Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 658 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ground balance u M-6

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červenec, 2007 15:14    Předmět: Ground balance u M-6 Citovat

Ground balance u M-6, nic složitého ale.... U nové M-6 se mi někdy stávalo že po nějaké době hledání M-6 jako by najednou ztratila výkon - hloubku. Při testech na zkušebně zakopaných sockorunách ztěží dosáhla na tu ve 20.cm. Nepomohlo ani znovunaladění mineralizace, vypnutí-zapnutí AUTOTRACKU,vypnutí a znovuzapnutí celého detektoru a naladění. To se čas od času opakovalo. Použité baterie byly nové GP alkaliky nebo plně nabité NiMH GP-2700. Prodejce prohlásil že se jedná o vadu automatiky a že se to u M-6 stává. Tak jsem M-6 vrátil... Sad . Má s tím někdo podobnou zkušenost Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červenec, 2007 15:41    Předmět: Re: Ground balance u M-6 Citovat

quad napsal:
Ground balance u M-6, nic složitého ale.... U nové M-6 se mi někdy stávalo že po nějaké době hledání M-6 jako by najednou ztratila výkon - hloubku. Při testech na zkušebně zakopaných sockorunách ztěží dosáhla na tu ve 20.cm. Nepomohlo ani znovunaladění mineralizace, vypnutí-zapnutí AUTOTRACKU,vypnutí a znovuzapnutí celého detektoru a naladění. To se čas od času opakovalo. Použité baterie byly nové GP alkaliky nebo plně nabité NiMH GP-2700. Prodejce prohlásil že se jedná o vadu automatiky a že se to u M-6 stává. Tak jsem M-6 vrátil... Sad . Má s tím někdo podobnou zkušenost Question
--- Twisted Evil Naštěstí u mojí M6 nic takového nepozoruju...zaplať bánbůůů Rolling Eyes Pořád šlape jak má....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 11:27    Předmět: Citovat

Cool to by mě zajímalo co to bylo za prodejce. Osobně jsem prodal přes sto MATRIXů a ani jeden se mi zatím nevrátil. Taky Vám mohu s čistým svědomím říct, že se to u M6 NESTÁVÁ, doneslo se mi, že se někdo snaží zdiskreditovat tento super stroj přes výrobní vadu, což není pravda! Kdo ho má ten ví Wink ,kdo nemá může zkusit Smile Navíc pokud by se jednalo o autorizovaného nebo alespoň seriózního prodejce odeslal by detektor do výrobního závodu a nechal udělat bezplatnou záruční opravu.
..aneb jak ušetřit jeden dva tisíce na detektoru ze zahraničí, nebo od šmelináře Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 11:38    Předmět: Citovat

whites.cz: Dobrý den pane Chládek,chtěl jsem se Vás zeptat na váš názor na detektor whites matrix M6,já osobně s ním hledám přes půl roku a nemůžu si stěžovat.Rád bych věděl jak si M6 stojí oproti dražším strojům od white´s jako XLT,DFX či MXT.Jste asi jeden z mála který má možnost je porovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 12:54    Předmět: Citovat

Úvodem bych chtěl říct, že od Tachova 1995, hledám s různými typy WHITE´S a posledních několik let používám XLT. Při testech Matrixu mě na něm zaujal hlavně velice dobrý dosah a tak jsem si ho "přidělil" spolu s novou 12" spider cívkou kvůli prohledávání dávno projetých lokalit.

A teď k věci. Výhodou Matrixu je možnost velice jednoduchého nastavení na plný výkon, tak aby detektor nevydával falešné signály. Dalším dobrým aspektem je, že má velice dobrou a širokou škálu rozlišení stejně jako DFX/XLT/MXT a sedmitónovou volbu.
Oproti tomu XLT/DFX dokáze naprogramovat každé samostatné VDI tak, že ho detektor buď přijímá nebo odmítá, dalšími výhodami jsou podsvícený displej, ovládání hlasitosti, tresholdu, AC a DC sensitivity, PREAMP GAIN a celkově kultivovanější zpracování,chod a pohodlnější hledání.

Abych WHITE´Si jen nechválil tak mám i pár nevýhod. Matrix M6 je trochu hlučnější než by měl, takže na některých lokalitách nelze hledat bez sluchátek. Nevýhodou DFX/XLT oproti MATRIXU je, že standartní programy (mimo až moc citlivého PROSPECTING) nemají takový dosah jako Matrix M6 na plný výkon. Pro nezkušeného hledače je také u XLT/DFX obtížné udělat si stabilní program, který by měl dobrou hloubku a nehlásil falešné signály, jelikož jsou zde funkce vzájemně provázané a přenastavením jedné ovlivníte druhou atd. což chce zkušenosti.
Co se týká MXT,to není můj oblíbený stroj a nedoporučuji ho. Osobně si myslím, že je to mašina, kterou Matrix technicky i výkonově překonal a není tedy důvod si ho pořizovat, když stojí víc než Matrix a nemá takový výkon.

To je v kostce můj osobní názor, celkové srovnání těchto strojů je spíš na několika hodinovou diskuzi a srovnávačku někde na srazu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 13:08    Předmět: re Citovat

whites.cz napsal:
Úvodem bych chtěl říct, že od Tachova 1995, hledám s různými typy WHITE´S a posledních několik let používám XLT. Při testech Matrixu mě na něm zaujal hlavně velice dobrý dosah a tak jsem si ho "přidělil" spolu s novou 12" spider cívkou kvůli prohledávání dávno projetých lokalit.

A teď k věci. Výhodou Matrixu je možnost velice jednoduchého nastavení na plný výkon, tak aby detektor nevydával falešné signály. Dalším dobrým aspektem je, že má velice dobrou a širokou škálu rozlišení stejně jako DFX/XLT/MXT a sedmitónovou volbu.
Oproti tomu XLT/DFX dokáze naprogramovat každé samostatné VDI tak, že ho detektor buď přijímá nebo odmítá, dalšími výhodami jsou podsvícený displej, ovládání hlasitosti, tresholdu, AC a DC sensitivity, PREAMP GAIN a celkově kultivovanější zpracování,chod a pohodlnější hledání.

Abych WHITE´Si jen nechválil tak mám i pár nevýhod. Matrix M6 je trochu hlučnější než by měl, takže na některých lokalitách nelze hledat bez sluchátek. Nevýhodou DFX/XLT oproti MATRIXU je, že standartní programy (mimo až moc citlivého PROSPECTING) nemají takový dosah jako Matrix M6 na plný výkon. Pro nezkušeného hledače je také u XLT/DFX obtížné udělat si stabilní program, který by měl dobrou hloubku a nehlásil falešné signály, jelikož jsou zde funkce vzájemně provázané a přenastavením jedné ovlivníte druhou atd. což chce zkušenosti.
Co se týká MXT,to není můj oblíbený stroj a nedoporučuji ho. Osobně si myslím, že je to mašina, kterou Matrix technicky i výkonově překonal a není tedy důvod si ho pořizovat, když stojí víc než Matrix a nemá takový výkon.

To je v kostce můj osobní názor, celkové srovnání těchto strojů je spíš na několika hodinovou diskuzi a srovnávačku někde na srazu
---SOUHLAS-Jen bych dodal,že v zamořeném je samozřejmě potřeba dost spomalit---A nastavovat nižší než doporučené nastavení u diskriminace(jinak přejdete nějaká ty kolečka atd. Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 13:46    Předmět: Citovat

A jěstě jedno - pro mně dost veliké mínus, i když Whitesy jsou dobré detektory: jsou hodně těžké. Crying or Very sad Škoda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 14:03    Předmět: Citovat

Niektoré sú ovela ťažšie napr. CZ 5 a Exspl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 14:16    Předmět: Citovat

tibko napsal:
A jěstě jedno - pro mně dost veliké mínus, i když Whitesy jsou dobré detektory: jsou hodně těžké. Crying or Very sad Škoda!


M6 sice fakt nepatří mezi nejlehčí ale i tak je váha přijatelná,navíc je M6 dobře vyvážená takže na váhu si nestěžuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 14:17    Předmět: Citovat

Jinak děkuji panu Chládkovi za info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 14:20    Předmět: Citovat

tibko napsal:
A jěstě jedno - pro mně dost veliké mínus, i když Whitesy jsou dobré detektory: jsou hodně těžké. Crying or Very sad Škoda!
----Těžké ano,ale zase mě M6 přijde lépe vyvážená než třeba advantage. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 18:16    Předmět: Citovat

Pro Whites.cz- soukromá zpráva, pro ostatní bych jen upřesnil že ta vadná M-6 byl tuning. Mimochodem, docela by mě zajímalo kolik M-6 tuningů je mezi hledači, protože kromě Montiho který má M-6 z druhé ruky, a protože nemá výr. číslo jsme usoudily že by mohlo jít o tuning, nikoho jiného neznám... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 18:32    Předmět: Citovat

quad napsal:
Pro Whites.cz- soukromá zpráva, pro ostatní bych jen upřesnil že ta vadná M-6 byl tuning. Mimochodem, docela by mě zajímalo kolik M-6 tuningů je mezi hledači, protože kromě Montiho který má M-6 z druhé ruky, a protože nemá výr. číslo jsme usoudily že by mohlo jít o tuning, nikoho jiného neznám... Question
---- M6 tuning se prodává?Hm a u koho? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 18:46    Předmět: M6 Citovat

http://www.whiteselectronics.com/matrixm6w.php ---Dejte -videos-M6 matrix instruction-a pak co chcete---např-operating---- Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červenec, 2007 21:39    Předmět: Citovat

cortes napsal:
quad napsal:
Pro Whites.cz- soukromá zpráva, pro ostatní bych jen upřesnil že ta vadná M-6 byl tuning. Mimochodem, docela by mě zajímalo kolik M-6 tuningů je mezi hledači, protože kromě Montiho který má M-6 z druhé ruky, a protože nemá výr. číslo jsme usoudily že by mohlo jít o tuning, nikoho jiného neznám... Question
---- M6 tuning se prodává?Hm a u koho? Twisted Evil


M6 tunning se údajně prodává u pana Moltaše-sám mi to psal mailem ale znáte to Question Question Question kdo ví jak to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: sobota 29. březen, 2008 18:33    Předmět: Citovat

Ahoj
Mám podobnou zkušenost jako Quad, stim rozdílem, že mě se takle chová pořád. Tuning verzi M6 100% nemám, byla zakoupena u pana Chládka letos v únoru.
Zahrabal jsem sockorunu a našel sem ji max ve 20ti cm (a to jen proto, že jsem o ni věděl), hloubš ani náhodou. Citlivost na 100 , disc. vypnutá a Autotrac zapnutý. Rozdíl mazi zapnutým a vypnutým AT jsem nezaznamenal. Zkoušel jsem to jak v písčité půdě tak i na poli, výsledek stejný
Tak se chci zeptat, jaký by měl být min. dosah na tuto minci, 20cm (spíš těch 18 ) se mi zdá docela málo.
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO