Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 569 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

explorer - možnosti snížení váhy
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tars
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 1893
Bydliště: Slavkovské bojiště

PříspěvekZaslal: pondělí 22. prosinec, 2008 2:02    Předmět: explorer - možnosti snížení váhy Citovat

jak tak koukám na toho svého starého bracha vedle lehoučkýho goldíka a fíše 75,tak tak nejak přemýšlím jak mě z toho kluka dycky bolí ruka Wink je pravdou že explouš je zatím nepřekonatelný a s vhodnou cívkou se dá najít ledas co,tudiž tak uvažuji,F75 má dobře vyřešený uložení baterek,krom řídící jednotky,která se dá eventuelně vytáhnout a po trošičku radikálním uzpůsobení držáku předělat namísto jednotky F75,dyt aji ten kabel se dá šoupnout bokem nebo při troše dobré vůle strčit do trubky a vytáhnout pod rukojetí,nějak si říkám že by mi zůstala pouze řídící jednotka s cívkou doplněna zbytkem od F75,což bych se při troše štěstí dostal na celkem zajímavou váhu.
Otázka zní:kolik náhradních dílů se dá dokoupit na jednotlivé detíky???
Anebo kolik stojí nic moc detík,který by stál za to zničit s tím že bych do něj vmontoval pajšl s cívkou od explouše???
Za zvážení to rozhodně stojí Rolling Eyes
_________________
nejhorší srážka je s volem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 26. prosinec, 2008 23:06    Předmět: Citovat

Problém vidím v tom, že samotná cívka se spodní tyčí váží 850g Confused Ale za pokus to stojí...
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rybar1



Registrace: 16.4. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahori

PříspěvekZaslal: pátek 26. prosinec, 2008 23:49    Předmět: Hledaj oboma... Citovat

Nauč sa hledat oboma rukama a máš po probléme jak já. Čau Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tars
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 1893
Bydliště: Slavkovské bojiště

PříspěvekZaslal: neděle 28. prosinec, 2008 11:50    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Problém vidím v tom, že samotná cívka se spodní tyčí váží 850g Confused Ale za pokus to stojí...


mám ten dojem že jsi měl na detíku ještě starou variantu 10" stejně jako já,tudiž nová je tročku lehčí a tu spodní tyč bych taky nahradil,každopádně než bych šel do toho,tak zvážím samostatnou řídící jednotku + novou cívku a přidám zbytek z jinýho detíka.
Nehledě na to že jsem si už objednal od Gáje tu plastovou krabičku na řídící jednotku a poptal od kluků z DW ostatek na Fíše
Navíc zvažuji že někteří kolegáčci mají pár dobrejch nápadů na svoje zapojení detíků,tudiž krom jednotky jim bude chybět všechno,takže bych obohatil svoji kolbenku o pár mašinek navíc Wink
zatím mě však trápí Explouš.
_________________
nejhorší srážka je s volem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: neděle 28. prosinec, 2008 21:15    Předmět: Citovat

samotná spodní tyč je v poho, tu ničím lehčím hned tak nenahradíš, ale ta cívka! Nejvíce na ní váží pryskyřice, ve které je to celé zalité a tu odtamtud nedostaneš. Leda umotat novou cívku a jinak pořešit stabilizaci závitů - tím ten detík ale zkurvíš. Podstatnou část váhy jednotky pak představují baterky.
Používáš ten řemínek na loketní opěrce? Jednou jsem ho zkusmo nandal a od té doby nesundal. Zatížení při pohybu detíkem se s jeho pomocí rovnoměrně rozloží na celou ruku.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Urquell
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.7. 2007
Příspěvky: 603

PříspěvekZaslal: středa 14. leden, 2009 20:33    Předmět: Citovat

witt napsal:
Používáš ten řemínek na loketní opěrce? Jednou jsem ho zkusmo nandal a od té doby nesundal. Zatížení při pohybu detíkem se s jeho pomocí rovnoměrně rozloží na celou ruku.


No jo, ale to je snad jen pro lokalitky, kde ti dlouho nic nepípne. Manipulace s řemínkem sundat / nandat musí dost zdržovat, ne? Mít to ale pro upevnění třeba jen tak háček na gumičce a s dostatečně velkým úchytem pro lepší manipulaci kvůli neohrabané ruce v rukavici. Tak to by manipulaci zrychlilo. Ale asi by se to dost blemcalo a to já nerad :smajlík kroutí hlavou: Ale jestli to odlehčí ruce, tak zrovna u Ex by to mohlo být plus.

Ta cívka je ale základem váhy Ex. Čím je dál od ramene, tím je při mávání težší / náročnější na pohyb Hledání Je to jakési cosi z fyziky. Baterka ti sedí nejvejš, takže ta je celkem v pohodě. Ale každý gram dolu je samozřejmě znát. Jenže pak se ti navíc ke sluchátkům blemcají zase další dráty.
Jednou se ale naštvu, vrazím do teho pár klacků a nechám si udělat celou kostru z uhlíku Very Happy Pak pojedu do Irska a jednu cívku si na lince místo pryskyřice vystříkám montážní pěnou Mr. Green
_________________
We are the EU! Resistance is futile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 14. leden, 2009 21:16    Předmět: Hmotnost detektoru. Citovat

Osobně jsem zastánce " ruských mašin", což Minelaby jsou, ale chodit s "kšandou" 3-4 hod. je po delší době únavné. Procesory zas tak rychlé taky nejsou, takže je lepší mít super rychlou lehoučkou mašinku na droboť a na hloubku osvědčený "NEZMAR" a nemusí to být zrovna tato uváděná značka Very Happy .
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 14. leden, 2009 23:29    Předmět: Citovat

PROBOHA ADMINE DELEJ S TIM NECO ZACINA TO TADY VYPADAT JAK NA DETEKTORWEBU.
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 0:35    Předmět: Citovat

witt napsal:
Používáš ten řemínek na loketní opěrce? Jednou jsem ho zkusmo nandal a od té doby nesundal. Zatížení při pohybu detíkem se s jeho pomocí rovnoměrně rozloží na celou ruku.


Ten řemínek dělá fakt hodně.Já bez něho už nechodím.Když jsem měl třeba pujčenýho Jokra tak tam mě nechyběl,nic neváží.Ale naučil jsem se u Advantage tohle používat,stačí mít ten řemínek na volno a naučit se ten pohyb navlečení nebo obráceně a třeba u explorera jsem si na váhu nikdy nestěžoval,když jsem skoušel chodit bez řeminku byla to dřina.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 7:06    Předmět: Citovat

rutus napsal:
PROBOHA ADMINE DELEJ S TIM NECO ZACINA TO TADY VYPADAT JAK NA DETEKTORWEBU.


Nevidím v tomto vlákně žádný problém. Jen ten Tvůj příspěvek mi připomíná DW - Věta oznamovací, prakticky holá, napsaná kapitálkama a bez diakritiky. Nicméně, co konkrétně bych s tím asi mohl já udělat, kdyby to tu tak vypadalo?
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 19:16    Předmět: Citovat

Ach jo Crying or Very sad jasne kseft je kseft
Návrat nahoru
Urquell
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.7. 2007
Příspěvky: 603

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 20:38    Předmět: Citovat

kofa napsal:
witt napsal:
Používáš ten řemínek na loketní opěrce? Jednou jsem ho zkusmo nandal a od té doby nesundal. Zatížení při pohybu detíkem se s jeho pomocí rovnoměrně rozloží na celou ruku.


Ten řemínek dělá fakt hodně.Já bez něho už nechodím.Když jsem měl třeba pujčenýho Jokra tak tam mě nechyběl,nic neváží.Ale naučil jsem se u Advantage tohle používat,stačí mít ten řemínek na volno a naučit se ten pohyb navlečení nebo obráceně a třeba u explorera jsem si na váhu nikdy nestěžoval,když jsem skoušel chodit bez řeminku byla to dřina.

Začínám být nahlodán. Ještě někdo s positivní zkušeností se řemínkem? Mě se totiž vážně zdá, že to bude otravné. Jak jsem ho na opěrátku viděl, tak jsem ho hned sundal. Možná to byla chyba Exclamation Question

Teď už jen zjistit, kam jsem ho ...
_________________
We are the EU! Resistance is futile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 20:39    Předmět: Citovat

Rutus:Co to tady meleš?Co Ti vadí ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 20:50    Předmět: Citovat

Třeba mu vadí, že kseft je kseft, jak fem fek Laughing Jinak, co se řemínku týče, nemám, nepoužívám a nedokážu si představit, že bych ještě na něj měl myslet. Stačí mi to s kabelem od sluchátek.... muhehe muhehe pohoda Je ale fakt, že pokud by mě měla vadit váha, asi bych to nějak řešil, ale nepoužívám ani kšandu. Sice jsem ji ze začátku asi dvakrát až třikrát měl, bo jsem se bál, co se mnou udělá ta váha, ale pak jsem si řek, že když můžu skoro denně lézt na stožáry a komíny, tak mě přece ta váha nemůže vadit. A opravdu že neé, nevadí mi. Chodil jsem s SÉčkem kolem vánoc pár dní po sobě, celkem dost hodin a dokonce i cívku jsem měl obalenou blátem, až jsem se bál, že se ohne tyč muhehe a ruka nebolela. Takže opravdu toto diléma Wink nemufím řešit pohoda
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 20:58    Předmět: Citovat

rutus napsal:
Ach jo Crying or Very sad jasne kseft je kseft
Tady někdo něco prodává ? Shocked . Spíš je to antiprodejní vlákno - řeší se tady nejvážnější nedostatek Minelabů a to je nepříjemná váha. Jaký kšeft ?
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 21:57    Předmět: Citovat

Jo jo, prodáváme. Svoje myšlenky, nápady a rady. A prodáváme zadarmo. Tak tady prodám jednu radu a také zadarmo: rutus, než něco napíšeš, chvilku přemýšlej...... Wink A pokud to nepomůže, zkus to déle muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 7:12    Předmět: Citovat

rutus napsal:
Ach jo Crying or Very sad jasne kseft je kseft

A to je zase co? To je na mě? Žádný kšefty s nikým nemám. Nic neprodávám, s ničím nekšeftuju. S nikým nemám žádné tajné dohody.
Nevím o čem mluvíš, prostě nechápu tě. Klidně mi napiš PM pokud nechceš sem na sklo a vysvětlíme si to.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
muchmen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 433
Bydliště: Holýšov / DO

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 10:04    Předmět: Citovat

Urquell napsal:
kofa napsal:
witt napsal:
Používáš ten řemínek na loketní opěrce? Jednou jsem ho zkusmo nandal a od té doby nesundal. Zatížení při pohybu detíkem se s jeho pomocí rovnoměrně rozloží na celou ruku.


Ten řemínek dělá fakt hodně.Já bez něho už nechodím.Když jsem měl třeba pujčenýho Jokra tak tam mě nechyběl,nic neváží.Ale naučil jsem se u Advantage tohle používat,stačí mít ten řemínek na volno a naučit se ten pohyb navlečení nebo obráceně a třeba u explorera jsem si na váhu nikdy nestěžoval,když jsem skoušel chodit bez řeminku byla to dřina.

Začínám být nahlodán. Ještě někdo s positivní zkušeností se řemínkem? Mě se totiž vážně zdá, že to bude otravné. Jak jsem ho na opěrátku viděl, tak jsem ho hned sundal. Možná to byla chyba Exclamation Question

Teď už jen zjistit, kam jsem ho ...

Ten řemínek na loketní opěrce používám a jsem spokojenej. Mám Musketeera a díky fixaci za pomoci řemínku je ta váha snesitelnější.
Řemínek si nastavím podle toho jak jsem zrovna navlečenej a pak už si navlíkám detík jako rukáv Very Happy . Jde o zvyk a já už bych bez řemínku nebyl ve sví kůži. Wink
_________________
Čeho jsme dosáhli lacino, to nám není drahé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 10:08    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
A to je zase co? To je na mě? Žádný kšefty s nikým nemám. Nic neprodávám, s ničím nekšeftuju. S nikým nemám žádné tajné dohody.
Nevím o čem mluvíš, prostě nechápu tě. Klidně mi napiš PM pokud nechceš sem na sklo a vysvětlíme si to.
No vidíš, to máš za to, že s ničím nekšeftuješ. My všichni ostatní, co tady kšeftujeme, až se nám od šrajtofle práší zlatý prach, tak rutuse chápeme. On to měl v životě moc těžký, tak se na něj nezlób Wink muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 10:11    Předmět: Citovat

muchmen napsal:
Ten řemínek na loketní opěrce používám a jsem spokojenej. Mám Musketeera a díky fixaci za pomoci řemínku je ta váha snesitelnější.
Řemínek si nastavím podle toho jak jsem zrovna navlečenej a pak už si navlíkám detík jako rukáv Very Happy . Jde o zvyk a já už bych bez řemínku nebyl ve sví kůži. Wink
Já bych to i chápal, že to lze s ním chodit v létě, ale v zimě, když seš nabalenej, tak se to asi nedá tak lehce navlíkat.... Nebo se mejlím Question Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO