Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 493 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak si nastavujete svuj Advantage?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 17:42    Předmět: Citovat

Když sem měl Advantage,tak mi ji někdo nabízel za 1000kč! Wink Moc se nepoužívá,ale na mince je prý lepší!!! Cool Asi to něco do sebe má Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubo12j



Registrace: 1.2. 2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 17:58    Předmět: Citovat

Bude asi lepšia diskriminácia a ľahšie asi mincu dohľadáš . V dosahu by až taký rozdiel nemal byť . Na cievkach je rozdiel 5 cm .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 18:43    Předmět: Citovat

Kubo12j napsal:
Bude asi lepšia diskriminácia a ľahšie asi mincu dohľadáš . V dosahu by až taký rozdiel nemal byť . Na cievkach je rozdiel 5 cm .


Pokud to dělá 5cm,tak je to dost!!! Shocked Moc tomu,ale nevěřím! Mě bral s 10" cívkou kačku ještě v 27cm a s dohledáváním sem nikdy neměl problém Exclamation PP sem nikdy nepoužíval,dá se to natrénovat praxí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubo12j



Registrace: 1.2. 2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 18:53    Předmět: Citovat

Myslel som , že medzi 8 a 10 palcovou cievkou je rozdiel 5cm ( 2 palce ) . Koľko je rozdiel do hĺbky neviem , mám len 10 palcovú cievku a 8 palcovú som ešte neskúšal .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 19:03    Předmět: Citovat

Kubo12j napsal:
Myslel som , že medzi 8 a 10 palcovou cievkou je rozdiel 5cm ( 2 palce ) . Koľko je rozdiel do hĺbky neviem , mám len 10 palcovú cievku a 8 palcovú som ešte neskúšal .


Špatně sme si rozuměli! Laughing Samo,že rozdíl je 5cm,ale na průměru,já myslel do hloubky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Do hloubky ta asi nebude velkej rozdíl!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaprik



Registrace: 29.9. 2006
Příspěvky: 62
Bydliště: JČ

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 19:13    Předmět: Citovat

Nevim jak velky to bude rozdil ackoli sem obe civky mel Smile Myslim ze sem si detektor poradne naposlouchal az prave s TS1000 Smile

Nikdy sem nemeril hloubku na kacku, myslim ze 27 cm to asi nebude, nicmene o moc mene taky ne, on kazdy detektor je z vyroby original, takze lisit se to muze Smile

S pinpointem souhlasim, prakticky nevyuzivam, malokdy na nej prepinam spis abych zjistil velikost predmetu..

Od urcite doby si je clovek prakticky jistyy jaky material ma pod civkou, advantage je na tohle podle me jeden z tech detektoru ktere musi mit clovek opravdu v uchu, mam jeste ACE 150 a pred tim sem mel Tesoro Silver uMAX a oba sem mel naposlouchany mnohem driv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kubo12j



Registrace: 1.2. 2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 19:26    Předmět: Citovat

Ja ho ešte moc napočúvaný nemám . Mám ho ešte len od augusta a už mesiac som nebol hľadať .
Ten pinpoint tiež moc nepoužívam . Zdá sa mi dosť nestabilný . Často treba dávať treshold reset .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 19:39    Předmět: Citovat

Kaprik napsal:
Nevim jak velky to bude rozdil ackoli sem obe civky mel Smile Myslim ze sem si detektor poradne naposlouchal az prave s TS1000 Smile

Nikdy sem nemeril hloubku na kacku, myslim ze 27 cm to asi nebude, nicmene o moc mene taky ne, on kazdy detektor je z vyroby original, takze lisit se to muze Smile

S pinpointem souhlasim, prakticky nevyuzivam, malokdy na nej prepinam spis abych zjistil velikost predmetu..

Od urcite doby si je clovek prakticky jistyy jaky material ma pod civkou, advantage je na tohle podle me jeden z tech detektoru ktere musi mit clovek opravdu v uchu, mam jeste ACE 150 a pred tim sem mel Tesoro Silver uMAX a oba sem mel naposlouchany mnohem driv.


No já sem ho testoval s povíc detíkama a má jednoznačně výbornej hloubkovej dosah! Bral mi 1kčs v 27cm kopatelnej signál 28-29cm už haluz! Very Happy
Měl jsem naladěnu zem Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubo12j



Registrace: 1.2. 2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 19:41    Předmět: Citovat

Musím sa naučiť naladiť tú zem .
Je to veľký rozdiel keď je vo FIXe a keď je naladený ručne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 20:25    Předmět: Citovat

Kubo12j napsal:
Musím sa naučiť naladiť tú zem .
Je to veľký rozdiel keď je vo FIXe a keď je naladený ručne ?


Rozdíl tam asi bude,ale záleží to na podmíkách,kde hledáš! Někde bude mít na vrch FIX (kde se dost mění půda) a někde manuál!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 16:45    Předmět: Citovat

Advantage mám krátce...chodím ted taky ve fix a to z jednoho důvodu...když zavadíte o něco,tak prozvuk...a na louce spíval vesele na šutr...ve fix je klid...disc. nedávám vůbec...železo jde krásně poznat...citlivost co to jde...používám 10 palcovou cívku...šel jsem do něj kvůli hloubce a tak o ní nechci přijít...tahám s ní i velmi prtavé věci...S kolegou jsme na vzduchu dělali testík z prvorepublikovým desetníkem...vzal jsem ho ve zduchu +- o deset cm dál...kolega má Gold maxe...není to nic vypovídajícího,ale potěšilo to...váhu už ani necítím...Předtím jsem měl T2...tady jse mi líbí odpověd na předmět...ikdyž je předmět hloboko,pořád se hlásí jako barva i když slabý ton ale barva...T2 hloboký cíle hlásila jako železo... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 16:58    Předmět: Citovat

Ta odpověď na předmět je fakt vyníkající! Jednou sem kopal barevnej signálek na polu a díra neměla pořád konce,ve 35cm sem narazil na přezku z boty. Laughing Nejraděj sem měl hraniční signálky a to mi zustalo!!! Very Happy Advantage je jeden z nejlepších analogů,škoda že k němu nedělají bezdráťáky!!! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 18:57    Předmět: Citovat

Tak to s Tebou musím souhlasit...nejlepší jsou ty slaboučké signálky...kopnul jsem visací zámek v pěkné hloubce z patnáctého stol... T2 by ho buďto nechytla,nebo jako železo...S Advantage to nepřejdeš...jsem docela spokojenej...bezdrátáky by se hodili...ještě mě někdy mate to flusání...jinak železo je jasný...v čistým tonu to chrchlá...ale to flusání někdy radči kopnu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 19:05    Předmět: Citovat

Taky sem to z kraju kopal,ale většinou to bylo železo! Ta disc.je dost přesná a advouš tím vyniká Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaprik



Registrace: 29.9. 2006
Příspěvky: 62
Bydliště: JČ

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 22:50    Předmět: Citovat

Flusání kopu podle lokality, pokud je signalu malo tak vemu i to:-) Taky zalezi na tom esli sem prave dorazil plny elanu nadrzeny na kazdy signal, nebo se plazim domu a sem tezce vybiravy Very Happy

Odezva na signaly je opravdu vynikajici i kdyz po uMAXu sem z ni byl prvnich par mesicu dost nestastnej Smile

Nekdy bych ovsem ten dosah proklel, to kdyz clovek ve 40-50 cm mezi vytahne pocinovanou plechovku Smile Samozrejme to neni vzdy ta plechovka Very Happy

Abych jen nepel chvalu, trosku me ted zlobi uchyt na jednotku pod loketni operkou, staci pomerne lehke otreni o strom a vypadne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cybernetic



Registrace: 17.1. 2008
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 12:20    Předmět: Citovat

kaprik
mas pravdu,uchytenie nie je najstastnejsie-menil som uz lištu -ale na druhej strane si to vynahradi dosahom Smile
_________________
tu už nič nie je
Minelab Musketeer Advantage PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 17:48    Předmět: Citovat

jj...ten uchyt mohli udělat lépe...ještě jak se s ním budou hledat ty malinký stříbrný mincičky Rolling Eyes zatím nejmenší co jsem kopl,je prvorepublikový pětník...mám ho krátce,tak na stříbro s ním ještě nedošlo...Nějaké zkušenosti ze stříbňáčkama??? Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 17:55    Předmět: Citovat

simsa napsal:
jj...ten uchyt mohli udělat lépe...ještě jak se s ním budou hledat ty malinký stříbrný mincičky Rolling Eyes zatím nejmenší co jsem kopl,je prvorepublikový pětník...mám ho krátce,tak na stříbro s ním ještě nedošlo...Nějaké zkušenosti ze stříbňáčkama??? Wink Idea


Za těch pár měsíců co sem ho měl - ani jeden malej! Wink Větší věci umí na 1*,ale řekl bych že na droboť je potřeba něco jinýho! Cool
A nebo skusit 8" cívku??? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubo12j



Registrace: 1.2. 2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:11    Předmět: Citovat

Ja som s ním našiel troj grajciar z roku 1826 ( priemer 19mm) . Bol asi menej ako 5cm hlboko na poli .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kaprik



Registrace: 29.9. 2006
Příspěvky: 62
Bydliště: JČ

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:49    Předmět: Citovat

Ja uz stribro mam, nic nebylo nijak extremne hluboko ale to co bylo tak melo hezkej signal, vyjimka teda byla risska 5ti marka ta byla sotva pod povrchem ale byla asi kdovijak natocena protoze mela absolutne fuj signal, kdyby ten les nebyl tak chudej na signaly Very Happy

10ti krejcar FJ v deseti cm mel peknou odezvu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO