Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 891 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

White's Spectra V3 ( Vision ) -novinka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Spectra V3 ( Vision )
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 23. květen, 2009 8:07    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Pokud váží brožura k ovládání víc, než detík, není něco v pořádku. Uvidíme zítra Wink


Žeby další šťastný majitel... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 23. květen, 2009 9:32    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Pokud váží brožura k ovládání víc než detík, není něco v pořádku. Uvidíme zítra Wink

Když vidím tabulky nastavení tak je to jasné, dobry detik ale složitý na optimální nastaveni jak u DFX,tabulky jsou na konci pdf:
http://www.metaldetectorshop.co.uk/instructions/whites/v3-owners-guide.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: sobota 23. květen, 2009 19:46    Předmět: Citovat

quad napsal:
Baba napsal:
Pokud váží brožura k ovládání víc, než detík, není něco v pořádku. Uvidíme zítra Wink


Žeby další šťastný majitel... Very Happy
Ne - trochu jsme zkoušeli Vision 3 někoho jiného. Výsledky si nechám zatím pro sebe - uvidíme, co napíše prodejce. Také jsme během krátké doby zkoušek samozřejmě nemohli postihnout všechny záludnosti nastavení. Jediný postřeh, který si dovolím vypustit - uvědomil jsem si, že někdy méně bývá více Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 10:53    Předmět: Citovat

[quote="Baba"]
quad napsal:
Baba napsal:


Žeby další šťastný majitel... Very Happy
Ne - trochu jsme zkoušeli Vision 3 někoho jiného. Výsledky si nechám zatím pro sebe - uvidíme, co napíše prodejce.


No, prodejce si ho asi moc pomlouvat nebude, chtělo by to nějakej nestranej report... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 11:40    Předmět: Citovat

[quote="quad"]
Baba napsal:
quad napsal:
Baba napsal:


Žeby další šťastný majitel... Very Happy
Ne - trochu jsme zkoušeli Vision 3 někoho jiného. Výsledky si nechám zatím pro sebe - uvidíme, co napíše prodejce.


No, prodejce si ho asi moc pomlouvat nebude, chtělo by to nějakej nestranej report... Wink
Jde o to, že můj názor nebude objektivní - nastavení je mnoho a času jsme tomu věnovali příliš málo.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 12:32    Předmět: Citovat

quad: med kolem pusy rozhodně nikomu mazat nebudu. Ten kdo mě zná ví, že to co nedokážu na detektoru předvést v praxi, to o něm netvrdím. Zatím jsem měl tu čest pouze 3 hodiny nastavovat v lese, teď mám antibiotika se, kterýma nesmím na slunce a tak se mořím s překladem manuálu.
Jak píše bába, nastavení je tolik, že i pro zkušeného hledače je "nabroušení" programu na nejlepší možný poměr stabilita/výkon během na delší trať.
Obzvlášť, když poslední 3-4 roky člověk dával přednost detektorům s knoflíkama (M6/MXT). Upřímně si, ale myslím, že jak bylo již napsáno, fyzika je neúprosná a "dosahovou revoluci" v podobě zvýšení dosahu na minci o 10 cm oproti jiným detektorům v této třídě neočekávám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 13:56    Předmět: Citovat

Vím že s tím pořád otravuju ale nemohl by někdo provést ten separační test ? Řekl bych že to je důležitější než to, zda dokáže rozlišit folii od stříbra. Důležité je aby bylo vůbec co rozlišovat ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 16:11    Předmět: Citovat

Tak si koukej ten detík objednat a ten test udělej, když se nemůžeš dočkat. Ono je hezké nechat ostatní na něčem pracovat a pak se beze ztráty rozhodnout, že Question Shocked To myslím tak, že si někdo za nemalej peníz něco koupí, otestuje a jiný podle testů se rozhodne, zda do toho také jít, nebo ne. Myslíš si, že je to fér? Já teda ne. Také jsem byl jeden z prvních, co si před nedávnem pořídil F75ku a bylo to to samé - furt: napiš svoje postřehy, otestuj to nebo toto, mám si ho koupit-co doporučuješ, vyplatí se mi a pod. a pod.
Pokud mě něco zajímá, snažím se k tomu dopátrat sám. Nespoléhej se furt na druhé. Fakt jsi mě dostal Sad
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 17:13    Předmět: Citovat

krokodill-Nebuď takovej Rolling Eyes Rolling Eyes Každý tu má právo se zeptat na co chce--A zda mu majitel toho či onoho stroje odepíše je věc už jiná.
Wink Je normální se ptát majitelů..kdo by to měl vědět líp než oni.
Take první sháním info a pak až kupuju. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 17:29    Předmět: Citovat

Jirko, nebuď takovej Wink Vždyť víš, že každému rád poradím, ale Kar mě dostal Crying or Very sad takovým tónem si to žádat. Stačí přece pěkně poprosit a vyčkávat, myslím si, že v republice budou v této chvíli tak dva, tři majitelé, kteří teď mají plnou hlavu, aby se s ním sami naučili, aby jim šlapal obstojně. Ten test si myslím zatím nezvládne žádný, v menu je cca 180 položek na nastavování Shocked Wink Snad do Kdyně bych to viděl, že už ho bude mít někdo betelně zmáknutej Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 17:36    Předmět: Citovat

Ty take na všechno reaguješ Laughing Laughing Laughing Tvůj způsob humoru je někdy nezvyklí ,ale mám ho rád. Wink Twisted Evil
Ať se daří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 18:21    Předmět: Citovat

No já to nemyslel nijak zle, možná to tak ale vyznělo skrz díky tomu že to je napsáno a ne řečeno slovy Sad Za to se teda omlouvám.


Ale stejně pokud to někdo má tak nechápu proč by se nemohl o svou zkušenost podělit.

Citace:
Tak si koukej ten detík objednat a ten test udělej, když se nemůžeš dočkat. Ono je hezké nechat ostatní na něčem pracovat a pak se beze ztráty rozhodnout, že ?


To berete jako : "Přišel jsem o peníze, tak ať o ně příjde ještě někdo, snad mi to zlepší náladu" nebo co ? V čem to někomu pomůže ? V ničem.
Ty slova bych pochopil kdyby z toho někdo něco měl ale takhle prostě ne ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 18:33    Předmět: Citovat

Tak to seš holt nechápavej muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 18:40    Předmět: Citovat

No tak v tomle příapadě jo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 20:31    Předmět: Citovat

Je opravdu těžký dělat tyhle testy když člověk ani pořádně neví co má testovat.U toho co jsem zkoušel záleží na typu mince,např.komun. 10 haléř to neustál,zatímco 2 krejcar ano.Udělal jsem hodně narychlo testík v dílně kde už i tak je plno fe v podlaze s komančem a vrutem 5 na 50 mm a kvalita je telefonní a víc není v mých silách.V základu to Spectra neumí,je to především o nastavení Ground filtrů a frekvencí.
http://www.youtube.com/watch?v=B10Y50hgOLA&feature=channel_page
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 20:33    Předmět: Citovat

Á krokodill a jeho oblíbený usměvavý smajlík plný klidu Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: neděle 24. květen, 2009 22:31    Předmět: Citovat

kofa napsal:
...


Děkuju strašně moc. To co mě zajímalo jsem se z tohohle dozvěděl ! Snad to budu moct někdy nějak oplatit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pondělí 25. květen, 2009 8:17    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Baba napsal:
Pokud váží brožura k ovládání víc než detík, není něco v pořádku. Uvidíme zítra Wink

Když vidím tabulky nastavení tak je to jasné, dobry detik ale složitý na optimální nastaveni jak u DFX,tabulky jsou na konci pdf:
http://www.metaldetectorshop.co.uk/instructions/whites/v3-owners-guide.pdf


Tak jsem kouknul do toho manuálu Vision 3 a vypadá to frekvenčně na zajímavou mašinku. Ale pouze v případě, že si ji šťastný majitel dokáže vyladit na přesně danou lokalitu. Pracné nastavení bude zřejmě značně časově náročné a nedovedu si představit, že bych někam přijel a podle místních podmínek ladil detík déle než Exp., V3 to ale bude vyžadovat. Může to být perfektní detík na lokalitu, kterou neměním a na kterou si V3 přesně nastavím. Toť můj závěr zatím jen z informací v manuálu.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pondělí 25. květen, 2009 8:59    Předmět: Citovat

Klossi,je pravda že vytvoření programu je dost pracné,alespon tedy ted ze začátku když člověk ještě v menu tápe.Ale podobně jako u DFX se jedná o vytvoření několika základních programu které se budou běžně používat, jako např. mince,mince v zamořeném,relik,šperky...až po například zlaté řetízky.Pak se maximálně upravuje pouze sensitivita popř. ground filtry podle lokality a to je záležitost určitě ne časově delší než u toho exploreru...Opravdu mě nenapadá co bych měl u již nastaveného detektoru neustále nastavovat Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pondělí 25. květen, 2009 10:54    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Klossi,je pravda že vytvoření programu je dost pracné,alespon tedy ted ze začátku když člověk ještě v menu tápe.Ale podobně jako u DFX se jedná o vytvoření několika základních programu které se budou běžně používat, jako např. mince,mince v zamořeném,relik,šperky...až po například zlaté řetízky.Pak se maximálně upravuje pouze sensitivita popř. ground filtry podle lokality a to je záležitost určitě ne časově delší než u toho exploreru...Opravdu mě nenapadá co bych měl u již nastaveného detektoru neustále nastavovat Wink


Ahoj, no nevím, ještě jsem V3 v ruce neměl, ale nepřipadá mi jako detektor, ve kterém jednou nastavíš nějakých pár programů a pak už jen hledáš systémem "Turn on and Go" maximálně s přenastavením pár hodnot. Vím, že to hodně lidí tak dělá, je to dobře, alespoň něco zůstane v zemi Wink Na každé lokalitě provádím kalibraci na předmět v zemi a určitě víš jaké jsou rozdíly v takové hlouposti jako je zvolení nastavení signálu podle lokality na vodivost, nebo na obsah železa. Podle manuálu soudím, že jednou z těch "mašinek", která je právě hodně citlivá na podobné detailní nastavení /i když jiných hodnot/ je právě i V3, možná že se mýlím, to posoudím až budu mít možnost si V3 pořádně vyzkoušet.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Spectra V3 ( Vision ) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Strana 5 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO