Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 808 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75 - rady, zkušenosti, návody,poznámky a tak
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 7:20    Předmět: Citovat

jackies napsal:
Při použití POUZE NOTCH funkce, pomocí které vyhodíte z hlášení cíle s ID 1-15 nepříjdete o dosah vašeho detektoru.


Dobrá práce Wink

To fakt vypadá zajímavě. Zkusím to i F70.

Jen, jak to má F75? F70 má all-metal kdy se hlásí vše jedním tónem a tam NOTCH nastavit nejde.

Potom má diskriminační režim kdy si disc. nastavím na "0" což je vlastně "allmetal" i s tónovým rozlišením. Je to tak i u F75? A v tomto režimu jsi místo disc třeba na 15 nastavil NOTCH na 1-15?

Dík za upřesnění...
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 7:56    Předmět: Re: Podsvětlení LCD Citovat

Radim napsal:
Tak a popelem to končí Laughing a ztlumením podsvětlení LCD to zase začíná..
Byla by nějaká koumácká rada jak pořešit snížení svitu LCD pro hledání v noci? Kdo užívá určitě ví, že toto podsvětlení je dobrá věc ale dost oslňuje.Než člověk zase trochu vidí okolní prostor, už zase signál.Pak mžourá,mžourá, nehledě k námaze a únavě očí.Pokud by byla možnost tlumení, bylo by to super.Ale není! A proto : Jsou možnosti dvě.Buď elektronicky (zásah do přístroje-záruka/nepřípustné) a nebo nějak mechanicky (třeba filtr nebo fólii mezi LCD a nasazeným krytem)-můj nápad zatím nerealizovaný.
Má někdo nápad jak efektivně řešit tento nedostatek? Možnost jednoduchého a rychlého zatlumení-nasazení. Rolling Eyes
A nebo už někdo něco takového používá? Smile


Při první noční jsem přes displej věšel čepici Laughing , opravdu to děsně oslňuje a svítí tak, že na noční ani nemusíš chodit, to je jako když jdeš s baterkou. Teď už mám kryt jak píše jackies - odepínací obdélníček na sucháči
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 8:23    Předmět: Citovat

jackies napsal:
Při použití POUZE NOTCH funkce, pomocí které vyhodíte z hlášení cíle s ID 1-15 nepříjdete o dosah vašeho detektoru.
Při použití klasické diskriminace železa nastavené na ty samé hodnoty
přicházíte o cca 4-5 cm.


Na jaké hodnoty nastavení discu je těch 4-5 cm - disc na 1, nebo na 15, to je dost podstatný rozdíl.
A pokud vyloučíš tóny železa, co slyšíš místo takových těch přechodových tónů mezi železem a barvou Question, když jsem to zkoušel, tak jsem potom neslyšel nic a to je škoda. Zkus si jak zní drobné, tenké bronzové zlomky na hranici dosahu - o tohle přijdeš.[/u]
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 9:19    Předmět: Citovat

butcher napsal:
jackies napsal:
Při použití POUZE NOTCH funkce, pomocí které vyhodíte z hlášení cíle s ID 1-15 nepříjdete o dosah vašeho detektoru.
Při použití klasické diskriminace železa nastavené na ty samé hodnoty
přicházíte o cca 4-5 cm.


Na jaké hodnoty nastavení discu je těch 4-5 cm - disc na 1, nebo na 15, to je dost podstatný rozdíl.
A pokud vyloučíš tóny železa, co slyšíš místo takových těch přechodových tónů mezi železem a barvou Question, když jsem to zkoušel, tak jsem potom neslyšel nic a to je škoda. Zkus si jak zní drobné, tenké bronzové zlomky na hranici dosahu - o tohle přijdeš.[/u]

Je to tak a při té spolu-železné ozvě je pak ta barva přesvědčivější než s vyloučením železného tónu.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 9:27    Předmět: Citovat

Takže mi to nedalo a zkusil jsem to. Podotýkám že na F70.

A hned druhou větou musím dát za pravdu jackies. Fakt dobrá práce Very Happy
Opravdu to tak je. Wink

butcher:

Nastavení disc na "0" - u F70 = allmetal s tónovým rozlišením - největší dosah v "diskriminačním" režimu
Při "zvedání" diskriminace (1-15) dosah klesá (při hodnotě 15 o cca 4cm)

Pokud ale nastavím diskriminaci na "0" a skupinu 1-15 vyloučím NOTCHem tak mám železo "oddiskriminované" ale dosah zůstane prakticky stejný jak při "čisté" diskriminaci "0"
Tzn o cca 4cm větší než při kompletním odmítnutí železa klasickou diskriminací
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 9:33    Předmět: Citovat

Jdu to taky zkusit. Dopoledne bude fišerovské, ale noc raději ještě Gtíčková. Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 9:35    Předmět: Citovat

fifa napsal:
Jdu to taky zkusit. Dopoledne bude fišerovské, ale noc raději ještě Gtíčková. Wink


Já teď jedu pryč, ale zkus ještě jestli na to má vliv i hodnota NOTCHe 1-15

tzn jestli při "1" je dosah největší a k "15" klesá, nebo to zůstane stejné.
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 12:23    Předmět: Citovat

Nejdřív

potom

a nakonec , když jsem zjistil, že u Bílka se dosah diskriminací prakticky nezkracuje a tak tomu notch nepomůže.

Každopádně máš moje symfónie, že jsi našel podstatné vylepšení vlastností F75 tam, kde by to málokdo očekával, ta funkce je natolik opomíjená, že s ní nikdo nečaruje. Já ale stejně tvrdím, že minimálně citlivost na nejmenší "haluz" cíle a v krajních dosazích bude snížená, zejména v těsné blízkosti vymezené NOTCH skupiny.

Tak a teď
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 13:09    Předmět: Citovat

nomi napsal:

Nastavení disc na "0" - u F70 = allmetal s tónovým rozlišením - největší dosah v "diskriminačním" režimu
Při "zvedání" diskriminace (1-15) dosah klesá (při hodnotě 15 o cca 4cm)
Pokud ale nastavím diskriminaci na "0" a skupinu 1-15 vyloučím NOTCHem tak mám železo "oddiskriminované" ale dosah zůstane prakticky stejný jak při "čisté" diskriminaci "0"
Tzn o cca 4cm větší než při kompletním odmítnutí železa klasickou diskriminací


Jo to je stejné jako u 75, dosah fajn, ale mně jde o to co potom slyšíš z hraničních tónů mezi železem a barvou. Čisté tóny jsou jasné, ale těch rychle ubývá. Podle mně se o něco ochudíš, protože neplatí, že když je tón jakoby smíchaný železo/barva, tak odmítnutím železa ti jenom to železo zmizí a čistá barva zůstane, spíš ti tón zmizí úplně. Ano, tvoje uši nedostanou takový "výprask" jako když půjdeš s discem na 0, ale o něco, speciálně v kategorii "relic" věcí, přijdeš. Stejně to dopadne u těch nejmenších věciček, které jen tak škvrknou.
Pokud bych se pletl, byla by to proma věc, ale veškeré mé zkušenosti mi zatím potvrzují, že je lepší slyšet všechno.
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 13:39    Předmět: Citovat

Moje řeč, pod to hodím elektronický podpis
Laughing Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 13:49    Předmět: Citovat

Se nějaký zmatený. Dal jsem schválně NOTCH 20. Disc 1. Jako zvuk mám nalazený tříton páč jsem zvyklý. Ale železo brumlá dál a na displeji se běžně objevují čísla 20 a níže. Co dělám blbě ? U Garretta mi NOTCH funguje tak, že tu oblast oříznu a už o ní neslyším. Question
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 14:13    Předmět: Citovat

Asi něco blbě děláš.

Vyresetuj detík ať tě to neblbne.
Drž tlačítko a dej páčku a i tu drž vepředu.
Při držení tlačítka i páčky zapni detík.

Zresetováno.

- diskriminaci stáhni na nulu
- přejdi na notch a zakruť poťákem sem a tam a zůstaň na jedničce
- potvrď tlačítkem (tím si dal počátek nehlášených cílů na 1)
- zakruť poťákem třeba na hodnotu 10 (tím si dal vymezení konce nehlášených cílů)
hotovo

Koukej nahoru na display. Značka IRON by měla být přeškrtnutá celá (ne jen její půlka).

Jináč vymezení notch podle manuáluF75 pracuje takto na pevno bez ohledu na jemné nastavení (ještě to zkusím jestli to je opravdu pravda a inženýři nás nelakují Smile ):
1-7
8-15
16-20
21-25
26-30
31-35
36-45
56-60
61-65

Takže pokud vymezíš notch na 1-7 (přeškrtnuta ikona IRON v dolní hranici) vydiskriminuješ většinu železa bez "ztráty desítky"


Naposledy upravil jackies dne pátek 14. srpen, 2009 14:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 14:24    Předmět: Citovat

Pak ještě otevři hlavní uzávěr plynu, zobrazí se na displeji symbol Windows. Jednou rukou stiskni 3 tlačítka na boku, druhou rukou zatáhni za tu páku s červenou koulí a třetí rukou pošimrej cívku. U toho musíš současně zpívat píseň Kukurukuku. muhehe muhehe muhehe Laughing Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 14:41    Předmět: Citovat

muhehe muhehe muhehe
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 15:07    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Pak ještě otevři hlavní uzávěr plynu, zobrazí se na displeji symbol Windows. Jednou rukou stiskni 3 tlačítka na boku, druhou rukou zatáhni za tu páku s červenou koulí a třetí rukou pošimrej cívku. U toho musíš současně zpívat píseň Kukurukuku. muhehe muhehe muhehe Laughing Wink


Jo a posnídat musíš tři malé myši za kuropění na Václava chycené........... Laughing
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radim



Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 9
Bydliště: MoravoSlezsko, 39

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 22:06    Předmět: Citovat

jackies, butcher - dík za tipa Wink
A s tím nastavením NOTCH to vypadá zajímavě.Jen co bude možnost taky testnu.Běžně ale chodím s disc. 0 a dvou tón.


_________________
1.samo-domo, druhej Fisher 1225x, a nyní Fiša F-75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 23:06    Předmět: Citovat

jackies napsal:
Já ale nebudu vylučovat takové hodnoty.
To byl jen příklad a otázka proč bych měl přijít o dosah při notchi s vyloučením hlášení NAPŘÍKLAD těchto hodnot.

Stačí mi cca 0-13 to je pro F75 jasné železo a šmytec bez ztráty dosahu Tím nic nepřejdu i kdyby třeba ta barva byla hluboko třeba 30 cm (ta se pozná)

Nedá mi to, abych se neozval. Pokud budeš mít malej, tenkej stříbrňáček cca v 18, 20 cm, tak se stěží bude hlásit jako barva. Spíš to půjde do železa, takže si ho funkcí Notch pěkně vyřadíš a necháš ho nám, co používáme AM muhehe Fakt, nekecám, už jsem takhle tahal jedno malinkaté Ag kolečko, které mělo Id 15 Shocked
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: pátek 14. srpen, 2009 23:37    Předmět: Citovat

To je jasné, já taky chodím z drtivé většiny v AM a také jsem kopl pár mini věcí co se tvářilo jako kousek fólie nebo železa a nebyly.
Já, přiznám se, ale pod ID15 nekopu.
Kopu od 20 výše a i toho je až moc Smile
Jsem s tím smířený, že možná něco zajímavého za sebou nechám.

Tohle je teď diskuze ale o diskriminaci.
Spoustu lidí s ní hledá (se všemi důsledky) a od toho tam také je.
Někdo dává přednost tichu a klidu i s tím pocitem že něco takového přejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: sobota 15. srpen, 2009 14:19    Předmět: Citovat

jackies napsal:
To je jasné, já taky chodím z drtivé většiny v AM a také jsem kopl pár mini věcí co se tvářilo jako kousek fólie nebo železa a nebyly.
Já, přiznám se, ale pod ID15 nekopu.
Kopu od 20 výše a i toho je až moc Smile
Jsem s tím smířený, že možná něco zajímavého za sebou nechám.

Tohle je teď diskuze ale o diskriminaci.
Spoustu lidí s ní hledá (se všemi důsledky) a od toho tam také je.
Někdo dává přednost tichu a klidu i s tím pocitem že něco takového přejde.
Popravdě , také jsem takhle zkoušel chodit a jednou jsem od nízkého signálu ušel 100 metrů , pak mi něco nedalo , vrátil jsem se a kop dne . Pokud jsem unaven , na sklonku dne už taky beru vyšší .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: neděle 16. srpen, 2009 9:25    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
jackies napsal:
Já ale nebudu vylučovat takové hodnoty.To byl jen příklad a otázka proč bych měl přijít o dosah při notchi s vyloučením hlášení NAPŘÍKLAD těchto hodnot.
Stačí mi cca 0-13 to je pro F75 jasné železo a šmytec bez ztráty dosahu Tím nic nepřejdu i kdyby třeba ta barva byla hluboko třeba 30 cm (ta se pozná)

Nedá mi to, abych se neozval. Pokud budeš mít malej, tenkej stříbrňáček cca v 18, 20 cm, tak se stěží bude hlásit jako barva. Spíš to půjde do železa, takže si ho funkcí Notch pěkně vyřadíš a necháš ho nám, co používáme AM muhehe Fakt, nekecám, už jsem takhle tahal jedno malinkaté Ag kolečko, které mělo Id 15 Shocked


Tak tak Krokoušku, to je to o čem tady celou dobu píšu Idea a nejen stříbrňáčky, tenké, půlobloukovité věcičky ze starého bronzu jdou do železa v ještě menší hloubce než Ag.
Ale je fakt, že když nad tím hluboce přemýšlím Shocked Idea Question , může mít varianta nastavení jackies 2 možnosti využití.
1/ jak píše výš armon - ani já nevydržím 8-10 hodin chodit v nejcitlivějším nastavení a vnímat železo a mezitím chytat každý pšouk barvy a tohle může být o něco méně bezztrátová verze pro unavené uši než je prosté zvednutí discu
2/ vidím v tom variantu lepšího využití cívky 30x38 na prohledaná pole, normáně ji používám pouze do lesa v allmetalu. Ale na prohledanou vrchní vrstvu na poli s tímhle odstavením železa by to nemuselo být marné, tam už mi o drobotinu v prvních 15cm stejně nejde, tahle velká cívka ji stejně moc nebere a už se jedná o zem "bez barevných kovů" s hromadou železa, allmetal nejde použít, disc zmenší dosah... hmm, tohle by mohla být lepší varianta. Až nebudu líný přezout cívku, testnu to.
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Strana 9 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO