Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 547 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Průzkum MD3009
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> MD 3009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. březen, 2009 18:51    Předmět: Citovat

snedro napsal:
tibko napsal:
http://www.aukro.cz/item593322942_detektor_kovu_md_3009.html



Jak může něco takovýho napsat Shocked Když v roce 2004 se dal koupit za právě těch 5400kč Rolling Eyes

nechtěl bych ho ani zadarmo byl to můj první detík a kdyby nebylo kamaráda možná i poslední stál mě 6000 a za půl roku jsem byl rád že jsem se ho zbavil za 3000 a během toho půl roku byl i na reklamačce protože vydával ton i když jsem s ním mával směrem k nebi tak ho opravili tak že mu snížili o polovinu citlivost a já nemohl najít 1 Kčs v 10 cm Rolling Eyes za rok jsem koupil BH Tracker2 za 3300 novej a nemohl jsem si ho vynachválit
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. březen, 2009 20:27    Předmět: Citovat

snedro napsal:
tibko napsal:
http://www.aukro.cz/item593322942_detektor_kovu_md_3009.html



Jak může něco takovýho napsat Shocked Když v roce 2004 se dal koupit za právě těch 5400kč Rolling Eyes


Mě ho p. Moltaš nabízel jako absolutní novinku s fungujcící diskriminací v Bílině na srazu hledačů tuším že v roce 2002-2003 za 6.500,- Kč. Tenkrát, jo, to byla bomba. Třeba jde dneska už o hodnotu historickou Laughing Nicméně Aukro, no, tam se kolikrát prodaj věci...
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. březen, 2009 21:28    Předmět: Citovat

Copak Mr. Moltó to je obchodník Laughing Ale né musím říct alespoň za mě že jsem s ním byl docela spokojenej asi dobrej kus až na tu cívku ale to byl problém většiny MDček .
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 27. březen, 2009 6:44    Předmět: Re: Průzkum MD3009 Citovat

franny napsal:
Zajímalo by mne, jak moc je ještě tento typ rozšířen, tedy zda ho vůbec někdo dosud aktivně používá. Měl jsem možnost jeden kus prozkoumat z hlediska konstrukce i elektroniky a mohl bych se podělit o zkušenosti. Pokud by se našlo alespoň 5 až 10 zájemců, napsal bych o tom něco více na konstruktérském webu, kam tyle věci spíše patří. Došel jsem k názoru, že speciálně MD3009 poskytuje značný prostor jak pro korekci jeho jak mechanických a elektrických negativních vlastností, tak pro vylepšení výkonu.
f.


MD3009 - moje první láska Twisted Evil stál mě tenkrát 10000,-kč . Pak sem ho prodal Cubasovi a ten už ho asi taky nemá...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pátek 27. březen, 2009 8:26    Předmět: Re: Průzkum MD3009 Citovat

mcmlxxx napsal:
franny napsal:
Zajímalo by mne, jak moc je ještě tento typ rozšířen, tedy zda ho vůbec někdo dosud aktivně používá. Měl jsem možnost jeden kus prozkoumat z hlediska konstrukce i elektroniky a mohl bych se podělit o zkušenosti. Pokud by se našlo alespoň 5 až 10 zájemců, napsal bych o tom něco více na konstruktérském webu, kam tyle věci spíše patří. Došel jsem k názoru, že speciálně MD3009 poskytuje značný prostor jak pro korekci jeho jak mechanických a elektrických negativních vlastností, tak pro vylepšení výkonu.
f.


MD3009 - moje první láska Twisted Evil stál mě tenkrát 10000,-kč . Pak sem ho prodal Cubasovi a ten už ho asi taky nemá...


Desítku ? Shocked Shocked Shocked To v tý době byl asi pěknej ranec peněz. Odkud jsi ho měl proboha ? Shocked Já jsem začínal s dvěma samodělkama, z toho ten jeden byl fakt vcelku profi přístroj a PAK... sehnal jsem v rajchu MD....ale 3010, digitál, asi nás v ČR moc s tímhle klackem nebylo, trochu nervóznější v mokrý trávě, ale taky na něj vzpomínám s úctou, možná ještě dneska někde slouží Laughing
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bison



Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Karlovarsko

PříspěvekZaslal: pátek 27. březen, 2009 9:20    Předmět: MD Citovat

Tak já ho věnoval synkovi a ten ač je mu 10 s nim lítá a tváří se spokojen.Začínal jsem s ním v 2005 měl jsem ho z druhé ruky a na svou dobu byl myslím v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pátek 27. březen, 2009 13:54    Předmět: Citovat

Tibko, dík za upozornění. Aukro ale opravdu nerad, takže si počkám na nějakého solidnějšího prodejce. A taky dávám přednost poškozeným a nefunkčním přístrojům, vyjdou levněji.
f.

tibko napsal:
http://www.aukro.cz/item593322942_detektor_kovu_md_3009.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pátek 27. březen, 2009 15:52    Předmět: Citovat

Začnu o tom psát jakmile vylepším přístup k webu, zatím se potloukám po KFC, kamarádech a tak. Mám zapůjčenu rozebranou cívku, obkouknul jsem její schemátko a vše pak s dalším pověsím v novém vláknu na konstruktérský web. Tady pak bude příslušný odkaz.

Ještě k aktuálním cenám MD3009: Pokud se to prý kupovalo v Číně jako kontejner, vyšel kus podle jednoho zdroje na 16, podle druhého na 18 USD, co kdo o tom víte?
f.

Vankelt napsal:
Tak to hoď sem na vlákno řešící MD 3009.
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trasyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.3. 2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Chomutovsko

PříspěvekZaslal: pátek 27. březen, 2009 18:37    Předmět: Citovat

MD 3009 je můj první detektor (cca 3 roky) ale v těchto dnech jsem přezbrojil tak jsem zvědavej o kolik si polepšim...Jinak MD mi nepřijde špatnej, jen byl takovej "náladovej"...někdy ohromoval, jindy bych s nim nejradši šlehl o strom...ale dlužno říct, že nemám srovnání s jinym...Každopádně mi našel i moc pěkný nálezy, jen s těma mincema si asi nějak nerozumí....jinak výdrž baterek naprosto skvělá....a když si člověk trošku pohraje s konstrukcí a zpevní ji,.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
panzer



Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: středa 08. duben, 2009 22:37    Předmět: Citovat

S MDckem jsem letos začal šestou sezonu, už dva roky uvazuji o přezbrojení, ale finanční situace je neutěšená, takže asi až příští rok Sad Cca po 4 letech mi taky praskla spojovací trubka u jednotky, jak psal výše petaheaven, a kupodivu jsem to spravil úplně stejně jak on. Dál jsem v záchvatu nadšení do podvodního hledání vytunil cívku tak, že jsem ji zalil do epoxidu. Je teď sice trochu těžší a ruka se unaví dříve, ale odpadly tím pověstné problémy s vlhkostí, a teď už detektor dává falešné signály jen při nárazu cívky Smile Musím ale uznat, že to, že mi MD vydrzelo takto dlouho bude z velké části způsobeno nejspíše tím, že jsem doposud neměl možnost v praxi ho srovnat s něčím jiným, lepším. I když vím, že se čas MD pomalu chylí ke konci, tak celkově s ním musím vyjádřit spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. duben, 2009 7:05    Předmět: Re: Průzkum MD3009 Citovat

TomTP napsal:

Desítku ? Shocked Shocked Shocked To v tý době byl asi pěknej ranec peněz. Odkud jsi ho měl proboha ?


Se nediv, tehdy to byl nejlevnější detektor na trhu Smile Tesora stály okolo 20000,- Pokud člověk chtěl něco na zkoušku, prakticky neměl jinou volbu.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. duben, 2009 8:09    Předmět: Re: Průzkum MD3009 Citovat

mcmlxxx napsal:
TomTP napsal:

Desítku ? Shocked Shocked Shocked To v tý době byl asi pěknej ranec peněz. Odkud jsi ho měl proboha ?


Se nediv, tehdy to byl nejlevnější detektor na trhu Smile Tesora stály okolo 20000,- Pokud člověk chtěl něco na zkoušku, prakticky neměl jinou volbu.


Já jen že jako absolutní novinka se prodávala za 6500,- Kč Cool
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. duben, 2009 10:14    Předmět: Re: Průzkum MD3009 Citovat

TomTP napsal:
mcmlxxx napsal:
TomTP napsal:

Desítku ? Shocked Shocked Shocked To v tý době byl asi pěknej ranec peněz. Odkud jsi ho měl proboha ?


Se nediv, tehdy to byl nejlevnější detektor na trhu Smile Tesora stály okolo 20000,- Pokud člověk chtěl něco na zkoušku, prakticky neměl jinou volbu.


Já jen že jako absolutní novinka se prodávala za 6500,- Kč Cool


Za 6500 jsem ho kupoval já ale předtím stál ještě víc něco kolem 9000
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. duben, 2009 12:29    Předmět: Citovat

Ač jsem o tom vyvolal diskuzi, v terénu se s MD teprve seznamuji a musím konstatovat, že diskriminace železa je docela uspokojivá. Jen to kroucení knoflíkem mi připadá zdlouhavé, k rychlému vyhodnocení cíle by to možná chtělo páčkový přepinač s polohami žádná a max. diskriminace. Na hliník se ale diskriminace projevuje minimálně. Jinak to perfektně chodí i s profesionálnějšími cívkami od jiných renomovaných výrobců, zatím jsem vyzkoušel velkou DD cívku od Minelab Advantage. Možná se trochu změní kmitočet, ale pokud by vzrostl (původní cívka chodí na 5.5 kHz a neobsahuje kondenzátory), nebylo by to až tak na závadu.
f.

panzer napsal:
S MDckem jsem letos začal šestou sezonu, už dva roky uvazuji o přezbrojení, ale finanční situace je neutěšená, takže asi až příští rok Sad Cca po 4 letech mi taky praskla spojovací trubka u jednotky, jak psal výše petaheaven, a kupodivu jsem to spravil úplně stejně jak on. Dál jsem v záchvatu nadšení do podvodního hledání vytunil cívku tak, že jsem ji zalil do epoxidu. Je teď sice trochu těžší a ruka se unaví dříve, ale odpadly tím pověstné problémy s vlhkostí, a teď už detektor dává falešné signály jen při nárazu cívky Smile Musím ale uznat, že to, že mi MD vydrzelo takto dlouho bude z velké části způsobeno nejspíše tím, že jsem doposud neměl možnost v praxi ho srovnat s něčím jiným, lepším. I když vím, že se čas MD pomalu chylí ke konci, tak celkově s ním musím vyjádřit spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. duben, 2009 14:36    Předmět: Citovat

franny - jestli chceš chodit s diskriminací až nad hliník tak to už můžeš chodit s detektorem bez baterek Wink
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: neděle 12. duben, 2009 20:50    Předmět: Citovat

No jistě, ale proč nezažít trochu švandy, že?
Jinak momentálně experimentuji s napájením, pomocí modernějších stabilizačních IO (konkrétně LP2951) bych chtěl zvýšit vnitřní napájecí napětí na cca 9.5 V (bateriový blok 8mi Ni-MH AA článků dává cca 10.4V) a přiměřeně zvýšit i opěrné napětí ("umělou" zem) ze současných 2.5V na 3.3 až 4.5V. Kdyby nic jiného,měla by se zlepšit stabilita a zmírnit necnosti za nízkých teplot.
f.

TomTP napsal:
franny - jestli chceš chodit s diskriminací až nad hliník tak to už můžeš chodit s detektorem bez baterek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peca WW2
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.9. 2006
Příspěvky: 1488
Bydliště: Slovácko - 1981

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. červenec, 2009 8:46    Předmět: Citovat

Hledal jsem s MDéčkem pět let a musím říct, že ve své cenové kategorii je to detektor, který vyniká. Mechanicky sice mizerné zpracování, ale na hledání lehký, jednoduché ovládání a když se naučíš pracovat s diskriminací a naposloucháš ho, tak máš velice slušný přehled o tom, co máš pod cívkou(řekl bych, že lepší, než u některých digitálů) Často jsem se setkával s názory typu: co na tom možeše naposlouchat, když je to jednoton? Chyba lávky, dá se to. Je to o drobných detailech, jako při jaké diskriminaci začne ton slábnout nebo škrčet apod. Většinou nad tímto détíkem kroutili hlavou lidi, co ho měli jen pár měsíců a pak ho dali pryč, že se s ním nedá hledat. Samozřejmě to není detektor na drobné věci apod. a era klacků tohoto typu je pryč, ale i tak na něj nedám dopustit. Navíc luxusně vyřešený a přesný pinpoint. Řešení např. minelabů je proti tomu nešťastné. Dokonale určí kde předmět začíná a končí. To potvrdí moji kolegové, že na válce v lokalitě zabordelené mosazí, olovem a ostantými dráty jsem s MDéčkem za den nesl i 3-4 bodáky a ostatní detektory s tím měly problém. Detektorů jsem vyzkoušel hodně, ale hrozně dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodl přezbrojit. Dneska mám F75 a znovu se učím poslouchat.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 31. červenec, 2009 5:50    Předmět: Citovat

S tím přesným pinpointem musím plně souhlasit,je supr přesný.Začátečníkovi bych tenhle detektor vřele doporučil ikdyž jak píšeš jejich éra je již pryč,na naučení supr klacek..... Very Happy
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pátek 31. červenec, 2009 6:27    Předmět: Citovat

Ten detektor jsem nikdy nevlastnil. Nevím tudíž jak se s ním hledá. Jediné co jsem viděl u kolegy byl hod tímto detektorem do křoví v zimě, když stále nekontrolovatelně kvokal............... Very Happy Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
29pp



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Česká Kanada

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 23:23    Předmět: Citovat

MD a mráz to opravdu nejde dohromady.Naštěstí ty doby když jsem to zjistil jsou pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> MD 3009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO