Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 445 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

dosah f5
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIREC027



Registrace: 10.5. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 12:45    Předmět: dosah f5 Citovat

neviete niekto aky to ma cca dosah?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 18:25    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

MIREC027 napsal:
neviete niekto aky to ma cca dosah?
Na olověný brok to nebude víc než 10cm,na hliníkovej sud od piva to bude metr.... Laughing .... Musíš dotaz víc specifikovat. Ale neber to špatně,dneska jsem měl blbej den tak mam rejpavou... Wink
_________________
Děj se vůle boží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MIREC027



Registrace: 10.5. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pátek 16. leden, 2009 19:16    Předmět: Citovat

V pohode. Myslel som mince a pod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: neděle 18. leden, 2009 17:21    Předmět: Citovat

Připojuji se k dotazu.Změřte,prosím někdo dosach 1 Kčs na vzduchu.Chci
ho porovnat s novou řadou detektorů Teknetics. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 19. leden, 2009 0:13    Předmět: Citovat

lubator napsal:
Připojuji se k dotazu.Změřte,prosím někdo dosach 1 Kčs na vzduchu.Chci
ho porovnat s novou řadou detektorů Teknetics. Idea


Nejzajímavější z Téček se jeví Omega, jak frekvencí, tak i cívkou stejnou jako má F5. U nás se ale kdovíproč zatím neprodává. Rolling Eyes Lubator, s jakými dosahy chceš F5 porovnávat - s těmi reklamními na http://teknetics.fr , nebo máš nějaké svoje testy?? Ty francouzký dosahy se mi zdají dost přehnaný zvlášť u Delty která nemá možnost odladění země Confused ... Ještě jeden odkaz... Wink
http://www.lefouilleur.com/eshop/index.php?cPath=83
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: úterý 20. leden, 2009 12:39    Předmět: Citovat

Zajímá mě dosah F5,protože se rozhoduji mezi ní a Tetnetics DELTA.Testování T-Delty chci provést až u prodejce.T-Omega má sice jen automatické odladění země,ale to nepovažuji za nevýhodu.U T-Gammy je bohužel špatně umístěný hl. vypínač - přímo nad pinpointem = nechtěné vypínání detektoru při dohledávání pinpointem. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 20. leden, 2009 12:56    Předmět: Citovat

Tak to jo, já budu muset asi něco koupit na jaro pro ženskou, jestli se jí bude chtít chodit. Uvažoval jsem o F2, ale ta Delta se mi docela líbí - až na ten ground. A není ani o moc dražší než F2. A ta váha Cool . Tak jestli Deltu koupíš dřív než já - nezapomeň na pár postřehů... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: středa 21. leden, 2009 17:08    Předmět: Citovat

quad napsal:
Tak to jo, já budu muset asi něco koupit na jaro pro ženskou, jestli se jí bude chtít chodit. Uvažoval jsem o F2, ale ta Delta se mi docela líbí - až na ten ground. A není ani o moc dražší než F2. A ta váha Cool . Tak jestli Deltu koupíš dřív než já - nezapomeň na pár postřehů... Wink


Question V čem je nevýhoda toho automatickýho groundu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 21. leden, 2009 18:37    Předmět: Citovat

lubator napsal:


Question V čem je nevýhoda toho automatickýho groundu?


Myslím, že manuálem dokážež mnohem přesněji odladit zem v tom konkrétním místě než automatem, a neokrádáš se tím o dosah. Pokud chodím s detíkem který má víc možností odladění (např. Terra) , vždy použiju manuál. I když je asi fakt, že u těch levnějších strojků to nebude tak podstatné. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MIREC027



Registrace: 10.5. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. leden, 2009 20:58    Předmět: Citovat

testovali ste uz niekto tu f5-ku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MIREC027



Registrace: 10.5. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: sobota 07. únor, 2009 15:30    Předmět: Citovat

uz som nieco zistil od jedneho predajcu.
Pri F5 sa mozme bavit o pribl 30 cm na 1,- Kcs pri vacsich predmetoch hlbsie.
Drobne strieborne mince max 20 cm. Vacsie bronzy samozrejme hlbsie. Zelezo
aj 1/2 m a viac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: pátek 13. únor, 2009 14:41    Předmět: f5 Citovat

Mám F5 a dosahy jsou např. u mincí typu měděný 30 krejcar je to cca 30cm, nábojnice mosaz Mauser okolo 25cm. Malé mince Niklák10: -20cm, 2heller 25cm, zlatý prstýnek cca 23 cm, stříbrný prsten až 30cm atd.Větší kusy železa i více jak 0,5m. Výborná je diskriminace a rychlost odezvy. Celkově jsem s ním velmi spokojený a v této cenové kategorii je kvalita a funkce suprová. Ještě bych vyzvedl ovládání detektoru. Je i lehký pouze 1.3 kg i s bateriemi.
Výdrž baterií je i více jak 40hod!!!!
Toto je moje zjištění a můj názor, který se nemusí shodovat s jinými. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:45    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska zkusil kopec hlíny co jsem navozil vloni. Byl projetej Garettem ACE150, ale změť železa mi všechno zkazila, našel jsme tenkrát jenom pár věcí co byly v zemi kus od železa. S F5 mám za 20 minut i s kopáním zmrzlý hlíny 3 zátky, jednu klasiku Gambáč a 2 starý alobalový od píva, měděněj hřebík a nějaký barevný UFO. Vypadá, že na zamořeným území se dá leccos vytáhnout. Nastavení Gain 65/Treshold -3/Disc 01/4-tón, indikace obsahu železa v zemi LOW. Sockoruna jako airtest přibližně 30 cm v tomto režimu, samozřejmě ideálně naplocho, indikace 38-45, symbol TAB Wink Funkce Treshold skutečně jen minimálně snižuje dosah a to i v Disc režimu, může to být jen několik cm. Což je super. Co mi VADÍ, že při kovu těsně pod cívkou, a může to být jen malá mince, se mi "zahltí" detektor, neukáže vůbec nic, blikne displej a troubí jak na poplach. Samozřejmě můžu zvednout cívku a přejet to znova, pak to je OK, ale myslím, že by to dělat neměl.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bikemarty



Registrace: 25.1. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: úterý 17. únor, 2009 15:39    Předmět: dosah f5 Citovat

takže bude ta f5 lepší než ace 250 dosahem ?? hodlám přezbrojit a nějak se nemůžu rozhodnout. ty vydea co jsou na youtube moc neřeknou kopou jen povrchově ja se svojí ace 250 kopal 5 pfenik z 20cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: úterý 17. únor, 2009 21:11    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

bikemarty napsal:
takže bude ta f5 lepší než ace 250 dosahem ?? hodlám přezbrojit a nějak se nemůžu rozhodnout. ty vydea co jsou na youtube moc neřeknou kopou jen povrchově ja se svojí ace 250 kopal 5 pfenik z 20cm



měl jsem i AC 250, není to až tak špatné ale F5 je něco jiného . Pokud mohu srovnávat tak F5 je lepší a o dost. To troubení co píše kolega TomTP já nepozoruji. Pravda je že na první pohled působí ovládací panel složitě, ale je to celkem přehledné a logické. Samotné ovládání detektoru je podle mně geniálně vyřešené, vše je na dosah palce a v reálném čase máš přehled o všem co se děje mezi zemí a v detektoru
Teda až na tu slídu na panelu, to se moc nepovedlo ale zatím v pohodě.
Taky F5 má 5let záruku a to se taky počítá.
Já nelituji.
To je muj názor, pokud má někdo jiný ....Závěr" doporučuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: úterý 17. únor, 2009 21:31    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

Ta "ochrana" displeje "slídou" je i na dražší F70 Sad
Toto se jim fakt nepovedlo.
Už přemýšlím jak na to. Takto je to jedna blbá rána a je po displeji...
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: středa 18. únor, 2009 8:05    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

ojarda napsal:
bikemarty napsal:
takže bude ta f5 lepší než ace 250 dosahem ?? hodlám přezbrojit a nějak se nemůžu rozhodnout. ty vydea co jsou na youtube moc neřeknou kopou jen povrchově ja se svojí ace 250 kopal 5 pfenik z 20cm



měl jsem i AC 250, není to až tak špatné ale F5 je něco jiného . Pokud mohu srovnávat tak F5 je lepší a o dost. To troubení co píše kolega TomTP já nepozoruji. Pravda je že na první pohled působí ovládací panel složitě, ale je to celkem přehledné a logické. Samotné ovládání detektoru je podle mně geniálně vyřešené, vše je na dosah palce a v reálném čase máš přehled o všem co se děje mezi zemí a v detektoru
Teda až na tu slídu na panelu, to se moc nepovedlo ale zatím v pohodě.
Taky F5 má 5let záruku a to se taky počítá.
Já nelituji.
To je muj názor, pokud má někdo jiný ....Závěr" doporučuji



Můžeš mi prosím tě napsat co ti to dělá když se pohybuješ s kovem přímo nad cívkou ? V bezprostřední blízkosti ? Třeba s malou mincí a pak třeba s kladivem ? Mě taky připadá divný, že začne displej blikat a několikrát silně zapípá, a to můžu mít Gain úplně staženej. A jakýma baterkama to krmíš ? Asi ještě zkusím kvalitní alkalický, jestli není zakopanej pes v tomhle. Mám tam nabíjecí 250 mAh. Třeba při nárazovým vyšším proudovém zatížení při detekci blízko cívky klesají či co Confused
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bikemarty



Registrace: 25.1. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: středa 18. únor, 2009 14:16    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

měl jsem i AC 250, není to až tak špatné ale F5 je něco jiného . Pokud mohu srovnávat tak F5 je lepší a o dost. To troubení co píše kolega TomTP já nepozoruji. Pravda je že na první pohled působí ovládací panel složitě, ale je to celkem přehledné a logické. Samotné ovládání detektoru je podle mně geniálně vyřešené, vše je na dosah palce a v reálném čase máš přehled o všem co se děje mezi zemí a v detektoru
Teda až na tu slídu na panelu, to se moc nepovedlo ale zatím v pohodě.
Taky F5 má 5let záruku a to se taky počítá.
Já nelituji.
To je muj názor, pokud má někdo jiný ....Závěr" doporučuji[/quote]


Jde mi hlavně o dosah na mince ten je u f5ky lepší než u 250 ace ?? a o kolik přibližně. mě se zdá že dosah je s velkou cívkou stejný pouze je lepší diskriminace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: středa 18. únor, 2009 18:01    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

TomTP napsal:
ojarda napsal:
bikemarty napsal:
takže bude ta f5 lepší než ace 250 dosahem ?? hodlám přezbrojit a nějak se nemůžu rozhodnout. ty vydea co jsou na youtube moc neřeknou kopou jen povrchově ja se svojí ace 250 kopal 5 pfenik z 20cm



měl jsem i AC 250, není to až tak špatné ale F5 je něco jiného . Pokud mohu srovnávat tak F5 je lepší a o dost. To troubení co píše kolega TomTP já nepozoruji. Pravda je že na první pohled působí ovládací panel složitě, ale je to celkem přehledné a logické. Samotné ovládání detektoru je podle mně geniálně vyřešené, vše je na dosah palce a v reálném čase máš přehled o všem co se děje mezi zemí a v detektoru
Teda až na tu slídu na panelu, to se moc nepovedlo ale zatím v pohodě.
Taky F5 má 5let záruku a to se taky počítá.
Já nelituji.
To je muj názor, pokud má někdo jiný ....Závěr" doporučuji



Můžeš mi prosím tě napsat co ti to dělá když se pohybuješ s kovem přímo nad cívkou ? V bezprostřední blízkosti ? Třeba s malou mincí a pak třeba s kladivem ? Mě taky připadá divný, že začne displej blikat a několikrát silně zapípá, a to můžu mít Gain úplně staženej. A jakýma baterkama to krmíš ? Asi ještě zkusím kvalitní alkalický, jestli není zakopanej pes v tomhle. Mám tam nabíjecí 250 mAh. Třeba při nárazovým vyšším proudovém zatížení při detekci blízko cívky klesají či co Confused



Tak jsem nastavil Detektor jako Ty,
Dal jsem malou minci 2Heller a za kývavých pohybů jsem se přiblížil až na minci, pípalo to pravidelně a ukazovalo mezi 48-51 a až když jsem se jí dotkl tak detektor zablikal a vydal zvuk jak při pinpointu, krátce cca 1-2 vteřiny, pokud jsem nechal detektor v klidu položený přesně uprostřed, svítila 50-tka a ticho, jakmile jsem pohl a dokl se mince zapípalo a zvuk se opakoval čísla poskakovala mezi 48-53. sem tam se i objevilo - -
Tak se mi zdá, že je to až moc citlivé. Tak jak to popisuješ ty asi né. U kladiva to samé 2-4 a zvuk hlubší.
Jinak používám 2X Alkalické Duracell Plus 9V ZA CCA 100Kč á ks, nebo Energizer 9V, 6LR61, 1ks cca95Kč. Vydrží dlouho a když používám sluchátka tak i přes 43 hod.
Zkoušel jsem to doma, protože venku zuří bílé peklo a napadlo skoro metr sněhu, tak že mám po ptákách
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: středa 18. únor, 2009 18:28    Předmět: Re: dosah f5 Citovat

bikemarty napsal:
měl jsem i AC 250, není to až tak špatné ale F5 je něco jiného . Pokud mohu srovnávat tak F5 je lepší a o dost. To troubení co píše kolega TomTP já nepozoruji. Pravda je že na první pohled působí ovládací panel složitě, ale je to celkem přehledné a logické. Samotné ovládání detektoru je podle mně geniálně vyřešené, vše je na dosah palce a v reálném čase máš přehled o všem co se děje mezi zemí a v detektoru
Teda až na tu slídu na panelu, to se moc nepovedlo ale zatím v pohodě.
Taky F5 má 5let záruku a to se taky počítá.
Já nelituji.
To je muj názor, pokud má někdo jiný ....Závěr" doporučuji



Jde mi hlavně o dosah na mince ten je u f5ky lepší než u 250 ace ?? a o kolik přibližně. mě se zdá že dosah je s velkou cívkou stejný pouze je lepší diskriminace[/quote]


Podle mně je lepší, je těžko říci o kolik, záleží na postavení v zemi, na vlhkosti, na tom jak vyvážíš půdní efekt a na tom jaký máš vycvičený sluch, já jedu na sluchátka, ale všeobecně bych tipl tak 5-10cm, našel jsem třeba 15 ti krejcar skoro ve 40 ti centrimetrech na vytočený Gain, který násobí signál, bez diskriminace a mince ležela na plocho. Taky jsem kopal půl dne jak chuj a on to byl ráfek od V3Sky který byl 70cm v zemi. Laughing Měl jsem možnost srovnání s Tesorem Lobo super Track, což je výborný detík hlavně na malé předměty a že by F5 nějak extra zaostával se říci nedá.
Ještě s ACE 250 jsem se docela dost nakopal ( VE SROVNÁNÍ S F5)než jsem to lokalizoval a dohledal. Teď to zapípá a vím téměř na 100% že je to přesně uprostřed po cívkou .
Tak nevím jestli jsem ti pomohl, ale já jsem za ty prachy spokojený, vím že jsou i lepší ale o to víc potěší když ti to krásně zapípá a ty hrábneš něco pěkného, třeba minci. Wink
A člověk se stále učí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F5 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO