Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 486 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektory ZETEX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> ZETEX
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 23:48    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
ok thx, co je to větev? jinak nemyslim, ze byl T2 spatny.. ctu zatim samy dobry recenze na to?



Myslím že Rival myslel "větev - haluz - štěstí" Very Happy
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 13:06    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
ok thx, co je to větev? jinak nemyslim, ze byl T2 spatny.. ctu zatim samy dobry recenze na to?


Větev - to se u nás říká jako obdoba např. z pr.ele klika! Laughing Laughing Laughing
U T2 jsem zaregistroval alespoň ze začátku opakované problémy s cívkou a jeden kluk od nás -byl celkově nespokojen- opakované poruchy a pod- možná jen smůla ! Question
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 13:07    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
ninja-nagato napsal:
ok thx, co je to větev? jinak nemyslim, ze byl T2 spatny.. ctu zatim samy dobry recenze na to?



Myslím že Rival myslel "větev - haluz - štěstí" Very Happy


Tak tak Smile !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. listopad, 2008 22:32    Předmět: Citovat

I já hledám již několik let se zetexem omegou a i když je technicky staršího data musím zmínit i to co zde nezaznělo ( nebo jsem to přehlédl?). Dle mého názoru a zkušeností je extrémně mechanicky odolný. Zažil jsem u kolegů několik prasklých cívek a dokonce i tyček sondy. Zetík prošel mnoha dešti, mrazy i výhní veder a i když po letech vypadá jako by byl na frontě zatím funguje spolehlivě. Je pravda že existuje mnoho nových moderních modelů které mají lepší vlastnosti.
Ale když vyrazím s kolegy s jejich Ace 150 či 250 ( tedy modely kterých je v terénu dost ) není v podstatě co řešit a neměnil bych. Horší srovnání je už s Minelabem XT 70 který si pořídil jeden usměvavý mincičkář. Ale díky jemu přístroji jsem si svojí omegu seřídil ( při srovnání co do citlivosti a hloubky - to co on chytal s přehledem já do té chvíle přecházel, některé drobnosti se dají totiž zaregistrovat při správném nastavení až na samé hranici možností detektoru ) a to v podstatě tak, že jsem musel uznat, že chci-li využít naplno dosah a citlivist svého Zetíku musím i v terénu nastavení přizpůsobovat a dolaďovat. Se všemi výše uvedenými detektory jsem tedy také zkoušel hledat a zatímco prvé dva jsem okamžitě odmítl tak ta 70 se mi zdála docela jako slušný stroječek s větší citlivostí a dosahem hlavně na mince a drobnější záležitosti. Je však nutné konstatovat, že míra nálezů je především o štěstí a dostatečně neproluxovaných lokalitách. Aby člověk nemusel takříkajíc paběrkovat. Stále rostou ale bohužel nedorůstaj ( alespoň pro válkaře).
Návrat nahoru
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: neděle 16. listopad, 2008 13:05    Předmět: Citovat

rtep napsal:

Ale když vyrazím s kolegy s jejich Ace 150 či 250 ( tedy modely kterých je v terénu dost ) není v podstatě co řešit a neměnil bych.

A zkus hledat ještě bez žluťáků za zády. Jeden jejich hlavní nešvar je i hodně nelkej vyzařovací výkon. Když půjdeš se zetexem na míň jak metr, tak ze začne rušit, když jseš od něj víc jak metr, tak se zdá všechno v pohodě. Problém je, že ve vzdálenosti 2-5 metrů je zetex stále rušen a dost vyruší vysoké signály, ale jen ty. Hlubší tony bere v pohodě. Proto když jsme měli akci a kámoš měl ještě žluťáka tak všichni třepali v ruce mincičkama, jen já nenašel žádnej. Vyřešilo se to jednoduše. Žádnej žluťák už není Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 16. listopad, 2008 13:36    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
rtep napsal:

Ale když vyrazím s kolegy s jejich Ace 150 či 250 ( tedy modely kterých je v terénu dost ) není v podstatě co řešit a neměnil bych.

A zkus hledat ještě bez žluťáků za zády. Jeden jejich hlavní nešvar je i hodně nelkej vyzařovací výkon. Když půjdeš se zetexem na míň jak metr, tak ze začne rušit, když jseš od něj víc jak metr, tak se zdá všechno v pohodě. Problém je, že ve vzdálenosti 2-5 metrů je zetex stále rušen a dost vyruší vysoké signály, ale jen ty. Hlubší tony bere v pohodě. Proto když jsme měli akci a kámoš měl ještě žluťáka tak všichni třepali v ruce mincičkama, jen já nenašel žádnej. Vyřešilo se to jednoduše. Žádnej žluťák už není Laughing


Ahoj kluci - to je právě další nešvar Zetexe-ruší ho kde co - někdy celej den v poho a někdy jsem přelaďoval několikrát za den ! Ostatní detektory zetex rušily,tak jsem se držel vždy dále - nedej bože,když je na 20 metrů druhej Zetex - časem si člověk zvykne,ale teď mám pokoj a klid - už bych se nevracel - krom toho jsem zkoušel od kamošů 2 jiné Zetexe a co kus to originál - jiné ozvy a zabarvení tónů a jako Zetexáci víte,jak je důležité tyto drobné rozdíly poslouchat -ale jak píšu co kus to originál a proto nevím, jak tento strojek funguje vám ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: neděle 16. listopad, 2008 14:05    Předmět: Citovat

rival napsal:

Ahoj kluci - to je právě další nešvar Zetexe-ruší ho kde co - někdy celej den v poho a někdy jsem přelaďoval několikrát za den ! Ostatní detektory zetex rušily,tak jsem se držel vždy dále - nedej bože,když je na 20 metrů druhej Zetex - časem si člověk zvykne,ale teď mám pokoj a klid - už bych se nevracel - krom toho jsem zkoušel od kamošů 2 jiné Zetexe a co kus to originál - jiné ozvy a zabarvení tónů a jako Zetexáci víte,jak je důležité tyto drobné rozdíly poslouchat -ale jak píšu co kus to originál a proto nevím, jak tento strojek funguje vám ! Wink


Přesně co kus to originál. Toho starýho jsem měl skvěla naposlouchaného, ale omega dávala ozvy ponkud jinačí, tak jsem si musel chvíli zvykat na jinou hladinu zvuků. A místo žluťáka se koupila další omega, sice se rušíme asi "jen" na 5 metrů, ale už jsme naučení a chodíme na krajích prohledávacího davu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. prosinec, 2008 21:41    Předmět: Citovat

caute zetexaci , ja mam zetex omega a mozem povedat ze je to zapeklite dobry cesky stroj , chodim s partiou cca 8 ludi a kazdy ma zetex omega , mal som predtim white ale to sa neda zrovnavat so zetexom , chalani zetexu vravia zametac lebo je to fakt kvalita , velmi spolahlivy okamzita odpoved na predmet narozdiel od niektorych šuniek ... niektore zapipaju z 10pokusov iba 8 ale zetex zapipa z 10 z 10 . skoda ze sa vyraba iba max cievka 25
preto pisem ze ci neviete ci Teknetics T2 je lepsi na hladanie do vedcsiej hlbky ?
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2008 0:44    Předmět: Citovat

miza napsal:
caute zetexaci , ja mam zetex omega a mozem povedat ze je to zapeklite dobry cesky stroj , chodim s partiou cca 8 ludi a kazdy ma zetex omega , mal som predtim white ale to sa neda zrovnavat so zetexom , chalani zetexu vravia zametac lebo je to fakt kvalita , velmi spolahlivy okamzita odpoved na predmet narozdiel od niektorych šuniek ... niektore zapipaju z 10pokusov iba 8 ale zetex zapipa z 10 z 10 . skoda ze sa vyraba iba max cievka 25
preto pisem ze ci neviete ci Teknetics T2 je lepsi na hladanie do vedcsiej hlbky ?


Na T2 se optej Krokodillla ,ale Zetex na hloubku bude určitě horší- Zetex je dobrej,ale musíš kopat opravdu vše- pokud hledáš jen opravdové drobnosti,tak dosah je zoufalost - bere dobrře ,ale rozlišení je někdy problém, ale to nejen u Zetexe - to se u některých lepších strojků stává taky ale v nesrovnatelně větší hloubce - jinak se Zetexem jsem směle konkuroval kde komu- jen dnes je to o moc lehčí a krom toho asi i míň věcí přejdu Laughing ! Hledat se ale dá se vším !

Ahoj dodatečně se omlouvám za tu slátaninu co jsem tady v podroušeném stavu vyplodil - ráno jsem si to přečetl a nestačím valit bulvy!!!!! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile


Naposledy upravil rival dne pátek 19. prosinec, 2008 11:02, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2008 8:51    Předmět: Citovat

No jo, ale co ti odpovědět? Ale povedz mi, čo si ty pod taký pojmom predstavuješ Question muhehe Do větší hloubky, ale do jaké, na jaký předmět a pod? T2ku jsem měl, je skoro stejná, jako F75ka, je velice rychlá na odpovědi, přesná, hloubku má také, a tady se nebojím použít slovo Laughing - úžasnou. Jen mi na ní vadilo, že po vypnutí detíku musíš při zapnutí všechno znovu nastavovat, protože jde při vypnutí pokaždé do továrního nastavení, takže z toho důvodu jsem přešel na fíšu-F75. Pak nevím, co máš na mysli, že si zetex zapípá 10x z 10 pokusů. Na čem a v jaké hloubce, z jakého matrošu........
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 18:31    Předmět: Citovat

Dobry den,je normalni ,ze na vzduchu omega reaguje na prazsky gros jako na normalni barevny kov,a kolem 10cm pod zemi to zni jako zelezo?
Návrat nahoru
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 19:21    Předmět: Citovat

PAVL napsal:
Dobry den,je normalni ,ze na vzduchu omega reaguje na prazsky gros jako na normalni barevny kov,a kolem 10cm pod zemi to zni jako zelezo?
Dá se říct, že to je normální. V týhle hloubce je to na tak tenkou mincičku hraniční signál, ale i přes to by mělo jít poznat že jde o barvu. Zetexy nejsou stavěný na hledání minciček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 19:38    Předmět: Citovat

Andy-Green napsal:
PAVL napsal:
Dobry den,je normalni ,ze na vzduchu omega reaguje na prazsky gros jako na normalni barevny kov,a kolem 10cm pod zemi to zni jako zelezo?
Dá se říct, že to je normální. V týhle hloubce je to na tak tenkou mincičku hraniční signál, ale i přes to by mělo jít poznat že jde o barvu. Zetexy nejsou stavěný na hledání minciček.


Nevím-nevím,ale pražák je docela velká mince (28mm) a že by ho zetex nevzal v 10cm? Shocked Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 19:51    Předmět: Citovat

Nemuze to byt tim slozenim pudy?Jsem z Krusnohori a tady dost cedice.
Návrat nahoru
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 20:03    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
[
Nevím-nevím,ale pražák je docela velká mince (28mm) a že by ho zetex nevzal v 10cm? Shocked Rolling Eyes

Jáse s ním ještě nsetkal, tak nemůžu tvrdit s jistotou, ale je to dost tenká mincička.
PAVL napsal:
Nemuze to byt tim slozenim pudy?Jsem z Krusnohori a tady dost cedice.

Chtěl jsem napsat, že to může být i půdníma podmínkama. Až nějakej najdu tak to můžu říct čím to je... nebo jestli víš o někom z okolí kdo Omegu má tak zkusit otestovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 20:33    Předmět: Citovat

PAVL napsal:
Nemuze to byt tim slozenim pudy?Jsem z Krusnohori a tady dost cedice.


To je dost možný čedič je velký nepřítel nejen zetexů Wink a je fakt že na mince moc dobrej není. Sad
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 07. březen, 2009 14:21    Předmět: Citovat

Ahoj kluci - Zetex opravdu není žádná špička na mince,ale našel jsem jich s tímto strojkem hodně - myslím, že to bude každopádně vlivem půdy,protože jsem s tím měl sám problémy- v mém okolí je poměrně hodně železitá zem a minci běžné velikosti jsem tady bral jen tak 3 cm pod povrchem a potom už se hlásila jako železo !!! Zato ale na jiných lokalitách v písku byla hloubka dosahu na minci tak 15-20 cm - takže velký rozdíl - Jinak pražáka ti to vezme podle toho , jak je umístěn v zemi ,ale pokud bude plochou nahoru, tak ve 20 cm v bezproblémové zemině se musí ozvat ,ale jak jsem tady někde psal, Zetexy jsou co kus , to origo a jsou mezi jednotlivými kousky dosti velké rozdíly !!!! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 07. březen, 2009 20:00    Předmět: Citovat

Tak to asi opravdu bude tou zelezitosti pudy.Ale je zajimave ze na desetnik z roku 1964 reaguje normalne.
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 08. březen, 2009 0:20    Předmět: Citovat

PAVL napsal:
Tak to asi opravdu bude tou zelezitosti pudy.Ale je zajimave ze na desetnik z roku 1964 reaguje normalne.


A máš dobře naladěno ??? Někde jsem tady uváděl své nastavení ,tak se na to mrkni - bylo to nej nej ,na co jsem se dopracoval - se zetexem jsem lítal asi 5 let,ale raději jsem si vybíral lokality,kde byla bezproblémová zemina ! Zatím čus - Hlavně při ladění dbej,abys měl pod cívkou opravdu čisto !!!! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepes80



Registrace: 25.4. 2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pondělí 02. květen, 2016 20:46    Předmět: Zetex Gamma Citovat

Zdravím,
potřeboval bych schéma nebo alespoň vyfocený plošný spoj....vytrhly se mi dráty z plošňáku i s konektorem k cívce.
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> ZETEX Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO