Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 836 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozdíly v dosahu mezi F70 a F75
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. září, 2008 8:14    Předmět: Re: ACE ne Citovat

George-83 napsal:
whites.cz napsal:


Laughing Shocked neveřím, že někdo dokáže čekat na detektor 3 týdny a ještě žít v omylu, že ho pořídí v zahraničí levnějc Rolling Eyes když je detektoren.de dražší než většina prodejců v ČR Laughing

V Německu detíky zrovna moc levné nemají, ale např. v Anglii jsou ceny někde úplně jinde než u nás.......rozhodně se vyplatí nakupovat v zahraničí !


Ať počítám jak počítám na www.detektoren.de je F75 zhruba o 5T levnější než u nás, zatímco u F70 je to fifty-fifty Wink ... Možná ale, že blbě počítám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 06. září, 2008 9:24    Předmět: Citovat

Hoši dívali jste se na ebay.com? Tam jsem viděl F75 za 1000 dolarů. Nevím ale,kolik by stál ten shiping,či co a doprava.Zkusím to možná tam...
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 10. září, 2008 22:25    Předmět: Citovat

Savki takže dosah ACE 38 cm u p.M ti asi došlo že to byla reklama aby vice prodal,a koupit v zahraničí jetý detektor za 1000? dolcu tak to bych byl ...... když nový z USA vyjde taktež a navíc dostaneš spoustu drobností funkčních dárku kellyco ale u nas si musíž připočíst DPH a CLO. a je se zarukou ale v USA,pokud se ti roznemůže tak ho tam taky musíž poslat na opravu nebo se modlit aby byl bez závad,nebo dopadneš jako J.V. nebo muj známy,to si musí zvážit každý sám.
gabriel.7


Naposledy upravil gabriel.7 dne středa 10. září, 2008 23:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 10. září, 2008 23:18    Předmět: Citovat

Rozdil v dosahu je takový že pokud použiji stejnou cívku jako ma F75 na F70 tak dosah bude stejný,pokud použiji cívku F 70 na F75 tak to by mně zajímalo taky?
Dosah jak vidíte je neřešitelný ten vycházi z použité cívky,takže jde jen oto jakou cívku použiju.Znamy ma dovezenu F 75 z USA a taky ma problem,nefachčí,signalizuje vše možné po vyzkoušení bohužel ma špatnou cívku nebo šnůru,ale to se mu mohlo stat už tam taky tam sní už hledal a fungovala ( chtěl jsem si ji zapujčit na vyzkoušení),takže řešení nová cívka - buď reklamovat v USA nebo koupit tady novou. ja uvažuji o testovani cívky Biaxialní F 75 na F70.Protože nová je vynikajicí na drobnosti ale neni vhodna protoho kdo vyžaduje stabilní číslo identifikace a větší hloubku i když je v manualu uvaděno dosah na USA mince cca 35 cm,nebo zatím jsem ještě nebyl s jiným detíkem kontrolovat na místech kde byla F70. Byl jsem sní na mistech kde předemnou byly jiné detektory mně neznámých značek dle vykopu,drobné mince,mince na hraně tak ty jsem tam našel,což přešli a detiky nevzaly.Na místech kde jsem byl jak s F75 tak F 4 tak bohužel pro tyhle cívky tam jsem našel drobné mince a mince na hraně ale zase je poznat že moc jich nebylo,jako na jiných místech.Z toho je vidět že žadný detektor ani cívka není dokonala a navíc lidský faktor mame se pořád na co těšit že vždy něco najdeme(po mně se špatně hledá)
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. září, 2008 5:57    Předmět: Citovat

Tak tak, F75 nejlépe z GB , i s dopravou je ta cena někde jinde než v našich centrech. Jen je lepší spec shop , kvůli pozdější možné reklamaci ( stát se může všechno). Mě už maká půl roku bez problémů a spokojenost největší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. září, 2008 23:10    Předmět: Citovat

Ten detektor za 1000 dolců byl nový. Mimochodem,četli jste teď nový detektorrevue? je tam článek o fisher CZ21.no,určitě četli.Co říkáte na tuto mašinku?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 0:08    Předmět: Citovat

Armone,můžeš mi napsat nějaké adresy na shopy v UK? díky...
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 0:33    Předmět: Citovat

Savki,tož to jsme pomalu sousede+- 15.km,DFX jsem koupil:
http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/dfx_300_metal_detector.htm

http://www.joanallen.co.uk/a_home.html
http://www.regton.com/metaldetectors.htm
a polak ma tež dobre ceny,pošle Ti to na poštu poblíž hranic.
http://www.viking.waw.pl/w_hobby.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 7:26    Předmět: Citovat

Savki napsal:
Armone,můžeš mi napsat nějaké adresy na shopy v UK? díky...
Ahoj , tvůj soused byl první . Já jsem taky nakupoval u regtona Wink

Naposledy upravil Armon dne neděle 14. září, 2008 16:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bata



Registrace: 26.12. 2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Highlands

PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 15:15    Předmět: Citovat

armon napsal:
Savki napsal:
Armone,můžeš mi napsat nějaké adresy na shopy v UK? díky...
Ahoj , tvůj soused byl první . Já jsem nakupoval u regtona Wink
Regton prodává Fishery? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 16:42    Předmět: Citovat

Bata napsal:
armon napsal:
Savki napsal:
Armone,můžeš mi napsat nějaké adresy na shopy v UK? díky...
Ahoj , tvůj soused byl první . Já jsem nakupoval u regtona Wink
Regton prodává Fishery? Rolling Eyes
Garyka v začátcích jeho slávy Wink Fíšu mám osobním nákupem z říše , proto tak obdivuji ty ceny v porovnání třeba víme s kým. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 17:00    Předmět: Citovat

A kde bydlíš scorpione?
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 14. září, 2008 17:17    Předmět: Citovat

Savki napsal:
A kde bydlíš scorpione?

Alt Starzitz - Staříč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 20. říjen, 2008 17:23    Předmět: Citovat

je to zajímavé..s tou hloubkou..na zahraničních stránkách opravdu tvrdí,že v základu..jde 70 hlouběji než 75..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 21. říjen, 2008 13:00    Předmět: Citovat

Prý je to cívkou. A když ji dáš na F75ku, tak možná Question Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 21. říjen, 2008 13:26    Předmět: Citovat

70... fakt dobrej strojek, ještě kdyby měl přepínač pinpointu pod rukojetí tak jako 75, byl bych naprosto spokojenej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 24. říjen, 2008 7:35    Předmět: Re: RE:Dosah Citovat

general4 napsal:
Zdar,
nepočítej s tím, že by detektory F-70, nebo F-75 měly výrazně větší dosah, než ACE 150. Max. rozdíl tam bude 1-2 cm na 1 Kčs. U ACE 150 budeš mít navíc jasný a ostrý signál a u F-70 a F-75, které jsou v diskriminaci podprůměrné, často místo jasného signálu uslyšíš nic neříkající chroptění a přejdeš pěkný nález. Jestli Ti tedy mohu poradit, zůstaň u ACE 150 a kup si k němu větší sondu a s dosahem se dostaneš na úroveň Explorera a často ho ještě překonáš. Přitom oproti koupi Explorera vynaložíš minimum fin. prostředků. Generál


Ty mě vždycky dokážeš sundat ze židle,opět sem se tak dlouho nezasmál!!! Laughing Laughing Laughing chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 29. říjen, 2008 12:50    Předmět: Re: RE:Dosah Citovat

kokerss napsal:
general4 napsal:
Zdar,
nepočítej s tím, že by detektory F-70, nebo F-75 měly výrazně větší dosah, než ACE 150. Max. rozdíl tam bude 1-2 cm na 1 Kčs. U ACE 150 budeš mít navíc jasný a ostrý signál a u F-70 a F-75, které jsou v diskriminaci podprůměrné, často místo jasného signálu uslyšíš nic neříkající chroptění a přejdeš pěkný nález. Jestli Ti tedy mohu poradit, zůstaň u ACE 150 a kup si k němu větší sondu a s dosahem se dostaneš na úroveň Explorera a často ho ještě překonáš. Přitom oproti koupi Explorera vynaložíš minimum fin. prostředků. Generál


Ty mě vždycky dokážeš sundat ze židle,opět sem se tak dlouho nezasmál!!! Laughing Laughing Laughing chyba

Tak proto Bába prodává svůj explorer SE a tají do čeho nového jde. Určitě si kupuje ACE150 s větší cívkou !!!

_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kabras



Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: záhorie

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. listopad, 2008 15:11    Předmět: Citovat

chlapi jak víte že minca byla na hrane ? já nevím ani jak byla hlboko ked ju vytahnem ze zeme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 20:35    Předmět: Citovat

Malé porovnání F70 & F75
http://www.fisherf75.com/pb/wp_8bad0861/wp_8bad0861.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO