Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 417 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

White's Quantum II

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's QUANTUM
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Goldhunter
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 06. srpen, 2007 19:11    Předmět: White's Quantum II Citovat

Máte nekdo zkusenosti s detektorem White's Quantum II?
Návrat nahoru
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 20:31    Předmět: Citovat

Co by jsi potřeboval vědět?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Goldhunter
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 22:01    Předmět: Citovat

Tak napriklad to, jestli k nemu potrebuju primo originalni sluchatka? Otvor pro sluchatka je totiz pro klasicky sluchatka moc velky. Nedavno jsem si poridil tuhle vecicku z druhe ruky a jeste jsem se s ni moc nenaucil zachazet a vidim to tak, ze se asi jen tak rychle nenaucim. Precist si navod a parkrat s nim vybehnout nekam do terenu asi stacit nebude na to abych nemusel kopat kvuli kdejakymu hrebiku. Proto by me jakakoliv rada ve stylu ''jak na to'' moc pomohla. Detektor ma sice funkce jako eliminaci srotu, tri prednastaveny programy, a rozlisovani nekterejch predmetu. Prijde me, ale ze se na displej neda skoro vubec spolehat. Doufam teda, ze se casem naucim ruzny predmety a druhy kovu odposlouchat. Pouzivas nekterej ze tri programu, nebo si pokazde pred vlastnim hledani vytvaris vlasni? Jestli jo, tak co je predevsim dulezity nastavit a proc?
Návrat nahoru
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 22:34    Předmět: Citovat

Ahoj g,
sluchátka můžeš použít obyč nebo origo Whites. Na ty obyčejné používám redukci. Koupíš v každém elektru. Mám i originál a jejich výhoda je v tom, že zaslechneš i ty slabé tóny, o které by jsi jinak přišel a hlasitost si můžeš nastavit na každé ucho.
Program většinou používám přednastavený Relic. Dle terénu poladím citlivost nebo diskriminaci. Co se týká displaye, nemůžu si stěžovat. Chce to určitě dostat do uší a zjistíš, že Ti display pomůže. Mám ho šestým rokem a bez větších problémů. Mám i M6ku, ale QII mi tak nějak přirostla k srdci, takže to střídám a rozhodně si svoje ještě najde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: sobota 11. srpen, 2007 8:17    Předmět: Quantum Citovat

Ahoj!
Koupil jsi dobře, byl to první detektor , sice né můj, ale půjčenej na pár měsíců. Když jsem ho vracel, těžko jsem se s nim loučil. Sice jsem s ním měl trochu problémy, ale když jsem se naučil ho nastavit, nemělo hledání chybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Goldhunter
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 11. srpen, 2007 22:32    Předmět: Citovat

Cau i
To nastaveni je prave docela problem. Taky pouzivas prednastavenej program relic? Mozna to je problem vsech detektoru, ale docela me prekvapilo ze treba na zlato dava detektor jen velmi malou zvukovou odezvu a to i v malej hloubce. A ten displej pouzivam zatim opravdu jen s rezervou...obcas me prijde hodne zmatenej...stalo se me, ze treba na hlinik postupne zacal ukazovat 5 ruznejch druhu kovu...low iron, high iron, nickel ring, ground, table ring.
Návrat nahoru
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 11:18    Předmět: Zmatený detektor Citovat

Ahoj!
Není tohle chování typické pro přetížené obvody, kdy se nalezený předmět nachází velmi blízko povrchu? Vzpomínám si, že takhle zmateně se choval detík když jsem nalezl svůj první(a zatím také poslední Sad)zlatý prstýnek. Jenom jsem odhrnul list a byl pod ním.
Co se stane když zvedneš cívku výš?
Ahoj IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 21:08    Předmět: Citovat

Ahoj!
Řekl bych že si na to kápnul Irwing Smile Mě Rutus při takovém chování doporučí přizvednout cívku je tam na to taková ikonka ktera to signalizuje! No a pak to už ukáže přesně! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Goldhunter
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 24. srpen, 2007 10:28    Předmět: Citovat

Vcera jsem si byl krapet zamrcasit. Podle me v docela zajimavej lokalite...prinesl jsem si ale jen mozoly na rukach od castyho kopani. Zjistil jsem, ze na tohle clovek potrebuje pekelnou trpelivost. Zajimalo by me, zda dokozete rozlisit zajimavy ostatni kovy od zeleza podle zvuku? ...urcite mate s detektorem vetsi zkusenosti nez ja. Jediny co jsem zatim vypozoroval je to, ze na barevny kovy, ktery nejsou moc hluboko, detektor obcas vydava takovej intenzivnejsi jakoby skripavej zvuk.
Návrat nahoru
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 24. srpen, 2007 20:03    Předmět: Diskriminace Citovat

Ahoj!
Já jako majitel analogového detektoru kovy rozlišuju jenom podle zvuku. Myslím ale, že každý má tuto schopnost jinou. Nezbývá ti nic jiného než kopat a poslouchat a nastavovat a tak pořád dokola. Za pár desítek hodin to začneš slyšet taky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 18. květen, 2009 23:31    Předmět: Citovat

Tak QXT už je zase v opravě u Irwinga zdá se že jsem přišel na hlavní zdroj problému a to v lepším případě studeňák v konektoru v tom horším přerušený kabel od cívky do boxu! což je průser!
No uvidíme nechám se překvapit třeba bude pro někoho z vás QXT na ND Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 18. květen, 2009 23:34    Předmět: Citovat

Tak to zamrzí Crying or Very sad Jak je ten detík starej ?
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 0:09    Předmět: Citovat

No je to už dědek Jirko 12let ale pokavaď si nedrnkneš do kabelu tak to fachčí v pohodě jenže to není možný jedině bys ho měl půl metru od těla Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 0:11    Předmět: Citovat

Kupovat na to novou cívku nemá smysl je to drahý a navíc už snad dělaj jen tu tlustou hnusnou co teď dávaj na DFX a ostatní Whites Confused
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 9:51    Předmět: ???? Citovat

Ahoj! Koukam že si povídáš sám se sebou! Laughing Laughing Laughing
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 11:28    Předmět: Re: ???? Citovat

irwing napsal:
Ahoj! Koukam že si povídáš sám se sebou! Laughing Laughing Laughing


I Ty Jindro Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's QUANTUM Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO