Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 665 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na ADX 100
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP ADX 100, 150, 200, 250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PARTAK
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 30. prosinec, 2006 19:17    Předmět: Dotaz na ADX 100 Citovat

Dobrej vecer, jak slape ADX 100 a na kolik casti se da rozlozit dik.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 16. září, 2007 11:27    Předmět: Citovat

Taky by me,jako zacatecnika,zajimalo jak jsou uzivatele se svoji 100-vkou popr. 200,250-tkou spokojeni?Vsem predem dekuji za odpoved.
Návrat nahoru
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: neděle 16. září, 2007 19:31    Předmět: Citovat

Příliš drahý detektor (aspoň prodejci na Detektorwebu, jinde nevím). Skoro o polovinu levnější a srovnatelný, ne-li lepší je třeba Ace250. Mám XP100 už více jak 3roky a nejsem spokojen. Nedoporučuji! A výsledky tohoto testu...žádnou minci jsem ještě nenašel hlouběji jak 20cm. Možná byl prováděn za ideálních podmínek, ne v terénu.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 16. září, 2007 22:09    Předmět: Citovat

Diky kolecko,takze XP-cko skrtam ze sveho seznamu a hledam dal Wink
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 0:47    Předmět: Citovat

Já mám ADX 250 a neměnil bych ! Je to super stroj. Kolikrát se až divim z jakejch hloubek tahám mince Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 9:00    Předmět: Citovat

hergot,lidi tak se nejak domluvte Wink bud stoji za nic nebo je ok Smile zatim je to 1:1,chtelo by to nekoho do tretice Wink
Návrat nahoru
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 9:39    Předmět: Citovat

xp detektory su kvalitné a super citlivé.Problém je v tom a to je moja vlastná skusenost že ked chceš kopat každý hraničný signál neprejdeš celý les ani políčko musíš kopat,kopat,kopať.Raz som to skusil že budem kopat všetky vysoké tony a dopedlo to hrozne.Kamarát prešiel pole,les,kopec zase pole další kopec a vrátil sa cez pole večer ku mne.Mal krásny den za sebou zopár pekných nálezov a ja nadretý ako otrok preorané pole desat krát desat metrov kde sa kludne mohli zasadit zemiaky.Ak chceš chodit na prechádzky s detíkom kup si ace 250.Ak chceš ist do hlbky kup si XP.Vybrat si musíš TY.Nedá sa chodit na prechádzky a kopat obrovské diery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 11:06    Předmět: Citovat

mates2001 napsal:
hergot,lidi tak se nejak domluvte Wink bud stoji za nic nebo je ok Smile zatim je to 1:1,chtelo by to nekoho do tretice Wink


jenže ADX 100 a ADX 250 neni to samý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 11:20    Předmět: Citovat

Vždy je to o peniazoch.Odporučam dosporit peniažky a kupit si trchu drahší ako som povodne chcel.Je celkom realna šanca že to bude aj lepší detektor.Zas nie sme až taký chudobní že by sme si to nemohli nasporit.Filozofovat o lacných detíkoch a viest nekonečné debaty ktorý je lepší to radšej urobit nejaký nadčas v robote a investovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 13:23    Předmět: Citovat

2George-83

Samozrejme vim ze 100 a 250-tka nejsou jeden a ten samy stroj Wink Chapej jen si delam pruzkum,jak psal sm,jestli se mi vyplati koupit 100 nebo radeji posetrit a pozdeji poridit 250(nebo nasplatky?)taky me zajima jestli nejit do detiku od jine firmy(X-terra,Prizm,Mikl).Uvidime,kazdopadne vam dekuju za vase rady,ani jsem to necekal,zdalo se mi to tu tal trochu mrtvy Smile
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 17:31    Předmět: Citovat

mates2001 napsal:
2George-83

Samozrejme vim ze 100 a 250-tka nejsou jeden a ten samy stroj Wink Chapej jen si delam pruzkum,jak psal sm,jestli se mi vyplati koupit 100 nebo radeji posetrit a pozdeji poridit 250(nebo nasplatky?)taky me zajima jestli nejit do detiku od jine firmy(X-terra,Prizm,Mikl).Uvidime,kazdopadne vam dekuju za vase rady,ani jsem to necekal,zdalo se mi to tu tal trochu mrtvy Smile



nejlepší je navštívit nějakého prodejce a detektory si vyzkoušet....pak uvidíš kterej ti nejlíp sedne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 18:53    Předmět: Citovat

Ok Wink asi by to nebylo od veci Smile
Návrat nahoru
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 10:21    Předmět: Citovat

Jak píšete - 100 není 250. XP100 je úplně základní detektor. XP250 je vylepšená verze XP200, který byl nebo je o kus lepší než 100. Přesto mi všechny detektory XP připadají dost drahé. Detektory stejně dobré od jiných výrobců bývají levnější. Já už bych do XP-éčka nešel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 13:04    Předmět: Citovat

Mates nevím co řešíš. XP nižší třídy převálcuje i Fisher 1225. Cena nového tuším asi 13 a půl a v inzerci běžně za 8. Sice bez záruk, ale já kupoval všechny své detíky bez záruky přes inzeráty a nikdy jsem se nezklamal. A psát, že v zemi hlouběji než na vzduchu..... no možná bez diskriminace, ale kdo hledá bez diskriminace barvu??? Kdyby jsi chtěl ještě hlouběji, tak Minelab Musketeer Advantage, ale ten bych doporučil už pokročilejšímu hledači.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 13:16    Předmět: Citovat

Pozrite si aj komentáre ku GTI 2500!!! Vždy je to o to istom - kto najďalej dočúra!!! Ja alebo Ty? Ak chcete hĺbku tak si kúpte PI detektor, ale ukopete sa k smrti!!! Hádam nechcete vyťahovať drobné mince z vrecka austrálskym domorodcom? Hĺbka NIE JE VŠETKO!!! Ak mi detektor pôjde do 25cm s 80% pravdivosťou tak to je výhra, nie 40cm s tým, že neviem čo kopem!!! HOWGH!!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 13:17    Předmět: Citovat

K XP 250. Jistě je to slušný stroj se slušným dosahem, ale.... řekl bych, že trošku náchylnější k navštěvování servisu, alespoň co takhle slyším od kluků a navíc v dosahu není lepší než Fisher 1225, a v diskriminaci je horší. Ono když máš první detík a měl bys stroj se špatnou diskriminací, tak tě to tahání zátek a alobalů přestane brzy bavit. Já měl štěstí na Tesora Silvera, který měl mizerný dosah, ale skvělou diskriminaci a tak když jsem z něho dostal co se dalo, tak jsem šel k dalšímu. Proč uvádím zrovna 1225? Protože cenově je srovnatelný s XP100, jinak ho ve všem převyšuje. A co se týče nastavování myslím, že je ideální pro začátečníka. Jednoduché nastavování a vynikající výkon vzhledem k poměru cena výkon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 13:23    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Pozrite si aj komentáre ku GTI 2500!!! Vždy je to o to istom - kto najďalej dočúra!!! Ja alebo Ty? Ak chcete hĺbku tak si kúpte PI detektor, ale ukopete sa k smrti!!! Hádam nechcete vyťahovať drobné mince z vrecka austrálskym domorodcom? Hĺbka NIE JE VŠETKO!!! Ak mi detektor pôjde do 25cm s 80% pravdivosťou tak to je výhra, nie 40cm s tým, že neviem čo kopem!!! HOWGH!!! Twisted Evil


JJ chlape. 2500 je skvělá, ono i diskriminovat se s ní naučíš po několika stech hodinách práce. Zkoušel jsem ji, protože kámoš s ní umí skvělé kousky, ale já jen kopal a kopal a kopal:-))))) A detektor potřebuje mít nejen dosah, ale i diskriminaci a tu ještě o malinko vícSmile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 19:28    Předmět: Citovat

2petronius

Uz nic neresim Smile Xp-cko to urcite nebude(zda se mi taky moc drahy),rozhoduji se prave mezi minelabem(Advantage,X-terra30,50) a fisherem1225X Wink Uvidime ktery z nich to nakonec bude.Jinak diky Vam zkusenym za rady Razz
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 23. září, 2007 22:07    Předmět: Citovat

4petronius

Mrkni se na SZ.Diky Wink
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. červenec, 2008 6:39    Předmět: Citovat

Vazne je ta stovka tak slaba? Chtel bych koupit druhy detik a naskytla se mi moznost koupit ji za slusny peniz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP ADX 100, 150, 200, 250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO