Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 590 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Programy na DFX
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor, 2007 21:38    Předmět: Programy na DFX Citovat

Mám ho len pár dní, preto rád privítam zopár vlastných užívateľských programov na DFX - All metal, Super deep a podobne. Vďaka! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor, 2007 14:23    Předmět: Citovat

Podívej se na tento odkaz.Je tam hodně programů ale na XLT.Možná se částečně dají použít i na dfx-nechám to na tobě.

http://66.51.97.78/jb/programm.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor, 2007 18:19    Předmět: Citovat

Very Happy robins - vďaka, poznám túto stránku, na Eagle sa osvedčila - po úprávách niektorých programov, ale už na DFX je "krátka".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milwaukee



Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: sobota 14. červenec, 2007 13:25    Předmět: programy dfx Citovat

Také sháním programy na dfx, nepodařilo se vám už nějaké sehnat? Uvítám každou zkušenost s dfx-kem Shocked Idea . Díky za každou zprávu. Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 18:28    Předmět: Citovat

Ahojte Tibko a Milwaukee! Na nete som našiel zatiaľ len tento "user program" ale ešte určite nejaké pohľadám, nakoľko mám záujem kúpiť tento detektor. Len žiaľ nepoznám nikoho kto ho má aby som ho mohol trochu otestovať v praxi. Neviem či sa potom oplatí dať za neho toľko peňazí. Ináč vyzerá to byť na kvalitnú mašinu.
Aké s ním máte skúsenosti? Má dobrý hĺbkový dosah?


Tu je to nastavenie:

taken from historyhunters site in the uk,,,, hope it helps


Target Vol--63
Audio Threshold--0 this is important
Tone--190 this also is important as this is the tone you will hear iron at.
Audio Disc --ON
Silent Search--Off
Mixed Mode--ON
Ac Sens-- Set for the site (stable threshold then turn threshold off)
DC sens-- 25 this dictates the iron sound
back light --OFF
viewing Angle --30
Rachet P/Point ON-Important as you don't use VCO
Sat Speed--5
Tone ID--OFF
VCO --OFF Impotarnt
Modulation--OFF
autotrac--On
Trac View ON until set
Track Speed ??
Track Offset 0 or +1
Track Inhib--ON
Block Edit -- Reject -95 to +5 accept +6 to +94 reject +95 as you are in all metal you will hear all signals but anything below +5 and +95 (iron will give a low tone and hot rocks a broken sound with low tone coming in.
Learn R --OFF
Learn A --OFF
Recovery Speed 30
B/Cap Reject 1
H/Rock Rej--0 as you have rejected +95
Sweep Speed 6
Filters 6 but depends on the site
Visual Disc --ON
Icons --OFF
VDI Sens 85
DC Phase --ON
graph Ave & Acc --ON
Fade rate 8
Pre-amp 3 if your sitting at AC 75 and its stable then try upping this but not VDI normalised ON
15 KH
The aim of this mode is to give LOW tones for iron and HIGH tones for anything accepted. You very rarely hear the iron. If set too high you will get false high tones. If you give this mode time you will not even look at the meter. I have used this with the DD coils on mineralised sites (94 and higher on the DC phase reading) and it is very good.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 19:56    Předmět: Citovat

Je to skvělý detektor, ale naučit se na něm je hodně těžké. Lidé co ho mají říkají, že ještě po 2. letech se mají stále co učit. Když ho však zvládáš, tak je to třída. Pokud máš hodně trpělivosti a technické věci jsou tvůj kůň, tak do toho. Pokud ti chybí trpělivost nebo se bojíš počítačů, tak pryč od toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 19:58    Předmět: Citovat

Je to skvělý detektor, ale naučit se na něm je hodně těžké. Lidé co ho mají říkají, že ještě po 2. letech se mají stále co učit. Když ho však zvládáš, tak je to třída. Pokud máš hodně trpělivosti a technické věci jsou tvůj kůň, tak do toho. Pokud ti chybí trpělivost nebo se bojíš počítačů, tak pryč od toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen, 2007 9:33    Předmět: Citovat

Ahoj Petronius ! Môžeš mi to ozrejmiť podrobnejšie? Podľa tých nastvení pre rôzne užívateľské programy ktoré som tu hore v mojom príspevku napísal, vidím že ne tomto detektore môžeš nastavovať prakticky všetko. Mohol by si mi podrobnejšie napísať (ak to nerobí problém), čo všetko je možné na ňom meniť, nastavovať - prestavovať ?
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen, 2007 10:22    Předmět: Citovat

To pepe 646, Na tomhle webu v sekci soubory ke stažení je k mání manual v češtině. Tam je o nastavení DFX vše. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 20. říjen, 2007 18:49    Předmět: Citovat

Vďaka, stianem si ho a určite preštudujem! Ináč našiel som DFX-ko na predaj na stránke ebay.com a sú tam kusy za celkom dobré ceny - okolo 800$, len škoda že je to bez záruky.
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 09. květen, 2008 20:57    Předmět: Re: Programy na DFX Citovat

Programy: http://whites.co.uk/content/view/2033/438/ Laughing
Nakupovál někdo na http://www.regton.com/whites.htm


Naposledy upravil scorpion dne neděle 13. červenec, 2008 12:52, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 13. květen, 2008 16:12    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Je to skvělý detektor, ale naučit se na něm je hodně těžké. Lidé co ho mají říkají, že ještě po 2. letech se mají stále co učit. Když ho však zvládáš, tak je to třída. Pokud máš hodně trpělivosti a technické věci jsou tvůj kůň, tak do toho. Pokud ti chybí trpělivost nebo se bojíš počítačů, tak pryč od toho.


Já mám XLT podstatně déle než dva roky a stále se ho učím Wink
Návrat nahoru
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 08. březen, 2009 23:55    Předmět: prg Citovat

Zdar mam tenhle detik od podzimu ale jen si tu tak lezel pac jsem se dfx 300 zacal po prvnim zapnuti a kouknuti do manualu bat a take jsem byl linej - mel jsem doma jeste jinej detektor a tak casto zase nechodim
mezi tim jsem natahal na netu spoustu prg a poridil mensi civku bm 950 nedavno jsem zacal studovat poradne manual je dobre napsanej a kazda funkce vysvetlena - jak se chova a co ovlivnuje jen si to chce pamatovat ale na to jsem vyzral malinkym tahakem pro pripad ze by jsem zapomel snad se to casem vylepsi
take jsem zacinal v tovarnim nastaveni ale zanedlouho jsem zjistil ze tomu neco chybi a tak jsem zacal testovat stazene prg ale porad to nebylo ono jo a kolikrat jsou ty prg psane pro jinou civku ale nevadi daj se upravit
nakonec jsem na to sel uplne jinak
ujasnil jsem si co by jsem od toho detiku chtel takze jsem sel na svuj polygon a snazil jsem se ho nastavit napriklad tak aby bral komance ve 30cm s urcenim a s civkou bm950 coz se mi nakonec povedlo ovsem okrouhal jsem ho na audiu o ikony a jine vymozenosti nechal jsem jen vdi cisla a vybornej spektrak cili tak nejak zaklad casem a praxi treba pridam
dulezite je si pamatovat ktere funkce se vzajemne ovlivnuji napriklad hloubkovej dosah - pak se stim daji delat veci
timto jsem chtel prispet jak na dfx alespon me tenhle zpusob vyhovuje vice nez testovani ruznych prg naslepo nekde v lese nebo na poli
jo pokud by jste nekdo chtel mam tu nejake prg ale je to vse na netu takze je asi znate zdar zdar vrcinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 21:41    Předmět: Citovat

No výborně fungoval, když zvolíš jen 1 FREQUENCY (15kHz), ale je tam hodně možnosti, je to hračka pro velké chlapy, tak ať se Ti daří. Hledání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 23:47    Předmět: Citovat

karl napsal:
Petronius napsal:
Je to skvělý detektor, ale naučit se na něm je hodně těžké. Lidé co ho mají říkají, že ještě po 2. letech se mají stále co učit. Když ho však zvládáš, tak je to třída. Pokud máš hodně trpělivosti a technické věci jsou tvůj kůň, tak do toho. Pokud ti chybí trpělivost nebo se bojíš počítačů, tak pryč od toho.


Já mám XLT podstatně déle než dva roky a stále se ho učím Wink


Po určitém čase zjistíš , že jiný digitál lepší nebude Wink možná tak težší E-Track na hloubku.
Návrat nahoru
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 17:44    Předmět: Citovat

Zdar,

má te někdo zkušenosti s nepohybovým režimem? Zkusil jsem ho a hned dva stříbrňáky a i jiné nálezy Shocked . Zdá se mi DFX citlivější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 19:44    Předmět: Nepohybový režim Citovat

fanu napsal:
Zdar,

má te někdo zkušenosti s nepohybovým režimem? Zkusil jsem ho a hned dva stříbrňáky a i jiné nálezy Shocked . Zdá se mi DFX citlivější.


Ahoj!
Tím myslíš použití MIX modu, nebo jsi dal S.A.T. Speed na 0 ?
Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 20:26    Předmět: Citovat

Mám to v pamětech programů pod PROSPECTING. Vypadá t s tejně, jako bych přepnul pinpointer do hledání. Dříve jsem ten program nepoužíval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 20:58    Předmět: Citovat

Tak to budu muset urcite skusit.V Prospectingu jsem zatim jeste nehledal.Doufam ze se mi taky zastribri Twisted Evil
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 21:06    Předmět: Citovat

Program Prospecting (Prospektorství) neprovádí vůbec žádné eliminování při sledování zvukového tónu, což znamená,že veškeré kovy vyvolají odezvu signalizovanou pípáním v reproduktoru. Displej však bude zobrazovat V.D.I. číslo pouze pro kovy, které by mohly být zlato. Jestliže budete vykopávat pouze cíle, které vyvolaly zobrazení V.D.I. čísla,eliminujete řadu předmětů ze železa při provádění průzkumu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO