Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 661 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75 - rady, zkušenosti, návody,poznámky a tak
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: úterý 09. září, 2008 18:40    Předmět: Citovat

To doufám.Měj se.Omlouvám se ,že to sem nepatří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2008 21:14    Předmět: Citovat

Tak jsem taky přezbrojil a pořídil si F 75 ku. Mám ji už asi 3 týdny a musím říci že jsem s přechodem z GTP 1350 moc problémů neměl a hodně rychle jsem si ,,zvykl" Bohužel jsem teď dosti pracovně-časově vytížen a tak jsem toho zase tak moc nenachodil ( cca 10 hod.) Jen bych se chtěl zeptat mazáků, jak na hraniční signály. Myslím tím např. to když detík cosi pípne, ale na displeji se neukáže ID, nebo v all metalu trashold naznačí kov a ID opět mlčí. Nechat být ? Odebrat nějakou zeminu a skusit znuvu ? Jak to řešíte ? Nebo si těchto signálů nevšímáte ? Díky za případné odpovědi. Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 19:38    Předmět: Citovat

CHtěl jsem se zeptat, jestli při nastavení vyšší citlivosti na maximum strácí detektor hloubkový dosah diky.
Návrat nahoru
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 20:17    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Tak jsem taky přezbrojil a pořídil si F 75 ku. Mám ji už asi 3 týdny a musím říci že jsem s přechodem z GTP 1350 moc problémů neměl a hodně rychle jsem si ,,zvykl" Bohužel jsem teď dosti pracovně-časově vytížen a tak jsem toho zase tak moc nenachodil ( cca 10 hod.) Jen bych se chtěl zeptat mazáků, jak na hraniční signály. Myslím tím např. to když detík cosi pípne, ale na displeji se neukáže ID, nebo v all metalu trashold naznačí kov a ID opět mlčí. Nechat být ? Odebrat nějakou zeminu a skusit znuvu ? Jak to řešíte ? Nebo si těchto signálů nevšímáte ? Díky za případné odpovědi. Wink


Hádal bych, že je to nastavením detíku. Stává se mi to při mokrý půdě, respektive trávě, zřejmě kvůli větší vodivosti. Máš pěk jedinou možnost a to nastavit si detík na hodnoty aby si problém s prozvuky neměl. Takže u All metalu bych to řešil tresholdem a menší sensitivitou. U diskriminace zmenším sensitivitu.
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 20:48    Předmět: Citovat

rici napsal:
CHtěl jsem se zeptat, jestli při nastavení vyšší citlivosti na maximum strácí detektor hloubkový dosah diky.

naopak čím víc potáhneš sens nahoru, tak tím hloub půjdeš, ale pšt a neplatí to jen u JE módu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 21:12    Předmět: Citovat

jindrabindra napsal:
jerry napsal:
Tak jsem taky přezbrojil a pořídil si F 75 ku. Mám ji už asi 3 týdny a musím říci že jsem s přechodem z GTP 1350 moc problémů neměl a hodně rychle jsem si ,,zvykl" Bohužel jsem teď dosti pracovně-časově vytížen a tak jsem toho zase tak moc nenachodil ( cca 10 hod.) Jen bych se chtěl zeptat mazáků, jak na hraniční signály. Myslím tím např. to když detík cosi pípne, ale na displeji se neukáže ID, nebo v all metalu trashold naznačí kov a ID opět mlčí. Nechat být ? Odebrat nějakou zeminu a skusit znuvu ? Jak to řešíte ? Nebo si těchto signálů nevšímáte ? Díky za případné odpovědi. Wink


Hádal bych, že je to nastavením detíku. Stává se mi to při mokrý půdě, respektive trávě, zřejmě kvůli větší vodivosti. Máš pěk jedinou možnost a to nastavit si detík na hodnoty aby si problém s prozvuky neměl. Takže u All metalu bych to řešil tresholdem a menší sensitivitou. U diskriminace zmenším sensitivitu.


No, já nemyslel jak se těch signálů bez přispění ID zbavit. To co jsem měl na mysli nejsou bezdůvodné prozvuky. Spíš je předmět na hranici dosahu detektoru a zahlásí pouze akusticky a na vyhodnocení ID čísla signál zřejmě nestačí. (Jestli se nepletu tak F75 má dva na sobě nezávyslé okruhy vyhodnocení signálu). Jasně že stačí odebrat nějakou zeminu a už se chytne i číselné ID, někdy stačí jen rychleji zamávat cívkou, jen jsem se chtěl zeptat, jestli se po takovém signálu vyplatí ,, jít " a ,, zdržovat" se, nebo ne. Nebo jinak - Už jste někdo z podobného signálu vyhrábl něco co stálo za to ? Já právě néééé a proto se ptám Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 21:32    Předmět: Citovat

Já takový hraniční signál (bez vyhodnocení ID) nekopu.
Možná dělám špatně, možná ne, fakt nevím.

Ale jak koukám podle tvých zkušeností, kopat to asi nebudu opět, protože
2 metry dál je další signál i se stabilním ID.
Pokud to "něco" je, bylo by to asi fakt pro moje záda hluboko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 22:30    Předmět: Citovat

jerry napsal:
......jen jsem se chtěl zeptat, jestli se po takovém signálu vyplatí ,, jít " a ,, zdržovat" se, nebo ne. Nebo jinak - Už jste někdo z podobného signálu vyhrábl něco ...... Wink
Jak chceš na takovou otázku odpověď? To jako, že v hloubce není nic zajímavého? To sis mohl koupit detík v Globusu a hledat po povrchu.... Wink Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 0:29    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
jerry napsal:
......jen jsem se chtěl zeptat, jestli se po takovém signálu vyplatí ,, jít " a ,, zdržovat" se, nebo ne. Nebo jinak - Už jste někdo z podobného signálu vyhrábl něco ...... Wink
Jak chceš na takovou otázku odpověď? To jako, že v hloubce není nic zajímavého? To sis mohl koupit detík v Globusu a hledat po povrchu.... Wink Laughing


Nemám sice F75 ale hrabu každej náznak barvy- někdy se z toho vyklube opravdu železo a někdy Shocked ...... pravda,že tohle ale dělám jen na jistých lokalitách - jinak bych nikam nedošel ! Wink Opravdu je k tomu ale potřeba trpělivost a hlavně dobrej terén -vždy jsou to nálezy dosti hluboko !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 6:41    Předmět: Citovat

Přesně jak píše Rival. Hodně dole bývají někdy moc pěkný věcičky Wink. Při náznaku barvy odhrnu část zeminy, no a pak se podle zvuku a ID rozhodnu, zda kopat.
Bohužel hluboká barva se někdy hlásí jako čisté železo (před odhrnutím zeminy).
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 10:01    Předmět: Citovat

Vankelt napsal:
Přesně jak píše Rival. Hodně dole bývají někdy moc pěkný věcičky Wink. Při náznaku barvy odhrnu část zeminy, no a pak se podle zvuku a ID rozhodnu, zda kopat.
Bohužel hluboká barva se někdy hlásí jako čisté železo (před odhrnutím zeminy).


Jako bych se viděl,ale z toho odhrnování nohou mě někdy bolí koleno -počítám, že už jsem nějakej ten kubík odhrnul Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 10:15    Předmět: Citovat

rival napsal:
Vankelt napsal:
Přesně jak píše Rival. Hodně dole bývají někdy moc pěkný věcičky Wink. Při náznaku barvy odhrnu část zeminy, no a pak se podle zvuku a ID rozhodnu, zda kopat.
Bohužel hluboká barva se někdy hlásí jako čisté železo (před odhrnutím zeminy).


Jako bych se viděl,ale z toho odhrnování nohou mě někdy bolí koleno -počítám, že už jsem nějakej ten kubík odhrnul Laughing Laughing Laughing

Se nediv, když odhrnuješ rovnou nějakou půlmetrovou "vrstvičku" Laughing .
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 13:30    Předmět: Citovat

Vankelt napsal:
......Se nediv, když odhrnuješ rovnou nějakou půlmetrovou "vrstvičku" Laughing .

Že Question Laughing To nejsou nohy, ale betonové sloupky. A boty si také nekupuje, normální, kupuje rovnou pouzdra na housle, že prý jsou mu akorát muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 13:32    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Vankelt napsal:
......Se nediv, když odhrnuješ rovnou nějakou půlmetrovou "vrstvičku" Laughing .

Že Question Laughing To nejsou nohy, ale betonové sloupky. A boty si také nekupuje, normální, kupuje rovnou pouzdra na housle, že prý jsou mu akorát muhehe muhehe muhehe


Počké až tě potkám ve Slavkově a nebo někde dříve vztek
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 14:32    Předmět: Citovat

muhehe Mr. Green muhehe A jéje, to poznám pouzdra na housle na své zadnici
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 15:03    Předmět: Citovat

rival napsal:
krokodill napsal:
jerry napsal:
......jen jsem se chtěl zeptat, jestli se po takovém signálu vyplatí ,, jít " a ,, zdržovat" se, nebo ne. Nebo jinak - Už jste někdo z podobného signálu vyhrábl něco ...... Wink
Jak chceš na takovou otázku odpověď? To jako, že v hloubce není nic zajímavého? To sis mohl koupit detík v Globusu a hledat po povrchu.... Wink Laughing


Nemám sice F75 ale hrabu každej náznak barvy- někdy se z toho vyklube opravdu železo a někdy Shocked ...... pravda,že tohle ale dělám jen na jistých lokalitách - jinak bych nikam nedošel ! Wink Opravdu je k tomu ale potřeba trpělivost a hlavně dobrej terén -vždy jsou to nálezy dosti hluboko !


Nikde jsem neřekl, že v hloubce není nic zajímavého, ale já zatím u takového hraničního signálu nic zajímavého nevyšťoural a opravdu to docela zdržuje, jak píše Rival. Proto jsem se zeptal. Jinak ta rada na detik z globu mě krokodille pobavila, už jsem fakt trošku někde jinde Wink . Já právě u těchto signálů taky trénuju nohu a odhrnuju než se chytne ID, ale jak jsem řekl, zatím nic a z toho taky vyplynula moje otázka. Takže když to shrnu : posilovat dolní končetinu, odhrnovat a těšit se že tam jednou něco pěkného bude. Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 15:13    Předmět: Citovat

Přece kvůli tomu to děláme, že se těšíme, že tam jednou něco pěkného bude Wink Laughing . A je jedno, jestli je to z 10, nebo 40cm, jen se člověk víc nakope. To s tím Globusem jsem myslel tak, že když už máš detík, který si dokáže šáhnout až tak hluboko, je škoda toho nevyužít, pokud ale nechce někdo kopat hluboko, tak mu stačí opravdu detík na sběr po povrchu. Jinak i já jsem si lehce osvojil to hrábnutí nohou také a když to nestačí, tak na půl až jednu lopatku rejpnu do země a znovu to projedu detíkem. A když je tam barva...
Hezké nálezy Wink Mr. Green
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 16:13    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Přece kvůli tomu to děláme, že se těšíme, že tam jednou něco pěkného bude Wink Laughing . A je jedno, jestli je to z 10, nebo 40cm, jen se člověk víc nakope. To s tím Globusem jsem myslel tak, že když už máš detík, který si dokáže šáhnout až tak hluboko, je škoda toho nevyužít, pokud ale nechce někdo kopat hluboko, tak mu stačí opravdu detík na sběr po povrchu. Jinak i já jsem si lehce osvojil to hrábnutí nohou také a když to nestačí, tak na půl až jednu lopatku rejpnu do země a znovu to projedu detíkem. A když je tam barva...
Hezké nálezy Wink Mr. Green


No tak já to dělám i kvůli tomu že se těším, že tam jednou něco pěkného bude, ale ne prioritně a samozřejmě ne jenom kvůli tomu Wink Jinak vím jak to myslíš a máš samozřejmě pravdu. Přeju taky pěkné nálezy a díky (všem)
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 21:45    Předmět: Citovat

rival napsal:


Jako bych se viděl,ale z toho odhrnování nohou mě někdy bolí koleno -počítám, že už jsem nějakej ten kubík odhrnul Laughing Laughing Laughing

Jo u vás se to odhrnuje, ale přijeď si to zkusit k nám, máme tu krásně jílovitou zeminu, a to buď odhrneš hroudu, nebo musíš použít lopatku. Kurňa, ty vaše písčitý vám závidím Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 22:59    Předmět: Citovat

beny napsal:
rival napsal:


Jako bych se viděl,ale z toho odhrnování nohou mě někdy bolí koleno -počítám, že už jsem nějakej ten kubík odhrnul Laughing Laughing Laughing

Jo u vás se to odhrnuje, ale přijeď si to zkusit k nám, máme tu krásně jílovitou zeminu, a to buď odhrneš hroudu, nebo musíš použít lopatku. Kurňa, ty vaše písčitý vám závidím Wink .


Nojo hochu u vás to asi nikdy jiný nebude Laughing Laughing Laughing -Mám radost,že jsem se narodil v tomto kraji - po všech stránkách mě to vyhovuje !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
Strana 4 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO