Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 634 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s tímto detektorem?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 27. duben, 2007 20:19    Předmět: Citovat

Ahoj Gabrieli, až dokončíš ten překlad, přidej tam prosím pár slov o tom, jak se detík chová v terénu. Já, když jsi mě ho ukázal prvně jsem si říkal, co to kupuju. No a dnes, když jsem se ho jakž-takž naučil poslouchat, nedám na něho dopustit!!! Laughing
A taky, zmiň se o dohledávce a přepínání a o možnosti hledat v allu. Jsem možná barbar, ale já nevyužívám skoro vůbec treshold. Používám vyšší citlivost v diskriminačních režimech a pak dělám kouzla. Dohledávka je složitější, ale kopu už jen minimálně. Občas jdu i po železe. Nevěřil bych, že mohu odladit železo od železa, ale ono to jde. A sluchem je to super.
Jediné, co je tak trochu nepříjemné, je hlášení železa jako barvy na konci dosahu cívky. Ale i to se mě párkrát vyplatilo kopnout, abych měl jistotu. Stačí jít cívkou kousek pod povrch (stačí vlastně kolikrát jen shrábnout jehličí nebo hlínu z povrchu), a hned víš, na čem jseš a buďto kopeš, nebo odkráčíš o pár metrů dál, kde se vše opakuje.
Ale hledání Quattrem je vzrůšo. Hlavně, když stále něco nacházíš.
Jak žiješ? Budeš-li mít chvilku, napiš. Jo, a kdy vyrazíme? Čus Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 21:29    Předmět: Citovat

Tak jsem konečně odložil ACE a koupil Minelab Quattro.Celý nedočkavý jsem ho jel hned vyzkoušet na oblíbené zamořené políčko.Zapnul jsem ho , nastavil All metal, nastavil citlivost 18 z 20 a vyrazil Laughing Zvyklý z ACE jsem se rozmáchnul a to co se na mě rozehrálo jsem jen koukal Shocked Opravdu celkem rozdíl Very Happy Nevěděl jsem jestli kopat,nebo ne.Zatím jsem jen kopal jasné signály.Za půl hodiny jsem měl z 10x prošlého místa 5 mincí.Kopal jsem i z dvojnásobné hloubky než jsem byl zvyklý - příjemný pocit.Tak doufám,že se s ním zžiju pochopím ho a dokážu ho využít Very Happy Asi to bude nějaký čas trvat...
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 18. srpen, 2007 21:59    Předmět: Citovat

Ahoj Pilbek.
Přeji mnoho zdaru. Měj trpělivost, laboruj a kopej. Stojí to za to. A nenech se odradit prozvuky na zamořených lokalitách. I tam to s Quattro jde. Čus.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 16. září, 2007 22:50    Předmět: Citovat

Pilbek..Budu na tom zítra stejně jako ty na začátku..Prvně ho vemu provětrat a ještě k tomu na dost zamořené pole.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 0:10    Předmět: Citovat

Tak si nezapomen stahnou citlivost, aby ses z tech prozvuku nezblaznil. Mas to popsane. A telefon mas. Mnoho zdaru. Jo a tam, kde bude cisto, tak tam si Quattro vychutnas plnymi dousky.
Jinak bacha na zelezo, tam je nutna jina specifikace hledani. A nediv se, krouzek z retezu tvori uzavrenou smycku a je rezavej, tak se Ti obcas stane, ze ho vykopes pod stribrem.
No a pokud bude vysoky ton znit stale a predmet bude hodne veliky, tak to bude na tuty velike zelezo. Ale ver tomu, co kdyz to je bronz? To uz musis sam. I ja v tomto pripade kopu a kopu a kopu a .... Shocked Shocked Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 0:13    Předmět: Citovat

To Pilbek:
Jak to jde s masinkou? Pokud budes potrebovat jeste nejakou radu, tak napis nebo zavolej. A kdyz prijdes na nejakou vychytavku, tak dej vedet. Zdravi Feri z Kladna
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 13:42    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Pilbek..Budu na tom zítra stejně jako ty na začátku..Prvně ho vemu provětrat a ještě k tomu na dost zamořené pole.. Rolling Eyes


Tak to jsem zvědav,co ty na to Laughing Záleží na tom,na co jsi zvyklý. Pro mne to bylo z ACE v all metalu dost krušný a bojuji dál. Shocked
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 13:53    Předmět: Citovat

Feri napsal:
To Pilbek:
Jak to jde s masinkou? Pokud budes potrebovat jeste nejakou radu, tak napis nebo zavolej. A kdyz prijdes na nejakou vychytavku, tak dej vedet. Zdravi Feri z Kladna


Ahoj Feri,
už je to lepší.Pořídil jsem si sluchátka.Pomalu si zvykám a jsem čím dál - tím víc nadšenej. Bude to ještě trvat než ho naposlouchám, ale super. Bohužel mám teď na hledání málo času Sad Pole zoraná,venku krásně - a já v práci Crying or Very sad
Zatím hledám na poli v modu relic s citlivostí 16 - 18 a v lese v all metalu.
Když na něco přijdu,určitě ti dám vědět.

hodně štěstí v hledání !! ahoj Pilbek
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 14:06    Předmět: Citovat

Pilbek napsal:
cortes napsal:
Pilbek..Budu na tom zítra stejně jako ty na začátku..Prvně ho vemu provětrat a ještě k tomu na dost zamořené pole.. Rolling Eyes


Tak to jsem zvědav,co ty na to Laughing Záleží na tom,na co jsi zvyklý. Pro mne to bylo z ACE v all metalu dost krušný a bojuji dál. Shocked
--nebolo to takové strašné...chodil jsem na 100x prochoděném..tak jsem dal all metal...diskr. jsem železo,citlivost zatím na automat,hustota odpadu velká...to jsem uložil do vlastního nastavení...Nebolo to slehlé tak jsem po jednom řádku dal malou cívku a kopíroval...Kontroloval jsem většinou z mého nastavení all m. ještě normálním all metalem..docela slušně to tam je vybrané..tak jsem vlastně zobal jen nejisté signály..Většinou ....malé zahlé skobičky,deformované kousky olova..V 25 cm ležela stará rolnička,atd...Nic jsem nečekal,ale není kam jít abych ho pořádně testl..tak to zahumusené pole je nejlepší...Malá cívka mě seděla lepší....Pořád jsem ť ukal do hrud..a prozvuky s toho žádné--))Bude to pár dnů trvat než se s ním skamarádím,ale je to na dobré cestě... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 14:35    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Pilbek napsal:
cortes napsal:
Pilbek..Budu na tom zítra stejně jako ty na začátku..Prvně ho vemu provětrat a ještě k tomu na dost zamořené pole.. Rolling Eyes


Tak to jsem zvědav,co ty na to Laughing Záleží na tom,na co jsi zvyklý. Pro mne to bylo z ACE v all metalu dost krušný a bojuji dál. Shocked
--nebolo to takové strašné...chodil jsem na 100x prochoděném..tak jsem dal all metal...diskr. jsem železo,citlivost zatím na automat,hustota odpadu velká...to jsem uložil do vlastního nastavení...Nebolo to slehlé tak jsem po jednom řádku dal malou cívku a kopíroval...Kontroloval jsem většinou z mého nastavení all m. ještě normálním all metalem..docela slušně to tam je vybrané..tak jsem vlastně zobal jen nejisté signály..Většinou ....malé zahlé skobičky,deformované kousky olova..V 25 cm ležela stará rolnička,atd...Nic jsem nečekal,ale není kam jít abych ho pořádně testl..tak to zahumusené pole je nejlepší...Malá cívka mě seděla lepší....Pořád jsem ť ukal do hrud..a prozvuky s toho žádné--))Bude to pár dnů trvat než se s ním skamarádím,ale je to na dobré cestě... Rolling Eyes


Já chodím se základní 10" cívkou.Mám ještě 4,5 x 7 " -tu jsem ale zatím netestoval.Chystám se s ní na nějaký vypuštěný rybník - tak uvidím..
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 19:47    Předmět: Citovat

Narazil jsem na obrázek ..kde někdo vyřešil asi napájení..sice exploreru.ale to je jedno..explorer i quattro to maj stejně. Twisted Evil


http://www.ukazto.com/img/910262,Photo003.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 21:34    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Narazil jsem na obrázek ..kde někdo vyřešil asi napájení..sice exploreru.ale to je jedno..explorer i quattro to maj stejně. Twisted Evil


http://www.ukazto.com/img/910262,Photo003.jpg


Celkem velká krabice navíc. Musí být pak ještě o dost těžší...
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 21:51    Předmět: Citovat

Ahoj Pilbek, pokud je to olověný AKU, tak je to těžké Exclamation Bat. 12V/1.2Ah.
Psal jsem zde na vebu článek o spínaném zdroji pro inspiraci, tak ho okoukněte: březen 2007 - Napájení detektorů II. Třeba Vás to někoho inspiruje k něčemu lepšímu Rolling Eyes
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 13:53    Předmět: testík Citovat

Udělal jsem si malej testík na zahradě..1kčs v 25 cm není problém...Ale o ty mě nejde...Testováno s 10 cívkou.

Stříbrňáček..průměr 10-11 mm ,váha asi 3 g......20cm s přehledem...
Testováno s malou 8 cívkou.


Velká cívka tu malou stříbrnou nějak moc ve 20cm nebrala......

Nejllepší se mě zdál..program -mince-..Potvrzoval jsem si tu barvu i v all metalu...Citlivost na 17...,,množství odpadu-velké...,diskriminace-železo.... Rolling Eyes

Větší hloubku na kolečka jsem netestoval..byl to jen rychlej testík... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 14:54    Předmět: Re: testík Citovat

cortes napsal:
Udělal jsem si malej testík na zahradě..1kčs v 25 cm není problém...Ale o ty mě nejde...Testováno s 10 cívkou.

Stříbrňáček..průměr 10-11 mm ,váha asi 3 g......20cm s přehledem...
Testováno s malou 8 cívkou.


Velká cívka tu malou stříbrnou nějak moc ve 20cm nebrala......

Nejllepší se mě zdál..program -mince-..Potvrzoval jsem si tu barvu i v all metalu...Citlivost na 17...,,množství odpadu-velké...,diskriminace-železo.... Rolling Eyes

Větší hloubku na kolečka jsem netestoval..byl to jen rychlej testík... Twisted Evil


Hm. Mě to taky leží pořád v hlavě - nevím jestli hledat v diskriminačním modu ,nebo se učit all metal. Údajně se v diskriminaci přichází o dosah,filtrováním signálu se detík zahlcuje a zpomaluje,že pak neslyšíš barvu vedle železa a to je na zaneřáděným poli problém.V allu zase přijdu o uši Laughing Taky množství odpadu "high" snižuje výkon Confused tak nevím. Zatím zkouším relic s odpadem "low" - měl by být stejný jako all s částečně potlačeným železem. (taky vyhodnocování podle obsahu železa).
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 16:19    Předmět: Re: testík Citovat

Pilbek napsal:
cortes napsal:
Udělal jsem si malej testík na zahradě..1kčs v 25 cm není problém...Ale o ty mě nejde...Testováno s 10 cívkou.

Stříbrňáček..průměr 10-11 mm ,váha asi 3 g......20cm s přehledem...
Testováno s malou 8 cívkou.


Velká cívka tu malou stříbrnou nějak moc ve 20cm nebrala......

Nejllepší se mě zdál..program -mince-..Potvrzoval jsem si tu barvu i v all metalu...Citlivost na 17...,,množství odpadu-velké...,diskriminace-železo.... Rolling Eyes

Větší hloubku na kolečka jsem netestoval..byl to jen rychlej testík... Twisted Evil


Hm. Mě to taky leží pořád v hlavě - nevím jestli hledat v diskriminačním modu ,nebo se učit all metal. Údajně se v diskriminaci přichází o dosah,filtrováním signálu se detík zahlcuje a zpomaluje,že pak neslyšíš barvu vedle železa a to je na zaneřáděným poli problém.V allu zase přijdu o uši Laughing Taky množství odpadu "high" snižuje výkon Confused tak nevím. Zatím zkouším relic s odpadem "low" - měl by být stejný jako all s částečně potlačeným železem. (taky vyhodnocování podle obsahu železa).
--HM nemám s ním skušenosti..Ale tonová odezva..je podle mě na kolečka..co hledám já..nejlepší v programu -mince --a mince šperky..Dosah na to stříbrné je pro mě dostačující,ale byla tam určitě rezerva..Každému určitě sedí něco jiného..Já budu hledávat i v noci kdy na displei neuvidím...Pro mě je teda směrodatná odezva na určité kolečka na určité lokal..........Na druhých budu hledat třeba v all s potlačením železa.....Ale já vím...co chci ,kde to je, a co tam je...A na to testuju detík... Rolling Eyes Tesoro cortes to kolečko bral jen max 13 cm...M6 tak 15cm(jiné bral lepší) ...quattro mě překvapilo a to je dobře Laughing žádný detektor není na všechno..ale jak jsem napsal..já vím co chci... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 16:27    Předmět: Citovat

Napsal-Údajně se v diskriminaci přichází o dosah,,,,---A skoušel jsi to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 21. září, 2007 12:04    Předmět: Re: testík Citovat

cortes napsal:
Ale já vím...co chci ,kde to je, a co tam je...A na to testuju detík... Rolling Eyes Tesoro cortes to kolečko bral jen max 13 cm...M6 tak 15cm(jiné bral lepší) ...quattro mě překvapilo a to je dobře Laughing žádný detektor není na všechno..ale jak jsem napsal..já vím co chci... Twisted Evil


Tak to ti závidím.Já vím jen to co chci hledat. Kde to je,to už je horší Laughing

Ne sám jsem to ještě netestoval - chystám se na to o víkendu.
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2007 19:28    Předmět: Citovat

Zdar mládenci,
tak i já jsem odložil svou starou dobrou ACE 250 ku a od včerejška jsem se stal majitelem nového Quttra. Včera jsem nastudoval manuál a dnes jsem vyrazil na první test do terénu. Abych řekl pravdu, po čtyřech hodinách nic moc, jeden dvouhalér, dva krejcárky a jeden soc. pětadvacetník. Hledat s touto mašinkou je úplně něco jiného než s ACE Shocked, pořád si nemohu zvyknout ne jiný režim zvuků z tohoto detíku Sad , hledal jsem na poli většinou v režimu Coins Jewelery, citlivost na AUTO, odpad jsem měl nastaven LOW a trvalo mi hodně dlouho než jsem vůbec kopl první kolečko Evil or Very Mad . Tak že po návratu domů jsem docela mrzutý, holt budu muset trénovat ušiska , jestli máte mládenci nějaký rady pro začínajícího Quttristu, přijmu každou Very Happy . Zítra vyrážím hned ráno do terénu a začnu na sobě makat, vzal jsem si na to dovču, tak doufám že to bude alespoň něco platné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2007 19:47    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Zdar mládenci,
tak i já jsem odložil svou starou dobrou ACE 250 ku a od včerejška jsem se stal majitelem nového Quttra. Včera jsem nastudoval manuál a dnes jsem vyrazil na první test do terénu. Abych řekl pravdu, po čtyřech hodinách nic moc, jeden dvouhalér, dva krejcárky a jeden soc. pětadvacetník. Hledat s touto mašinkou je úplně něco jiného než s ACE Shocked, pořád si nemohu zvyknout ne jiný režim zvuků z tohoto detíku Sad , hledal jsem na poli většinou v režimu Coins Jewelery, citlivost na AUTO, odpad jsem měl nastaven LOW a trvalo mi hodně dlouho než jsem vůbec kopl první kolečko Evil or Very Mad . Tak že po návratu domů jsem docela mrzutý, holt budu muset trénovat ušiska , jestli máte mládenci nějaký rady pro začínajícího Quttristu, přijmu každou Very Happy . Zítra vyrážím hned ráno do terénu a začnu na sobě makat, vzal jsem si na to dovču, tak doufám že to bude alespoň něco platné Very Happy
..Ahoj ..moc ti asi neporadím ..nemám ho moc dlouho...Na srazu v Kdyni mě poradil přímo prodejce v ČR...Já hledám v relic,ale ve vlastním programu,citlivost 17-18,odpad podle situace,sem tam to přepnu do mince šperky.Udělej si pokud máš možnost ,,doma vlastní testy na kolečka..neee na luftu..zakopané a popřepínej si je ve všech programech...V relic mám diskriminaci až k -1 a povoleno mám i -5 staré železo..(to mě poradil jeden Quattrista tady)...Už se s ním docela kamarádím..akorát mě dnes mohla upadnout ruka po 4 hodinách na polu..ale to se vstřebá.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO