Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 654 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ACE 250 cívka 9x6 a 9x12
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 15:28    Předmět: Citovat

[quote="BFU"][quote="barny 007"][quote="BFU"]
barny 007 napsal:
BFU napsal:

Paráda a já pak budu dělat chytrýho Laughing


??? nechce se mi věřit co jsi napsal, ale ponižovat skrz krám ACE OK končím, kup si pořádný detektor, já mám ACE jen na pokusy......začátečníku


Vypnul jsem si počítač, přesedl jsem si, otočil jsem si židli ...... , ale stejně to nechápu '
_________________
TERRA-G 052
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 15:43    Předmět: Citovat

Já také ne .....
Asi zapracoval vánoční stres.....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 15:56    Předmět: Citovat

Podle hodiny ve kterou to napsal zapracoval spíš chlast. Laughing Já to znám! Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
barny 007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 590
Bydliště: zlínsko

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 16:04    Předmět: Citovat

Jen tak na objasnění situace - včera večer jsem zareagoval na nabídku BFU setkat se a poslal jsem mu SZ -
Od: barny 007
Komu: BFU
Zaslal: neděle 28. prosinec, 2008 20:06
Předmět: Alobal
Ahoj, samozř. bych se rád poučil. Jsem na mejlu barny.007@seznam.cz , tak jak budeš mít čas popř náladu dej vědět.
Bydlím přímo ve Zlíně.
ahojky Radek

Mám ACE, tuším co od něj můžu očekávat a jsem s ním spokojen. A každá vychytávka je samozř. + , tak proč se nenechat poučit, že? a pán se zřejmě zalekl, jinak si to nedovedu vysvětlit.
BFU viděl prodejce jak prohazuje cívky, sám si ACE doma doladí jak potřebuje ( Feri, to jde doma na koleně?), pozná alobal pod cívkou....no obrázek si udělejte sami Rolling Eyes
_________________
Fisher, Garrett, Jolana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
barny 007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 590
Bydliště: zlínsko

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 16:07    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Podle hodiny ve kterou to napsal zapracoval spíš chlast. Laughing Já to znám! Embarassed Rolling Eyes

Cimrman sice říkal- chlast slast - ale zdá se, že ne vždy to platí Laughing
_________________
Fisher, Garrett, Jolana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 16:57    Předmět: Citovat

barny 007 napsal:
Jen tak na objasnění situace - včera večer jsem zareagoval na nabídku BFU setkat se a poslal jsem mu SZ -
Od: barny 007
Komu: BFU
Zaslal: neděle 28. prosinec, 2008 20:06
Předmět: Alobal
Ahoj, samozř. bych se rád poučil. Jsem na mejlu barny.007@seznam.cz , tak jak budeš mít čas popř náladu dej vědět.
Bydlím přímo ve Zlíně.
ahojky Radek

Mám ACE, tuším co od něj můžu očekávat a jsem s ním spokojen. A každá vychytávka je samozř. + , tak proč se nenechat poučit, že? a pán se zřejmě zalekl, jinak si to nedovedu vysvětlit.
BFU viděl prodejce jak prohazuje cívky, sám si ACE doma doladí jak potřebuje ( Feri, to jde doma na koleně?), pozná alobal pod cívkou....no obrázek si udělejte sami Rolling Eyes

Ahoj. Mým přáním je, aby do Géček mimo mě (jsou-li v záruce) nikdo nelezl.
Pokud ale má někdo chuť si zakroutit trimříkem u ACE, je to jeho věc.
Je si třeba uvědomit, že jakákoli manipulace s nastavovacími prvky mění vlastnosti detektoru!
A dejme tomu, změna velikosti napětí v obvodu LM 386 na vstupech OZ pro CMOS spínače není kritická, a nepatrné pohnutí trimrem může změnit vlastnosti k lepšímu, ale i poněkud rozhodit detektor Shocked A co pak Question

A ještě k tomu Humpolcovi: Lze poznat a odhadnout hliník - souhlasím Exclamation
Ale ne vždy a na tom trvám. A malý kousek pomuchlané fólie ve vlhké, lehce Fe zrudněné zemi, tak to nedokážu - proto kopu Exclamation

Ale znám hledače, který ma "žluťáska" v krvi a ten hliník někdy nekopne, ale to už je odhad a vyhodnocení situace a cit.... Ale i mistr tesař se někdy utne Exclamation
Proto raději budu i nadále při takovémto signálu raději kopat Exclamation
Zdravím.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 20:43    Předmět: Citovat

-Feri- Jak to teda je s výměnou cívek? Podle mě blbost po každé výměně nastavovat detik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 21:00    Předmět: Citovat

Pánové, pánové tři měsíce mi na můj skromný dotaz nikdo neodpověděl a teď tohle Sad .... ( mimo jiné jsme už na třetí stránce )

Původní dotaz zněl: Jaké máte zkušenosti s používáním cívek pro ACE 250 6x9 a 9x12 proformance.

Dozvěděl jsem se z vašich odpovědí spoustu zajímavostí. Poslední dotaz zněl: Je nutné při změně cívky detektor doladit?? Na to nám jistě Feri věcně odpoví. Také by mě zajímalo jak je to s laděním cívek při výrobě zda se ladí každá zvlášt na konkrétní detektor či ne?? Myslím základní provedení s cívkou 6x9.

" Žluťásek" to mi dáte jistě za pravdu dnes patří k nejrozšířenějším detektorům. Proto jsem rád, že každý z vás, kdo mé nějaké zkušenosti s tímto detektorem zde vyjádří svůj názor. Je na každém, aby si z uvedených příspěvků vybral ten, který mu vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
barny 007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 590
Bydliště: zlínsko

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 21:37    Předmět: Citovat

Ač mám cívky obě, chodím pouze s velkou. Takže bohužel nemůžu porovnat, ale bere mi v pohodě soc korunu v 25cm na poli (nyní louka). Větší Fe předměty v 35cm (podkovy) menší (podkováky) i okolo 25cm v jílu na staré cestě
doma na vzduchu soc korunu do 30cm, R-U 10korunu Au do 25cm a 1krejcar taky do 25cm
Au 10korunu na 4dílku, socku na 5, a měďák na 8
asi tak Laughing
_________________
Fisher, Garrett, Jolana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 21:54    Předmět: Citovat

kopejda napsal:
Pánové, pánové tři měsíce mi na můj skromný dotaz nikdo neodpověděl a teď tohle Sad .... ( mimo jiné jsme už na třetí stránce )

Původní dotaz zněl: Jaké máte zkušenosti s používáním cívek pro ACE 250 6x9 a 9x6" proformance.

Dozvěděl jsem se z vašich odpovědí spoustu zajímavostí. Poslední dotaz zněl: Je nutné při změně cívky detektor doladit?? Na to nám jistě Feri věcně odpoví. Také by mě zajímalo jak je to s laděním cívek při výrobě zda se ladí každá zvlášt na konkrétní detektor či ne?? Myslím základní provedení s cívkou 6x9.

" Žluťásek" to mi dáte jistě za pravdu dnes patří k nejrozšířenějším detektorům. Proto jsem rád, že každý z vás, kdo mé nějaké zkušenosti s tímto detektorem zde vyjádří svůj názor. Je na každém, aby si z uvedených příspěvků vybral ten, který mu vyhovuje.


Myslím že kdyby dělali menší cívku než 9x6" tak si ji nasadáš a budeš mávat. 9x6" používám jen na zarostlých místech a to jen tam kde v okolí něco bylo, abych lezl v borůvčí( to ještě jde) nebo v maliní, tak to už nedělám. Na dosah a polchu jedině 9x12" Shocked a to na poli i v lese. A jak jsi na zčátku psal že s ní nejde dohledávat, tak to jsi ještě nehledal s analogem nez pint pointu. Stejně časem u 9x12" skončíš Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 21:55    Předmět: Citovat

barny 007 napsal:
Ač mám cívky obě, chodím pouze s velkou. Takže bohužel nemůžu porovnat, ale bere mi v pohodě soc korunu v 25cm na poli (nyní louka). Větší Fe předměty v 35cm (podkovy) menší (podkováky) i okolo 25cm v jílu na staré cestě
doma na vzduchu soc korunu do 30cm, R-U 10korunu Au do 25cm a 1krejcar taky do 25cm
Au 10korunu na 4dílku, socku na 5, a měďák na 8
asi tak Laughing


A to chodíš s velkou cívkou i do lesa? Já jsem s ní byl v lese dost nešťastný. Nemohl jsem jí pořádně ani položit. U nás je v lese spíše ostružiní a velká tráva. Jinak dosahy na velkou cívku jsou dost slušné. Vzhledem k počasí si asi udělám zkušební políčko a zkusím obě cívky.
Byl jsem s velkou cívkou dvakrát a pokaždé se mi špatně dohledávalo. Je to určitě o zkušenostech. A ještě skromný dotaz. V jakém nastavení chodíš??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
barny 007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 590
Bydliště: zlínsko

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 22:34    Předmět: Citovat

kopejda napsal:
barny 007 napsal:
Ač mám cívky obě, chodím pouze s velkou. Takže bohužel nemůžu porovnat, ale bere mi v pohodě soc korunu v 25cm na poli (nyní louka). Větší Fe předměty v 35cm (podkovy) menší (podkováky) i okolo 25cm v jílu na staré cestě
doma na vzduchu soc korunu do 30cm, R-U 10korunu Au do 25cm a 1krejcar taky do 25cm
Au 10korunu na 4dílku, socku na 5, a měďák na 8
asi tak Laughing


A to chodíš s velkou cívkou i do lesa? Já jsem s ní byl v lese dost nešťastný. Nemohl jsem jí pořádně ani položit. U nás je v lese spíše ostružiní a velká tráva. Jinak dosahy na velkou cívku jsou dost slušné. Vzhledem k počasí si asi udělám zkušební políčko a zkusím obě cívky.
Byl jsem s velkou cívkou dvakrát a pokaždé se mi špatně dohledávalo. Je to určitě o zkušenostech. A ještě skromný dotaz. V jakém nastavení chodíš??

Chodím hlavně do lesa, tam kam chodím je les relativně bez ostružiní a trávy, chce to kryt na cívku aby ti "nebrnkala" tráva. Na tu louku jsem šel na jistotu, že tam budou mince jsem věděl a šel jsem tam procvičit uši a vyzkoušet dosah detíku. S tím dohledáváním je to trošku s tou velkou problém, snažím se to místo "ukřižovat" ale občas mi to taky uteče,to se přiznám. Hodně jsem se naučil dohledávat pod jedním starým hradem-zříceninou, kdysi tam bylo asi podhradí, nějaká stavení a zůstalo tam plno hřebíků, je to v smrkovém lese v hloubce tak 5-6cm, takže jsem to odhrábl nohou. Obětoval jsem tomu jednu celou sobotu a teď vím, že když mám něco na středu cívky tak je to vlastně ne na středu,ale vpravo nahoře.Někdy to ale taky nevyjde Laughing . Hledám v all, a sluchátka mám na krku, na uších bych je nesnesl, nevěděl bych co se děje kolem. A aby tak neřvaly tak jsem si vystřihl z kůže placky a strčil je pod ten molitan, ale to není můj nápad to tady někdo radil, myslím že Seef. Ta velká cívka je dost těžká, chodím tak na 6-8hod a fakt je to cítit, ale dá se to vydržet- když to stojí za to Laughing
_________________
Fisher, Garrett, Jolana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 22:45    Předmět: Citovat

to barny 007 - Já chodím také v allu.. Jestli používáš základní sluchátka garret tak to je hrůza. Těm Amíkům musejí upadnout uši. Koupil jsem si jiné také originál Garret, ale se štelováním a s odolným kabelem. Teď v zimě chodím se sluchátkama přes čepici a v pohodě. U toho dohledávání na velkou cívku s tebou souhlasím většinou to také bylo vpravo nahoře od středu cívky. Jsem rozmlsaný malou cívkou a tak jsem byl z dohledávání na velké dost rozladěný. Jak půjdu na pole nebo do lepšího lesa tak ale beru velkou cívku a uvidíme. Díky za zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 22:46    Předmět: Citovat

Jo a ještě kryt na cívku samozřejmě mám. Pokud ale chytám i falešné tóny s krytem, snížím citlivost a většinou je po problému Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
barny 007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 590
Bydliště: zlínsko

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 22:52    Předmět: Citovat

kopejda napsal:
Jo a ještě kryt na cívku samozřejmě mám. Pokud ale chytám i falešné tóny s krytem, snížím citlivost a většinou je po problému Very Happy Very Happy

Jj to je taky řešení
_________________
Fisher, Garrett, Jolana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2008 10:04    Předmět: Citovat

Ahoj,
Bench testy cívek na některé nejprodávanější typy detektorů Garrett jsou na www stránkách přímo u detektorů.

Cívky pro detektory jsou z výroby standardně nastaveny.
Proto není problém s jejich výměnou. Už vidím hledače, jak na poli štelují a dolaďují své detíky na vyměněnou velkou cívku Very Happy A pak znovu při návratu na tu malou nebo tu nejmenší Very Happy Very Happy Very Happy V zimě a bez přístrojů chyba

Detík je z výroby nastaven etalonem - na standardní parametry hledací cívky.
Detektor sám pozná, kterým typem cívky je osazen.

Některé nepřesnosti při PP jsou dány tvarem cívky a deformací el.mag. pole při detekci menšího kovového předmětu jehlovitého tvaru do velikosti cca 1.5 cm v oblasti mezi oběma cívkami.
Nejlépe se pozná při úkroku a skenování předmětu ze strany. Tak to řeším já, spíše, než dohledáním do kříže. Ale to je na každém, co mu vyhovuje více Shocked

Další zavádějící věcí je umístění předmětu. Detektor nedetekuje vždy střed nalezeného předmětu, ale místo s nejvyšší povrchovou vodivostí Exclamation Exclamation Exclamation
Takže předmět je vlastně většinou opticky mimo střed cívky Exclamation "Proto ve středu cívky je vždy povrchově nejvodivější část a tato část nemusí být logicky přeci vždycky v prostředku nalezeného předmětu Razz
Přeji hezké nálezy v Novém roce 2009.
Pokud budete mít dotazy nebo detík nebude správně spolupracovat, jsem všem Garreťákům opět k dispozici od 5.1.2009
Hezké svátky.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 8:06    Předmět: Citovat

Venawass napsal:
kopejda napsal:
Pánové, pánové tři měsíce mi na můj skromný dotaz nikdo neodpověděl a teď tohle Sad .... ( mimo jiné jsme už na třetí stránce )

Původní dotaz zněl: Jaké máte zkušenosti s používáním cívek pro ACE 250 6x9 a 9x6" proformance.

Dozvěděl jsem se z vašich odpovědí spoustu zajímavostí. Poslední dotaz zněl: Je nutné při změně cívky detektor doladit?? Na to nám jistě Feri věcně odpoví. Také by mě zajímalo jak je to s laděním cívek při výrobě zda se ladí každá zvlášt na konkrétní detektor či ne?? Myslím základní provedení s cívkou 6x9.

" Žluťásek" to mi dáte jistě za pravdu dnes patří k nejrozšířenějším detektorům. Proto jsem rád, že každý z vás, kdo mé nějaké zkušenosti s tímto detektorem zde vyjádří svůj názor. Je na každém, aby si z uvedených příspěvků vybral ten, který mu vyhovuje.


Myslím že kdyby dělali menší cívku než 9x6" tak si ji nasadáš a budeš mávat. 9x6" používám jen na zarostlých místech a to jen tam kde v okolí něco bylo, abych lezl v borůvčí( to ještě jde) nebo v maliní, tak to už nedělám. Na dosah a polchu jedině 9x12" Shocked a to na poli i v lese. A jak jsi na zčátku psal že s ní nejde dohledávat, tak to jsi ještě nehledal s analogem nez pint pointu. Stejně časem u 9x12" skončíš Idea


Vím, že u cívky 9x12 skončím, ale ještě nenastala ta správná doba. Cívku 6x9 už mám pod kůží zažitou a jsem s ní maximálně spokojený. Pokud bych nechodil v maliní a borůvčí tak nemám kde chodit. U nás totiž " čisté " lesy nejsou. Vyřeším to tak, že vezmu obě dvě cívky a podle toho kde se mi bude líbit zastavím a rozhodnu se kterou nandám. Jinak s analogem jsem hledal, ale pin point měl. Měl kulatou cívku a u té se krásně dohledává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 11:17    Předmět: Citovat

-kopejda- O.K. Asi tam máte lesy na h...o, u nás to je v poho, na ústupovkách kde šli němci jsou dnes čistý starší lesy. Někdy koukám co všechno měli po kapsách. Občas to taky zakopávali tak proto mam S.E.F.- dohledávání s ní je jako s 9x6" bez pint pointu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 12:45    Předmět: Citovat

Venawass napsal:
-kopejda- O.K. Asi tam máte lesy na h...o, u nás to je v poho, na ústupovkách kde šli němci jsou dnes čistý starší lesy. Někdy koukám co všechno měli po kapsách. Občas to taky zakopávali tak proto mam S.E.F.- dohledávání s ní je jako s 9x6" bez pint pointu Crying or Very sad


Tak ty čisté lesy ti závidím, já jsem v Plzni strávil na vojně 2 roky a je to krásný kraj. Myslím tím ústupovku směr Plzeň. U nás jsou samé kopce a samý čedič. To jsou docela tvrdé podmínky na hledání. Také mé nálezy jsou skromné, ale nestěžuju si. Jen to počasí... v současné době.... hned bych vyrazil Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:35    Předmět: Citovat

kopejda napsal:
Venawass napsal:
-kopejda- O.K. Asi tam máte lesy na h...o, u nás to je v poho, na ústupovkách kde šli němci jsou dnes čistý starší lesy. Někdy koukám co všechno měli po kapsách. Občas to taky zakopávali tak proto mam S.E.F.- dohledávání s ní je jako s 9x6" bez pint pointu Crying or Very sad


Tak ty čisté lesy ti závidím, já jsem v Plzni strávil na vojně 2 roky a je to krásný kraj. Myslím tím ústupovku směr Plzeň. U nás jsou samé kopce a samý čedič. To jsou docela tvrdé podmínky na hledání. Také mé nálezy jsou skromné, ale nestěžuju si. Jen to počasí... v současné době.... hned bych vyrazil Very Happy Very Happy


To ja jsem včera vyrazil a i když bylo -7 tak jsem se při kopání pěkně zapotil Embarassed Na louce to vůbec nešlo a v lese dost blbě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO