Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 599 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F-5
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 22. červenec, 2008 17:01    Předmět: F-5 Citovat

http://www.fisherf75.com/pb/wp_2877cad7/wp_2877cad7.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 24. říjen, 2008 21:22    Předmět: Citovat

Ještě ho nikdo nemá? nikdo netestoval? Hodně mě zajímá, tak sem s poznatky Wink Hledání
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 1:18    Předmět: F5 - demo na YouTube Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=Z3Tx-y0-mcc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=sZQ3DQUDZbY&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 20:42    Předmět: Citovat

Jen kdyby to někdo čirou náhodou nenašel na internetu Very Happy
http://www.lovecpokladu.cz/home/test-detektoru-kovu-fisher-f5-2351
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. únor, 2009 13:48    Předmět: Český návod Citovat

Potřeboval bych,prosím český manuál na F5.Z anglického návodu mě není několik věcí jasných např. jaké zůstane uloženo nastavení F5 po vypnutí detektoru a co se ukazuje na displeji v poli PHASE atd.Pokud někdo máte CZ návod v pdf napište mě SZ.Pošlu emailovou adresu.Díky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pátek 13. únor, 2009 20:10    Předmět: Citovat

Zitra pro něj jedu, naskenuju, dodám Wink Připomenout prosím. Ale neklepat, zapískat.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pondělí 02. březen, 2009 21:31    Předmět: Tvrdý 3-denní test F5 Citovat

Čau lidi. Takže sotva trochu slezl sníh, zabalil jsem výbavu a od pátku do neděle testoval tu novou mašinku. Počasí pod psa, mrholilo, občasný déšť, vcelku zima. Na panel jsem natáhl mikrotenový igelit, protože po chvíli byl panel pod vodou a zkušenosti jsou asi tyto: 1) Rybník, z poloviny napuštěný, písčité dno střídavě s bahnem, citlivost kolem 80, treshold 0, diskriminace 15, cívka mokrá a od bahna, nálezy: několik mincí a barevných kovů, jednoznačně identifikovatelných. 2) Pole, bývalý lágr, tráva s bahnem, samej kámen, směs barevných a černých kamenů s čedičem. Kámoš s MD3009 absolutní nečapačka, každej ze statisíců kamenů pípal barvu. Citlivost 60, treshold -3, diskriminace 15, cívka, zabahněná, vlhká, občasný falešný signál barvy (vzhledem k orbě jsem nechtěl víc nastavovat treshold, nebo ubírat citlivost) , ale v poho, několik mincí (nikl s pipinkou, měďáky, svátostka, další barevný kovy. Po hledání cívka komplet i s přívodem do cívky polita vodou a očištěna. 3) Listnatý les, mokrá tráva, mokré listí, plazivé popínavé svinstvo lesní, citlivost 95 a treshold +4 (!!) , diskriminace 15, jednoznačná identifikace barvy, žádná nervozita detektoru při brnkání o rašející keře a popínavý svinstvo, hromádka mincí 1792-1960), náboje, další barevný kovy. 4) 20 m cesty u rybníka, značně zabordelovanýho železem, citlivost 50, treshold -3, diskriminace 1 (z důvodu ověření železa při hlášení barvy při hraničním signálu železa), mince koruna Maruška Terezie. 5) Smíšený les, hromada mokrýho listí a jehličí, mokřiny střídavě se se sněhem, citlivost 80, treshold 0, diskriminace 18, mince, náboje, límcovej odznak.
SHRNUTO: podlé mého skromného názoru se jedná skutečně o špičkový detektor ve svý třídě někde na přelomu hobby/profi. Funguje i za velmi nepříznivých podmínek a to přesně a jasně podle nastavení. Při začátku hledání jsem musel obětovat cca 5 minut na "ladění". Občasně jsem srovnal hodnotu země. Ovládání je fakt super, všechno při ruce. Na hodnoty ID a úroveň konfidence jsem moc nekoukal, protože podle mě to je stejně jenom paráda. Překvapený jsem byl u fólií, většinou zmuchlaných alobalů hezky zamačkaných do hroudy, tady se F5 fakt nemýlí, naprosto jednoznačně zobrazuje a drží FOIL. Nicméně, já folie kopu velmi rád Wink Osobně jedu ve 4-tónu, podle úrovně a náběhu pinpointu se dá přibližně určit velikost předmětu a to i u hlubších nálezů (a že jsem často šel i kolem 30 cm kvůli fólii nebo alobalu v lesní navážce). Zřídka se stane, že u hlubšího Fe to hlásí jakoby jednoznačně barvu, při odkopání malé vrstvy půdy už je ale signál barvy pryč, což se stává asi všem. Zrezlý větší kusy Fe to klasicky hlásí chaosem a různě střídavým náběhem od Fe až po Al, v tomhle případě osobně hřbet neohýbám Cool Takže moje zkušenost je naprosto pozitivní a myslím, že vzhledem ke komfortu a možnostem tohoto detektoru dlouho měnit nebudu Wink
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 8:08    Předmět: F5 Citovat

Tak co na to říkáš?? Dobrá mašinka co Shocked Ty alobaly to je naprostá dokonalost, já to psal už minule, že za ty prachy to nemá chybu.
Fakt krom té slídy na display nemám připomínek. A cena detektoru leze pořád nahoru..... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 8:14    Předmět: Citovat

Koupě za pět minut dvanáct (11500,- s dobíjecíma baterkama a pinpointem Fisher) takže důvod k úsměvu velký Cool
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 8:26    Předmět: Citovat

Diky za prakticke testy v terene. Pomoze to vela ludom ktori vlastnia F5. Este taka mala pripomienka k detektoru. Okrem toho, ze by mohol byt trosku pevnejsie stavany( ma to trosku vole medzi jednotlivymi castami), tak mi tam chyba cudlik na regulaciu hlasitosti reproduktoru. Inak super. Idem vyrobit nejaky maskovaci ktyt a prasim do terenu. Smile Este raz diky za info.
Návrat nahoru
elis



Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 8:36    Předmět: Citovat

ahoj,skus pořádně dotáhnout ty černé matice,určitě se to spraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 8:48    Předmět: Citovat

elis napsal:
ahoj,skus pořádně dotáhnout ty černé matice,určitě se to spraví.


yo yo, samozrejme ze som to dotiahol. Ono to nie je nejako kriticke, drzi to dobre aj ked tam nejaka vola je. Ale to je len moj subjektivny pocit. Spokojny som velice Smile
Návrat nahoru
elis



Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 9:02    Předmět: Citovat

co říkáš na to sklíčko displeje?trochu měké,nemyslíš?vyřezal jsem si z obalu na CDečko takovou ochranu a je to hned pevnější
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 9:36    Předmět: Citovat

Ono dnes sa vyrabaju vyrobky, ktore by sa pred 20timi rokmi nepredali. Chabe plasty, chabe konektory, neprakticke prevedenie a uchytenie elektroniky. Ono keby mal clovek cas a chut, tak by som tam urobil niekolko uprav aby to vydrzalo aj nejaky ten pad. Kazdopadne ked budem robit kryt na elektroniku, tak to vypolstrujem nech sa to nerozbije pri pade. Ono mozno aj tato kriza prinuti vyrobcov vyrabat kvalitnejsie vyrobky, ktore vydrzia a nie lovcosty z ciny za par supov. Celkovo aj ked mam nejake vyhrady, neda sa to porovnat z nejakymi lacnejsimi vyrobkami ci uz HUNTER, alebo cinou. Ale profi, alebo poloprofi to urcite nie je Smile A ten kryt z CD je pekne riesenie. Urob nejake foto ked sa da.
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 9:38    Předmět: Citovat

elis napsal:
co říkáš na to sklíčko displeje?trochu měké,nemyslíš?vyřezal jsem si z obalu na CDečko takovou ochranu a je to hned pevnější


Je tu už někdo, komu se tu folii na displeji podařila prorvat?? Zajímalo by ně co je pod ní. Jestli je tam ještě jedno pevnější plexi, nebo už jenom tečou ven numera... muhehe Připadá mi to jako provokace od Fishera. To samý platí i pro nový Téčka... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 11:18    Předmět: Citovat

quad napsal:
Je tu už někdo, komu se tu folii na displeji podařila prorvat?? Zajímalo by ně co je pod ní. Jestli je tam ještě jedno pevnější plexi, nebo už jenom tečou ven numera... muhehe Připadá mi to jako provokace od Fishera. To samý platí i pro nový Téčka... Rolling Eyes


Není pod ní nic - jen sklo displeje (i na F70) Sad
Tak sakra bacha na to. Už to mám překryté pevnějším plexi a to jsem ještě v terénu ani nebyl Smile
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 12:40    Předmět: Citovat

svatec napsal:
Diky za prakticke testy v terene. Pomoze to vela ludom ktori vlastnia F5. Este taka mala pripomienka k detektoru. Okrem toho, ze by mohol byt trosku pevnejsie stavany( ma to trosku vole medzi jednotlivymi castami), tak mi tam chyba cudlik na regulaciu hlasitosti reproduktoru. Inak super. Idem vyrobit nejaky maskovaci ktyt a prasim do terenu. Smile Este raz diky za info.


Já pípám do sluchátek, baterky vydrží dvakrát tolik a nedělám rozruch okolo sebe Wink Btw: zkoušel jsi někdy jak daleko je slyšet pípání ? Nebudeš věřit Shocked Laughing
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 12:41    Předmět: Citovat

No jo, možná jsou to jenom zbytečný obavy. Možná je to nějakej supermateriál - neprůstřelnej, nějaká technologie NASA. Laughing Některý bezpečnostní folie nalepený na skle nerozmlátíš ani kladivem... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 12:57    Předmět: Citovat

quad napsal:
No jo, možná jsou to jenom zbytečný obavy. Možná je to nějakej supermateriál - neprůstřelnej, nějaká technologie NASA. Laughing Některý bezpečnostní folie nalepený na skle nerozmlátíš ani kladivem... Wink


Když jsem ho poprvý rozbalil, tak jsem nechtěně zmáčknul tu slídu až mi tam vyskákali nějaký pačmáci rozteklý...držely se tam asi 20 vteřin a mojí první větu u detektoru snad ani nebudu popisovat Confused NASA to nebude Sad
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elis



Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 13:00    Předmět: Citovat

to plexi je tam lepší přidat,nebo bez toho je to takove měké a když na to trochu přitlačíš tak ten displej hned zmodrá, jak by se tam rozlil inkoust.je to nové,tak to nechci hned poškodit.nebylo to přece zadarmo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F5 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO