Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 668 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé jak ho hodnotíte?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1270
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec, 2007 16:28    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
1270 na malá kolečka je. A s 1236 jsem taky našel spoustu malých věciček, to mi věřSmile. Zrovna tak s 1225. S tou bych možná srovnával to XP.
..Já neříkám ,že 1236 nebere malé,ale jiný detík je bral hlub a byl levnější..pokud se nepletu... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 23:08    Předmět: Citovat

Zdravím,
dovolte i mě přispět se svojí troškou do mlýna. Fíšu 1270 mám nějakou chvíli a dovoluji si souhlasit s Petroniusem. 1270 skutečně je i na malá kolečka (nebo jiné malé věci). Občas mě až překvapí, na co všechno pípne. Nedávno jsem prosíval prsty hlínu a pořád signál. Po čtvrt hodině výsledek-měděný kapslík, asi roznětka boxer z nábojnice- průměr 3 mm. Protože vždy vyhrabuji opatrně díru v celé šířce, abych měl opravdu přehled o hloubce uložení předmětu, bylo to v tomto případě dobrých 20 cm. Chci se ale také podělit o jednu nectnost nebo respektive pozeptat kdo má 1270 co mu to dělá v blízkosti el. vedení (a nemusí to být vysoké napětí ale normální domovní přípojka k RD). U nás je totiž vedení ještě místy po sloupech a když jdu po políčku a přiblížím se k drátům, tak se mi detík začně dělat: puť,puť (asi slepice Very Happy )
Nepomáhá vypnutí detíku, zapnutí silencru, stažení citlivosti, odpojení cívky, prostě nic. Když se vzdálím tak 30 m od drátů, přestane to a detík se zase chová normálně. Jsem jediný, nebo má někdo stejnou zkušenost??? Že by porucha??? Uvítám každou radu. Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 23:19    Předmět: Citovat

Já teda nevim jak Tobě,ale já jsem ho právě v blízkosti vedení měl rád,protože se nijak neprojevoval.A pokud se to stalo,tak jen v opravdu hustém výskytu vysokého napětí,tak stračilo ztlumit o málo citlivost,kterou jsem měl naplno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 22:00    Předmět: Citovat

To všechno už jsem zkoušel, citlivost skoro na nule a pořád to samé. I když jsem odpojil konektor z cívky, tak to dělá furt dál. Slyšel jsem, že uvnitř je nějaká další regulace nebo nastavení, kterým se to dá doladit. Ale to by mi asi museli udělat někde v servisu, protože detík je ještě v záruce. Máte někdo nějaký kontakt na záruční servis, v dokladech jsem nic nenašel?
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 14:19    Předmět: Citovat

PRO Long John Silver:
Mailem jsem byl otázán na to jak je to s 1270 v blízskosti el. vedení. V servise ti bylo řečeno ať to porovnáš s jiným kusem, ale že je to normální. Odpověď není jednoznačná, protože jsem zažil místa, kde si vysokého napětí ani nevšimnul a jinde se choval jak potřeštěnec. Navíc jsem zažil společné hledání dvou 1270, kdy jedna bláznila a druhá ne. Rozhodně si myslím, že pokud v blízskosti vn začne zlobit, tak to není vada přístroje a velmi těžko by se dal doladit tak, abys zase neztratil na výkonu. Pokud to někdo chce vysvětlit do podrobna, tak Jokr to jistě vysvětlí proč to tak je po fyzikální stránce.
Když ti začne bláznit, tak stáhni citlivost a znovu odlaď půdu. Většinou to zabere. Když ne, tak se posuň dál. Nemyslím, že máš vadný stroj. To by bylo vadných spoustu detektorů. Majitelé Minelabů i dalších značek by mohli hodně povídat o vlivu VN.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 17:20    Předmět: Citovat

Ještě jedna odpověď. Už ho nemám. Nemůžu držet takovou flotilu:-)....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 12. leden, 2008 0:17    Předmět: Citovat

Pro Petroniuse: díky za názor, před pár dny jsem mluvil s kolegou co prodal 1270-tku a potvrdil mi to samý, co jsi právě napsal. Prostě až zase začne puť, puť - hodím na pole trochu zobu pro slepice a půjdu si dál svojí cestou a budu si celou dobu říkat, že pod dráty URČITĚ žádný depot není! Laughing Laughing Laughing Jinak Fíša 1270 spokojenost nejvyšší Cool Cool Cool (pro případné zájemce o koupi) Very Happy
Návrat nahoru
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 19:34    Předmět: Citovat

cortes napsal:
..No 1270 je legenda..ale ale např 1236 mě na kolečka co se týče hloubky nepřesvědčila..osobně jsem si ju testl a já jí nebraat--)))...řekněme to jinak...fíša je dobrá značka,ale ne každý detík je dobrej na malá kolečka..na větší věci může bejt exelent..tak záleží co kdo chce hledat Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Měl jsem 1270 2 roky a nedám na ni dopustit, ale co se týká těch drobných Ag koleček v zamořeném poli souhlasím s Cortésem, prostě na hloubku je vynikající, ale v rozlišení jsou lepší jiné stroje. Za tři měsíce se speciálem na droboť jsem měl tolik Ag koleček co s fíšou za dva roky a to při mnohem horším hloubkovém dosahu. Pražáka vám fíša veme sakra hluboko, ale grešličku vedle podkovy s ním neulovíte.
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. září, 2008 11:46    Předmět: new uživatel Citovat

tak jsem se zaregistroval kdyz uz mam detik na ceste,do ed jsem jen cetl vase diskuze a hltal ruzne pribehy a postrehy až jsem se rozhodl že to taky prubnu,nahodou zrovna jeden uzivatel odsud taky zrovna prodaval 1270ku a jelikoz mi podle ohlasu byla sympaticka uz mi letí poštou....ted uz se jen tesim na první hledání zkouseni a uceni se zachazet s detíkem snad to byla dobra volba....
zdravim vás vsechny a preju prijemny hledani a i nejaky vysledky Very Happy
Návrat nahoru
cross5



Registrace: 27.6. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 8:44    Předmět: Citovat

Potvrdzujem rusenie 1270 v vzialenosti asi 50-80m od zeleznicnej trati,
nepomaha nic,iba opustit lokalitu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 8:59    Předmět: Citovat

cross5 napsal:
Potvrdzujem rusenie 1270 v vzialenosti asi 50-80m od zeleznicnej trati,
nepomaha nic,iba opustit lokalitu Wink


Tak to si dojdi do opravny, protože jsem ho měl několik let a s ničím takovým jsem se nesetkal a ani nikdo jiný si na tohle nestěžoval.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 12:36    Předmět: Citovat

Nic neopravuj,je to normalka-F1270 je hodně citivý Wink .První co jsem zkoušel po sečtení zdejších rad bylo mávání detíkem pod VN stožárama-a nic Very Happy .Ale puťat "s velkou i malou cívkou" mi začal u ohradníků a na polích kde je VN uloženo v zemi Shocked .Spíš mi vadí že v létě při vyšších teplotách poštěbetává a musíš stáhnout citlivost na 8,5 až 9,5 aby přestal.Napodzim kolem 10.stupňů a míň - citlivost naplno a nic. Wink
_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 12:59    Předmět: Citovat

jeffbond napsal:
Nic neopravuj,je to normalka-F1270 je hodně citivý Wink .První co jsem zkoušel po sečtení zdejších rad bylo mávání detíkem pod VN stožárama-a nic Very Happy .Ale puťat "s velkou i malou cívkou" mi začal u ohradníků a na polích kde je VN uloženo v zemi Shocked .Spíš mi vadí že v létě při vyšších teplotách poštěbetává a musíš stáhnout citlivost na 8,5 až 9,5 aby přestal.Napodzim kolem 10.stupňů a míň - citlivost naplno a nic. Wink


U VN samozřejmě ano ale ne ve vzdálenosti desítek metrů od kolejí. Hledal jsem s ním hádám 5-6m a nic. VN nebo ohradník je něco jinéhoho, ale i tady stačí 5-10m a vše ok.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 13:40    Předmět: Citovat

Mě trápí ohradníky určitě víc jak na 10m a podzemní VN tak na 20-30m.Koleje nemůžu posoudit protože disellokálka moc neruší... Very Happy
_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 14:30    Předmět: Citovat

jeffbond napsal:
Mě trápí ohradníky určitě víc jak na 10m a podzemní VN tak na 20-30m.Koleje nemůžu posoudit protože disellokálka moc neruší... Very Happy


No u VN stačila jen trochu stáhnout citlivost. S ohradníky je to horší u všech detektorů. Ale většinou nad 5m bys neměl mít problém.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cross5



Registrace: 27.6. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: úterý 07. červenec, 2009 10:15    Předmět: Citovat

je to skutocne tak,mozno ze ta vzdialenost od kolaji je o nieco mensia,neviem to presne odhadnut,su to take intervaly, chvilu sa da hladat,potom je to same "puť,puť" Laughing
kazdopadne Minelab Advantage na tomto miesto bol ticho.
Ale k tomu by som sa uz nevratil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: úterý 07. červenec, 2009 14:25    Předmět: Citovat

No je otázka, jestli těch x metrů od kolejí není něco v zemi. Je ale pravda, že elektrifikovaný železniční koridor dokáže pěkně zavařit. Pokud nejede vlak, tak to ještě jde, ale pokud se blíží mašina pod napětím, tak to podle mě neustojí žádný detík. Třicet a více let staré lokomotivy na tom s odrušením asi nebudou nejlépe.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 17:20    Předmět: Citovat

jen pro info pro případné zájemce ....F1270 stále ve výrobě .....asi zjistili, že kvalitu tohoto stroje jen tak nenahradí a zájem stále je.... Very Happy
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1270 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO