Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 823 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

VK 40

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Viking VK10, VK20, VK30, VK40
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
general4



Registrace: 20.9. 2007
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 11:52    Předmět: VK 40 Citovat

Zdravím hledačskou obec a chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s detektorem Viking VK-40 (hloubkový dosah, diskriminace atd. atd.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 27. leden, 2008 13:11    Předmět: Citovat

Dneska se na lovci objevil test VK30 i VK40, takže doporučuju přečíst Very Happy
Navíc je zde video z testování obou detektorů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 27. leden, 2008 21:07    Předmět: Citovat

sallyk - mňa tá VK40 tiež zaujíma, ale keď hodím do Google "lovci" tak my vyskakujú samé "cocotiny". Poprosím upresniť link. Thanks! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: neděle 27. leden, 2008 21:16    Předmět: Citovat

tibko napsal:
sallyk - mňa tá VK40 tiež zaujíma, ale keď hodím do Google "lovci" tak my vyskakujú samé "cocotiny". Poprosím upresniť link. Thanks! Very Happy


http://www.lovecpokladu.cz/
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 27. leden, 2008 21:18    Předmět: Citovat

Díky Georgi, byl jsi rychlejší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 24. únor, 2008 21:12    Předmět: Viking VK 40 Citovat

Zdravím mám problém s detektorem Viking VK 40. Při nastavení na pohybový mod (diskriminace na 30, sensitivy na 90) mám dosah na 1 Kčs 1962 pouze 9 cm a na All Metal mód tak 10 cm. Mám špatný kus nebo je to normální dosah?
Návrat nahoru
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 24. únor, 2008 21:36    Předmět: Citovat

Zkus kontaktovat prodejce o dva příspěvky vejš a klidně se ho zeptej případně ho najdeš na tomto fóru pod přezdívkou Elmara. Osobně si myslím, že to je vadnej kus, protože snad ani číňani nemaj tak malej dosah.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smikri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.2. 2008
Příspěvky: 128
Bydliště: Klatovsko

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 23:04    Předmět: Citovat

První zkušenosti s VK 40 : diskriminace velmi dobrá, při hodně vysokém čísle vždy barevný kov. Protože s ním začínám, kopu zatím téměř vše . A tak se mi potvrdilo, že když přelítávají čísla např. od 20 - 95 a neustálí se, tak je to zkorodované železo. Na mince bych řekl velmi dobrý- i pro pokročilé. Testy sice nemám rád , ale pro zajímavost: 1Kčs(1962) v zemi zakopaná okolo 18 cm v Motion modu jasný signál i s číslem- takže kopat.Na vzduchu s přehledem 23 cm. Také testuji výdrž různých druhů baterií tak dám časem vědět jak to dopadlo.
_________________
GM Power, CS 1220 R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
volkssturmer



Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: JV Morava

PříspěvekZaslal: neděle 25. leden, 2009 22:30    Předmět: Citovat

Zdravím. Asi rok chodím s ACEm 150 ale už delší dobu se poohlížím po něčem trochu lepším. Ze začátku jsem uvažoval o Fisheru F2, ale to mi bylo rozmluveno, protože bych si prý moc nepolepšil Sad Poslední dobou uvažuju o tom že bych koupil Viking VK40. Máte někdo možnost srovnání Fishera a Vikinga, popř. Vikinga a ACE? Pokud ano, váš názor by mi hodně pomohl. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kabras



Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: záhorie

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden, 2009 21:04    Předmět: Citovat

nazdar hladam s VK30 a aj s Fisher 1236x2 a mal som v ruke aj ACE250, mne na garetovi vadilo segmentove ID u vikinga je stupnica 0-95. S vk30 mam nachodenych asi 250 hodin a z vlastnej skusenosti hovorim ze mozno u lacnych digitalov je vypovedna hodnota ID nizka ale u vikinga som si vacsinou bol isty co je pod cievkou chodil som iba v pohybovom mode s diskriminaciou na 45. Viking nieje ziadny hlbkar ale presnost a kvalita diskriminacie je u tejto cenovej relacie vynikajuca. V sekcii o vikingoch to uz niekto spominal ze je velmi dolezita rychlost pohybu cievky ktoru si musis sam osvojit mne sa casto stavalo ze ked som spomalil mal som viac signalov a lepsie nalezy hlavne male vecicky. S fisherom 1236x2 kopem viacej lebo zatial neviem odhadnut ci je to alobal alebo velke zelezo. Treba mat dobre usiska ale v bordele s nim radsej nehladam aj ked ma silencer tam radsej displej. A este jednu vec mozno ma majitelia minelabov budu kamenovat ale tam kde terra 70 ukazovala farbu VK30 hlasil zelezo a bolo to Fe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
volkssturmer



Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: JV Morava

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden, 2009 14:14    Předmět: Citovat

kabras napsal:
nazdar hladam s VK30 a aj s Fisher 1236x2 a mal som v ruke aj ACE250, mne na garetovi vadilo segmentove ID u vikinga je stupnica 0-95. S vk30 mam nachodenych asi 250 hodin a z vlastnej skusenosti hovorim ze mozno u lacnych digitalov je vypovedna hodnota ID nizka ale u vikinga som si vacsinou bol isty co je pod cievkou chodil som iba v pohybovom mode s diskriminaciou na 45. Viking nieje ziadny hlbkar ale presnost a kvalita diskriminacie je u tejto cenovej relacie vynikajuca. V sekcii o vikingoch to uz niekto spominal ze je velmi dolezita rychlost pohybu cievky ktoru si musis sam osvojit mne sa casto stavalo ze ked som spomalil mal som viac signalov a lepsie nalezy hlavne male vecicky. S fisherom 1236x2 kopem viacej lebo zatial neviem odhadnut ci je to alobal alebo velke zelezo. Treba mat dobre usiska ale v bordele s nim radsej nehladam aj ked ma silencer tam radsej displej. A este jednu vec mozno ma majitelia minelabov budu kamenovat ale tam kde terra 70 ukazovala farbu VK30 hlasil zelezo a bolo to Fe.


ok. s tím že to nebude žádný hloubkař jsem v celku smířený. VK 40 by na tom měl být s hloubkou o trochu líp, má větší cívku... přesto by mě zajímalo jaký má zhruba maximání dosah na měďák ( třeba krejcar 1800, samozřejmě v půdě) Question Asi nikdo nechodí do lesa s metrem, ale vím že maximum ACE je tak kolem 13-15 cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kabras



Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: záhorie

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden, 2009 21:39    Předmět: Citovat

u VK 30 je ten dosah porovnatelny ako u ACE aj ked existuju tvrdenia ze viking je dosahovo lepsi ale tieto temy sa tu moc neriesia lebo v hre je tolko faktorov ze to nema zmysel
ak budes chodit v pohybovom mode a s diskr. napr. 35 - 45 tak ten ti dava signal a ID cislo len ked si je masina ista ze je to farba pripadne zvukovo ti ohlasi aj velke zelezo
ak prepnes do allmetalu tak budes mat akusticky signal na vsetky kovy + displej ti ukaze aj hodnotu ID ak nebude predmet velmi hlboko a signal bude natolko silny ze ho bude moct detektor hodit aj do podoby ID cisla niekedy staci ked cievkou prejdes viac krat a ukaze ti aj cislo zelezo vacsinou od 00 - 15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
smikri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.2. 2008
Příspěvky: 128
Bydliště: Klatovsko

PříspěvekZaslal: středa 28. leden, 2009 20:49    Předmět: Citovat

Já mám VK 40 a kámoš má ACE 250. Hloubkově jsme na tom přibližně stejně. Viking má ale trošku lepší určovací schopnosti a přesnější zaměření předmětu v zemi. ACE sice ukazuje i hloubku, ale ta je pouze orientační.
_________________
GM Power, CS 1220 R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Viking VK10, VK20, VK30, VK40 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO