Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 825 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-TERRA 705 18Khz nebo XP GOLDMAXX ???
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 17:39    Předmět: X-TERRA 705 18Khz nebo XP GOLDMAXX ??? Citovat

Chci zakoupit nový dekov.Vybírám pouze mezi XTERRA705 18Khz a GOLDMAXXem.Cenový rozdíl je sice po pořízení nové cívky k xterre 18Khz asi 5000kč ale to nějak neřeším.Spíše bych potřeboval radu jaký je rozdíl mezi citlivostí na malé předměty a v dosahu.Předem moc děkuji T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 17:52    Předmět: Citovat

Podívej se na výsledky z Kdyně..je to v -archiv článků- leden 2009..tam to najdeš..nemusí to vypovídat o ničem ,ale určitý obrázek si člověk udělá.
Ty dva detektory jsou na tom dost podobně..záleží co chceš..Analog,digitál. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 17:56    Předmět: Citovat

Jasně.To máš pravdu.Do teď jsem používal pouze digitál ale nebráním se analogu.Vím že srovnávat digitál a analog je trošku scestné ale mě je v podstatě jedno jestli je to dig.nebo analog.
Ale v každém případě dík za radu a hned tam mrknu.T
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:05    Předmět: Citovat

cortes:já tam xterru 705 nenašel.Dívám se špatně?dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:08    Předmět: Citovat

70tka tam bude, ne? A 705tka tehdy ještě nebyla.. Wink
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:11    Předmět: Citovat

minelab napsal:
cortes:já tam xterru 705 nenašel.Dívám se špatně?dík

Pardon..to jsem si neuvědomil..ale tak nějak si stojím za tím(dle dvou nezávislých prodejců) je to nastejno..rozdíl ti udělá jen cívka a možná prospect mod. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:13    Předmět: Citovat

seef asi tak nějak bych to viděl.Ale teď otázka či můžu považovat 705ku za stejně dobrou nebo špatnou(každý jak chce) jako 70ku ?
Ale tohle bych nějak nerozebíral.Prosím o zkušenost s používáním goldmaxxe a xterry 705ky.dííík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:18    Předmět: Citovat

A u oboch by som sa trošku pozastavil aj pri váhe detektora!!! Laughing Terra mi príde ľahšia - a na display sa dívať nemusíš. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:26    Předmět: Citovat

Jasně.U xterry mě nejde ani tak o display ale spíše o kvalitu spracování.Mám prostě minelab rád.Ale zase na druhou stranu jsem měl možnost vyzkoušet na vlastní ruce,oči a hlavně sluch goldmaxxe a musím říci,že je velmi citlivý na malinkaté předměty a to nejen ze zlata(ruku na srdce-kolik toho zlata se najde).Jenže je tu jenže:ta kvalita materiálu u goldmaxxe je docela mizerná.
Pokud bych zjistil,že 705ka je citlivostí stejná nebo alespoň velmi podobná,tak neváhám a jdu do minelabu.Já ty frantíky nějak nemusím,ikdyž mám fr.auto ale když nebylo nic pohodlnějšího Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 18:57    Předmět: Citovat

Měl jsem X Terru 70 a nyní mám Goldmaxxe Powerovýho. Mohu říci, že Terra byla vynikající, ale Gold je vo fous lepší a u něj pouze "posloucháš" a kopeš. Mimochodem, Gold je taky digitál, akorát nemá display, před 10ti dny mi to psal UCé z DW. Ať koupíš ten, nebo ten, neuděláš chybu. Abych nezapomněl, Terra je vo fous lehčí, ale Gold je zase lépěji vyvážené. Taky bych zapomněl, s Goldem se mi četnost nálezů zvedla asi o 44%... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jiri127
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 829
Bydliště: Dukovany okr. Třebíč, 25 let

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 19:04    Předmět: Citovat

minelab napsal:
Jasně.U xterry mě nejde ani tak o display ale spíše o kvalitu spracování.Mám prostě minelab rád.Ale zase na druhou stranu jsem měl možnost vyzkoušet na vlastní ruce,oči a hlavně sluch goldmaxxe a musím říci,že je velmi citlivý na malinkaté předměty a to nejen ze zlata(ruku na srdce-kolik toho zlata se najde).Jenže je tu jenže:ta kvalita materiálu u goldmaxxe je docela mizerná.
Pokud bych zjistil,že 705ka je citlivostí stejná nebo alespoň velmi podobná,tak neváhám a jdu do minelabu.Já ty frantíky nějak nemusím,ikdyž mám fr.auto ale když nebylo nic pohodlnějšího Very Happy

Ahoj, nevím jak je na tom s kvalitou minelab, nikdy jsem ho neměl, ale nemyslím si že XP je z mizernýho materiálu.
Sice nemám Goldmaxxe ale Gmaxxe a jsem spokojenej. Kvalita si myslím že je na poměrně vysoké úrovni. Jezdím hledat na motorce, tudíž detektor pokaždé složím do batohu a zase ho rozložím a to i 3x za hledání, když se přesunuju. Jezdím hledat tak 3x do týdne (když počasí přeje) a mám ho už od začátku listopadu. Detík zatím nenese žádné viditelné známky opotřebení. Kabel je velice masivní a myslím, že se jen tak nepřekroutí, i když detík pořád skládám a nosím kvůli sluchátkům hl. jednotku na opasku. Jediná malá chybička, kterou jsem zaznamenal je, že tyč detektoru při prudčím mávání trošku pruží, ale pokud je člověk rozumný a nechce nechávat malé stříbrňáčky kolegům, tak chodí a mává pomalu, takže je po problému. U Goldmaxxe je kvalita zpracování ještě o něco lepší, vím to, má ho kmarád. + máš možnost několik způsobů uložení hl. jednotky a hlavně bezdrátová sluchátka, která jsou neocenitelná. Také o nich uvažuji. Kdo je zkusil už nechce jinak. Toť ode mě asi vše. Věz, že mizerné kvality rozhodně není. Na druhou stranu ten minelab by Ti víc ladil k nicku Wink Very Happy
_________________
XP Gmaxx II + KTčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 19:09    Předmět: Citovat

No právě.Jak jsem již psal,měl jsem možnost golda vyzkoušet a byl super.
Kaprál dík za odpověď.Takhle si to nějak představuji.
Ale v každém případě xterru ještě nepohřbívám. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 19:15    Předmět: Citovat

Asi budeš mít pravdu.Teda myslím tím tu kvalitu materiálu.O tom se přít nebudu.Ale v podstatě má otázka zatím byla zodpovězena pouze kaprálem.
Jinak můj nick moc neřeším..je to jen z důvodu zapamatování.
Ale v každém případě dík moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 20:03    Předmět: Citovat

Mám golda z druhý ruky, dohromady má už naběháno přes půl roku a co se týče materiálu, tak nikdy ani jedna prasklinka či něco podobnýho. Když si ho koupíš bude ti trvat ňákou tu dobu než se s nim zjižeš, ale po tom to je dokonalá mašina na menší věcičky, v železe a čedičem zamořenym prostředí si poradí bez problému.
S terrou zkušenosti nemám, ale určitě to taky nebude špatnej stroj, oproti goldu má navíc prosp. mod s kterym ten detík vyšťavíš a jde hodne do hloubky, ale to je jen taková třešníčka na dortu. Osobně jsem o ní taky předtím uvažival.
Ale jsem rád, že sem zvolil golda a určitě bych neměnil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 20:26    Předmět: Citovat

Apollo444 děkuji za odpověď.zatím teda goldmaxx Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 21:35    Předmět: Citovat

Myslím, že XP není vyloženě aušusově zpracován. Když se k němu budeš chovat slušně, tak bude určitě vpohodě fungovat. Ale pokud jsi hrubšího ražení, tak si raději pořiď něco jiného. Známý kromě toho, že má ruce jako stěhovák, tak chodí s Goldem a ten se mu úplně rozpadá: bezdrátová sluchátka, dekl na baterky, šrouby cívky, prasklý kryt.....prostě není to detík pro hromotluky Very Happy
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jiri127
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 829
Bydliště: Dukovany okr. Třebíč, 25 let

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 22:47    Předmět: Citovat

witt napsal:
Myslím, že XP není vyloženě aušusově zpracován. Když se k němu budeš chovat slušně, tak bude určitě vpohodě fungovat. Ale pokud jsi hrubšího ražení, tak si raději pořiď něco jiného. Známý kromě toho, že má ruce jako stěhovák, tak chodí s Goldem a ten se mu úplně rozpadá: bezdrátová sluchátka, dekl na baterky, šrouby cívky, prasklý kryt.....prostě není to detík pro hromotluky Very Happy

Tak se kněmu teda moc pěkně nechová, to snad není ani možný. Mě už se s ním pár nebod stalo, několikrát jsem si přišlápl cívku, až jsem sebou skoro škrábl, ale šroubek všechno vydržel. Navíc dekl na baterky je dost masivní a a k detíku se šroubuje ocelovými šrouby a matkami. Máš hold kamaráda hrubiána Laughing
_________________
XP Gmaxx II + KTčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minelab



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: úterý 14. červenec, 2009 23:03    Předmět: Citovat

jiri127:jakou máš prosím tě cívku u tvého gmaxxe?jsi s ním spokojený?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 169
Bydliště: Polabí

PříspěvekZaslal: středa 15. červenec, 2009 0:05    Předmět: Citovat

Ahoj . s goldem chodím už docela dlouho , už několikrát jsem chtěl přezbrojit ale .... na rovinu , hloubkové na soc korunu - průměr až podprůměr ale co se týče jistých předmětů tak nemá chybu .... jen ho chce trošku víc naposlouchat Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: středa 15. červenec, 2009 0:08    Předmět: Citovat

Kelt napsal:
Ahoj . s goldem chodím už docela dlouho , už několikrát jsem chtěl přezbrojit ale .... na rovinu , hloubkové na soc korunu - průměr až podprůměr ale co se týče jistých předmětů tak nemá chybu .... jen ho chce trošku víc naposlouchat Surprised)))


Mám cívku 27DD a na sockorunu sem ze zeme chytal signal i ve 30cm, sice slabonkej, ale byl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO