Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 654 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ADX250
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP ADX 100, 150, 200, 250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 15:52    Předmět: ADX250 Citovat

Mate s nim skusenosti? Nebudem lutovat ked ho kupim alebo si este priplatit na adventis 2 ?
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 16:18    Předmět: Citovat

Já chodim s ADX 250, tak se můžeš ptát Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 16:51    Předmět: Citovat

nemas s nim ziadne problemy? oplati sa kupit alebo radsej adventis2? Velmi sa do toho nerozumiem lebo pre detektor som sa rozhodol len pred par dnami ked som si precital par clankov a nasiel nejake fora o tom. Hlada dobre aj mince?
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 17:22    Předmět: Citovat

Chodim s nim cca 1,5 roku a spokojenost...., za tu dobu ani jedna závada. Má dobrej dosah a diskriminaci, je lehkej a dobře vyváženej- nebolí z něj ruka. Baterie vyržej dlouho- cca přes 40 hodin. Je to dobrej detík jak na mince, tak na válku Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 17:27    Předmět: Citovat

Jinak rozdíl mezi ADX 250 a Adventisem je ten, že Adventis má možnost manuálně odladit zem. S ADX 250 jsem ale zatim žádnej problém s mineralizací neměl, ani na čedičovejch kopcích Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 19:42    Předmět: Citovat

vydrz baterii az 40 hod? To je pekne vela. Ma ten detektor pinpoint? je to potrebne?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 21:22    Předmět: Citovat

Uz to nejdem riesit, prave som si objednal gold maxx power. Aj tak dik za rady
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 21:29    Předmět: Citovat

peto_ka napsal:
Uz to nejdem riesit, prave som si objednal gold maxx power. Aj tak dik za rady


Gold maxx je speciál na zlato a drobné věcičky,na hledání některých věcí se nemusí moc hodit.Neznamená to že když je to nejdražší model od XP je nejvýkonnější.
Píšu ti to jen pro jistotu a dokud je ještě čas třebas objednávku změnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 21:35    Předmět: Citovat

kamarat ho ma a nachadza super vecicky. je s nim velmi spokojny
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 23:01    Předmět: Citovat

Jestli hledáš hlavně mincičky a droboť, tak jsi vybral dobře Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. listopad, 2008 22:53    Předmět: Citovat

Zdravim George-83! i vsechny ostatni.. chci se zeptat, rad bych si poridil novy detektor a zalibila se mi docela dost takhle 250tka, podle toho co zatim ctu na webu, hlavne tady a jde mi hlavne i o pomer cena - vykon.. myslis, ze je to spravna volba? Jde mi predevsim o hledani mici, ve vetsich hloubkach, je dobrej? Jeste jsem uvazoval o T2, ale myslim, ze kdyz je v te same cenove relaci a ma displej, ze bude horsi... jaky je na to tvuj nazor? predem dik (mejde mi vubec o displej, ale o to, co najdu a jak hluboko) za odpoved.. pic Honza
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 15:38    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Zdravim George-83! i vsechny ostatni.. chci se zeptat, rad bych si poridil novy detektor a zalibila se mi docela dost takhle 250tka, podle toho co zatim ctu na webu, hlavne tady a jde mi hlavne i o pomer cena - vykon.. myslis, ze je to spravna volba? Jde mi predevsim o hledani mici, ve vetsich hloubkach, je dobrej? Jeste jsem uvazoval o T2, ale myslim, ze kdyz je v te same cenove relaci a ma displej, ze bude horsi... jaky je na to tvuj nazor? predem dik (mejde mi vubec o displej, ale o to, co najdu a jak hluboko) za odpoved.. pic Honza

Ahoj, je to gut detík- mincí jsem s ním našel hodně Wink S T2 nemám žádný zkušenosti, já upřednostňuju analogy- displeje,grafy,id čísla a jiný cinkrlátka jsou podle mě zbytečnost- hledač tím akorát zpohodlní a přechází nálezy....mě stačí jeden tón a jakmile slyším barvu tak kopu ! Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 16:49    Předmět: Citovat

Tak to jsem rad... jaky s nim mas tak dosah? treba jestli kopes mince i v 27 cm
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 15:18    Předmět: Citovat

Přesně jsem to neměřil, ale mince bere ze slušnejch hloubek Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 16:23    Předmět: Citovat

a separace good? jestli dobre chapu pod pojmem separace to, ze rozezna napr. od mince, kdyz jsou blizko u sebe? nebo cedic...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 22. listopad, 2008 22:24    Předmět: Citovat

ahoj, mam dotaz, podporuje xp 250 standartne bezdrat. sluchatka? Myslim, ze by mel? A co jinak ten test, uz mas neco zmereno? Crying or Very sad Nasel sem air test na 200, nevim, jaky je rozdil mezi 200 a 250. Docela by me zajimalo z jaky hloubky bere napr. sockorunu, jinak pocitam je to jednoton? Jak si na tom z rozeznavanim napr. zeleza od vseho ostatniho? Myslim zeleza jako klasicky maly kousky typu hrebiky apod. jsi schopnej to s 250 tkou prechazet?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 24. listopad, 2008 16:06    Předmět: Citovat

Ahoj George, tak jak? Prozradis neco, jak je to s timhle detektorem a železem? Jako jestli to podle zvuku poznas, ze jde o zelezo, nebo barvu i kdyz neni multiton. Hledal sem videa na youtube ale marne. Že podporuje bezdr. sluchatka jsem se uz docetl. pic
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 24. listopad, 2008 21:11    Předmět: Citovat

Je to jednotón, takže barva se hlásí jasným čistým tónem, zatímco železo má prskavej přerušovanej signál (záleží jak vysoko máš nastavenou diskriminaci).
Co se týče bezdrát. sluchátek, tak neni problém- 250-ky maj zabudovanej vysílací modul.
Teď je na DW vánoční akce ADX 250+ bezdráty za 14 400 kč- to je slušná nabídka Idea
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 24. listopad, 2008 21:28    Předmět: Citovat

ninja-nagato: Já myslel,že kupuješ T2! Wink Co to bude zítra Question Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 24. listopad, 2008 21:44    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
ninja-nagato: Já myslel,že kupuješ T2! Wink Co to bude zítra Question Rolling Eyes

Asi MD-éčko Question Laughing Laughing
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP ADX 100, 150, 200, 250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO