Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 571 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektor EnergyMax
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 18:28    Předmět: Citovat

Ahoj. Testoval jsem 1h Vratislav Jagelonský a nějaké 1 kr slezká knížectví. Všechno jsou to papírky. Detektor je bral v pohodě ale hloubky jsem neměřil. To mě ještě čeká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:02    Předmět: Citovat

elmara napsal:
Ahoj
Zatím jsem ho testoval sám a s freonem. V prodeji už je, což znamená že detektory jsou skladem.
Dosah té rámovky je dost šílený Smile Železo jsem ale testoval pouze na vzduchu. Jsem zvědavý jaký rozdíl v diskriminaci bude v půdě. A jak velký železný předmět se dá odfiltrovat. Na vzduchu je vše OK Smile

Elmara
Šel by vyzkoušet ? Cena ?
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:09    Předmět: Citovat

Ahoj. Jasně že ano. Všechny detektory testujeme v terénu a nejlepší je když si dovezeš i vlastní cíle.
Cena je 35 000 kč v ceně jsou tři sondy (rámovka a dvě na tyč)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:09    Předmět: Citovat

Tady to máš Bábo.
http://www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-mikron-rex/mikron-rex-land-craft-set-b-276
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:10    Předmět: Citovat

Teď koukám že se asi ptáš na NGR 100. Tam platí všechno jako pro Land Craft. Tedy až na ty sondy a cenu Smile Ty jsou tam dvě, podle toho jaký volíš zdroj.

Elmara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:13    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Tady to máš Bábo.
http://www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-mikron-rex/mikron-rex-land-craft-set-b-276
Díky Wink Já na moc dalších webů nechodím. Vypadá to dobře. Uvidíme - uděláme próbu a když to bude k něčemu, i koupi.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:18    Předmět: Citovat

elmara: Ještě by mě zajámalo jak je ta stovka vyvážená? Ta cívka je pěkný kolo a působí masivně!!!??? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:22    Předmět: Citovat

Je stejně silná jako asi u Garrettu 250. Jelikož jsem měl možnost testovat i RPG 750 je to oproti tomuto detektoru legrace. Sonda není lehká a není ale ani těžká. Takový průměr. lehčí než Garrett ale určitě těžší než C.Scope nebo Tesoro Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 19:30    Předmět: Citovat

TO Baba: Testovat přijede několik lidiček. Je to lákavé PI s diskriminací za cca 1/3 ceny GPX Smile Však se uvidí. Nejvíc se těším na testy s Jarchovským a spol. Jako starý PI konstrukter myslím Land Crafta docela prožene. Pak budu dělat nějaké další závěry. Když jde o nové detektory jsem už opatrný. Zatím je pro mě stále jednička GPX 4500 i přes tu šílenou cenu. Pokud se Land Craft ukáže jako plnohodnotná náhrada pak je to supr Smile Já Bulhary nepodceňuju, měl jsem možnost kdysi testovat NEXUS a kdyby tahle firmička pokračovala ve vývoji, určitě je prodáváme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 10:26    Předmět: Testy Land Craft. Citovat

Myslím, že výsledky týchto testov budú očakávanejšie ako Kdyně!!! Laughing
Pracujte na nich!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 10:53    Předmět: Citovat

elmara - len pre upresnenie - ten Land Craft je varianta Stinger 2 alebo samostatne vyvíjaný detektor od micronu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 13:00    Předmět: Citovat

Je to pokračováni Stingru. Jsou tam změněné časování jak pro pohybový tak pro nepohybový mód. Taky další nastavení. Jedná se v podstatě o nový detektor. Mikron si toho je vědom a tak pro Land Craft udělal i vlastní obchodní značku Rex.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cybernetic



Registrace: 17.1. 2008
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 13:22    Předmět: Citovat

zastupenie Mikronu pre SK
http://www.detektory-ke.sk/index.php?cPath=187_221
_________________
tu už nič nie je
Minelab Musketeer Advantage PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 13:53    Předmět: Citovat

Nevím od koho tato firma detektory bere, ale určitě ne od nás Smile Smlouvu s Mikronem jsme podepsali na konci Listopadu. O tom kdo je zástupcem společnosti na Českém a Slovenském trhu se každý může snadno přesvědčit na stránkách Mikronu: http://www.mikronbg.com/dealers.html

a nebo na stránkách druhé obchodní značky Mikronu Rex: http://rexmetaldetectors.com/?page_id=20

Jelikož na Slovensku jednáme s několika partnery, jak pro prodej detektorů Mikron tak pro prodej detektorů C.Scope a Viking je pravděpodobné že jsem byly osloveni i touto společnosti. Žádnou dealerskou smlouvu jsem ale určitě nepodepisoval. Na druhou stranu nejsem žádným velkým příznivcem výhradních zastoupení. Ono to do jisté míry už V EU ani neplatí Smile

Určitě ale díky za kontakt, rád je oslovím s nabídkou spolupráce. Elmara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 14:53    Předmět: Citovat

Tak takhle nějak si představuji, že by měl prodejce informovat o svém zboží - http://www.detektory-ke.sk/pages.php?page=testdetektorov . Chceš detík ? Nevíš jak je na tom v porovnání s ostatními ? Koukni na testy, cenu a přijď si vyzkoušet, jak se drží. Když ponechám stranou věrohodnost testu a dosahů, je to určitě dobré a zájemce o detík má důležitý parametr pro výběr.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 15:19    Předmět: Citovat

TO Bába: Já podobné tabulky mám taky. A testy jsem si dělal sám. Přesto jsem měl vždycky obavu něco podobného zveřejňovat. Ono je to totiž velice zavádějící. Určitě nejsem schopen stejným způsobem ovládnout 70 detektorů které nabízíme.
Taky se zde nehodnotí jak se detektor chová v různých půdách, natož pak v železe. Před dvěma dny jsem dělal separační testy (železo barva).V podstatě 90 procent digitálních detektorů totálně vybouchlo. Ale jsem přesvědčen, že minimálně u některých z nich by mě hledač, který podobný detektor používá snadno opravil.
Ono je to vždy dost zavádějící, proto se tomu většina prodejců vyhýbá. Hodně testů se snažím dělat alespoň ve dvou nebo ve třech. Tenhle jsem dělal alespoň v závěru s Habánem. Myslím že pokud už se zveřejní nějaké výsledky, je lepší když se jedná třeba o Kdyni nebo podobné akce které jsou méně ovlivněné prodejci Smile Tím nechci říci, že za nějakých podmínek výsledky v jakékoli tabulce nesedí. Problém je v tom že zde pracuje řada proměnných (nastavení citlivosti, Tresholdu, Diskriminace atd atd však to znáš). S přešťavenou mašinkou se dají brát i náramky na nohou u protinožců Smile
V testech mě tak spíše vždy zajímá, zda je detektor schopen identifikovat barvu správně do cca 20-25 cm a zda to zvládne klidný a s diskriminací, popřípadě jak blízko mohou ležet železné předměty a nakolik to ovlivňuje dosah detektoru.

Tak se drž a hodně štěstí v novém roce Elmara

P.S : není problém podobnou třeba "Bábovu" tabulku vytvořit Smile. Klidně můžeš podobným spůsobem otestovat vše v Jílovém. U každého detektoru by jsi ale měl vždy napsat jak dlouho detektor používáš. Ono vzít třeba poprve do ruky XLT nebo Explorer, a chtít něco předvést je doslova nemožné Smile Takle se dají snad porovnávat jednoduché detektory do 10 000 kč. U dražších a složitějších detektorů to ale chce alespoň trochu praxe s nastavením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cybernetic



Registrace: 17.1. 2008
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 16:19    Předmět: Citovat

elmara
tie testy sa robili minuly rok,bolo to nulte stretnutie v KE,zakopaval a meral hlbku predmetov spolu s majitelom obchodu.Samozrejme to neboli profi testy ,ale aspon nieco to napovie o detektoru Wink
_________________
tu už nič nie je
Minelab Musketeer Advantage PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 17:24    Předmět: Citovat

O to právě jde, ta nápověda prostě nemusí být pravdivá. Čimž určitě nechci říc že by jsi tam měl nějaké nepravdivé údaje. Vem si celou škálu prostředí a možnosto nastavení...atd. atd.
Pokud nějaký detektor používáš pár hodin, není prostě možné z něho vymáčkonout 100%. Pokud se bude jednat o složitější přístroj, nastavíš ho v nějakém továrním módu. U některých značek jako třeba Whites to znamená že přijdeš o 50% výkonu.
Nechci spochybňovat nějaké tabulky, těch se dá napsat opravdu hodně. U každé položky detektoru by ale mělo být napsáno kdo ho testoval. Jak dlouho s tím detektorem chodil a jaké použil nastavení přístroje. Pa to bude mít větší vypovídací hodnotu.

Jinak určitě nic proti testování, sám něco skouším neustále. Elmara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 17:29    Předmět: Citovat

Elmara: to, co píšeš je mi jasné. Ale drtivá většina lidí, kteří chtějí začít s detektorem zvažuje nákup stroje do 10.000,- a někteří do 15.000,-. Neví, jestli je to bude bavit a nechtějí riskovat případnou ztrátu. A v té cenové kategorii je aspoň jednoduché porovnání docela užitečné. Podívej se na DW - nejčastější dotaz je, jaký detík do desítky a jak se od sebe liší detíky v téhle kategorii. Asi málokdo jde na začátku do SE nebo DFX. V praxi pak stejně přijdou na to, co vlastně detektor umí a co ne a jestli chtějí investovat do lepšího stroje. Až odmrzne, můžeme zkusit spešlpolygon s co největší vypovídací hodnotou, která se bude blížit reálným podmínkám - jsem pro každou srandu a docela by mě to zajímalo. Pokud se hodí výsledky i sem Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 17:56    Předmět: Citovat

TO Bába: Beru tě za slovo Smile A rovnou ti mohu říc že do 10 000 je to docela masakr. Hlavně když začneš testovat trochu železa. Však uvidíššš Smile Elmara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO