Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 583 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

gti 1500
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTI 1500
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 19. srpen, 2007 20:03    Předmět: gti 1500 Citovat

zdravim majitele tohoto detiku asi vas je malo presto muzete nekdo napsat zkusenosti s timto detektorem
treba jak jde ta civka 9.5" na mince rychlost v disk a podobne
mel jsem G 1350 takze zhruba vim jak to jezdi
diky vrcinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 14:14    Předmět: Garrett GTi 1500 Citovat

Čauky, hledám s ním pátou sezonu ( toto utíká ) Je to dobrá mašinka a taky trochu žrout baterek. Taky se mi bohužel u něj rozpadly piny, které spojují jednotlivé desky řídící jednotky. Připájel jsem vše na tvrdo bez pinů a už maká další rok jako divý.
fífa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pondělí 11. únor, 2008 17:39    Předmět: Re: Garrett GTi 1500 Citovat

fifa napsal:
Čauky, hledám s ním pátou sezonu ( toto utíká ) Je to dobrá mašinka a taky trochu žrout baterek. Taky se mi bohužel u něj rozpadly piny, které spojují jednotlivé desky řídící jednotky. Připájel jsem vše na tvrdo bez pinů a už maká další rok jako divý.
fífa


jo ten samej problem u 1350 pak to hralo falesne ja to fixnul tavnou pistolkou
nekdy stacilo stim blbe klepnout a byla sranda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pondělí 11. únor, 2008 21:25    Předmět: Re: Garrett GTi 1500 Citovat

vrcinak napsal:
fifa napsal:
Čauky, hledám s ním pátou sezonu ( toto utíká ) Je to dobrá mašinka a taky trochu žrout baterek. Taky se mi bohužel u něj rozpadly piny, které spojují jednotlivé desky řídící jednotky. Připájel jsem vše na tvrdo bez pinů a už maká další rok jako divý.
fífa


jo ten samej problem u 1350 pak to hralo falesne ja to fixnul tavnou pistolkou
nekdy stacilo stim blbe klepnout a byla sranda


Jo to sedí Laughing někdy to bylo učiněné oratorium Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 13. únor, 2008 22:19    Předmět: Re: Garrett GTi 1500 Citovat

fifa napsal:
vrcinak napsal:
fifa napsal:
Čauky, hledám s ním pátou sezonu ( toto utíká ) Je to dobrá mašinka a taky trochu žrout baterek. Taky se mi bohužel u něj rozpadly piny, které spojují jednotlivé desky řídící jednotky. Připájel jsem vše na tvrdo bez pinů a už maká další rok jako divý.
fífa


jo ten samej problem u 1350 pak to hralo falesne ja to fixnul tavnou pistolkou
nekdy stacilo stim blbe klepnout a byla sranda


Jo to sedí Laughing někdy to bylo učiněné oratorium Wink


ve me ta muzika probouzela tanecni zachvaty typu metal, jenze pak jsem si uvedomil kolik to stoji, tak jsem ho radej rozdelal, nez by jsem snim slehnul o strom
ale musim nechat, ze to maj moc pekne udelany, skoda ze ta 1350 nesla vic dolu casem sem na ni poridil velkou DD ale ta zase neco vazila delal jsme sni test na komance a ve 28 cm to bylo mizerny jedno jo jednou ne natoz pipnout ze to je barva
no ale zem u me na zahrade stoji za prd mozna v lese by to slo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. únor, 2008 12:28    Předmět: Citovat

Loni jsem taky nakřápl 9,5" cívku, dostala se mi tam voda a to byl teprve hukot Crying or Very sad . Celodenní hledání v oblasti tajuplného podzemí jednoho letiště LW před sebou...... Ještě že se rozpršelo, že nešlo vylézt ani z auta Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 12:57    Předmět: Citovat

Tam je fakt třeba dávat pozor na otřesy. Desky se opírají o zámky z plastu a když detík upadne, tak mohou tím otřesem z uložení vyletět Exclamation Pak mají piny špatnej dotyk a disco i s metallem může začít Very Happy
Nejlepší je asi ta tavná pistole (v záruce) a pak kapička vteřinového lepidla (ne více, aby to šlo případně rozdělat při poruše). I to připájení a propájení nemá chybu. Detíku pak nevaděj otřesy a piny perfektně převáděj. Jinak, odmyslím-li rukojeť a spojení DPS, tak zpracování je fakt super Exclamation
A k těm dosahům: při různých cívkách - větší cívky jsou do normálního a mírně zrudněného prostředí, takže....
Čus, Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 16:54    Předmět: Citovat

Mírně zruděného - souhlas. Ale na čedičové hoře je to šílené. Zkoušel už jsem na odladění čendy snad všechny grify, ale vždy nastává nekompromisní pravé grarrettovské předení.
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 17:02    Předmět: Citovat

fifa napsal:
Mírně zruděného - souhlas. Ale na čedičové hoře je to šílené. Zkoušel už jsem na odladění čendy snad všechny grify, ale vždy nastává nekompromisní pravé grarrettovské předení.


Železo, magnetit, kysličníky....To bych Tě chtěl vidět, co bys říkal na Quattro - asi nebeské varhany Very Happy Mám u sebe jednu maličkou cívečku, až bude příhodná chvíle. tak ji vyzkouším, je přímo do takového prostředí. Sám jsem zvědav Question, co provede Very Happy, Čus.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 17:26    Předmět: Citovat

Feri: dej vědět jak si dopadl . Ta cívečka by měla docela zajímala.
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 14:05    Předmět: Citovat

fifa napsal:
Feri: dej vědět jak si dopadl . Ta cívečka by měla docela zajímala.

Dám vědět, ale teď je v práci frmol, tak to trochu potrvá Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 02. březen, 2008 14:37    Předmět: Dotaz Citovat

Ahoj… potrebuju radu typu „pro a proti“. Chci si koupit pristroj, ale nemam jasno ktery z mnou vybranych modelu bude lepsi. Vaham mezi
1) Whites – DFX
2) Tesoro Cortes
3) Garrett GTI 2500 nebo GTP 1500
4) Minelab Explorer SE

Poradi nekdo??
Návrat nahoru
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 19:30    Předmět: Citovat

Prosím o český návod. pauk@post.sk
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. listopad, 2008 22:03    Předmět: Citovat

Zdravim, nema nekdo zkusenosti z dosahem tehle masinky? Docetl jsem se zde na foru, ze 1350tka ma dosah neco okolo 20-23cm na sockorunu, dokaze se GTI 1500 dostat bezne treba az na 28-30? Taky jeste, jestli podporuje bezdrat. sluchatka.. predem dik za info, nikde jsem to nenasel
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 22:27    Předmět: Citovat

Ahoj,
1500 je starší varianta detíků. Asi jedna z prvních digitálních té vyšší třídy garretovských produktů....
Co se týká hloubky, při použití Imaging sondy je dosah celkem zajímavý. Citlivost, to je diskutabilní. Já preferuji čistý signál bez ovlivňování znalostí polohy cíle. A to samé platí o separaci Exclamation Jenže, to je asi většinou nemožné Crying or Very sad
Nedávno jsem několika lidem předvedl, co umí 2500. To znamená dosahy, diskriminaci a separaci Exclamation Exclamation Exclamation Samozřejmě, může někdo podotknout, že lze zákazníka ovlivnit, ale ..... U mě se hraje na férovku Exclamation
Sluchátka: standardní výstup Jack 6.3 mm. Bez propojení napájení pro vysílač.
To by bylo ke Tvé otázce.

Je zajímavé, že když se člověk přemlsá nabušené techniky, najednou zjistí, že 250 ACE je celkem hodnotná mašinka na pokojné hledání a 1500..... strašně moc se těším na nové testy.

Možná mě padne do ruky Question Jednoduché ovládání, pár vylepšení a filtříků k eliminaci půdních vlivů. Ovlivnění hledacích vlastností rychlostí pohybu hledací sondy a výšky, a standard tónů strejdy Garretta....Mě to zní nějak přitažlivě. Hlavně ta jednoduchost ovládání vůči 2500 při stejném "nehloubkovém"!!!! dosahu Exclamation
A po pravdě, mé seznámení s tímto detíkem (míním 1500) bylo strašně moc ovlivněno Minelabem a Whitesem a XPčkem (také oprava a test), a dále opravou Fíši a jeho následovným použitím v terénu (asi nejlepší analog, co jsem držel v ruce).
No a dnes zjišťuji, že začínám po té 1500 pošilhávat a to je zima....a do mrazu se mě opravdu nechce. Maximálně tak hledat do terénu, ale mrznout mimo rušivé vlivy při testování - to počkám, až se zase trochu oteplí Very Happy

Mimochodem, pracuje se na dalších informacích pro obec Hledačskou Exclamation Na našem webu jsou vylepšené popisy všech produktů, u detíků jsou nové datasheety a půjde to dále....a ještě dál a dál Very Happy
Zatím jsou hotové a v přípravě Bench testy na: ACE 250 a CSI 250. Hotové a připravené k publikaci jsou Bench testy na GTAx 550 a GTP 1350 - a po novém roce budou i testy na 1500, Mastera Huntera a výhledově i na GTI 2500.... Společně s popisem cívek a jejích vlastností. Takže, milý kolego, jestli vydržíš, budeš mít konkrétní cosi Shocked na rozmýšlení. Ale na trhu je tolik možností....Takže rozhodnutí je ryze na Tobě Exclamation

Dříve opravdu nejde o 1500 napsat. Předělávaly se naše webové stránky, dodělávaly se překlady a plno další práce a teď se ještě rozšíří kancelář a nemocnice pro nemocné detíky a vlastně informační centrum pro příchozí a pracuje se na textech o veškerých našich nabízených detektorech.....
První bude ACE 250 - a to ve Feriho podání Very Happy Mělo by to být překvápko a také můj vánoční dárek všem majitelům žluťťásků všech kategorií Very Happy

Prostě, teď jede security, servis a hafo koníčkovské práce, což u mě značí úplně vše Very Happy - a nějak nestíhám, protože během chvíle po příchodu do práce zjišťuji, že je večer Very Happy

Naposled jsem mákl na PRO-Pointeru. Překlad je hotov, recenze, ta bude hotova co nejdříve, protože, tento výrobek je zlatou korunou mezi produkty od strýčka Garretta. To, co umí, opravdu stojí za ty prášule - nejen jako dohledávač, ale jako multifunkční strojovna. Ta nulová paměť na hraně kovu, ta mě dostala Exclamation Exclamation Exclamation

Ale to jsem hoooóóódně odbočil od 1500 Exclamation

Hlavně mě prosím nepranýřujte nikdo za reklamu Exclamation Vše je pravda Very Happy
A pokud Admin dovolí, ( Embarassed )jukněte se na naše stránky Shocked , ale doufám, že to nedopadne takto Rolling Eyes ikdyž, pár chybyček se řeší Wink
Tak, zdravím všechny hledače.


A pokud se na mě někdo bude zlobit za reklamní kampaň, tak se u mě zastavte v práci na kus řeči Very Happy Myslím, že se shodneme na mnoha věcech Exclamation
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 23:47    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Zatím jsou hotové a v přípravě Bench testy na: ACE 250 a CSI 250.
Feri


Ahoj Feri, co to je za mašinku CSI 250?? Že by nějaká vylepšená verze ACE? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. listopad, 2008 7:49    Předmět: Citovat

Tak už jsem to u Garretta našel, žádná velká inovace... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. listopad, 2008 9:08    Předmět: Citovat

quad napsal:
Tak už jsem to u Garretta našel, žádná velká inovace... Confused

Ahoj, to není inovace, to je trošičku jinak řešený detík. Menší prozvuky, větší citlivost, určen pro hledání kovů s větší vodivostí....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skvoracek



Registrace: 27.4. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben, 2009 16:26    Předmět: Citovat

To Feri: Mohl by jste mi prosím dát, poslat, odkaz na waše webové stránky? Vidím, že se zajímáte o garretty. Já teď uvažuju o koupi nového přístroje, sám sem mělúmám garretta ACE 250, dokupoval sem mu větší cívku. Myslíte si, že se vyplatí investovat do nějakého "zeleného" modelu? Např. garrett GTI 2500 - o kolik cca odhadem si polepším s tímto detektorem co se hloubkového dosahu týká oproti svému garrettu ACE 250. Má smysl přezbrojovat?
Děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben, 2009 17:07    Předmět: Citovat

skvoracek napsal:
To Feri: Mohl by jste mi prosím dát, poslat, odkaz na waše webové stránky? Vidím, že se zajímáte o garretty. Já teď uvažuju o koupi nového přístroje, sám sem mělúmám garretta ACE 250, dokupoval sem mu větší cívku. Myslíte si, že se vyplatí investovat do nějakého "zeleného" modelu? Např. garrett GTI 2500 - o kolik cca odhadem si polepším s tímto detektorem co se hloubkového dosahu týká oproti svému garrettu ACE 250. Má smysl přezbrojovat?
Děkuju.


Kontakt na mě je na www.garrett.cz, jak mail, tak i telefon, stačí říci sekretářce, že chcete Feriho.

GTI 2500 je mašinka na delší rozhovor Very Happy Takže mě raději kontaktujte.
Přeji hezký den.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTI 1500 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO