Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 959 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výchozí nastavení RUTUS PROXIMA

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus PROXIMA (Draco)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: úterý 06. leden, 2009 16:46    Předmět: Výchozí nastavení RUTUS PROXIMA Citovat

Pro Ty, kteří nemají výchozí nastavení, dávám k dispozici jednoduchý návod jak začít s detektorem. Třeba se Vám to bude hodit.

RUTUS – PROxima – základní nastavení hodnot v MENU

Základní nastavení a vliv určitých funkcí celkového chování detektoru. Hodnoty uvedené v závorce jsou základní hodnoty u nových detektorů od výrobce!

Po zapnutí a provedení vyvážení detektoru pomocí automatického GROUND BALANCE máte na LCD funkci DISC a MOTION mód.

Hodnoty: DISC (-1) , CITL (39), MOTION
Nastavení módu:
MOTION mód (hodnoty):
THRESHOLD – HLASITOST – (120),
VYSKA TONU – (400) dle vlastního uvážení
TONY – (5 TONOVÉ), (doporučuji změnit na VLASTNÍ)
AUDIOZESILOVAČ – (20) – pokud neovládáte plně detektor, neměňte tuto hodnotu

Změnu na NON MOTION provedete v MENU označením NON MOTION a stiskem ENTER se dostanete do nastavení vybraného parametru.

NON MOTION – THRESHOLD (120), VÝŠKA TÓNU (330), VCO (0), SAT (0)

VCO - způsobuje progresivní změnu tónu při přiblížení sondy k předmětu
SAT – automatické nastavování hodnoty THRESHOLD dle vodivosti půdy, pokud si nastavíte vyšší hodnotu (rychlost), bude se tón nastavovat sám dle mineralizace půdy, slaných pláží, nebo POZOR i na větší kovové předměty, opatrně s nastavováním SAT, pokud neovládáte teorii.

DUAL mód – SYST. N. MOTION – THRESH (120), VÝŠKA TÓNU (330), SAT (0)
SYST. MOTION – (5 TÓNOVÉ)

SPOLEČNÉ NASTAVENÍ – FREKVENCE (6622 Hz), OSVĚTLENÍ (5), SIGNÁL PŘETÍŽENÍ (ANO), HLASITOST (10)

TÓNY V MOTION – VLASTNÍ NASTAVENÍ :
-90 až 0 (železa) Ton Nr1-5 (400)
0 až +60 (alobaly) Ton Nr 6-15 (400)
+ 60 až +90 (stříbro, hliník) Ton Nr 18 (700)

DISC EDIT – neovlivňuje dosah (citlivost) detektoru, takže si můžete potlačit jakýkoliv předmět (nábojnice) bez toho, aby byl ovlivněna citlivost na železo (zbraně) a jinou skupinu kovů (odznaky). Ovšem toto vyžaduje jistou znalost hodnot těchto předmětů.

Pro hledání hluboko uložených předmětů musíte detektor nastavit jinak než pro hledání na plážích. Na plážích je lepší si ztlumit v MOTION – HLASITOST pro signalizaci a vypnout ve SPOLEČNEM NASTAVENÍ - SIGNÁL PŘETÍŽENÍ, který může za určitých okolnost rušit poslech signálu mincí, stejně tak vysoká mineralizace může způsobovat přetížení systémů a proto bude zde také lepší vypnout signál přetížení.
_________________
XP GOLD MAXX POWER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 10:05    Předmět: Citovat

Tak jsem zaregistroval, že pan M přejmenoval Proximu na DRACO... Nebo že by šlo o jinej detík?? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milwaukee



Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: neděle 25. leden, 2009 17:46    Předmět: Citovat

chtěl bych koupit rutus draco, máte s nim někdo zkušenost ? předem dík za odpověd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: neděle 08. únor, 2009 20:42    Předmět: Citovat

Promiň že to dávám polsky, ale nejsem si jist že bych to přeložil správně, takže:
draco nie ma:
-zmiennej czestotliwosci
-trybu mix
-mozliwosci programowania tonow
-brak regulacji podswietlenia (przydatna funkcja, wiem z autopsji)
-brak dzwieku przesterowania
-brak wzmocnienia audio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 17:37    Předmět: Citovat

zdarec lidi, tak bych si chtel taky obmenit arzenal, tak uvazuju o tomhle stroji.
Ale nejde mi do hlavy, ze u pana M. stoji pres 14.tis. a primo u vyrobce , kterej ma pobocku i ve wroclavi, coz je za kopcem, je cena 1480 zlotych, coz je na nase necelych 9tis.
bere vam to hlava? vite proc to je? jina konfigurace?

Dikec za reakci
Návrat nahoru
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 21:23    Předmět: Citovat

bardo napsal:
zdarec lidi, tak bych si chtel taky obmenit arzenal, tak uvazuju o tomhle stroji.
Ale nejde mi do hlavy, ze u pana M. stoji pres 14.tis. a primo u vyrobce , kterej ma pobocku i ve wroclavi, coz je za kopcem, je cena 1480 zlotych, coz je na nase necelych 9tis.
bere vam to hlava? vite proc to je? jina konfigurace?

Dikec za reakci


To proto, že to má menu v češtině a údajné (tajné )vylepšení, které je jenom pro něj. Rolling Eyes

Psal jsem před měsícem přímo výrobci (měl jsem zájem), ten mě odkázal na p. Moltaše jakož to výhradního prodejce v Č.r.
Tak si ho může narvat do špic a koupil jsem si Fishera F5 a spokojenost.


Naposledy upravil ojarda dne čtvrtek 14. květen, 2009 21:09, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gajvr



Registrace: 11.3. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: středa 11. březen, 2009 19:58    Předmět: Citovat

Draco je jiný model od rutuse.O víkendu jsem koupil Proximu a docela překvapuje,vyměnil jsem to za whites idx pro.Pokud si někdo zavolá do polska tak mu to s panem M vysvětlí,rozdíl je jen v ceně a taky v jazyce jelikož pro pana M tam nahrajou češtinu Confused No z mého pohledu nastavení v polštině asi zmákne každý a pak už stejně jen zapnu a vypnu.Dosah velice překvapil akorát mi to přijde trochu těžký a nevyvážený. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 14. březen, 2009 17:15    Předmět: Citovat

gajvr : jak to šlape v dualu ? sem na něj naklepanej po hodine telefonu s panem M. Sama chvala... Shocked ale,taky dost nejistota ....
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 14. březen, 2009 17:18    Předmět: Citovat

koneckoncu chvalospěvy od pana M. jsou zde
http://www.testalkohol.cz/detail/rutus-detektor-kovu-proxima-skladem+-500-kc-sek-306/

a taky již nižší cena chyba
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 14. březen, 2009 17:45    Předmět: Citovat

To se vyplatí koupit už jen k vůli tomu 500kč šeku... muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 14. březen, 2009 19:04    Předmět: co chchecete vědet o proximě Citovat

co chchecete vědet o proximě?
Návrat nahoru
gajvr



Registrace: 11.3. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: sobota 14. březen, 2009 21:52    Předmět: Citovat

Tac.no zatím hledám tak jak mi to nastavil panM a je to zatím docela mazec na poláka Laughing přešel sem z whitesu o kterém sem myslel že je to bůh detektoru,jenže ten rutus ho strčí do kapsy a stojí půlku!!dobrej dosah,číslicové rozlišení,možnost vyřazení bordrlu,alobal,patrony atd.podsvícenej displej na noční kopání super.co dál?gajvr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 15. březen, 2009 10:56    Předmět: Citovat

gajvr napsal:
Tac.no zatím hledám tak jak mi to nastavil panM a je to zatím docela mazec na poláka Laughing přešel sem z whitesu o kterém sem myslel že je to bůh detektoru,jenže ten rutus ho strčí do kapsy a stojí půlku!!dobrej dosah,číslicové rozlišení,možnost vyřazení bordrlu,alobal,patrony atd.podsvícenej displej na noční kopání super.co dál?gajvr


Gajvr, těžko můžeš srovnávat letitou řadu IDX (tedy kromě tuningových verzí) s Proximou, která je navíc jen okopírovanej a vylepšenej Whites Eagle Spectrum... Tím ale netvrdím že Proxima je špatnej detík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gajvr



Registrace: 11.3. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: neděle 15. březen, 2009 12:12    Předmět: Citovat

quad.neříkám že byl idx špatnej to ne,byl sem s ním při hledání král do hloubky,ale že mi po 2 letech odejde to sem nečekal.Měl jsem tuning a turbo Smile tak že když sem zapnul turbo kopal sem i 80 cm na železo.byl to dobrý kus,ale koupit zase něco podobného od whitesu zase přez 20tis se mi už prostě nechtělo Rolling Eyes Ale co koupit do 15 tis z dobrým dosahem?prvně jsem si tu proximu zkusil a pak jí vzal.zkoušel jsem kdysi i spektrum atd,to sem z toho byl ale jelen.nehledám tak dlouho abych mohl říct na 100% co je dobrý a co špatný,ale jak říkám pokud máš dobrou lokalitu najdeš i s detektorem do 5tis Razz Whites byl super a našel toho dost,čest jeho památce a budiž mu země lehká Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. březen, 2009 19:09    Předmět: Proxima Citovat

Mám Proximu a na to že je to digitál jsem moc spokojen, hlavně z dosahem. Jinak jak již bylo psáno i diskr. moc dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus PROXIMA (Draco) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO