Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 509 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé M6-ky, přihlaste se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 29. listopad, 2008 21:22    Předmět: Citovat

ahoj, vim, ze porad otravuji, ale postupne jsem se dopracoval k tomuto detiku a okruh favoritu se ztencil hodinu od hodiny az k tomuto.
Docetl jsem se, až 40 hodin provozu na 8x1.5V AA nebo originální AKU blok, co kdyz by se tento aku blok casem neustalim dobijenim znicil, da se nekde sehnat novy? Nebo je lepsi ponechat klasicke baterky, co je lepsi volba? Poradi nekdo? a kolik pak stoji nabijecka na tento aku block a kde seda sehnat, pocitam nekde bezne v kramu asi tezko, myslite, ze to dodava primo vyrobce? predem dik za odpoved
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 29. listopad, 2008 21:41    Předmět: Citovat

http://www.whites.cz/eshop/napajeni

Není třeba používat obojí. Pokud ale máš v detektoru baterie i akumulátor, detektor sám používá ten zdroj, který má momentálně větší napětí.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 1:35    Předmět: Citovat

No ja to myslel tak, co je lepsi, jestli se daji pouzit 1,2V a neztratim vykon detektoru, tak jdu do tuzkovych, páč 2600 kc za tu baterku cos mi poslal mi prijde vazne moc a to jeste bez nabijecky..
Jinak tehle detektor jsem si opravdu zamiloval a o jinym uz ani neuvazuju za tu cenu proste spicka, i vzhledove, vaha mi neva, a ukazte mi za 12500 lepsi detik. Hudebni sluch mam vyborny, takze ok Smile konecne neco bez jednotonu!!!! navic i informativne ukazuje hloubku nalezu, neuveritelny!!!

jeste dotaz na zaver, jak je to tady s bezdrat. sluchatky? neco jsem tady zaslechnul, ale asi to opet nepobiram.. jak to tedy je? jeste jednou diky moc a pic
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 12:59    Předmět: Citovat

Neřeknu ti, jestli déle vydrží beterky, nebo origo akumulátor, záleží i na tom, jaké baterky, s jakou kapacitou použiješ.
Naštěstí není nutné akumulátor používat, takže pokud se ti to zdá drahé, jako že to drahé je, tak pojedeš na tožkovky a není co řešit.
Matrix M6 je velmi jednoduchý na ovládání. Nastavuješ pouze citlivost a diskriminaci, nic víc.
Váha je nepatrně vyšší, ale záleží i na vyvážení, které, když je špatné, tak ti znechutí i lehčí detektor mnohem dříve.
Určení hloubky je údaj relativní a má ho snad každý digitál nebo pseudodigitál. Vždy se jedná o údaj ve vztahu k minci, pakud je předmět pod cívkou rozměrově jiný než průměrná mince, je údaj o hloubce úplně mimo!
Jinak těch 12500,- myslíš v UK??? Pokud jo, a myslíš si, že za tu cenu není lepší klacek, tak si na omylu, každej detektor se kterým je jeho majitel sehranej je lepší, i kdyby stál 5000,-, pokud ty si s tím svým rozumět nebudeš!!!
Já bych se za ty peníze juknul raději na Fíšu F70, nebo nepatrně dražší MXT .

Mimochodem Honzo, před pár dny jsi řekl, že raději analog, takže teď chceš jít do digitálu?
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 13:06    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
No ja to myslel tak, co je lepsi, jestli se daji pouzit 1,2V a neztratim vykon detektoru, tak jdu do tuzkovych, páč 2600 kc za tu baterku cos mi poslal mi prijde vazne moc a to jeste bez nabijecky..
Jinak tehle detektor jsem si opravdu zamiloval a o jinym uz ani neuvazuju za tu cenu proste spicka, i vzhledove, vaha mi neva, a ukazte mi za 12500 lepsi detik. Hudebni sluch mam vyborny, takze ok Smile konecne neco bez jednotonu!!!! navic i informativne ukazuje hloubku nalezu, neuveritelny!!!

jeste dotaz na zaver, jak je to tady s bezdrat. sluchatky? neco jsem tady zaslechnul, ale asi to opet nepobiram.. jak to tedy je? jeste jednou diky moc a pic


Ja používám alkalické baterky a vydrží opravdu hodně,pokud jsou kvalitní i přes 40 hodin.Jak v tom fungují klasické nabíjecí 1,2V netuším.Něco se tu psalo o tom že bezdrátové sluchátka jsou k tunningové verzi M6 ale nikdo to nebyl schopný potvrdit,spíše naopak.A originální bezdrátová sluchátka od firmy whites zatím bohužel nejsou.Někdo tu zkoušel bezdrátová sluchátka přes transmitter a prý to fungovalo i když je to možná trochu nepraktické.
_________________
whites matrix M6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 13:15    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Neřeknu ti, jestli déle vydrží beterky, nebo origo akumulátor, záleží i na tom, jaké baterky, s jakou kapacitou použiješ.
Naštěstí není nutné akumulátor používat, takže pokud se ti to zdá drahé, jako že to drahé je, tak pojedeš na tožkovky a není co řešit.
Matrix M6 je velmi jednoduchý na ovládání. Nastavuješ pouze citlivost a diskriminaci, nic víc.
Váha je nepatrně vyšší, ale záleží i na vyvážení, které, když je špatné, tak ti znechutí i lehčí detektor mnohem dříve.
Určení hloubky je údaj relativní a má ho snad každý digitál nebo pseudodigitál. Vždy se jedná o údaj ve vztahu k minci, pakud je předmět pod cívkou rozměrově jiný než průměrná mince, je údaj o hloubce úplně mimo!
Jinak těch 12500,- myslíš v UK??? Pokud jo, a myslíš si, že za tu cenu není lepší klacek, tak si na omylu, každej detektor se kterým je jeho majitel sehranej je lepší, i kdyby stál 5000,-, pokud ty si s tím svým rozumět nebudeš!!!
Já bych se za ty peníze juknul raději na Fíšu F70, nebo nepatrně dražší MXT .

Mimochodem Honzo, před pár dny jsi řekl, že raději analog, takže teď chceš jít do digitálu?


S tou váhou máš pravdu,je trošku těžší ale vyvážení je dobré,dokonce když jsem po dlouhé době hledání s M6 chytil do ruky ace 150 zdál se mi právě ace těžší,bylo to dáno vyvážením.
MXT bych chtěl vidět v akci máš s ním nějakou zkušenost?moc lidí ho asi nemá ale měl by si být s M6 docela podobný alespoň podle parametrů.
M6 mi sedla perfektně a za tu dobu co s ní hledám si už rozumíme a zatím jsem neměl potřebu měnit přesto že mám někdy chuť vyzkoušet něco jiného však to jistě každý zná Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 13:19    Předmět: Citovat

S nabíjecíma AA aku není problém, i ten originální akumulátor má voltáž ekv. 8 x 1.2 a nikoliv 8 x 1.5. Takže je to fuk. A pokud kvalitní Alkalické vydrží přes 40 hodin, pak kvalitní dobíjecí AA aku vydrží minimálně to samé. Kdežto ten aku blok má výdrž cca 15-20 hodin. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 16:40    Předmět: Citovat

robins napsal:
S tou váhou máš pravdu,je trošku těžší ale vyvážení je dobré,dokonce když jsem po dlouhé době hledání s M6 chytil do ruky ace 150 zdál se mi právě ace těžší,bylo to dáno vyvážením.
MXT bych chtěl vidět v akci máš s ním nějakou zkušenost?moc lidí ho asi nemá ale měl by si být s M6 docela podobný alespoň podle parametrů.
M6 mi sedla perfektně a za tu dobu co s ní hledám si už rozumíme a zatím jsem neměl potřebu měnit přesto že mám někdy chuť vyzkoušet něco jiného však to jistě každý zná Very Happy Wink


MXT byl postavený co jsem pochopil především na zlato,taky bych si ho rád skusil,u nás se asi moc nevidí!Co jsem četl na některých forech,je M6 oblíbenější než MXT.Je zajímavé kolik se M6-tek prodalo před nedávnem z druhé ruky ale další majitelé je jen tak nepustí,v inzerci téměř nejsou,jim asi fungujou Twisted Evil Twisted Evil
robinsi jakou máš u vás pudu?a co čedič? Máš základní cívku nebo ještě něco jiného?
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 17:25    Předmět: Citovat

kofa napsal:
robins napsal:
S tou váhou máš pravdu,je trošku těžší ale vyvážení je dobré,dokonce když jsem po dlouhé době hledání s M6 chytil do ruky ace 150 zdál se mi právě ace těžší,bylo to dáno vyvážením.
MXT bych chtěl vidět v akci máš s ním nějakou zkušenost?moc lidí ho asi nemá ale měl by si být s M6 docela podobný alespoň podle parametrů.
M6 mi sedla perfektně a za tu dobu co s ní hledám si už rozumíme a zatím jsem neměl potřebu měnit přesto že mám někdy chuť vyzkoušet něco jiného však to jistě každý zná Very Happy Wink


MXT byl postavený co jsem pochopil především na zlato,taky bych si ho rád skusil,u nás se asi moc nevidí!Co jsem četl na některých forech,je M6 oblíbenější než MXT.Je zajímavé kolik se M6-tek prodalo před nedávnem z druhé ruky ale další majitelé je jen tak nepustí,v inzerci téměř nejsou,jim asi fungujou Twisted Evil Twisted Evil
robinsi jakou máš u vás pudu?a co čedič? Máš základní cívku nebo ještě něco jiného?


Ahoj,máš pravdu už jsem dlouho v inzerci M6 neviděl,jednu dobu se prodávala docela často a za slušnou cenu.Hledám z 95% v lese,pole mě moc neláká a půda v místech kde hledám je normální hlína,v některých místech dost kamenitá.S čedičem jsem zatím problém neměl,buď proto že tam kde hledám není nebo mi ho nebere detektor.Na displeji mívám docela často číslo -95 HOT ROCK což by měly být minerály ale jestli je to čedič to netuším protože -95 jsem zatím ještě nekopal.
Cívku mám stále základní ale líbí se mi nové detech cívky prodávané na DW tak možná někdy půjdu do větší Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 17:29    Předmět: Citovat

MXT vzhledem k operační frekvenci 14khz se na zlato použít dá, ale přímo speciál na zlato od Whitese je GMT kterej maká na 48khz Wink
http://www.kellycodetectors.com/whites/GoldMasterPage.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 17:43    Předmět: Citovat

Tak dik za info, me slo prave o to, kdyz dam 1,2V, jestli detektor neztrati vykon a ne kolik vydrzi. Ale jestlize je original block 1,2Vx8 jak rikas, neni co resit. Jen nechapu, proc teda vyrobce udava, ze se tam ma dat 1,5V. Tak jestli nekdo zkousel to, ze dal 1,2V a neztratil razantne dosah oproti 1,5V bateriim, tak to bude dobry. Ten detik jsem nasel za 420 liber v anglii, prodava se tam za tu cenu v hodne shopech, MTX je na me bohuzel moc drahy, vychazi na 14800, takze zustavam u M6 a moc se na nej tesim, i kdyz se me od nej snazi v sekci xp gold maxx power odradit, ja jim ale neverim ani slovo. Ale po tom, co jsem ztravil cely den ctenim tady o M6, jsem naprosto unesenej a uz me od nej nic neodradi. Chci hledat ze 70% prevazne v lese, zbytek pole (ciste jen mince). Tak zatim zdar, snad to ho jara jeste zlevni, co myslis ty?
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 17:53    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Tak dik za info, me slo prave o to, kdyz dam 1,2V, jestli detektor neztrati vykon a ne kolik vydrzi. Ale jestlize je original block 1,2Vx8 jak rikas, neni co resit. Jen nechapu, proc teda vyrobce udava, ze se tam ma dat 1,5V. Tak jestli nekdo zkousel to, ze dal 1,2V a neztratil razantne dosah oproti 1,5V bateriim, tak to bude dobry. Ten detik jsem nasel za 420 liber v anglii, prodava se tam za tu cenu v hodne shopech, MTX je na me bohuzel moc drahy, vychazi na 14800, takze zustavam u M6 a moc se na nej tesim, i kdyz se me od nej snazi v sekci xp gold maxx power odradit, ja jim ale neverim ani slovo. Ale po tom, co jsem ztravil cely den ctenim tady o M6, jsem naprosto unesenej a uz me od nej nic neodradi. Chci hledat ze 70% prevazne v lese, zbytek pole (ciste jen mince). Tak zatim zdar, snad to ho jara jeste zlevni, co myslis ty?


Whitesy se vyrábí v usa.Radši si ho před koupí vyzkoušej ať nelituješ jako někteří kteří si M6 koupili.Ja už chodím s m6 skoro 2 roky a chybu vidím akorát v tom že na poli a v místech zamořených odpadem se chová hlučněji.To je asi hlavní důvod proč se M6 někteří hledači zbavili.Někteří zase čekali od M6-ky zázraky.Nevím čím jiným by to mohlo být že někteří se ji zbavili a někteří si ji oblíbili a nedají na něj dopustit.Ja patřím do te druhé skupiny Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 17:57    Předmět: Citovat

Nečekal bych ani minutu. Jednak detektory nezlevňují, respektive zlevňují jen velmi málo, třeba pouze pokud je daný model nahrazen novinkou. A jednak proto, že nelze předpokládat, že by kurz libry výrazně klesal, spíš naopak. A cena pro našince je kurzem velmi ovlivněna.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 17:59    Předmět: Citovat

Jeste by me zajimalo jedno, jaky je rozdil ve vykonu mezi M6 a Prizm 5? Cenove je mezi nimi 2600kc, myslis, ze je Prizm 5 o hodne slabsi? cca 20%? Mozna by mi stacil i ten. Nikde nemuzu najit zminky o dosahu. Fisher je pro me v CR moc drahy a v aglii jsem ho nevidel. USA odmitam.. Co se tyce nejake hlucnosti, tak to mi opravdu nevadi, proto si detektor kupuju, aby byl pekne slyset. A ze nemaji hudebni sluch, za to ja nemuzu xD. Ba ne, tak jim hold nesedel.. Jinak za info, moc mi to pomohlo.
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 18:17    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Jeste by me zajimalo jedno, jaky je rozdil ve vykonu mezi M6 a Prizm 5? Cenove je mezi nimi 2600kc, myslis, ze je Prizm 5 o hodne slabsi? cca 20%? Mozna by mi stacil i ten. Nikde nemuzu najit zminky o dosahu. Fisher je pro me v CR moc drahy a v aglii jsem ho nevidel. USA odmitam.. Co se tyce nejake hlucnosti, tak to mi opravdu nevadi, proto si detektor kupuju, aby byl pekne slyset. A ze nemaji hudebni sluch, za to ja nemuzu xD. Ba ne, tak jim hold nesedel.. Jinak za info, moc mi to pomohlo.

To se nedá takhle bagatelizovat. Rozdíl 20% atp. Z poloviny to není o detektoru, ale je to v rukách. Ale vem si, že M6 je v ČR dražší o 7 tisíc, takže to už je úplně jiná kategorie. Otázka je, co dokáže PRIZM 6T, který ještě nikdo nemá, ale já bych ho rád měl Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 20:36    Předmět: Citovat

robins napsal:
Ahoj,máš pravdu už jsem dlouho v inzerci M6 neviděl,jednu dobu se prodávala docela často a za slušnou cenu.Hledám z 95% v lese,pole mě moc neláká a půda v místech kde hledám je normální hlína,v některých místech dost kamenitá.S čedičem jsem zatím problém neměl,buď proto že tam kde hledám není nebo mi ho nebere detektor.Na displeji mívám docela často číslo -95 HOT ROCK což by měly být minerály ale jestli je to čedič to netuším protože -95 jsem zatím ještě nekopal.
Cívku mám stále základní ale líbí se mi nové detech cívky prodávané na DW tak možná někdy půjdu do větší Cool


Tak to máme podmínky skoro na chlup stejný a taky chodím hlavně do lesa. S čedičem jsem přišel do styku jenom jednou v cizím rajonu,žádná sláva ale dalo se. Hot Rock tady občas píská ale je to vyjímka. Je vidět že je spíš do nenáročnýho terénu a pak se na ní nedá nic špatného říct!Na M6 se prodává i nová cívka 10DD přímo od Whites tak se na to podívej až budeš vybírat, já do ní jdu Twisted Evil
quade máš pravdu špatně jsem se vyjádřil,MXT není speciál na zlato ale je na jeho hledání vhodný,tedy podle výrobce.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 21:25    Předmět: Citovat

no nechci nic rikat, ale prave jsem objevil, ze White´s Prizm V ma pouze 1,13kg a zo toho vypliva jedine, co?

podle mych vypoctu, M6 važící 1,89 kg (uvadi primo vyrobce, takze pozor, nenechte se zmact falesnymi udaji v CR 1,8kg) a Prizm V vazici 1,13kg je rozdil ve vaze 0,76 kg. A ted pozor, dokazete si vubec predstavit, kolik soucastek na vic to musi byt v eletkronice? je to neuveritelny, podle me nadupanej jako krava oproti Prizm V. Pochybuju ze daj na lepsi model tezsi material do trubek apod. Je sice pravda, ze M6 je o 3 palce delsi, ale 7,62 cm dlouha duralova trubka temer nic nevazi. Skoda, carbonu ze je porad tak drahej.. to by teda chtelo, tunning 100%. Asi rezu moji carbon sedlovku na kole a nastavuji misto tyce na detiku Very Happy
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 21:48    Předmět: Citovat

Citace:

Tak to máme podmínky skoro na chlup stejný a taky chodím hlavně do lesa. S čedičem jsem přišel do styku jenom jednou v cizím rajonu,žádná sláva ale dalo se. Hot Rock tady občas píská ale je to vyjímka. Je vidět že je spíš do nenáročnýho terénu a pak se na ní nedá nic špatného říct!Na M6 se prodává i nová cívka 10DD přímo od Whites tak se na to podívej až budeš vybírat, já do ní jdu Twisted Evil
quade máš pravdu špatně jsem se vyjádřil,MXT není speciál na zlato ale je na jeho hledání vhodný,tedy podle výrobce.


Jo už jsem se díval na link,který jsi posílal v sekci DFX a vypadá to moc zajímavě.Uvidím,docela se mi zamlouvá i 12" spider a taky cívky detech prodávané na DW.Jestli teda jdeš do te DD tak potom podej nějaké info Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 22:02    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
no nechci nic rikat, ale prave jsem objevil, ze White´s Prizm V ma pouze 1,13kg a zo toho vypliva jedine, co?

podle mych vypoctu, M6 važící 1,89 kg (uvadi primo vyrobce, takze pozor, nenechte se zmact falesnymi udaji v CR 1,8kg) a Prizm V vazici 1,13kg je rozdil ve vaze 0,76 kg. A ted pozor, dokazete si vubec predstavit, kolik soucastek na vic to musi byt v eletkronice? je to neuveritelny, podle me nadupanej jako krava oproti Prizm V. Pochybuju ze daj na lepsi model tezsi material do trubek apod. Je sice pravda, ze M6 je o 3 palce delsi, ale 7,62 cm dlouha duralova trubka temer nic nevazi. Skoda, carbonu ze je porad tak drahej.. to by teda chtelo, tunning 100%. Asi rezu moji carbon sedlovku na kole a nastavuji misto tyce na detiku Very Happy

Ha, asi jsi zapomněl na podstatný rozdíl a to je objemný kovový box na akublok a 8 AA baterií pod loketní opěrkou u M6!
Taky 8 AA baterií je podstatně těžších než 2 9V. No a když se dobře podíváš, M6 používá potenciometry coby ovládací prvky a věř mi, že poťák má svou váhu.
Stačí přeci jen přemýšlet a nehledat nelogické věci, kdyby jsi viděl, kolik kondenzátorů, odporů a tranzistorů bych ti nasypal aby to dalo 0.76 kg, tak bys z toho postavil 2 televize a 3 rádia. Ten rozdíl ve váze fakt není počtem součástek Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 01. prosinec, 2008 12:04    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
no nechci nic rikat, ale prave jsem objevil, ze White´s Prizm V ma pouze 1,13kg a zo toho vypliva jedine, co?

podle mych vypoctu, M6 važící 1,89 kg (uvadi primo vyrobce, takze pozor, nenechte se zmact falesnymi udaji v CR 1,8kg) a Prizm V vazici 1,13kg je rozdil ve vaze 0,76 kg. A ted pozor, dokazete si vubec predstavit, kolik soucastek na vic to musi byt v eletkronice? je to neuveritelny, podle me nadupanej jako krava oproti Prizm V. Pochybuju ze daj na lepsi model tezsi material do trubek apod. Je sice pravda, ze M6 je o 3 palce delsi, ale 7,62 cm dlouha duralova trubka temer nic nevazi. Skoda, carbonu ze je porad tak drahej.. to by teda chtelo, tunning 100%. Asi rezu moji carbon sedlovku na kole a nastavuji misto tyce na detiku Very Happy


Laughing Laughing Laughing tak teď jsi mě docela pobavil Very Happy jestli chceš hodnotit výkon detektoru podle váhy tak si určitě kup minelab advantage ten váží skoro 2,5 Kg jinak váhový rozdíl mezi Prizm a M6 je určitě daný hlavně konstrukcí.M6 má celou horní část detektor kromě displeje kompletně vyrobenou z leteckého hliníku a i baterie udělají své zatímco prizm nemá žádnou schránku pod loketní opěrkou a nejspíše je z větší části vyroben z plastu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Strana 12 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO