Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 647 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

fisher 1236x2 a nabíjacie baterky 2*9V

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1236-2X
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: středa 13. srpen, 2008 11:36    Předmět: fisher 1236x2 a nabíjacie baterky 2*9V Citovat

Zdravím

Chcem si kúpiť tento detektor ale odradzuje ma cena 9 Voltových bateriek. Kúpil by som radšej 2 ks 9Voltových (8,4 V / 200mAh) bateriek nabíjacích. Máte niekto praktické info či to funguje aj na nabíjacie baterky a aká je výdrž bateriek??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: středa 13. srpen, 2008 12:49    Předmět: Citovat

Zdravím,
Vlastním Fisher 1236X2 dřív jsem si kupoval obyč. 9V a i tak výdrž osatníma detíkama nesrovnatelná...porovnávám s( Ace 150,Zetex VLF a Rutus)Asi před 3.měsícema jsem si koupil GP 200mAh jeden kus cca 200Kč a maximální spokojenost,nepamatuji si kdy jsem naposled nabíjel...neměřil jsem to ale věřím údajům výrobce 40-50h. Odchodím s ním několik půldenních hledání úplně v pohodě..Nenosím rezervní baterky po kapsách je to zbytečná zátěž Wink VÝDRŽ JE JEDEN Z HLAVNÍCH kladů,přeci jen je to analog a ještě jednotón,takže nenapájíš displej. Idea Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: středa 13. srpen, 2008 13:09    Předmět: Citovat

Dostal som dobrú ponuku na tento detík, síce starší ale málo používaný so základnou cievkou. Cena by mala byť cca 6300 Kč (8000 Sk).

Nikdy som nemal analog a tak by som chcel vedieť ako zistíš aký máš pod cievkou kov, či je to šrot alebo niečo farebné? Má to aj rozdielný akustický výstup, napríklad železo nízky tón, alebal a folia stredný ton a meď vysoký tón? Alebo je tam rovnaká výška tónu pre všetko a iba na základe diskriminácie dokážeš určiť o čo sa jedná?

PS: Pošlite mi niekto návod v SK/CZ na tento detik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: středa 13. srpen, 2008 14:04    Předmět: Citovat

Tak jako s každým jiným detíkem je potřeba něco nachodit a sžít ses nim. Je to jednotón ale jeho výška je proměnlivá..rezavý železo poznáš typickým praskáním,hliník má tón vysokej,ostatní barevné kovy také vyšší,máš tam dva diskriminační obvody...základní a silencer...Silencer ti praskání odruší,to používám na zamořených lokalitách...Obvykle hledám na základní diskriminaci číslo mezi 5 a 6 z 10.To už mám vychytaný že poznám minci na 99procent alobal vezme do diskriminace 5 železo když je silný a velký tak to poznáš pinpointem,když je malý tak praská..hliník jako víčka omnia apod.maj vysoký tón...je to o zvyku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: sobota 16. srpen, 2008 18:21    Předmět: Citovat

Baterky Varta 9V, tie lepšie alkalické mi vydržali asi 50 hodín ( dva mesiace používania). Robí to asi 4 Sk spotreby na hodinu. Tento detík má naozaj malú spotrebu, takže nabíjacie zatiaľ nekupujem. Používam slúchadlá KOSS Porta Pro na úrovni hlasitosti 3-4, horšie slúchadlá potrebujú 5-6.
Inak baterky sa z boxov v teréne vyťahujú naozaj blbo.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 28. říjen, 2008 21:46    Předmět: Citovat

Trochu na oživenie jedna zaujímavosť:
Detektor šlape aj na jednu 9V baterku. Asi iba polovicu času pre polovičnu kapacitu. Wink
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. říjen, 2008 13:53    Předmět: Citovat

cornus
To nieje zlá poznámka, síce je detektor dosť ľahký ale znížiť váhu o niekoľko desiatok gramov nieje na zahodenie. Ja odkedy som kúpil túto mašinku som baterky nemenil a bol som s ním vonku asi 6x tak na dve až tri hodiny a beterky stále držia.
Prejavuje sa použitie jednej baterky aj na dosahu detektora alebo má vplyv iba na výdrž baterky??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. říjen, 2008 16:24    Předmět: Citovat

To Cornus:
To že šlape i na 1 baterku jsem bohužel poznal minulý víkend...Na lokalitě se mi uvolnila západka na baterku a jednu nabíjecí 9V jsem někde vytrousil Evil or Very Mad Evil or Very Mad nálezy se taky zrovna moc nevydařili,takže jsem vlastně víc ztratil než našel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KenTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 563

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. říjen, 2008 16:34    Předmět: Citovat

tio napsal:
...Na lokalitě se mi uvolnila západka na baterku a jednu nabíjecí 9V jsem někde vytrousil


Fisher Excel je na tom konstrukčně stejně blbě, taky jsme jednu nabíjecí devítku takto ztratili. Sad
_________________
Moudrost nás neustále dohání, já jsem ale rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. říjen, 2008 17:57    Předmět: Citovat

Hehe, mne idú baterky dosť natesno nato aby vypadli.
Na druhej strane stačí nosiť jednu baterku ako zálohu, ktorá zabezpečí 10-20 hodín hľadania.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: pátek 31. říjen, 2008 8:44    Předmět: Citovat

Tiež som zvažoval nabíjacie baterky ale asi to nechám až na budúcu sezónu. Nabíjačku som si kúpil v predstihu za dve stovky ale baterky zatiaľ nie. Asi porozmýšlam nad prelepením otvoru páskou aby som nestrácal baterky... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 18:00    Předmět: Citovat

1236-2X mám jako záložák a baterky mi nikdy nevypadly! Dokonce při jejich výměně si musím pomoct špičkou nožíku! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 18:25    Předmět: Citovat

Mám skrátené výstupky na uzáveroch batériových boxov. Ešte sa mi samovoľne nikdy neotvorili. Zistil som, že 9V baterky majú rôznu tloušťku podľa výrobcu, +- 0.5 mm
Obvody za stabilizátorom napätia idú na 7.5 V. Druhá batéria je na zdvojenie kapacity a prevádzkového času. Sú zapojené paralelne.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 7:17    Předmět: Citovat

rozdiel vo veľkosti bateriek je daný výrobcom a normami ktoré povoľujú určité + a mínus odchylky od stanovenej veľkosti. Výrobcovia v snahe dať baterke čo najväčšiu kapacitu zväčšujú jej rozmery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1236-2X Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO