Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 652 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ACE250 V LESE???
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. květen, 2008 12:02    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Les bez křovin a šlahounů je pro žluťáska jako dělaný. Tam, kde jsou šlahouny, větve a jiné překážky - dosah a citlivost je daná. A ta krytka, není jen pro parádu. Doporučuji všem. To není obchodní tah, ale rada Exclamation
Specifický povrch cívek, statika, ale i křehkost, to vše značně zlepší plastový výlisek. A křapnutá cívka, ta asi jako reklamace neprojde. Členitý povrch nutící ke zvedání cívky, ten je pro hledání s ACE nevhodný, rovinné terény a snižším obsahem oxidů Fe - ideální.
A hlavně, hromada štěstí. A tu potřebuje každý hledač.


Tak mi chybí ještě přesně tyhle poslední dvě věci - kryt a to štěstí, fuj snad už to bude všechno Laughing , jinak jsem taky spokojen se žluťáčkem, plně mi postačuje na to občesné vyblbnutí Wink
Návrat nahoru
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červen, 2008 23:15    Předmět: Citovat

Byl jsem v lese se synem a učil jsem ho zajíždět žlutého ďábla . Prima detík za ten obolus , jen mě trochu vadí že větší kovové předměty hlásí jako barvu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2008 9:51    Předmět: Citovat

armon napsal:
Byl jsem v lese se synem a učil jsem ho zajíždět žlutého ďábla . Prima detík za ten obolus , jen mě trochu vadí že větší kovové předměty hlásí jako barvu .


Z toho si nic nedělej, to hlásí i nejlepší detíky v jiných cenových kategoriích. Uložení předmětu, oxidace, půdní podmínky, nastavení detíku, rychlost skenování, to jsou faktory, které nejvíce ovlivní tuto informaci, ale nejvíce záleží na nastavení citlivosti a rychlosti skenu, alespoň u Géček (u jiných značek vlastně taky - mluvím o digitálech), trochu jiné je to u analogu, ale i tam k tomuto nešvaru občas dochází.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2008 10:05    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Z toho si nic nedělej, to hlásí i nejlepší detíky v jiných cenových kategoriích. Uložení předmětu, oxidace, půdní podmínky, nastavení detíku, rychlost skenování, to jsou faktory, které nejvíce ovlivní tuto informaci, ale nejvíce záleží na nastavení citlivosti a rychlosti skenu, alespoň u Géček (u jiných značek vlastně taky - mluvím o digitálech), trochu jiné je to u analogu, ale i tam k tomuto nešvaru občas dochází.
Feri


Naprostý souhlas. Po nějaké době cviku se to dá většinou poznat.

... mávneš pomaleji,rychleji ... z jiného směru....
ID (u digitálu) přeskakuje.... A i u jednotónového analogu
je ve zvuku změna....

Chce to to jen "vychodit" Smile
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2008 12:12    Předmět: Re: ACE250 V LESE??? Citovat

KUTAC napsal:
Oplati sa brat ace 250 do lesa?
Ma to byt detektor urceny na mince.Ma niekdo dobre skusenosti v lese,kde nalezi byvaju vo vacsich hlbkach?


Svůj nejlepší nález mám právě s ACE z lesa.Najít se s ním jistě dá.Chce to jen být na správné lokalitě a mít štěstí. Přejdeš sice více věcí než s kvalitnějším detektorem,ale určitě i něco najdeš.
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 24. listopad, 2008 20:45    Předmět: Citovat

Garret 250 byl první detektor ktery sem mel v ruce ......nemuzu rict ze by byl šptnej me se snim kopalo moc dobre a je i v celku přesnej....akorat ta korodace pomoc....... Shocked
Návrat nahoru
gein



Registrace: 6.12. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 20:21    Předmět: ace Citovat

Tak jsem se rozhodl, že taky něco přispěju o ACE. Hledám už tři roky a měl jsem tyto detektory: začínal jsem na zetexu pak fisher 1270 pak tesoro cortes, momentálně mam minelab advantage s 25 cm cívkou. Chtěl jsem si koupit ještě nějaký levný detektor k minelabu. A poněvadž čtu neustále, že ace je špatný a pak zas naopak dobrý, tak jsem se pro něj rozhodl. Koupil jsem dvěstěpadesátku s tou menší cívkou. A dneska jsem ho šel prubnout. Hned napoprvé jsem šel na starou oblíbenou louku u lesa, kde jsem dřív našel dost winterhilfek, ale už jsem je všechny vyzobal. V létě jsem tam naposled hledal s Advantage a nic. Už jsem se tam nikdy nechtěl vracet, ale řekl jsem si, vyzkouším novýho žlutáka v praxi. Začal jsem hledat na all metall a během 5 minut šla jedna winterhilfe nahoru. A pak další dvě. Docela jsem byl překvapenej a začínalo se mi to líbit. Tak jsem přešel ještě na jedno moje vyzobaný místo. A ace opět nezklama. Vytáhl jsem 5 minci z docela slušný hloubky. Je mi záhadou že ani Advantage nebo cortes to nenašli. Takže po dnešku jsem skalní příznivec žlutáků. A když ještě dokoupím větší cívku, tak asi bude nářez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 21:22    Předmět: Re: ace Citovat

gein napsal:
Tak jsem se rozhodl, že taky něco přispěju o ACE. Hledám už tři roky a měl jsem tyto detektory: začínal jsem na zetexu pak fisher 1270 pak tesoro cortes, momentálně mam minelab advantage s 25 cm cívkou. Chtěl jsem si koupit ještě nějaký levný detektor k minelabu. A poněvadž čtu neustále, že ace je špatný a pak zas naopak dobrý, tak jsem se pro něj rozhodl. Koupil jsem dvěstěpadesátku s tou menší cívkou. A dneska jsem ho šel prubnout. Hned napoprvé jsem šel na starou oblíbenou louku u lesa, kde jsem dřív našel dost winterhilfek, ale už jsem je všechny vyzobal. V létě jsem tam naposled hledal s Advantage a nic. Už jsem se tam nikdy nechtěl vracet, ale řekl jsem si, vyzkouším novýho žlutáka v praxi. Začal jsem hledat na all metall a během 5 minut šla jedna winterhilfe nahoru. A pak další dvě. Docela jsem byl překvapenej a začínalo se mi to líbit. Tak jsem přešel ještě na jedno moje vyzobaný místo. A ace opět nezklama. Vytáhl jsem 5 minci z docela slušný hloubky. Je mi záhadou že ani Advantage nebo cortes to nenašli. Takže po dnešku jsem skalní příznivec žlutáků. A když ještě dokoupím větší cívku, tak asi bude nářez.

Vítej v klubu Very Happy
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 21:41    Předmět: Citovat

S ACE 250 sem měl nejlepší nález!!! Nedám na něj dopustit! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 21:56    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
S ACE 250 sem měl nejlepší nález!!! Nedám na něj dopustit! Wink

Tak se těším na sraz .... na toto si rád připiju Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. leden, 2009 11:30    Předmět: Citovat

zdravím všechny hledače,jsem tu nový a chci se podělit o pár zkušeností s 250 kou.Já hledám u nás ve východních čechách převážně v lese a z lesa mám nejlepší nálezy.Na polích a loukách se dá najít taky spousta pěkných nálezů ale v lese bylo hodně starých cest a konaly se tam hony na zvěř a není to tolik zamořené bordelem.našel jsem mince dva stříbrňáky,odznaky,ruské zásobníky(ty kulaté) náboje,prstýnky,brože atd.Zdraví a hodně nálezů přeje lacovic
Návrat nahoru
krtecek_
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 09. červen, 2009 11:48    Předmět: Citovat

Nechtěl jsem zakládat nové téma.. Wink chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s hledáním na mořské pláži s G 250. Myslíte, že by to detektor zvládl? Třeba s cívkou 4,5 palce v průměru-sniper cívka.. Wink
Návrat nahoru
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: středa 10. červen, 2009 16:55    Předmět: Citovat

Na youtube jsem viděl hledání s 250 na pláži, takže bych to se toho nebál a klidně tam můžeš i s klasickou cívkou, protože ono tam toho bordelu zase tolik není
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen, 2009 9:04    Předmět: Citovat

krtecek_ napsal:
Nechtěl jsem zakládat nové téma.. Wink chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s hledáním na mořské pláži s G 250. Myslíte, že by to detektor zvládl? Třeba s cívkou 4,5 palce v průměru-sniper cívka.. Wink


A hllavně, ACE 250 bylo původně vyvinuto pro víkendové plážové hledání Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HMILITARII



Registrace: 16.1. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen, 2009 10:48    Předmět: Citovat

Ahojte.Ja kupujem Garreta Ace 250 a chcem sa spýtať,či z nim niekto hľadá militárie.Na drahší nemám a na začiatok určite stačí.Ked ano tak aký môže mať maximálny dosah?Napríklad v akej najväčšej hlbke ste našli napríklad bodák,pracku,náboje a tak.Niekedy si vyjdem aj na mince,mam pri dome pole na ktorím moja babka našla Rakúsko-Uhorskú mincu,pole sa tam obrábalo už velmi dávno a počas ww1 na tom poli prebiehali šturmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
meht
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 120
Bydliště: všude doma

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen, 2009 11:13    Předmět: Citovat

HMILITARII napsal:
Ahojte.Ja kupujem Garreta Ace 250 a chcem sa spýtať,či z nim niekto hľadá militárie.Na drahší nemám a na začiatok určite stačí.Ked ano tak aký môže mať maximálny dosah?Napríklad v akej najväčšej hlbke ste našli napríklad bodák,pracku,náboje a tak.Niekedy si vyjdem aj na mince,mam pri dome pole na ktorím moja babka našla Rakúsko-Uhorskú mincu,pole sa tam obrábalo už velmi dávno a počas ww1 na tom poli prebiehali šturmy.


S 250 sem chodil hlavně na militarie a hlouběji než 30cm jsem nekopal. Militarie jsou většinou jen odhozené a za tu dobu, po kterou leží v zemi se na nich vytvoří jen relativně malá vrstva zeminy. Ale žluťásek má dost slušný dosah a opravdu se s ním krásně hledá. Hodně úspěchů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HMILITARII



Registrace: 16.1. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pátek 12. červen, 2009 19:18    Předmět: Citovat

Ok ďakujem.Už ho mám objednaný,mal by mi prísť koncom mesiaca.Potom pošlem komentár aké mám z neho pocity...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Standovka



Registrace: 9.12. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: GBELY (SK)

PříspěvekZaslal: neděle 14. červen, 2009 12:18    Předmět: Citovat

Mám 150 a v lese se sním hledá suprove nech si každý vypravá co chce ale garrett aj ked 150 je good
_________________
Garret 150 ace a som spokojný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: neděle 14. červen, 2009 17:08    Předmět: Citovat

V lese se s G-ACE hledá dobře,ale pokud není na zemi moc velká vrtsva listí nebo řoští a větve.Pak je cívka už vysoko nad zemí a hledání je jen virtuální - "levitujícich" předmětů nad zemí. Very Happy Ale samozřejmě záleží co v lese hledáme,jestli mince nebo velké militárie. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 17:45    Předmět: Citovat

Tak jsem také vytáhl 250 do lesa z nostalgie a věřte mi že se to vyplatilo , ono se s tím dá pořád dobře hledat a najít . V jednom místě mě zařvala na krejcárek tak hluboko , že jsem se až zapotil. Jenom když jsem procházel v blízkosti telefonního převaděče , tak jsem musel detík vypnout - na to by se už dalo i tancovat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO