Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 572 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rutus na pláži.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milda99
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 23. říjen, 2006 9:07    Předmět: Rutus na pláži. Citovat

Na letošní dovolku v Egyptě jsem si vzal sebou detektor Rutus Solaris,kterým jsem prohledal pláže u hotelu.První překvapení bylo,že detektor stále silně hlásil mineralizované kameny až jsem byl nervózní jestli si Rutus nevymýšlí,ale druhý den mě ráno při hledání sledoval jakýsi egypťan v kravatě,pak se docela obstojně česky ptal jak to jde a já mu řekl o stálém hlášení miner. kamenů na což se usmál a prohlásil,že je zde silně zastoupen uran a ukázal na zídku na straně laguny,která byla sestavena z takřka stejných valounů a při přiblížení detektoru zhruba každý třetí dával jasný signál,takže tam něco kovového bylo,jestli uran nevím,on to tvrdil.Druhé překvapení bylo,že celá pláž je vlastně kamenná deska na které je pouze několik cm písku,takže hledání bylo snadné,akorát přímo u vody bylo písku více….Současná funkce statického a pohybového módu dělá z Rutuse super příjemný přístroj na hledání,kdy jasně zachytává kov při pohybu,pak stačí zastavit a za stálého tónu se lehce najde přesné místo.Určování „barvy“ bylo také dobré,veškeré mince,zlato a stříbro Rutus rozpoznával solidně,zmuchlané alobaly také,akorát hliníkové trhací „ouško“ od plechovek se hlásilo všelijak,je to tvarem vlastně podložka a zřejmě to stopro nepozná žádný detektor….Egyptské vedro jsem využil na teplotní test detektoru,kdy jsem Rutuse nechal na slunci spolu s digi teploměrem rozpálit,až se číslo zastavilo na hodnotě 60,3 stupňů a pak jsem asi půl hodiny hledal,nic se nezměnilo,Rutus pracoval normálně….Jinak jsem chodil hledat pouze ráno na východ slunce,kdy to byla příjemná zábava před snídaní….Díky každodennímu uhrabování pláže obsluhou jsem nenašel řetízky,které ukořistí kluci s hráběmi,takže příště musím navštívit pláže,kde nebudou tak na pořádek a úlovků bude určitě více….Celkově musím detektor Rutus Solaris jen a jen pochválit,české menu,snadné nastavování,na ovládání dobře udělaný panel s tlačítky a displejem,prostě výborný detektor za rozumné peníze.Vzhledem k hledání na koupalištích a plážích kde jsou kovy kousek pod povrchem nemohu posoudit praktické dosahy v různých zeminách,ale po zakoupení jsem si udělal testy v písku a dokladované dosahy na mince a šperky Rutus s rezervou splnil.
Návrat nahoru
endy



Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: úterý 31. říjen, 2006 22:52    Předmět: Rozlišení Citovat

Zdravím
Rutus mě dost zajímal.Psal sem přímo výrobci.V Polsku přijde na zhruba 8000Kč.Alespoň tomu tak bylo před dvěma roky.Jeden dotaz bych přesto měl.Zajímá mě jestli tento detektor dokáže rozlišit větší železné předměty od barevných kovů.Co mě psal výrobce vypadalo to,že větší předměty jako helmy apod. jsou detekovány jako barevný kov.Rád bych věděl jak to tedy je.Možná jsem to jen špatně pochopil.Bylo by dobré provést alespoň nějaký hloubkový testík,třeba s 1Kčs.
S pozdravem endy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 07. listopad, 2006 13:06    Předmět: Citovat

Už len poznámka na tému Rutus: tie dosahy u nemenovaného predajcu môžu byť reálne, pretože sám mám detektor, ktorý mi 1 EU cent - čo je ozaj malá minca a železná, chytí na vzduchu na cca 37cm. Slovenskú 10,-Sk beriem na vzduchu okolo 43-45cm. Ak je dobrá elektronika a dobre nastavený detektor tak prečo nie? Že to vaše značkové stroje nevedia? To nie je problém Rutusa ale váš!
Druhá vec: ak by tento detektor začal predávať v čechách a na slovensku niekto iný ako jeho terajší predajca, chovali by ste sa poniektorí tak ako sa chováte? Je to závisť, potreba ublížiť olebo len vaša obava, že váš stroj to nedokáže? Ten Rutus - nech je aký chce - dobrý či zlý, on za to nemôže že je aký je. Ak s ním človek bude makať mesiac alebo pol roka, a predtým mal iný stroj, potom môže porovnávať, ale len s tým čo už mal. Nie že pán XY mi je nesympatický ale XX je môj kamarát tak podľa toho sa vyjadrím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 07. listopad, 2006 13:09    Předmět: Citovat

endy - písal som aj do Poľska a chcel som priamo od neho 1ks Rutus. Je natoľko férový, že nechce kaziť domáci kšeft a odkázal ma rovno na českého predajcu. Aj pre mňa by bolo lepšie dať zaň 10-11 tisíc Sk ako 17. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
endy



Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: úterý 07. listopad, 2006 14:40    Předmět: Detektor Rutus Citovat

Zdravím tibko
Rutus by bylo možné sehnat ve Wroclawi.Mám pocit,že výrobce Rutusu má v Polsku více prodejních míst.Mělo by to být na jeho stránkách.Posílám adresu na Polské distributory a výrobce detektorů.Jsou tam pěkně pohromadě.Tři z nich jsem navštívil osobně.Osobně jsem svůj první detektor XP Gold Maxx koupil právě ve Wroclawi.U nás se pohybovala cena okolo 28000Kč,v Polsku 23000Kč.A k tomu jsem dostal pouzdro na detektor+27cm sondu.U mě naprostá spokojenost.
A tady již zmíněná adresa:http://katalog.onet.pl/7672,wykrywacze-metali,k.html

Rutus nabízí V2militaria.Hlavně koukni na ceny.Myslím,že by ses s nimi
určitě dohodl.
Zdraví endy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 07. listopad, 2006 14:44    Předmět: Citovat

endy - OK súhlasím s Tebou, len to má jeden háčik: Rutus kúpený v Poľsku nebude mať slovenský alebo český sofware - a tá poľština je pre mňa španielska dedina. U výrobcu je jedno čo do neho nainštaluje, preto som komunikoval s výrobcom. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
endy



Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: úterý 07. listopad, 2006 15:55    Předmět: Citovat

Zdravím
Zas tak velkej problém v překladu bych neviděl.Je to jen pár technických výrazů.Není to tak hrozný.A když si stáhneš z Moltaš detektors kompletní český návod tak by to jít mělo.Jinak spousta slov je shodných.např.
statyczny-statický
dynamiczny-dynamický
dyskryminacja-dyskryminace atd.
endy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 07. listopad, 2006 17:03    Předmět: Citovat

endy - vďaka, pouvažujem - časom. Už mám doma 3ks, teraz licitujem na ten Masdec Duell Turbo - čo som ja? Rockeffellerov syn? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO