota 05. srpen, 2006 17:41    Předmět: Re: Detektor Black Bull digital. Citovat

Stoupa napsal:
Jenom jsem se chtěl zeptat,jestli ho někdo zkoušel.



...ano ,zkoušel mám ho i doma... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stoupa
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 05. srpen, 2006 18:04    Předmět: Citovat

A dá se sním něco najít nebo je to jenom takové šidítko?Za tu cenu asi žádnej zázrak.Nebo se pletu?
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 05. srpen, 2006 19:04    Předmět: Citovat

Stoupa napsal:
A dá se sním něco najít nebo je to jenom takové šidítko?Za tu cenu asi žádnej zázrak.Nebo se pletu?

No, na zázraky v tomto případě opravdu nevěř. Ale když ho opravdu chceš tak si ho nejdřív vyzkoušej.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucky



Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: sobota 05. srpen, 2006 19:34    Předmět: Citovat

Stoupa napsal:
A dá se sním něco najít nebo je to jenom takové šidítko?Za tu cenu asi žádnej zázrak.Nebo se pletu?


...no žádné šidítko to není,ta cena odpovídá všem čínskýmvýrobkům,dosah má přiměřený,ale na druhé straně zase nemůžeš čekat zázrak, na druhé straně si ho opravdu můžeš vyzkoušet a záleží na tobě do čeho půjdeš,ale je to jako se vším,koupíš láci a když tě to nechytne tak skončí ve skříni a když to bude naopak tak si budeš kupovat dražší a zajimavější detíky a black ti může zůstat v kufru auta a kdykoli pro něj můžeš sáhnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skautik



Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: neděle 06. srpen, 2006 14:48    Předmět: Citovat

stejne jsem to udelal i ja, muzu rict, ze jsem zatim celkem spokojen. Jako u vsech detektoru zalezi hlavne na lokalite kde hledas. Ja bohuzel nemam srovnani s drazssimi detektory, pokud tedy nepocitam staricky C-scope meho kamarada. Kde mu co zahlasil, ten muj zahlasil take. Ovsem s tim rozdilem, ze celkem obstojne rozlisuje co v te pude opravdu lezi. Ze zacatku jsem tomu moc neveril, precejenom za tu cenu..., ale kdyz jsem vzdy k memu prekvapeni vykopal zelezo, tak jsem si pak zacal signaly vybirat i pri vypnute diskirminaci, alepson jsem mel pocit, ze detektor funguje Smile Dokonce to doslo tak daleko, ze cokoliv co nasel kamarad s C-scope jsem posleze projel ja aby jsme videli zda kopat ci ne.

Me nalezy nejsou nic moc, zatim jsem s nim nevyrazil nikam dal a v okoli je kamenita puda, tezi se tu bridlice, plna zelezne rudy a nedokazu posoudit jaky to ma vliv na dosah a vubec celkovou ucinnost detektoru.

takze me nalezy s BB digital za asi 8h hledani zacatecnika prevazne v lese

medeny 1/2 krejcar 1859 mincovna A
nabojnice 1915, 1939, 1940, 1956
CSSR 1kcs 1963
CSSR 10h 1953
nekolik kousku protektoratnich minci, vsechno male do hodonoty 5pfenigu
kolem roku 1940

pak nejaka ufa

vzhledem k tomu ze jsem ty penize investoval s tim, ze nevim zda me to vubec bude bavit, tak se uz pomalinku zacinam poohlizet po necem lepsim a BB necham pro pritelkyni, kamarady apod. Precejenom ve vice lidech je to o nicem jinem.

jeste bych dodal, ze mi celkem hodne chybi u tohoto detiku pinpointer - non-motion rezim

kdyz jsem to videl poprve u toho c-scope, kde se v non-motion rezimu hleda byl jsem mile prekvapen a u pristiho to urcite chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hroch
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 06. srpen, 2006 18:38    Předmět: Black Bull digital Citovat

Dovolte, abch se s Vámi podělil o první zkušenosti s tímto přístrojem, který jsme si ze synátorem pořídili pro zpestření prázdnin. S hledáním nemáme prozatím žádné zkušenosti a několik mouder jsme načerpali pouze z internetových stránek. Takže po doručení krabice jsme pročetli několik stránek formátu A4 návodu v češtině, přístroj za cca 5 min. složili vložili baterie 2 x 9V (GP 15,-Kč/ks)a vyrazili na pole za chalupu. Začali jsme v režimu All metal s nastavením ciltlivosti (SENS) na max. V rámci testování jsme kopali vše - tj. (věc/hloubka): hliníkový ráfek z kočárku/28 cm (nějdřív jsme se vyděsili, že jsme kopli nějakou minu, jelikož z hlíny nejdříve vyčuhoval střed a hlína na špicích tvořila podezřelé stříšky po obvodu) , kličku z okna/15 (mosaz z 30. let,kdy se chalupa stavěla), novodobou flašku s hliníkovým špuntem bez obsahu/15, soc. desetihaléř 2000/2 , střepinu z bomby, která v 45. spadla za chalupu na pole - rozměry 15x10x8 (trojúhelník)/40, soc. 1Kč r.1964/8, hřebík podkovák/10, smaltovaný kastrůlek/20, mosaznou přírubu na trubku prům. 5 cm/25, rybářské olůvko kapka 5 mm/5, plechovku od paštiky/10 a další zhruba 1 kg železných a hliníkových více či méně identifikovatelných předmětů (řetězy,hřebíky, skoby, stanové kolíky,pivní zátky) v hloubce do 25 cm. Okolo zatravněného příkopu u pole jsme citlivost o dílek snížili, jelikož občas docházelo k falešným signálům. U jednotlivých předmětů jsme pak experimentovali s diskriminací, kde třítonové označování předmětů fungovalo poměrně spolehlivě. Čistý hluboký tón železo, hluboký tón s přechodem do vysokého tónu na barvu - silně zkorodované předměty, střední tón spolehlivě hlásil hliník, mosaz a 1Kč - vysoký tón. Na poli jsme vydrželi cca 7 hodin včetně baterek. (celkem vydržely 15 hod.)Shrnutí: přístroj je designově povedený, lehký, bliká,píská, hlásí a vy s napětím očekáváte co to bude tentokrát. Samozřejmě, že menší předměty včetně minciček ve větších hloubkách nám oproti přístrojům vyhlášených značek zajisté zůstanou skryty, ale i na povrchu nebo kousek pod ním na nás může písknout zajímavý předmět. Na seznámení se s "mrcasnickým řemeslem" to myslím není špatná volba a přechod k nějakému hi-tech klacku je přirozenější než investovat 15.-25.000,-Kč a následně zjistit, že nemám čas, není to taková zábava jak jsem čekal apod. Takže všem přeji hodně zdaru a pěkných nálezů.
Návrat nahoru
Lucky



Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: neděle 06. srpen, 2006 19:36    Předmět: Citovat

to Hroch:

...sám bych to nenapsal lépe... Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skautik



Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: neděle 06. srpen, 2006 21:36    Předmět: Citovat

Very Happy

ze jsem se s tim psal Smile

jinak obvykle se mince kopou do maximalni hloubky asi 20cm a ty nejzajimavejsi se stejne asi najdou na poli, kde nemusi byt nijak hluboko..

ovsem mam to vsechno z vypraveni, zatim jsem toho tolik nestihl Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skautik



Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: neděle 06. srpen, 2006 23:26    Předmět: Citovat

jinak muzete mi nekdo vysvetlit jak presne funguje ta funkce NOTCH? tedy ze si vyberu co chci aby hlasil? nijak jsem to z toho navodu nevycetl ani z Aj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: středa 09. srpen, 2006 21:52    Předmět: Citovat

Ahojka,

zeptam se trochu mimo.

Kde se da koupit? Chtel bych to pro synatora Very Happy


Diky Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucky



Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. srpen, 2006 9:18    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
Ahojka,

zeptam se trochu mimo.

Kde se da koupit? Chtel bych to pro synatora Very Happy


Diky Michal



...zdar,tady...
http://www.detektory.net/shop.php?sekce=25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. srpen, 2006 9:21    Předmět: Citovat

Lucky napsal:


...zdar,tady...
http://www.detektory.net/shop.php?sekce=25




Diky, tam jsem se dival, ale je tam "docasne neni skladem"
Je to jen neaktualizovane?

Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucky



Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. srpen, 2006 18:35    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
Lucky napsal:


...zdar,tady...
http://www.detektory.net/shop.php?sekce=25




Diky, tam jsem se dival, ale je tam "docasne neni skladem"
Je to jen neaktualizovane?

Michal


...pokud vím tak již jsou,napiš Albu,zdar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2007 21:54    Předmět: Citovat

Zdarec. Laughing Sice už tady nikdo dlouho nebyl, ale zkusím to. Slyšel jsem, že se do tohoto detíku mají používat jen alkalické baterie a ne třeba dobíjecí. Co je na tom pravdy ? Může mi to nějaký majitel tohoto Black Bulla potvrdit nebo vavrátit ? Díky Jerry Shocked
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 13:28    Předmět: Citovat

No tak, copak tento detík už nikdo nemá ? Sad
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 19:20    Předmět: Citovat

jerry napsal:
No tak, copak tento detík už nikdo nemá ? Sad


Ahoj jerry, já mám Black Knight Pro, je to málem stejné jenom Knigt Pro je analog.
Používám dobíjecí GP 200 NiMH (Made in China) a nemám problémy. Nabíječku mám GPPB 19.
Mám dvě sady, jednu v detíku a druhou náhradní, výdrž jsem netestoval, ale vydrží minimálně 14 hod
na jeden zátah, (nejdelší moje hledání) potom je vyměním a použité putují do nabíječky.
Tak to měním stále dokola a jsem spokojen. Podle propočtů by měly vydržet minimálně 3 roky, při každodenním hledání.
čau Fredy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2007 22:58    Předmět: test Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pátek 18. květen, 2007 13:26    Předmět: Citovat

CB fredy, gabriel7 - díky za poznatky. Taky mám pocit že nad cívkou je lepší než pod ní. Ještě jsem se chtěl zeptat na dosah. Já vím - co kus to originál, ale přesto. Já třeba zkoušel prvorepublikový desetník a hlásil ho asi na 12 cm což za ty peníze asi není špatný. Jenže na druhou stranu větší věci to nehlásí o moc dál. Rolling Eyes
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Black Bull digital Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO