Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 613 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

XP adventis 2 vs Goldmaxx power
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Adventis, Adventis 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 18:53    Předmět: XP adventis 2 vs Goldmaxx power Citovat

Mám dotaz, myslite, ze se Adventis 2 vyrovna v dosahu do hloubky Gold maxxu power? Ze tim, ze je Gold maxx delany na male predmety a tim padem o neco ztrácí dosah, jak tu jeden maník psal, ze ho v tomhle model adventis 2 nebo Gmaxx2 predezenou? Rozmyslim se, ktery z techto tri si koupit a nevim si uz rady! jeste vcera jsem uvazobval o xp 250, ale po tom co jsem nasel ceny v aglii uz ho neresim. Takze nevim, jestli Gold maxx power, GMAXX 2, nebo Adventis 2
príklad cen: Gold maxx power - 16500kc
GMAXX 2 - 16100 kc
Adventis 2 - 13000 kc

takze ze by Advetnis 2? cenove se myslim vyplati, o kolik je horsi nez Gold maxx?
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 19:05    Předmět: Citovat

Hele nindžo, nic proti, každej člověk zpočátku tápe v novém oboru, ale fórum má možná přes 30 jednotlivých sekcí pro různé modely detektorů. Není jednodušší, než se u každého znich ptát na konkrétní srovnání, napsat jeden dotaz do sekce jakej si mám koupit detektor, a tam si nejprve s pomocí ostatních ujasnit zda chci digitál nebo analog, páč zatím házíš do jednoho pytle jablka a hrušky, některé věci se prostě srovnávat nedají.
Pak si opět s pomocí rady žhavých kolegů ujasnit, co chci vlastně hledat a kde, a co očekávám od detektoru.
A následně vybrat pár kousků o kterých si necháš zodpovědět osobní zkušenosti majitelů?
Tak se totiž ze 100 různých modelů dobereš k jednomu, který vyhraje, kdežto ty jdeš cestou opačnou, tj. rozšiřováním počtu možných vítězů. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 20:43    Předmět: Citovat

Tak zatim u me vede Adventis 2! cetl jsem, ze jde hodne do hloubky a myslim, ze ta cu cenu je dobry!
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 22:43    Předmět: Citovat

Nindžo, tak si ho užij. Jsem rád že jsem ho měl jeden rok a za tu dobu mě dokonale přesvědčil, že takovýto stroj už nikdy více. A jak Ti radí grimmi, nemusíš tady stále zakládat stále nová a nová vlákna s otázkama a svýma výlevama. Jdi si důkladně prostudovat jednotlivé příspěvky k jednotlivým detíkům, vyhodnocuj a až se trochu rozhodneš, vyber si tři až čtyři, zajeď za zkušeným prodejcem, vemte detíky a vyzkoušej si je. Teprve po takovémto vyzkoušení najednou zjistíš, že třeba Tvůj největší favorit je na druhém, třetím místě.... Prostě, jak už tady mnohokrát zaznělo, detektor Ti musí padnout, budeš s ním přece trávit hodně volných chvilek Laughing Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 22:53    Předmět: Citovat

hm.. tak to nevim co bych dodal.. precetl jsem v podstate cele toto forum uz davno pred tim, nez jsem sem cokoli napsal.. ale nechapu, proc si s nim nebyl spokojen? Jako ze mel snad mensi dosah, nez tvuj dosavadni F75? nebo spatne vyhodnocovani napr. ze byl pod tebou alobal, vicko a musel si kopat? nebo v cem te zklamal? podle toho co sem tu cetl, tak si myslim, ze za 13 tis. je to vyborny detektor... (z GB teda)
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 0:43    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Nindžo, tak si ho užij. Jsem rád že jsem ho měl jeden rok a za tu dobu mě dokonale přesvědčil, že takovýto stroj už nikdy více. A jak Ti radí grimmi, nemusíš tady stále zakládat stále nová a nová vlákna s otázkama a svýma výlevama. Jdi si důkladně prostudovat jednotlivé příspěvky k jednotlivým detíkům, vyhodnocuj a až se trochu rozhodneš, vyber si tři až čtyři, zajeď za zkušeným prodejcem, vemte detíky a vyzkoušej si je. Teprve po takovémto vyzkoušení najednou zjistíš, že třeba Tvůj největší favorit je na druhém, třetím místě.... Prostě, jak už tady mnohokrát zaznělo, detektor Ti musí padnout, budeš s ním přece trávit hodně volných chvilek Laughing Laughing Laughing


Amen !!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing není více co dodat - jestli chceš kopat jen ag a gold, tak to ti asi neporadí nikdo - no jeden možná jo,ale toho ještě nikdo neviděl ! Wink Laughing Laughing Laughing v něho můžeš jedině věřit ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 7:49    Předmět: Citovat

Kua nindžo, co chceš, aby Ti tady kdo napsal. Kterej detektor si máš koupit? Ale to je jen a jen na Tobě. Zase se ptáš, v čem mi nevyhovoval, otázky jak od maloletého..... Ve všech vláknech, která jsi tady zbytečně založil, tak Ti už jasně každý odpověděl, že nejlepší univerzální detík neexistuje a pokud si chceš nějaký koupit, je potřeba si v hlavě srovnat, co chci hledat, jestli je ten a ten na to vhodný, udělat si žebříček a pak je jednotlivě vyzkoušet a teprve potom se rozhodnout, který to vyhraje. Ale nechtěj, abysme Ti to rozhodli za Tebe a detektor Ti vybrali. Nechceš, abychom Ti ho rovnou i koupili a vlastně rovnou hledali za tebe a nosili Ti jen nálezy? Shocked Crying or Very sad Wink Wink Laughing Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 17:50    Předmět: Citovat

Sakra, tak tohle bude s krokodylem orisek... Smile nerad bych tu delal nejaky rozbroje, to zase ne.. jestli prekazim, muzu se na vzdy odhlasit, jen jsem myslel, ze je tu forum, aby se clovek neco dozvedel, chapes... proto jsem se ptal... Podivej, jde o to, ze zebricek uz davno sestaveny mam, zbyli mi pouze 2, vlastne 3 detektory, mezi kterymi se rozhoduji (diky tomu, ze jsem se ptal v ruznych sekcich na detíky, ktery si mi zamlouvali) Jde tedy o Adventise 2, Gmaxx2 a Gold Maxxe powera. A vzhledem k tomu, ze v anglii vyjde Gmaxx2 uplne stejne draho jako Goldmaxx (nechapu, -300kc), zajimalo by me, tedy, jaky je rozdil mezi Adventisem 2 (ktery je tam o dost levnejsi) vuci Gmaxx 2 a Goldmaxxu (cca -3 tis). Takze jestli se vyplati dat ty tri tisice navic a jestli, tak za ktery, Gold, nebo Gmaxx2? Taky vim, co bych rad hledal, ale to rikam porad... jde mi jen o mince, proste me to zacalo bavit a zajima me to, to je cely.. a co se tyka nejakych stribrnych, nebo zlatych retizku, to vykopat a najit, hazu rovnou za sebe, absolutne me to nezajima.. jde mi jen o mince, takze proto se ptam, ktery s techto trech je nejlepsi na dosah a indentifikaci mince ve vetsi hloubce... to je cely.. ja po tobe nechtel, aby jsi za me kopal mince, nechapu jak si na to preci prisel, ale mas pravdu s tim, ze bych rad, abys to rozhod za me, jaky by na to byl nejvhodnejsi, protoze v tebe verim a hlevne, ze tomu rozumis a mam tim padem v tebe duveru! Tak zdar, uz nebudu otravovat, sry... jinak neboj, ja jsem ze Sumavy a sem asi stejne nejezdis? Smile tak se tim, padem nemusis bat, ze bych ti neco "vyzral" Smile zdar
Návrat nahoru
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 18:08    Předmět: Citovat

Nindža neodhlasuj sa ale napíš čo si kúpil. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 7:36    Předmět: Citovat

ninjo-měl jsem tu čest potkat jednoho kolegu s F75 na lokalitě s malými stříbrnými mincemi a neřekl bych že fišer by byl o něco lepší než Adventis 2/s cívkou 22cm/.Taky jsem ho chtěl vidět v akci skoušeli jsme vzajemně signali a bylo to nemlich stejný.Oba stroje jsou velmi dobré detektory.Ja bych zase Adventise neměnil.Za dva roky co s ním hledám jsem ho zmáknul a je to v pohodě i co se malých věcí týče.Ale je to spíš o tom že se každý/jako ted já/zastává toho svého.Maraxp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 7:57    Předmět: Citovat

maraxp, to je přesně ono, co tady píšu. Detektor ti musí sednout, jinak seš na.ranej s tím, co máš, každý neúspěch potom připisuješ tomu detíku a pod... Když jsem byl před dvěma lety na srázku někde Wink , tak tam měl Zdeněk J. testovací bednu a mezi Adventisem a T2kou nebyl rozdíl. Já jsem z Adventise utekl tenkrát právě do T2. Ale Advouš mi prostě nesedl. Jednotón, bez displeje, prostě jsem se s ním nesžil. Hloubku měl dobrou, to nepopírám, ale... A vo vo vo tom to je a stále to píšu. Je jedno, co si teď usmyslíš, že si koupíš. Pak přijedeš k prodejci, půjčí ti detíky do ruky a najednou máš jiného favorita. Takže tady stále a stále zaplevelovat hafo vláken je o ničem. Nejlepší je rozjet se za nějakým dobrým prodejcem (typu M muhehe ) a tam se zeptat, co který umí a vybrat podle toho, který ti tzv padne Exclamation Exclamation Exclamation A to, odkud si, je mi absolutně jedno - i kdyby jsi byl tady z V. Č. Wink A rád bych šel za Tebou, až najdeš gold nebo Ag řetízek. Já teda tím nikdy nepohrdnu a takovej vůl nejsem, abych to házel za sebe muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 9:30    Předmět: Citovat

Maraxp
zapoměl jsi dodat , že jsme se tam sešli tři - ty s xp Adventis , já s fíšou cz3d a georypák s fíšou F75 . Při rauchpauze jsme se sešli u jednoho signálu a všechny tři detektory ho vyhodnocovali úplně stejně - jednalo se o zbloudilou střelu ze samopalu z nedaleké vojenské střelnice . Tyto střely jelikož mají ocelé jádro a plášt z barevného kovu se hlásí jako krajová barva skákající do železa - záleží na směru pohybu cívky . Všechny tři detektory to určili úplně stejně - vzácná shoda .
A co z toho vychází - on není až tak markantní rozdíl v detektorech této třídy.
Mnohem důležitější je zkušenost hledača a jeho schopnost dostat z detíku maximum . A to ti žádnej prodejce neovlivní - ty jsi začátečník a než se s detektorem sžiješ a naučíš se ho ovládat tak to bude setskra dlouho trvat .
A podle tvých příspěvků si troufnu tvrdit , že u tebe to bude trvat ještě déle než u ostatních začátečníků .
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 9:50    Předmět: Citovat

A ještě malá příhodička z této lokality - jeden den se tam sešli jiné tři detíky - fíša cz3d , ace250 a Goldmaxx power.
Kolega s goldem na prostoru 3metrů čtverečních vyzobal 7 stříbrnáků a s dobrým pocitem na duši na nás udělal dlouhý nos a se slovy no mám splněno odjel domů . Kolega s ace250 šel luxovat ty tři metříky a přímo uprostřed krásnej čistej signál . Kopnul a hned řev jak kr.va - zatímco kolega slupnul stříbrnáky , krásnej zlaťák tam nechal . Takže by se dalo říci že ace 250 dalo Goldmaxx poweru na prdel - ale tak to není . Detíky v tom nehráli žádnou roli , jen kolega s goldem celou dobu na té zlatce stál .
A mimochodem ten kámoš s acečkem má na této lokalitě nálezů stejně jako ostatní a absolutně ho z klidu nevyvedou naše narážky.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 17:13    Předmět: Citovat

zní to zajímavě, tak pravdu mas, ze z detektorem se zžít musis, jinak s tim mužes leda tak kosit travu. Hodne by me jeste zajimal tvuj nazor, o kolikje GmaXX2 vykonejsi, nez Adventis...a kdyz , v cem se to projevuje, dokazal by na to nekdo odpovedet?
Návrat nahoru
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:14    Předmět: Citovat

Tygr-přesně jak píšeš-88%štěstí 12%detík v těchto vyšších třídách jsou ty rozdíly nepatrné.
Ninjo tvůj další dotaz je furt dokola Confused co bude dál až ti někdo odpoví na GM.Na tento stroj je jiná sekce tak jestli už nemáš zajem o Adventise tak směřuj své dotazy tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:17    Předmět: Citovat

maraxp napsal:
Tygr-přesně jak píšeš-88%štěstí 12%detík v těchto vyšších třídách jsou ty rozdíly nepatrné.
Ninjo tvůj další dotaz je furt dokola Confused co bude dál až ti někdo odpoví na GM.Na tento stroj je jiná sekce tak jestli už nemáš zajem o Adventise tak směřuj své dotazy tam.

anebo radši nikam Idea
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokeš
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:41    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Kua nindžo, co chceš, aby Ti tady kdo napsal. Kterej detektor si máš koupit? Ale to je jen a jen na Tobě. Zase se ptáš, v čem mi nevyhovoval, otázky jak od maloletého..... Ve všech vláknech, která jsi tady zbytečně založil, tak Ti už jasně každý odpověděl, že nejlepší univerzální detík neexistuje a pokud si chceš nějaký koupit, je potřeba si v hlavě srovnat, co chci hledat, jestli je ten a ten na to vhodný, udělat si žebříček a pak je jednotlivě vyzkoušet a teprve potom se rozhodnout, který to vyhraje. Ale nechtěj, abysme Ti to rozhodli za Tebe a detektor Ti vybrali. Nechceš, abychom Ti ho rovnou i koupili a vlastně rovnou hledali za tebe a nosili Ti jen nálezy? Shocked Crying or Very sad Wink Wink Laughing Laughing Laughing
Sakra kalsickej krokouš,zuby jak břitvy.AUUUU Laughing
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:52    Předmět: Citovat


_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 21:20    Předmět: Citovat

grimi-takhle zachvíli skončí v sekci GPX-4000 Laughing Mimochodem taky jeden můj sen co se nesplní Crying or Very sad rodina, děti, složenky..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 21:30    Předmět: Citovat

maraxp napsal:
grimi-takhle zachvíli skončí v sekci GPX-4000 Laughing Mimochodem taky jeden můj sen co se nesplní Crying or Very sad rodina, děti, složenky..........

Já bych byl pro, založit mu sekci vlastní pro detektory značky Nindža. A tam ať si kvoká...........................stále kvoká, stále kvoká Laughing Laughing Laughing
muhehe chyba
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Adventis, Adventis 2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO