Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 584 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektory ZETEX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> ZETEX
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 26. únor, 2008 8:38    Předmět: Citovat

Plně souhlas, zetex je super mašina, když se naposlouchá...
to Rival: děkuji za uveřejnění jeho nastavení, schválně jsem ho prubnul a řekl bych, že v něm má detík ještě větší dosah, než při nastavení podle návodu...
Teď řeším velký problém s přechodem na Explorera... Omega mi přišla taková lidštější...Smile
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 11:27    Předmět: Citovat

Ahoj Zetexáci - nějak to tady vázne- hledá dnes ještě vůbec někdo se Zetexem???
Jelikož se ze mě stal Zetexák ve výslužbě - shrnul bych své zkušennosti s tímto strojkem do pár vět !
Zetex opravdu není špatnej strojek,jen už je trochu za zenitem- nemůžu říct, že bych s ním nenacházel - myslím, že výsledky mého snažení při hledání se Zetexem byly mnohdy nadstandartně oceněny - dnes ale po zkušennosti s SE - což se opravdu srovnávat nedá-je to docela jiná kategorie - bych se Zetexem šel hledat jen z recese a nebo možná z nostalgie ! Nevím proč výrobce nejde trochu s dobou - mohl strojek trochu inovovat a vylepšit - myslím, že v tom případě by měl stále dost svých příznivců,ale Zetex zůstal stát na místě - nepatřím k těm, kteří mají každou chvilku jiný strojek - raději budu chodit se starým detektorem,který znám a jsem přesvědčen o tom, že udělám lepší výsledek, než kdybych vyrazil se super novým modelem kdoví čeho ! Při hledání nejde jen o zkušennosti v terénu,ale také o zkušennosti se svým detektorem - Se Zetexem jsem chodil něco přes 5 let - je to detektor,kterému ale musí člověk porozumět a hlavně musí mít trpělivost - obzvláště můj zetex byl velice citlivý a reagoval na každou prkotinu - od mobilu ,přes vysílačku až po klasické zdroje rušení,jako jsou vysílače a pod.ale nemělo to nikdy takový vliv, že by nešlo skrz rušení hledat ! - dokonce kamarád,též Zetexák ,nechtěl o mém stroji ani slyšet a půjčit si ho,to ani náhodou - myslím, že toto co popisuji je dobře známo každému kdo s tímto strojkem měl co do činění Laughing i přes tyto nevýhody jsem našel se Zetexem hromadu parádních nálezů, ale pokud se někdo dá do hledání a pár let mu to vydrží,tak chce jít trochu hlouběji a taky by chtěl trochu méně náročné zacházení s detektorem - prostě větší pohodlí - sám nepatřím k žádným hledačským matadorům a jistě nehledám tak dlouho jako někteří jiní zde na Ringu- vlastním dokonce teprve svůj druhý detektor a dokud vydrží,tak s ním ještě několik let budu hledat - jen si myslím, že Zetex už má svoje léta slávy za sebou - celkem nedávno jsem se vrátil na lokalitu,kde jsem hledal asi před 3 lety - tehdy jsem to natipoval jako velice zajímavou lokalitu - běhal jsem tam celej den a nenašel jsem zhola nic - dnes s novým strojkem jsem tam měl za 3 hodiny velice pěkné výsledky a to tam během těch tří let pár lidí asi začalo jezdit pravidelně - alespoň podle doslechu - vrátil jsem se na onu lokalitu ještě několikrát a vždy velice krásné nálezy - přesně takové,co jsem tam před několika lety hledal se Zetexem,ale bohužel nenalezl - myslím, že je tomu na vině velké množství železných fragmentů v zemi - v tomto případě totiž Zetex ztrácí tragicky dosah ! Tohle není nějaká cílená kritika,ale pouze konstatování skutečnosti - záměrně jsem s něčím podobným posečkal 3/4 roku, až budu moci trochu porovnat výsledky v hledání ! Samozřejmě srovnávám špičku a nižší třídu,ale je to se zkušenostma 5let ku 1 roku ! Díky Zetexu mám ale při hledání mnohem více trpělivosti a nervy jak železný dráty - takže si myslím,že lépe jsem začít ani nemohl - jen jsem mohl mít mnohem více nálezů,ale pokud bych používal diskriminace a jiné nesmysly, tak jako do nedávna, výsledky by se zase tak tragicky nelišily !
Tímto všem Zetexákům přeji hodně úspěchů ,ať již se Zetexem a nebo s jiným novým strojkem ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 20:09    Předmět: Citovat

Zetexáři ještě žijou, ale asi je málo těch, kteří ho stále aktivne používají. já jsem zetexovej už odpočátku.. požívám zetexy třetím rokem. Ze začátku Zetex upravenej panem Šnelzerem, kterej mám doteď, ale letos jsem přešel na omegu. Můžu říct že je mám hodně dobře naposlouchaný. Sice tyto detektory nemají téměř žádnou diskriminaci, ale to mi vůbec nevadí, protože kopu skoro každej signál. Diskriminace je jen o pohodlí hledání a já jsem válkař, tak bych něco nerad minul. Někdo mi povídal, že nový detektory jsou špatně zpracovány což nemůžu posoudit, pač ten můj je na tom dobře i po technické stránce. jedinou jejich nevýhodou je jejich žravost. Na standartní baterie 8 hodin, ale na nabíjecí mi vydrží i 4 dny hledání. Jejich výhodou je zase velhý dosah na velké věci. Nálezy jsou ovšem o místě a ne detektoru. V týmu jsme donedávna měli omegu, SEčko, F 1236 X2, rutus a žluťák 150.... nálezů nemají snad ani desetinu toho co já. Teď místo 150tky přibyla další omega a hned se ukázala slušnýma nálezama, takže to není o detektoru, ale o místě a pohodlnosti kopat. S rušením okolních zdrojů jsem na tom dobře. Problém je druhý zetex v okolí to se rušíme někdy i na 20 metrů. Ten první detík mi doma zůstane napořád, ale chtěl bych přeci jen zkusis vyšší třídu, teda aspoň k ní přičuchnout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 20:24    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
Zetexáři ještě žijou, ale asi je málo těch, kteří ho stále aktivne používají. já jsem zetexovej už odpočátku.. požívám zetexy třetím rokem. Ze začátku Zetex upravenej panem Šnelzerem, kterej mám doteď, ale letos jsem přešel na omegu. Můžu říct že je mám hodně dobře naposlouchaný. Sice tyto detektory nemají téměř žádnou diskriminaci, ale to mi vůbec nevadí, protože kopu skoro každej signál. Diskriminace je jen o pohodlí hledání a já jsem válkař, tak bych něco nerad minul. Někdo mi povídal, že nový detektory jsou špatně zpracovány což nemůžu posoudit, pač ten můj je na tom dobře i po technické stránce. jedinou jejich nevýhodou je jejich žravost. Na standartní baterie 8 hodin, ale na nabíjecí mi vydrží i 4 dny hledání. Jejich výhodou je zase velhý dosah na velké věci. Nálezy jsou ovšem o místě a ne detektoru. V týmu jsme donedávna měli omegu, SEčko, F 1236 X2, rutus a žluťák 150.... nálezů nemají snad ani desetinu toho co já. Teď místo 150tky přibyla další omega a hned se ukázala slušnýma nálezama, takže to není o detektoru, ale o místě a pohodlnosti kopat. S rušením okolních zdrojů jsem na tom dobře. Problém je druhý zetex v okolí to se rušíme někdy i na 20 metrů. Ten první detík mi doma zůstane napořád, ale chtěl bych přeci jen zkusis vyšší třídu, teda aspoň k ní přičuchnout Wink


Ahoj brachu ! Rád tě zase po dlouhé době čtu! Laughing Laughing Laughing Věř,že o pohodlnosti kopat to opravdu není - já kopu kdejakej drobnej náznak barvy - záleží co hledáš a jak je to velké,ale mezi železem drobnou mincičku vyčichneš opravdu jen málokdy - navíc můj zetex bez problému sežral baterie během pohých 5 h a to bez rozdílu,jestli byly nabíjecí a nebo klasika! Pokud bylo čisté prostředí,tak jsem občas dělal takovou exhibici,že jsem předem hlásil co vykopnu a věř,že to dost často vycházelo - měl jsem svého Zetexe dobře naposlouchaného,ale hledat válku je něco jiného, než hledat opravdové drobnůstky - lokalitou to není ,neboť chodím několik let stejné lokality a místo abych nacházel méně,nacházím tam více Laughing Laughing Laughing ne že bych si na tuto skutečnost stěžoval,ale na drobné věci si Zetex moc hluboko nesáhne ,krom toho se mnou chodí hledat Sekačkův brácha se Zetexem a zeptej se ho ,co na prochozených lokalitách najde Laughing Laughing Laughing - vysvětlil by ti to rýčkem do kebule ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 20:50    Předmět: Citovat

Taky tě po té prázdninové pauze rád čtu Very Happy . Jsem na tom podobně. když odjíždíme z lokality, tak řeknu co mi ve sbírce ještě chybí. No a příští hledání to tam vážně je. Ještě mě nenapadl tank. To budu muset zkusit Laughing Jinak tím asi pěkně deptám kolegy. Takže ten rýček v hlavě mít časem stejně budu. Shocked U zetexe je známá věc, že není na drobnosti, ale na ty ani nebyl navrhovanej. Právě proto bych chtěl vyšší třídu abych zobal i ty mini drobnůstky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 21:50    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
Taky tě po té prázdninové pauze rád čtu Very Happy . Jsem na tom podobně. když odjíždíme z lokality, tak řeknu co mi ve sbírce ještě chybí. No a příští hledání to tam vážně je. Ještě mě nenapadl tank. To budu muset zkusit Laughing Jinak tím asi pěkně deptám kolegy. Takže ten rýček v hlavě mít časem stejně budu. Shocked U zetexe je známá věc, že není na drobnosti, ale na ty ani nebyl navrhovanej. Právě proto bych chtěl vyšší třídu abych zobal i ty mini drobnůstky


Na řeči moc nedej - se Zetexem jsem bral i drobné stříbrnky typu - Brandenburský haléř ,ale do hloubky to stálo za houby - o SE jsem všude četl že nebere drobnosti a bere to kdejakej drobek - jen záleží na stylu chůze - já zastávám pomalou chůzi -skoro až ploužení - někteří kluci zase rádi běhají - to máš těžký - nakonec si každej najde to svoje ! Myslím,že těch Zetexáků asi moc není ,páč si tady píšeme zase sami ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 22:24    Předmět: Citovat

rival napsal:

Na řeči moc nedej - se Zetexem jsem bral i drobné stříbrnky typu - Brandenburský haléř ,ale do hloubky to stálo za houby - o SE jsem všude četl že nebere drobnosti a bere to kdejakej drobek - jen záleží na stylu chůze - já zastávám pomalou chůzi -skoro až ploužení - někteří kluci zase rádi běhají - to máš těžký - nakonec si každej najde to svoje ! Myslím,že těch Zetexáků asi moc není ,páč si tady píšeme zase sami ! Laughing Laughing Laughing

Ještě můj bratránek má omegu Very Happy Já chodím podle nálady, když narychlo prozkoumávám tak samozřejmě dělám větší kroky a když dočista luxuju tak je to o stopu za vteřinu a pomalu sunu cívku. Viděl jsem někde nákres signálu z ní a je kuželovitýho tvaru, takže nejhloubějc jde ve středu. Třeba takovýSE ho prej má válcovej, takže se může chodit rychlejc s tím, že se jen tak něco nemine.
Jinak na běh používám TM 808, s tím se nemává a hloubkovej dosah má velice slušnej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 23:11    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
rival napsal:

Na řeči moc nedej - se Zetexem jsem bral i drobné stříbrnky typu - Brandenburský haléř ,ale do hloubky to stálo za houby - o SE jsem všude četl že nebere drobnosti a bere to kdejakej drobek - jen záleží na stylu chůze - já zastávám pomalou chůzi -skoro až ploužení - někteří kluci zase rádi běhají - to máš těžký - nakonec si každej najde to svoje ! Myslím,že těch Zetexáků asi moc není ,páč si tady píšeme zase sami ! Laughing Laughing Laughing

Ještě můj bratránek má omegu Very Happy Já chodím podle nálady, když narychlo prozkoumávám tak samozřejmě dělám větší kroky a když dočista luxuju tak je to o stopu za vteřinu a pomalu sunu cívku. Viděl jsem někde nákres signálu z ní a je kuželovitýho tvaru, takže nejhloubějc jde ve středu. Třeba takovýSE ho prej má válcovej, takže se může chodit rychlejc s tím, že se jen tak něco nemine.
Jinak na běh používám TM 808, s tím se nemává a hloubkovej dosah má velice slušnej Laughing


Jo TM 808 jsem viděl v akci,ale kdo to má kopat??? Laughing Laughing Laughing Ono to SE taky moc na rychlost není sice to možná bere válcově ,ale přejdeš jak nic - pokud to není nějakej masivnější předmět a nebo silná mince potom to řve jako tygr ,ale oproti Zetexu je to opravdu lambáda -není potřeba tolik umu ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 23:38    Předmět: Citovat

rival napsal:

Jo TM 808 jsem viděl v akci,ale kdo to má kopat??? Laughing Laughing Laughing Ono to SE taky moc na rychlost není sice to možná bere válcově ,ale přejdeš jak nic - pokud to není nějakej masivnější předmět a nebo silná mince potom to řve jako tygr ,ale oproti Zetexu je to opravdu lambáda -není potřeba tolik umu ! Laughing Laughing Laughing

Když jsem kopal poprvý s TM hlubokej signál tak mě nenapadlo kopat větší díru, tak jsem kanistr v 80 číslech kopal v leže Confused Ale co se týká dosahu zetexe na větší věci tak je to celkem slušnej kanon. Jelikož se jedná o technologii VLF, tak by asi nebylo těžký přepracovat detík na hloubkáč. Sice tomu moc nerozumím, ale teoreticky by stačil přípravek typu TreasureHound EagleEye pro garretty. Kdyby se teda technikům u zetexe samozřejmě chtělo něco takovýho vyvinout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen, 2008 23:47    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
rival napsal:

Jo TM 808 jsem viděl v akci,ale kdo to má kopat??? Laughing Laughing Laughing Ono to SE taky moc na rychlost není sice to možná bere válcově ,ale přejdeš jak nic - pokud to není nějakej masivnější předmět a nebo silná mince potom to řve jako tygr ,ale oproti Zetexu je to opravdu lambáda -není potřeba tolik umu ! Laughing Laughing Laughing

Když jsem kopal poprvý s TM hlubokej signál tak mě nenapadlo kopat větší díru, tak jsem kanistr v 80 číslech kopal v leže Confused Ale co se týká dosahu zetexe na větší věci tak je to celkem slušnej kanon. Jelikož se jedná o technologii VLF, tak by asi nebylo těžký přepracovat detík na hloubkáč. Sice tomu moc nerozumím, ale teoreticky by stačil přípravek typu TreasureHound EagleEye pro garretty. Kdyby se teda technikům u zetexe samozřejmě chtělo něco takovýho vyvinout.


Svýho veterána mám furt doma anechám si ho na památku ! Laughing Laughing Laughing co se týká větších věcí, tak to hloubku opravdu udělá- technici v Zetexu to ale mají na salámu - kamoš tam posílal evidentně pokaženej strojek a nebyli schopni to za 3 týdny opravit a potom mu napsali,že to není vlastně pokažený a že s tím má hledat dál -že mu raději o rok prodlouží záruku - co je tohle za jednání to opravdu nechápu ! Zkoušeli jsme ten jeho strojek a jede z ničeho nic strašně potichu -dříve chodil hlasitěji - samozřejmě, že to není nastavením volume na hlavním panelu Laughing Laughing Laughing - když to porovnám s tou svou mašinou, tak je to úplně někde jinde - hlavně když fouká vítr tak ve sluchátkách slyší leda kulový !!!! Prostě si Zetexáci dělají dobrou reklamu - dříve bylo jejich jednání úplně jiný - vždy jsem byl spokojen - nevím co se tam stalo a už mě to ani nějak nebere ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2008 13:15    Předmět: Citovat

rival napsal:


Zkoušeli jsme ten jeho strojek a jede z ničeho nic strašně potichu -dříve chodil hlasitěji - samozřejmě, že to není nastavením volume na hlavním panelu Laughing Laughing Laughing


Přesně z toho důvodu jsem uložil starej do síně slávy. Přestala fungovat hlasitost, tak jsem ho rozebral a hlasitost napevno připojil na max. Ale už s ním nehledám, jen ho půjčuju, protože stále šlape.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2008 18:39    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
rival napsal:


Zkoušeli jsme ten jeho strojek a jede z ničeho nic strašně potichu -dříve chodil hlasitěji - samozřejmě, že to není nastavením volume na hlavním panelu Laughing Laughing Laughing


Přesně z toho důvodu jsem uložil starej do síně slávy. Přestala fungovat hlasitost, tak jsem ho rozebral a hlasitost napevno připojil na max. Ale už s ním nehledám, jen ho půjčuju, protože stále šlape.


No vida ! Já jsem do toho raději nerejpal,neb se považuju za naprostého elektrotechnického diletanta - zřejmě to bude jedna z typických závad - ale ten můj kousek šlape furt dobře - jen je trošku citlivější,ale vždy byl lepší než co jsem porovnával s klukama - myslím,co se týká hloubky!
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2008 19:13    Předmět: Citovat

rival napsal:

No vida ! Já jsem do toho raději nerejpal,neb se považuju za naprostého elektrotechnického diletanta - zřejmě to bude jedna z typických závad - ale ten můj kousek šlape furt dobře - jen je trošku citlivější,ale vždy byl lepší než co jsem porovnával s klukama - myslím,co se týká hloubky!

Co jinýho by jste si mohli porovnávat Shocked Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2008 19:19    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
rival napsal:

No vida ! Já jsem do toho raději nerejpal,neb se považuju za naprostého elektrotechnického diletanta - zřejmě to bude jedna z typických závad - ale ten můj kousek šlape furt dobře - jen je trošku citlivější,ale vždy byl lepší než co jsem porovnával s klukama - myslím,co se týká hloubky!

Co jinýho by jste si mohli porovnávat Shocked Laughing Laughing Laughing


Ty myslíš jen na prasárny !!! Ještě jsme porovnávali tu hlasitist ozev ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2008 19:43    Předmět: Citovat

rival napsal:
Ty myslíš jen na prasárny !!! Ještě jsme porovnávali tu hlasitist ozev ! Laughing Laughing Laughing
Aha, a já myslel že jste měřili výdrž baterek... samozřejmě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. listopad, 2008 23:03    Předmět: Citovat

Ahoj, kamos Vilda ze Ckyne vlastni Zetex Omegu a nemuze si ho vynachvalit! Ja ho videl v akci a rekl bych, ze je to super detektor, ale preci jen dost predrazeny, vzhedem k tomu, ze stejny penize je uz v dnesni dobe asi kapanek jiny delo! Ale ma uz doma celkem slusnou zbirku minci... otazka je, jestli u nas na Sumave je to stejne prolezlý jako jinde Smile
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 17:07    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Ahoj, kamos Vilda ze Ckyne vlastni Zetex Omegu a nemuze si ho vynachvalit! Ja ho videl v akci a rekl bych, ze je to super detektor, ale preci jen dost predrazeny, vzhedem k tomu, ze stejny penize je uz v dnesni dobe asi kapanek jiny delo! Ale ma uz doma celkem slusnou zbirku minci... otazka je, jestli u nas na Sumave je to stejne prolezlý jako jinde Smile


Ahoj - podívej se na to,co jsem tady psal před časem, bohužel jsem to musel opravdu přehodnotit- Zetex není špatnej,ale není ani dobrej -před pár lety to bylo jinak,ale dnes je to podprůměr- jinak tě uklidním, že je zatím dost lokalit, který neviděly hledačovu nohu a to i u nás na jižní moravě,kam běžně jezdí hledat lidi z opačného koutu republiky - naštěstí nikdo nemá tolik času aby prošel vše a tam kde zdánlivě nic nemůže být ,čeká někdy velké překvapení - jen mít vytrvalost a trpělivost na prověřování takových lokalit ! Wink Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 18:00    Předmět: Citovat

no ja se do toho prave "obul", hodne me to vzalo, vidim to jakosvuj budouci novy konicek a chci hledanim travit opravdu hodne casu.. planuju asi nejspis xp 250, nebo T2, co ty na to? jde mi o mince...
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 18:13    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
no ja se do toho prave "obul", hodne me to vzalo, vidim to jakosvuj budouci novy konicek a chci hledanim travit opravdu hodne casu.. planuju asi nejspis xp 250, nebo T2, co ty na to? jde mi o mince...


Mince se dají hledat kde čím,ale spíše jde o to, aby byl detektor srozumitelný hlavně pro tebe - proto je lepší navštívit nějakou prodejnu a pár kousků si vyzkoušet - pokud nemáš přesnou představu co chceš,tak je lepší zkoušet - já jsem se Zetexem chodil 5 let,ale dnes už jsou mnohem lepší strojky - Xp -je dle mého názoru dobré - k T2 nemám příliš důvěru ,ale to si zkus vyhledat v daném tématu - tady na Ringu máš dobré diskuze,kde se ledacos dozvíš Wink - Jinak počítej s tím, že to není jen o pobytu v terénu,ale taky o vědomostech - někdy taky pomůže větev! Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 21:55    Předmět: Citovat

ok thx, co je to větev? jinak nemyslim, ze byl T2 spatny.. ctu zatim samy dobry recenze na to?
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> ZETEX Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO